Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość tylko nie Opinc
Coś strasznego. Aż nie chce mi sie opisywać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Opinc
"Tylko nie opinc" napisz cos wiecej o nim prosze?Dlaczego jest taki zly?Jakies zle odwiadczenia?Jak mozesz to napisz!Bardzo mi zalezy na opiniach na jego temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinc, przyjmował mój poród. Nie narzekam. Wszystko poszło sprawnie i bezboleśnie. Zszył mnie jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy nikt juz wiecej nie zna
Dr opinc z Barlickiego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja słyszałam
że jak przyjmuje prywatnie to jest spoko ale ja z NFZ to cham. ale tylko słyszałam i ie byłam nigdy u niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia127
Szukam dobrego gin-endokrynologa z łodzi który zajmuje się bezpłodnością(podwyższona prolaktyna) bardzo proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze ktoras zna jakiego dobrego lekarza ginekologa na retkini , ktory ma podpisaną umowę z kasę chorych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam bardzo dr. Gruszczyńską-Walczak. Przyjmuje prywatnie na PIotrkowskiej 121 a pracuje w MAdurowiczu.Super kobieta,leżałam na oddziale(nie jej) 5 tygodni to co dzień góra co 2 dni była u mnie i pytałą co i jak.Również do lekarzy chodziął i pytałą o mój stan.Na wizytach też jest b. miłą i nie spieszy się,choć czeka dużo pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie się wypowiedzieć na temat doktora Baradyna? Byliśmy u niego teraz z żoną i powiem szczerze, że nie podoba mi się ten lekarz. Na pierwszym badaniu USG powiedział, że jest martwy płód, ale trzeba jeszcze sprawdzić. Na drugim stwierdził, że się rozwija widocznie zapłodnienie było później - to po co mówił takie rzeczy jeśli nie był pewien? Żonie poświęca góra dwie minuty. Nie wspomniał ani o kwasie foliowym, ani o niczym innym. Nawet jak była u niego zanim zaszła w ciąże nie zasugerował żeby brać kwas skoro się staramy. A wybraliśmy go właśnie po przeczytaniu tego tematu, tak go zachwalałyście. Sam nie wiem co mamy robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalaaaaaa
Baradyn jest specyficznym lekarzem, ale bardzo dobrym. W dobie internetu można samemu podsunąć lekarzowi jakąś myśl. Fakt, rutyna ich zżera, ale dr.Baradyn podejmuje się często bardzo trudnych zabiegów i operacji i jest w tym rewelacyjny. Żona była u Niego tylko na usg? Jeśli w Rydygierze to tak..bo On tam tylko usg robi dla pacjentek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Była też na dwóch wizytach na Piotrkowskiej 100, na pierwszej przed ciążą tylko ją zbadał i powiedział, żeby przyszła jak już będzie w ciąży, nie polecił jej nawet kwasu foliowego. Wybacz ale w internecie jest tyle informacji, często sprzecznych że np. dawki kwasu naprade nie wiem jaką ma brać, a po to się chodzi do lekarza żeby poprowadził ciąże, tak? Jak poszła do niego na Pietryne gdy już była w ciąży to nawet z nią nie rozmawiał tylko kazał przyjść do Rydygiera na USG i dopiero będziemy gadać jak zobaczy co tam jest. Niestety po pierwszym USG za dużo nie zobaczył i powiedział że jest martwy płód, żona dwa dni płakała, a po drugim USG jak zobaczył że płód urósł stwierdził, że widocznie później zaciążyła. Nie mów mi że tak powinien się zachowywać lekarz. Jak nie był pewny mógł nic nie mówić. I znowu zero rozmowy tylko przyjedźcie pod koniec roku i już. Faktycznie, gdybym miał w domu USG to nawet po to nie musiałbym jeździć bo ktoś w internecie mi zinterpretuje. Tylko za co oni biorą kasę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enslaved
A kogo polecacie dla nastolatek? Najlepiej kobiete:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupuupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalaaaaaa
