Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość LILA_25
Bielizna na tym punkcie mam świra ostatnio kupiłam sobie stringi za 250 PLN i biustonosz do kompletu za 550 PLN teraz poszukuje bikini takie co przepuszcza promienie słoneczne może wiecie gdzie cos takiego kupić w wawie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> banshee Hmm.. sam zarabiam obecnie 1000 zł na miesiąc więc nie jestem stronniczy. Kiedyś na tak zwanej imprezce byłem zmuszony słuchać jaki to głupi jest pewien znany biznesmen że ma aż dwa mercedesy klasy S i jeszcze jakieś tam terenowe auta. Więc sie ich pytam, a jakie on ma miesięczne dochody... padła jakaś tam suma (teraz jej nie pamiętam) poprosiłem o kalkulator.. policzyliśmy jego ten mercedes kosztwał ( procentowo )tyle co ja wydawałem na paczkę papierosów. Więc jednak (chyba*) o głupocie tu mówic nie można. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a rany ..............
Lila gratuluje :) pomysłów a o bikini takim to nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie ania
A ja często kupuję sobie drogie firmowe rzeczy a potem je noszę bardzo żadko( bądź nie używam jeśli chodzi np. o perfumy) bo mi szkoda:P Wiem , powiecie że to chore , ale taka już jestem , że mi szkoda potem . Moje ciuchy mają wiele lat i wyglądają jak nowe...ale co z tego jak połowa z nich jest już niemodna hehe Czemu tak robię? nie wiem Może dlatego że wychowałam sie w czasach Pewexu kiedy praktycznie niczego nie było i trzeba było wszystko szanować żeby na dłużej starczyło Mój mąż puka się w głowę ...bo on jak sobie coś kupi to od razu ubiera a ja chowam do szafki żeby nie pobrudzić :) Może ktoś wie jak się z tego wyleczć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LILA_24
Wiem że są takie w trimph-ie, tylko w tych sklepach co bylam to mi mowia że u nich w tym roku ich nie bedzie z powodu zbyt malej liczby chetnych na nie i wysokiej ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila_25
wiem ze producentem jest triumph ale ciezko je dostac z powodu zbyt wysokiej ceny i jakos nie moge na nie trafic :( Chyba bede musiala pojezdzic po wawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A ja wydałam dwa tygodnie temu prawie 140 tysięcy na nowe auto dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam 18 lat...
i od ok. roku nie kupiłam sobie nic nowego:( KOMPLETNIE NIC! odkąd pamietam moi rodzice prowadzili biuro podróży i było ok.- tz. nigdy nie miałam biustonosza za 500 zł, ale np. moja sukienka na komers w imnazjum kosztowała 2200, była śliczna zielona z satyny. Kupowałam orginalne, drogie rzeczy- levisy za 300, butki ok. 400, fajny fryzjer, solarium... a rok temu biuro plajtło:(...żeby spłacić kredyty (rodzice zaciągali je, bo myśleli że uda się to postawić na nogi) sprzedaliśmy mieszkanie, samochody... teraz mój tata pracuje za 2000, a mama za ok.1000 z czego ponad połowa to spłacanie kredytów, później opłaty i jedzenie na mnie nie ma nic, ale ja to rozumiem- czesem jakieś 10 zł, na solarium... dzisiaj mama wzieła mnie na zakupy- chciała mi kupic jakąś bluzeczke na dzień dziecka- chodziłyśmy po sklepach i chciałam bluzeczke za 69 zł (wiem, ze wam wyda się to nie dużo) ale nie mogłam jej kupić:( kiedyś takie zakupy robiłam tak ooo, bez zastanowienia:( ale powiem wam, że warto było kupowac te żeczy! mam np. japoneczki chanel (dałam 400 zł) i bede w nich chodziła 3 lato!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny facet
ja mam słabość do elektronicznych zabawek ;) ostatnio kupiłem sobie kino domowe (amplituner + DVD + 2 kolumny na przód + kable) i dałem razem za to 6.000 PLNów :D a jeszcze musze do tego telewizor i pozostałe głośniki hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> przystojny facet Tia.. no mnie nie stać. Ale jak byłem na \"Audio Show\" ostatnio w W-wie pierwszy amplitiuner, który mi sie spodobał danona kosztował > 23.000 zł (bez kolumn) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwbra w cętki
TV plazma za 26,000 w ubiegłe wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 implantów :) za jeden płaciłam 2200 = 22.000 + zabieg chirurgiczny + pobyt w klinice + inne ble ble razem 24.000 i tylko iwyłącznie dla siebie to jest to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny facet
ja właśnie mam sprzęt Denona, za amplituner dałem 2.500 najdroższy z tego co sie orientuje jest po 5.500 więc ten co widziałeś to chyba jakiś do profesionalnego użytku a nie domowego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Okrutna
Mojemu mężowi powiedziałam kiedyś w pubie, że kolejne piwo bedzie kosztowało go 1000zł. Kupił ,wypił a ja następnego dnia wypłaciłam z konta tysiączka i wydałam na co mi się wtedy chciało.Ciuszki , sandałki i takie tam...Teraz przestaje pić jak mówie, że ma już chyba dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaaaa.............
