Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Gość marciunia
proszę o jakieś opinie o dr Obuchowskiej z Matki Polki, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja coś dorzucę. Polecam dr Ewę Żydowicz-Muchę spec. ginekolog położnik przyjmuje prywatnie w Multi-Medzie przy ul. Kopernika w piątki wieczorem tel do przychodni: (42) 633 57 60 koszt wizyty (obecnie): 80 zł Poświęca pacjentkom dużo czasu, jest staranna, delikatna, szczegółowa. Dużo tłumaczy, odpowiada chętnie na wszelkie pytania, nawiązuje ciepły kontakt z pacjentkami. Używa tylko jednorazowych wzierników (z tego co wiem nie wszędzie tak jest). Pilnuje badań itp. \"Przetestowałam\" w życiu już dobrych kilku lekarzy ginekologów - do niej pierwszej mam absolutne zaufanie, co jest dla mnie bardzo ważne. Przy okazji z jej pomocą, właśnie udało mi się zajść w ciążę, więc w najbliższy piątek wędruję do niej na pierwszą wizytę ciążową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noiq
Moja opinia o dr Buldeckiej - Woźniak. Leczę się u niej, troszkę ponad rok. Po pierwszych wizytach byłam zachwycona, wysłucha, doradzi, wypyta, zleci badania, jakieś dodatkowe witaminki, zbada piersi, ciśnienie i ginekologiczne. USG jest, ale wykonuje kto inny w innych terminach. Poszłam po pigułki i z tarczycą. Sytuacja została dobrze zbadana. Jednak o ile wywiad, oprawa i podejście podoba mi się nadal, to muszę powiedzieć, że im dłużej tym gorzej. Musze przypominać o swojej tarczycy, a kończy się to tylko kolejną receptą, bez ponownych badań i zaleceń. Nie wiem, ale po roku brania hormonów wypadałoby chyba chociaż sprawdzić jak na nie reaguje, czy poziomy są nadal w normie czy spadły. Poza tym jest odrobinkę jak dla mnie zbyt strachliwa. Rozumiem, że "po pierwsze nie szkodzić", ale chłodna kalkulacja ryzyka daje lepsze efekty. Podsumowanie: jako ginekolog - polecam jako endokrynolog - nie bardzo Osobiście szukam innego lekarza teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameliaaana
Ja chcę polecić gorąco dr Elżbietę Baś -Budecką! :) Byłam u niej pare dni temu i jestem zadowolona. Pani dr jest bardzo kompetentną i miłą osobą. Przeprowadziła ze mną dokładny wywiad, zbadała piersi, zrobiła usg podbrzusza, a samo badanie gin. wykonała tak delikatnie, że nic nie poczułam (jestem dziewicą) Na wszelkie moje pytania udzieliła wyczerpujących odpowiedzi, zapisała leki, dała mi skierowanie na badania gdy wspomniałam, że chciałabym zacząć stosować antykoncepcję hormonalną. Fakt, że jest droga - byłam prywatnie na ul. Zielonej 25 (zapisy przynajmniej z tygodniowym wyprzedzeniem) - zapłaciłam 80zł ...ale myślę, że warto! nr tel. na Zieloną: 42 6325511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie wybieram sie do dr.Buldeckiej. Dlatego czytam uważnie wasze opinie. A czy któraś z was moze leczyła u niej nadżerke? Ile kosztuje zabieg prywatnie? No i w koncu nie wiem-nma w gabinecie usg i wykonuje czy nie? pzdr:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla wszystkich
chcialabym wiedziec czy ci wszyscy polecani przez Was lekarze przyjmuja tez mniej 'skomplikowane przypadki'? czy tylko zajmuja sie kobietami w ciazy? (bo i o takich slyszalam:] ) ja jak na razie w ciazy nie jestem ani nie planuje byc w najblizyszm czasie a ginekologa szukam:) z gory dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyszłym tygodniu wybieram się do doc. Sieroszewskiego, którego poleciła mi koleżanka. Poszukuję opinii na temat tego ginekologa. Z góry za wszyskie dziękuję. Pozdrawiam. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha330
