Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwykła dziewczyna

wymieniamy najdroższe rzeczy jakie kupiłyśmy!!!!!!

Polecane posty

Gość oszczędna
ja to raczej nie szaleje bo mam malo kasy ale pozdrawiam wszystkie sympatyczne warzywa :) zrobilam testa i jestem Papa Smerf!!! I am the best :):):) :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto zgasił swiatło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła dziewczyna (kwiatek) szkoda wróbelka ale nie mam zielonego pojęcia zresztą jak na zielonego buraka przystało :) mam ja w domu pasa albo raczej psice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o oooooo :D ale byka zrobiłam mam w domu psa a nie pasa :P :P a widzisz zwykła dziewczyna - u mnie tez jest brak szarości we łbie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre ?? haha to ja wymyslałam, ze shreka tylko nie chciało mi się niku wpisywać jak na buraka przystało! nosz w dupe jeża piszem o wróbelku a oni nic! tylko patrzam a tam odpowiadają o analnym, seksie, zdradach i srace :O za przeproszeniem, a wróbelkiem to nikt się nie interesuje psia krem! no to cześć buraki :classic_cool: zielony groszku-> ale Ty burak jesteś nomalnie :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwykła dziewczyna fajnie zes sie pokazala a i mam do ciebie prosbe ->lubujesz sie w tych cholernie drogich buraczanych tuszach podpowiedz mi jakis z diora ja ostatnio miałam lancoma ale jakis taki beznadziejny był a fuj fuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ć.
Wołodyjowska konioecznie sie pochwal albo fotke prześlij:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurna babka, nomalnie lancome hypnose był spoko,a diora to buraczany diorshow taki nowy, fajny jak heden szołders 3in 1 !!! BUHAHA nio, ale powaga, fajny, i dużzzzyyyy!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde felek mam pytanko!!!!!!!!!!!! w środę ide do fryzjera zrobić sobie kolor, i nie wiem co mam namieszać żeby wyglądać jak człowiek, poradzicie coś?? może balejage??? jasny??? mieszany??? czarny???psia krem, nie wiem :O licze na wsparcie, 007 zgłoś się :classic_cool:!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki za podpowiedz buraczana dziewczyno zwykła albo raczej nie zwykła:classic_cool: ja mam teraz taki nawet fajowy balejaż ale mam kolezanke fryzjerke więc eksperymenta jak najbardziej na czasie i zrobiłam mi tak : W pierwszym dniu na całych włosach kolor coś w rodzaju starego złota na drugi dzień kazała przyjść zas i zrobiła balejaż z 3 kolorów blondu ciemny blond , jakiś jaśniejszy i coś tam z platyną wszystkimi farbami z kadusa bo ma z nimi jakąs tam umowe podpisana i innych u siebie w salonie nie posiada . Pieknie się mienią w słońcu tzn. włosy nie ja :P a mąż stwierdził że wyglądam super . Może podpowiedz fryzjerce co by tez tak namotała u ciebie .HIHI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklanka.
do zwykła dziewczyna , a jaka masz karnacje i jaki teraz masz kolor na wlosach ? bardzo fajny temat i fakt jak ktos wyzej pisal z tym biletem to faktycznie szok ale jestem strasznie ciekawa co stalo si e dalej poleciala sczy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykła szklanka
dobra to niech namiesza :D! moge wyglądać jak wariat, i tak jestem burakiem, więc ;)! do szklanka-> mam dość ciemną karnację, jestem brunetką albo szatynką, nie wiem, bo długo włosy farbuje :O, ale ostatnio miałam jasny balejage i wyglądałam siuperowo odlotowo, tylko że of corse te odrosty ;), i myślę własnie by coś z jasnym namieszać i ciemniejszym co by tych odrostów nie było widać ;)! groszek-> to Ty nomalnie nie dosyć, że burak jesteś to jeszcze blondi haha :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku*wa mać miało być -> zwykła dziewczyna w dupe jeżucha ale mam polewke sama z siebie :D buhaha ale ze mne gamoń!!!!!!! hehe buhahahah .. nie mogę aż brzuch mnie boli, ale ja głupia jeste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku*wa mać miało być -> zwykła dziewczyna w dupe jeżucha ale mam polewke sama z siebie :D buhaha ale ze mne gamoń!!!!!!! hehe buhahahah .. nie mogę aż brzuch mnie boli, ale ja głupia jeste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ku*wa mać miało być -> zwykła dziewczyna w dupe jeżucha ale mam polewke sama z siebie :D buhaha ale ze mne gamoń!!!!!!! hehe buhahahah .. nie mogę aż brzuch mnie boli, ale ja głupia jeste :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zielony groszku -> uczcijmy to minutą ciszy .....3s.....7s......9.s..... 20s...........................30s.............34.s............50s.......... 57s..................60s= minuta!! gratulejszyn! poza tym przyzsnasz, że się walnełam, poza tym komp mi ciężko chodzi psia krem i muszę się nagimnastykować, żeby posta wysłać :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to kurna powycieraj tera rękawem, co nie?? hę??? zielono mi... haha słuchaj przeczytaj jak to ja się puściłam na topiku na ogólnej, wzruszająca historia.. mówię Ci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no co nie piszecie he
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mercedes CLK200 zielony groszku:)nie lepiej było kupic NEXIE 1.5 za 9000zł:)nie to zebym ja miał:)grubo ponad 100000 tys by zostało:)na takich jak ja:)albo byś jakąś fabryke otworzyła czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te torebki sa z wloch dlatego ze sa kradzione...az tak trudno na to wpasc..gdybym miala dac okolo 1000 zloty za torbe to raczej bym sobie odpuscila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemka łopata :classic_cool: !! brykam za niedługo z kafe, odezwę się jutro! pa buraki :classic_cool: dziś barszcz czerwony na obiad!!! strzeżcie się !!!!!!!!!!!!!! bo jeszcze nie ugotowany... idę przestudiować swoją łopatologię.. buhaha nie ma co w sobote dwa egzaminy a tu pustka w głowie.. nio 💤 ale byłam na imprezie w sobote, doczołgałam się do domu rano :O i sie nie wyspałam do dziś.. :O! groszku-> mordeczko moja ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łuputupu włazić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kofani witam :D umknełam troszke bo trza popracować :P !!!!! dziewczyna u mnie tesz buraczany barszcz na obiadek mniam mniam a co tam mnia mniam :P ja tam kanibal moge być :D łopata :classic_cool: ale żes wymyśloł po co mnie taki drogi samochód z tak dziwaczną nazwą jeszcze mi kto go uktadnie :P dziewczyna wracaj no już !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topic schodzi na psyyyy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×