czy ja wiem? dlaczego akurat kobieta? Fakt, starsze panie są miłe jak idzie się do nich prywatnie. Ale jak chce się iść do lekarza z prawdziwego zdarzenia na badanie a nie na gadaninę o pierdołach to polecam mężczyzn, ale nie starych kapci bo oni znają tylko metody sprzed 30 lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pocahontas29
dr Januszkiewicz na Wólczańskiej, uratowała moj jajnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Tomaszka,to jak chodzicie do Rydygiera to moge polecić Rogowskiego.Rozmawia,tłumaczy i nie naciska na prywatne wizyty(chociaż chodze do niego prywatnie i jestem zadowolona).Odbierał mój pierwszy poród i prowadzi mi też drugą ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalaaaaaa
jackpot a gdzie dr.Rogowski przyjmuje prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka24
ja chodze do dr. opinca czy to żle prowadzim moją ciąże prosze o radę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maalaaaaaa
czy źle to Ci nie powiem. dr.Opinc odbierał mój poród i szył mnie. Nie narzekam, było fanie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka24
wiesz ja jestem z niego zadowolona pada dokładnie poświęca mi dużo czesu i dużo badan przepisuje wiec jest ok. mój mąż też jest zadowolony bo ze mną chodzi jak tylko może

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rogowski przyjmuje na Wojska Polskiego 114/116(chyba tak).Gabinet ma całkiem niezły(całe mieszkanie w bloku),koszt wizyty to 50zł i naprawde wytłumaczy,pogada.poświęca czas pacjentce.W tym już zwolnienie.Ja chodze do niego raz do poradni u Rydygiera raz prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonatka
A ja gorąco polecam docenta Jarosława Kalinkę-jest przede wszystkim kompetentny, konkretny, wyczuwa pacjentkę i w zależności od tego z nią postępuje, nie panikuje, należycie opiekuje się nią w szpitalu-TO JEST WAŻNE-a nie to, czy lekarz się cieszy z ciąży czy nie. Przy mojej trudnej ciąży wykazał się dużą kompetencją, a i satysfakcją, że jest ok. Ma ogromną wiedzę (polecam jego stronę internetową) zleca istotne badania. Naprawdę polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Libra38
cholera "Własnie, gdzie dobry, zaufany ginekolog w Łodzi?" Polecam doktora Kalinkę, przyjmuje w Madurowiczu. Jest dobrym lekarzem, pomógł juz wielu moim koleżankom, a wizyta trwa więcej niż 5 min :). Gdzieś widziałam nawet jego stronę internetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baradyn zrobil mi cesarke- ale nie tak chop siup. czekal 18 godzin az urodze i wcale nie winie go za ta decyzje tylko mowie ze mial racje. ja tez czekalam na naturalny. zrobil cesarke- rewelacyjnie. pozniej inni lekarze - ginekolodzy- dziwili sie ze mam taka mala blizne. Baradyn jest specyficznym lekarzem ale dobrym. Tomaszek a moja p. doktor przy pierwszej ciazy powiedziala ze ciaza pozamaciczna i robila mi usg 3 razy w przeciagu pierwszego miesiaca;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczkowa
Ile kosztuje wizyta u dr Kalinki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polećcie jakiegoś
dobrego ginekologa, który usunie mi nadżerkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I ja bym się chętnie
dowiedziała coś więcej o doktorze Kalince :) Szukam naprawdę dobrego fachowca w celu naprawienia blędów po źle wypalonej nadżerce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edysiaj
Cześć dziewczyny, poszukuje opinii na temat p. dr. Kidawskiej -Lipeckiej. Kiedyś pracowała w Madurowiczu -od około roku już tylko prywatnie? Może któraś z Was słyszała coś na jej temat. I jeszcze drugie pytanie jakie macie zdanie na temat porodów w Madurowiczu? Będę musiała mieć wykonaną cesarkę ze względu na wadę wzroku i trochę się tego obawiam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×