a ja poszukuj ginekologa dla siebie...bylaby to moja pierwsza wizyta,tym bardziej chcialabym by byla przyjemna...chcialabym dobrac odpowiedni sposob antykoncepcji..dlatego zalezy mi by lekarz nie traktowal mnie jak intruza...czy mozecie jakiegos konkretnego mi polecic? prosze bardzo,bede wdzieczna za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka! a ja poszukuję ginekologa, który zjamuje sie pacjentkami po poronieniu!spotkało mnie to dwa razy :( mój lekarz, do którego miałam bardzo duże zaufanie i którego nawet kiedys ktos tu polecał, zlekceważył to :( powiedział, że dwa razy może się zdarzyć,a dopiero po trzecim skieruje mnie na komplet badań, tylko, że ja nie chcę już ryzykować! w szpitalu madurowicza gdzie miałam zabieg zajęła się mna super pewna pani doktor, ale niestety nie zapytałam ja o jej nazwisko :( byłam tak zrozpaczona, ze nic do mnie nie docierało. ta pani jest wysoką blondynką, ma krótkie włoski uczesnane na \"jezyka\" (no przynajmniej pól roku temu miała) Może z tego opisu któraś z Was powie mi jak ta pani się nazywa, albo poleci innego specjalistę! z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha330
slyszalam,ze w takich przypadkach dobry jest dr Krekora,niestety nie wiem,gdzie obecnie przyjmuje...mial swoj gabinet ale i w CZMP na pewno tez przyjmowal,bo moja siostra do niego chodzila;) polecam do niej wlasnie... ja sama szukam jak juz pisalam,takiego,do ktorego moge isc na pierwsza wizyte,ktorej nieco sie obawiam .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marciunia
czy nikt nie zna dr L. Obuchowskiej ???????????????????????????? Proszę o jakieś opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniśka123
czy ktos zna dr. SALWE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martha330
niestety nie ...a salve to przeciez gabinety i chyba killku lekarzy tam przyjmuje.... ja sie wybieram do dr Leszczynskiej Krol.....jedak tam sie zdecydowalam na wizyte,to juz umowione,wiec zobaczymy..wrrr..brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drogie dziewczyny. Przeczytałam wszystkie wasze opinie i faktycznie pomogły mi one znalezc najlepszego lekarza w łodzi. W tym roku bylam u wielu lekarzy na wiztytach i musze stwierdzic ze najlepszy jest dr Opinc. Dotychczas korzystałam z prof Suzina-\"wspanialego lekarza\"- wizyta 120+usg 100+np. wymazy 90.No niestety nie stac mnie na takiego lekarza. Na pytania zadne mi nie odpowiedział jest niesympatyczny, ale zna sie po wielu latach doswiadczen na ciazy. niestety do dnia dzisijeszego po 2 wizytach nie załozył mi karty ciazy(jestem w 7 tyg)i nie udzielil zadnej informacji. wszystkiego dowiedzialam sie z internetu. Mialam przykre doswiadczenia w madurowiczu(ciaza pozamaciczna)traktowali mnie jak piate kolo u wozu. Spróbuje w Barlickim z dr Opinc wierze ze sie uda. Pozdrawiam was serdecznie P.s a niewiecie moze gdzie mozna wejsc na aktualne forum i porozmawiac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała zielona
do jjj!! Ta pani doktor o której piszesz to super kobieta,nazywa sie Kasia Kowalczyk Amico,jest naprawde dobrym specjalista,serdecznie ja polecam,sama u niej sie leczyłam kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfghfgh
popieram, to wlasnie pani kasia kowalczyk-amico wlasnie wrocilam z madurowicza i potwierdzam ze jest naprawde milą, delikatna kobietą. przyjmuje w łodzi, ul. piotrkowska 3/5. a co myslicie o dr.Sosnowskim? przyjmuje w Salve?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
ciaza CZesc dziewczyny ja jestem w siodmym tyg ciazy to jest druga ciaza pierwsza mi prowadziła dr Niewierowicz a teraz nie wiem do kogo mam isc.Wpiatek bylam na pierwszym usg ale lekarz zaprosił mnie za tydzien na ponowne usg.TYM razem chciałla bym sie zdecydowac na dobrego lekarza pomuscie jestem z łodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia78