wiem że to nie przystoi bo dziweczyna opowiada smutną historie.. ale slowo PLAJTŁO t ak mnie rozśmieszyło że szok! hahahahahahah hahhaha plajtło hahahahahhahahahahahahahahaha fajnie powiedziane hahahhahah strasznie śmieszne slowo hhhehehehehhahahahhahahahah ok ok bedzie... chyba jestem nienoramlna.. plajtło... hehehehehhehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny facet
to nie są amplitunery, tylko wzmacniacze a/v (audio video jakbyś nie jarzył) :O i kto tu sie nie orientuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podsumowanie
Witajcie :) widze ze bałagan straszny sie porobił zwyczajna dziewczyna :) zielony groszek gdzie sie podziewacie a wołodyjowska to wiadomo hi hi dobra do dzieła ranking na dzień dziecka 1-zielony groszek he he ta to ma wydatki 2-pistacja ( a mocno bolało ? ) 3-ameba z biletem który zezarł pies :D 4-jam helena no no ........ 5-lila_25 chciałabym zobaczyć twoja garderobe 6-bajbus pewniem cała rodzina autkiem jeździ ( powiedz co to za marka ) 7-zwbra w cętki - co ogladasz na tej plaźmie / 8-zwykła dziewczyna oczywiście :) 9-przystojny facet:) 10-okrutna za pomysł a nie wydatki :D na dzis koniec jutro część dalsza papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny facet
i po co komu taki wzmak po 170 Watów na kanał? zgrywasz twardziela bo sobie zobaczyłeś najdroższy model w ofercie i myślisz że jesteś cool, a tak na serio to lama jesteś bo widać na pierwszy rzut oka że na sprzęcie sie nie znasz, dla ciebie droższe=lepsze, no comment, pewnie nawet nie umiałbyś podłączyć kabli do sprzętu, nie mówiąc już o jego konfiguracji :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ AVC-A1XV AMPLITUNER DENON 24.999 zł } Cytat ze strony. Masz racje to są wzmacniacze. :> Publicznie oświadczam: Nie orientuje sie w sprzęcie Audio/video i innym audiofilskim. Po tym oświadczeniu udaję się do domu by sprawdzić czy coś mi po tym nie ubyło. :> Papa. Bez urazy przystojniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny facet
może kliknij na niego i zobaczysz wyraźnie co jest napisane? "Referencyjny wzmacniacz A/V z 10 kanałową końcówką mocy i technologią MultEQ XT..." ehh ludzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najdroższą rzeczą - jeansy za 370 zl. Jeden jedyny raz tyle zapłaciłam ale opłacało się, mam je już 2 lata (noszę 4 razy w tygodniu) i nic się nie zmieniły. Może jednak warto czasem więcej zapłacić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fru fru fru
eee wy dwóch od wzmacniaczy !!!! moze załuzcie sobie własny topik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaczynam myśleć
że albo jesteś puste jak beczki i dlatego się chwalicie która jest bogatsza albo macie tak dochodowe prace bądź bogatych starych i facetów że wam się w łbach poprzewracało:|Pustostany wszędzie jak rany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×