Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Zeby nie bylo, ja nie jestem niestety bogata, ciezko pracuje po 14 godzin dziennie i ciulam na te moje ciuszki. teraz mam wakacje i pore szalenstwa - nagroda za caloroczna prace. lubie dobre jakosciowo rzeczy, i nikt mi nie wmowi, ze roz chanel to to samo co burjois, i nie przechwalam sie ze czasem je sobie kupie, tylko robimy tu sobie jajca z dziewczynami. Jesli ktos nie lapie naszego humoru, to prosze, nie psujcie nam zabawy. tu sie nikt niczym nie licytuje,zreszta jesli ktos czytal ten topik to powinien to zauwazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac,ze w poznaniu robie zakupy tam, gdzie wiekszosc, czyli browar, M1 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam napisac,ze w poznaniu robie zakupy tam, gdzie wiekszosc, czyli browar, M1 itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Artur
Moja najdroższa rzecza był dom za 2,500,000zł > dom budowałem i jak narazie jest on do zamieszkania. Teraz czekam na meble (z Włoch) za 250 tys zeta. Jak cos drogiego bede miał to napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję jutro
pół wawy i co? po co te chwalenie??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poshe
poprawka MARKS & SPENCER - to dla mnie ok firma , maja swietne kosmetyki i jedzenie, i wcale rzeczy z tej marki nie sa zle gatunkowo, po 2 to ulubiony sklep brytyjczykow a oni slawni sa ze snobizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoza
DO ZOZA Przecież pisze wyraźnie ze znajoma, gdybym ja tak robiła to bym napisała ciołku. :) Ja kupuje to co mi się podoba a raz podoba mi się coś za 30 zł innym razem za 1000 zł. PAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Artur
Zegarek to mam "tani" rolex cały złoty za hmm w przeliczeniu na złotówki to jest jakieś 50 tys zeta a najgorsze jest to ze nikt nie podejmuje sie jego przegladu.przeciesz to zwykły zegarek. Do ciuchów to sie nigdzie tak nie mozna przyczepic buty(teraz mam te ferrari) a tak to gucci, zegna,dolce&gabbana.Teraz jade na wakacje do Chin. Jak wróce to wam opowiec co jak gdzie (no i za ile)pozdrawiam Artur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka na blaszanym dachu
A ja sobie ostatnio kupiłam łapkę na muchy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Snoby :) A ja dostałam wczoraj premię a od poniedziałaku mam urlop :) :) i z pewnością wydam ją na jakieś przyjemnośći :) całusy dla buraków 😘 Królu Arturze----> dobre buty u mężczyzny to podstawa!! Juz Cię lubię 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hrabina Kuzajło
A ja nabyłam nie dalej, jak wczoraj Raphaholin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łysolllek
a ja kupiłem nawet dla całej rodziny 3 kilo ziemniaków :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość snopka
ja też kupiłam , marzenie ostatnich tygodni, chińskie majtaski na bazarku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten artur to albo sciemnia, ,albo ostatni wpis ktos inny zrobil, Wolodyjowska, idz se na wyprzedaze, bo Ci wykupia bluzeczki :-D w poznaniu wszystko przebrane juz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poshe
NO co tutaj tak swieci pustkami ,gdzie sa wszyscy czyzby na zakupach? JA dzisiaj dostalam piercsionek zareczynowy od swojego sloneczka,jestem chyba najszczesliwsza osoba na swiecie, slub w marcu,kupilam ten dusz od DIORA i przyznam ,ze zadna rewelka ,a przy okazji nowe perfumy i tak lekka reka wydalam 440 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a za ile ten pierscionek?? zartuje!!! Gratulacje!! teraz zaczyna sie dla Ciebie super okres, wybieranie sukni i inne przygotowania sa wspaniale!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poshe
dzieki tera to bede chyba musial odkladac na suknie juz widzialam jedna ale kosztowala naprawde fortune , sala itd, a pierscionek od KRUKA Z BIALEGO ZLOTA KOSZTOWAL 1500 ZL,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadnijcie kto zechciał Was odwiedzic???? haha tak to ja!!!!!!!! :P:P:P:P wpadłam na chwile do Was i troche poczytałam hehe ojm wariatki z was, a ja sie pochwale ze w pn ruszam w góry :d to papa chwalcie się chwalcie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Król Artur
Cześć! Jak mowiłem jak cos kupie to napisze. Mam telefon Nokia n90 (niedawno była premiera) za 5,600zł Z ciuchów to mam koszule gucci za 500 zł spodnie zae skóry za 750 zł . Wykańczam dom (w poprzednij notce pisałem)i staneło na kuchni której koszt mnie wyniusł 47,545zł ale jak ona teraz ładnie wyglada. Jak wróce z wakacji to coś napisze. Pozdro all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i koniecznie
kup sobie słownik ortograficzny :P nie musi być drogi:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam buraczne chwalipięty :) wołodyjowska mordeczko kochana udanych wakacji życze :) zwyklak to ty pojechałas pracować czy po górach łazic .......hę :P wakacjowałam się , opalona jestem na czekolade , kasy nie wiem ile wydałam i wcale mii sie nie chce do pracy wracać :P Arturze jestem pod wrażeniem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolodyjowska
Cześć Kochani :) wróciłam :) Opalona, zadowolona i pełna wigoru. Muszę się pochwalić - cały urlop spędziłam na siodełku rowerowym i mam dziką satysfakcję ponieważ udało mi sie zrobic łącznie 160 km - co dla mnie -stwora biurowego ;) jest wyczynem :D Pozdrawiam zielonego groszka -fajnie że Tobie tez się udało leniuchowanie Zwyklak - podtrzymuje Ty w tej Szwabii pracować miałaś a nie latać po górach :P ściskam i do napisania 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam się niespecjalnie mam czym snobować, ale kilka lat temu dostałam od ciotki na Gwiazdkę 200 złotych, z czego 160 od razu wydałam na perfumy Kenzo Jungle. Mamie powiedziałam o tym dopiero latem, na co ona aż się \"zatchnęła\". Ale ogólnie mamuśke mam OK, ona wie, że niektórym rzeczom po prostu nie mogę się oprzeć. Kiedy w lipcu pojawiał się u nas nowy Harry Potter, część 6, mam od razu mnie spytała: \"A masz pieniądze, bo jak nie, to ja Ci pożyczę\". Na szczęście mogłam spokojnie kupić za własne. Tak więc: perfumy za 160 zł, książka za około 100 zł, kremy Vichy - ok 70-80 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis78
skorzystam z okazji i powiem ze najlepszym tuszem do rzes jest MaxFactor 2000 calories (dramatic look)Rozen juz probowalam ,ale ten jest najlepszy.Nagorsza zas porazka byla inwestycja w Loreala Volume shocking-double mascara.Nie wiem czy w Polsce go reklamuja(pisze z Anglii) ale nie kupujcie tego!!! no chyba ,ze macie grube rzesy.Ja mam dluuuugie ,ale musze je pogrubiac.Polecam w/w Maxfaxtora!:):):)...dla wszystkich fajnych babek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elvis78
i jest o wiele tanszy o tych znanych drogiech marek(Lancoma tez porazka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POSHE
no co slychac u snobkow hahahahh jak wakacje itp. ja bylam na wakacjach i zal mi bylo odjezdzac SRI LANKA JEST PIEKANA KOSZT 5000 , ALE ZA WSZYSTKO PLACIL MOJ NARZECZONY HIHIJII PAPAP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha21
dobre kosmetyki,buty,torebki ale przede wszystkim perfumy nawet do 300 zł(armani polecam)-jak dla mnie (biednej studentki he he) to kupa kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×