a DR BARADYN robi swietne usg korzystałam w pierwszej ciazy z jego usług i bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyborsuk
a co sądzicie o dr Lidii Biesiadzie z CZMP??? Będę wdzięczna za wszelkie opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja bylam ost
bylam ost u dr Baś. była to moja pierwsza wizyta, zrobila wywiad, zbadala tylko "wmetrze", wypisala recepte na escapelle i tyle. zaplacilam 80 zl za 4 minutowy pobyt w gabinecie, bez badania piersi itp, choc mowilam na wejsciu ze to pierwsza wizyta...fakt mila babka, dlatego ja wybralam ale dlugosc wizyta mie troszk ezniecheca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jjj Ja również jestem po dwóch poronieniach...i tak samo jak Ty zawiodłam się na swoim lekarzu...jeśli komuś to pomoże to był to dr Dawidowicz. Był super lekarzem jak wszystko było OK (wtedy każdy lekarz wydaje się być odpowiedni). A jak zaczęły się \"schody\" nie był już taki idealny. Kobitki ja również szukam lekarza, który poważnie podejdzie do problemu poronień. Piszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyborsuk
ja też mam za sobą 2 poronienia i teraz jestem w ciąży po raz 3. Do 14tc zajmował się mną dr Jan Biesiada, którego z czystym sumieniem mogę polecić jako świetnego fachowca i bardzo sympatycznego człowieka. Lekarka, która zajmowała się mną wcześniej, po drugim poronieniu skomentowała jedynie: "Do trzech razy sztuka", nie zaleciła mi żadnych badań... tym bardziej więc urzekł mnie kontrast między podejściem jego a jej. Teraz trafiłam do jego byłej żony, bo on nie zajmuje się prowadzeniem ciąż. Dlatego- jeśli słyszałyście coś na temat dr Lidii Biesiady- to poproszę o info:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dzięki za namiary do tej pani doktor! w szpitalu byłam nią zachwycona!!! tak żałowałam, że nie zapytałam jak się nazywa! mój lekarz też pracuje w tamtym szpitalu!był u mnie raz! to właśnie pani doktor zaglądała do mnie, rozmawiała, powiedziała jakie badanie powinnam zrobić! lekarz nazywa się dr Wiliński! jest świetnym ginekologiem połoznikiem - te opinie potwierdzi kazda dziewczyna, której ciąże prowadził!ale ciąże przebiegającą książkowow! dzięki niemu moja bratowa uniknęła cesarki, ale jeżeli sa jakieś problemy to niestety czułam sie \"olana\" przez niego :( też mi powiedział, że 2 x może się zdarzyć, że dopiero po trzecim robi się badania! a ja dzięki pani doktor zrobiłam badania już i znalazłam przyvczynę poronień! a gdybym czekała dalej to i kolejna ciążę bym poroniła! jeszcze jeżeli chodzi o lekarza zajmujacego się poronieniami to koleżanka polecała mi też dr Marka Gonickiego! ona leczyła sie u niego! ale ja juz za skarby świata pani doktor Kasi nie opuszczę :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malyborsuk, jeśli będziesz miała chwilkę napisz mi na maila, czy znalazłaś przyczynę poronień. Ja jestem dopiero na początku drogi w robieniu badań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjj, udzielasz się na jakimś innym forum? Chętnie bym z Tobą porozmawiała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nena71
Kobietki drogie, a jak to jest z USG piersi? Czy któryś z wymienionych przez Was lekarzy robi to badanie w ramach wizyty, czy to już zupełnie inna bajka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malyborsuk
raczej zupełnie inna bajka :). Choć mój gin np. zapisał mnie na darmowe usg piersi w jego szpitalu, ale trochę musiałam na nie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jeszcze nie znam przypadku by zajśc w ciąże przez majti i bez wytrysku no ale cuda sie zdarzają :D nie nie jesteś w ciazy to nerwy stres i dla tego ci sie spóznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×