Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

ja go znam od roku i fajny lekarz prowadzi moją ciaże i wiesz czasami mam pytania dziwne i krępujące ale zawsze odpowie i nagada sie z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malaaaaaaa
J.Opinc odbierał mój poród w szpitalu im. Rydygiera. Fajny facet. Sam zapytał męża czy ma aparat fotogrofivxzny i cykał Nam zdjęcia...jak prę ;) i jak Mąż przecina pępowinę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ani74
Koleżanki potrzebuję dobrego ginekologa endokrynologa z Łodzi, mam podwyższony poziom prolaktyny i problemy z zajściem w ciążę -pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaana
Kobietki kochane! Czy ktoras z Was wie moze w jakich godzinach dr Bas - Budecka przyjmuje na Zielonej 25 i na Wigury 13? Bede bardzo wdzieczna za informacje! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana
kobietki a kogo byście poradziły jeżeli chodzi o infekcje bakteryjno-grzybiczne?? chodzę już od dawna po lekarzach i żaden jak na razie mi nie pomógł:( już nie wiem co robić. dajcie namiary na jakiegoś dobrego taniego i sympatycznego lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katana sprópuj u Opinca ( wizyta 80zł a czy leczysz sie razem z partnerem bo to inaczej nie ma rezulatatu twoje leczenie a jeszcze moge zaproponować mycie sie w szarym mydle naprwede pomaga i infekcje nie wracają ja tez miałam z tym problem a jestem w ciązy i to cholerstwo wracało do mnie i jak zaczełam sie myć w tym mydle to sladu nie ma po grzybku oczywiście kuraCJA lekami była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka. Polecam dr. Wojciechowską. Super specjalistka-operowała moja mame, prowadzila ja przez dwie ciaze a ...teraz ja do niej chodze. wierzcie mi dziewczyny zna sie na rzeczy! Dr. Wojciechowska przyjmuje prywatnie- wizyta kosztuje 70 zl ale warto. Wychodze z zalozenia ze czasem warto wydac troche kasy bo to i tak moze wyjsc taniej . Sama jestem tego najlepszym przykladem: Kiedys chodzilam przychodni do jednego lekarza przez rok i wiecie co? przez caly rok faszerwal mnie lekami po 100zl miesiecznie a potem okazalo sie ze... wcale nie jestem chora tylko taki mam organizm!!! Takie same leki aplikowal mojej kolezance.... bez komentarza! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam pytanie czy do
ginekologa nalezy sie ogolić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katana
no chyba pójdę do Wojciechowskiej bo chyba lepiej do kobitki..ale sama już nie wiem boje sie ze znów mi nie pomorze a tylko kasę wydam..hmm a myślałam żeby jeszcze iść do profesora jakiegoś bo to wiadomo zawsze większe doświadczenie ma i wiedzę...znacie jakiegoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabiegana
a dr Wojciechowska to gdzie przyjmuje? Bede wdzieczna za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaak
podniose,a co tam/..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalies
Chcialabym zeby ktos polecil mi lekarke prywatnie (koniecznie kobiete ginekologa) byle NIE ! z Madurowicza jestem bardzo zrazona do tego miesjca i lekarzy tam pracujacych na gin. nie wszystkich lekarzy ale jednak uraz pozosta i chce isc do lekarza ktory tam nie pracujel. Z gory wielkie dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! a może znacie albo słyszałyście coś o dr. salacie przyjmuje w multi medzie!odpiszcie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
czy ktoras z Was orientuje sie gdzie obecnie przyjmuje dr Gruszczynska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Baradyn Piotrkowska100 Państwowa przychodnia. Facet bardzo specyficzny, bardziej przypomina hydraulika niż lekarza. Podczas wizyty mówił \" ni cipcia co tak nie śmiało? a ciotka to kiedy była?\" szok. Ale mimo wszystko zna się na rzeczy i nie olewa pacjentek mimo,że przyjmuje za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppp
moze ktos pomoze... ponawiam pytanie o dg Gruszczynska i Bas- Budecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA 23
do Natalies:-) od poczatku ciąży jestem u jednej pani ginekolog.Przyjmuje w Diasonie na ul.Radwańskiej.Pracuje w CZMP. WIZYTA U NIEJ KOSZTUJE 100 zł. i przyjmuje tylko we wtorki od 16.Ja jestem w 6 miesiącu ciąży i jak narazie jestem zadowolona z badań które mi robi.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr Baradyn robil mi cc. Fakt- specyficzny lekarz ale to specjalista!!! polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marchefkowa_
mam pytanie, czy doktor Baś nadal przyjmuje tam na Zielonej? znalazłam ten adres w poprzednich postach i sądząc po opiniach pani doktor jest warta zainteresowania :) dlatego chciałabym się do niej wybrać. ciężko jest się tam umówić, ma dużo chętnych? trzeba dzwonić dużo wcześniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz do bani
weszłam na ten topik bo szukam dobrego lekarza z Łodzi, chyba dzieki wam znaalzlam Teraz powiem jedno Cendrowski - adamaed politechniki ui gdzies na piotrkowskeij - do bani... torbuialami na jajnikach powiedzial ze mam sie nie przejmowac, skoro sie jeszcze nie staram..... i chcial mi na sile wypisac hormony, bez badan, mimo ze narzekam na pare dolegliwosci.... no i przy ostatniej wizycie byl tak niedelikatny ze sie poplakalam po wyjsciu..... CENDROWSKI NIE, NIE i jeszcze raz NIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asj
a czy jest dobry lekarz który nie przyjmuje prywatnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co... mysle ze jest. wpisywalam sie juz wczesniej i innych lekarzy zachwalalam, lecz panstwowo kiedys chodzilam do dr Ochędalskiej - super kobitka a ponoc jej maz -tez gin -rowniez. zrezygnowalam bo potrzebowalam szybkich wizyt a do niej sie strrrasznie dlugo czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...........
Dr Bas-Budecka, Gruszczynska czy Wojciechowska? Prosze doradzcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monio 1000
czy ktokolwiek zna dr dawidowicza z rydygiera mam tam rodzic moją dzidziunie. termin mam na 11 października nie znalazłam jednak żadnej opinii o tym lekarzu - prowadzi moja ciaze od samego poczatku czy ktorakolwiek z was o nim slyszla pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×