Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość łodzianka

ginekolog- Łódź

Polecane posty

Dziewczyny ponawiam swoja prośbe o ginekologa który zna sie na zapaleniach. Najwiecej głosów jest na dr buldecka wożniak... czy komuś moze pomogla wtakich dolegliwosciach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodziankaa
wybieram sie do ginekologa (moze do dr Elzbiety Bas?) - to bedzie moja pierwsza wizyta czy radzicie isc na pierwsze badanie do kobiety czy do mezczyzny? dodam ze niesmiala jestem niesamowicie, myslalam tez nad wizyta u dr Baradyna, ale skoro ma takie rubaszne poczucie humoru to nie wiem czy to najlepszy pomysl (jestem dziewica) boje sie ze sie calkiem zestresuje jego tekstami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamelkaa
Moze idz na poczatek do kobiety-jesli jestes niesmiala, podobno faceci sa delikatniejsi, ale nie ma reguły... Ja odwiedzilam juz sporo lekarzy gin, obecnie jestem u dr Kalinki Ze slyszenia moge polecic dr Bas - tzn. slyszalam sporo pozytywnych opinii na jej temat w kilku gabinetach gin (zwłaszcza w poczekalni-gdzie czasami mozna sie dowiedziec ciekawych rzeczy) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastroj
Z CALEGO SERCA POLECAM DR BAŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikina
Dziewczyny poradzcie coś Byłam na pierwszym badaniu USG u Pani doktor Siech w szpitalu Rydygiera w Łodzi, czy wiecie może coś o tej pani doktor nigdzie nie ma o niej ani słowa i nikt o niej nic nie pisze. Nie polecam natomiast doktora Cieśli, przyjmującego w dermedzie na piotrkowskiej, zdzierus i nikompetentny gościu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szara kicia
również odradzam dr Cieślę z dermedu. i przestrzegam, nie róbcie wymazów w laboratorium dermedu na placu Wolności. znaleziono mi tam rzęsistka, którego wcale nie miałam. potwierdziły to badania w dwóch innych niezależnych laboratoriach. a ja się trułam metronidazolem w coraz większych dawkach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aamelkaa
Moge niejako potwierdzic, ze w dermedzie na pl. wolnosci u pewnej osoby tez znaleziono rzesistka...jednak jest juz po kuracji na to paskudztwo i w czoraj byla na kolejnym bad. zobaczyc czy sie go pozbyla... ciekawe jakie beda wyniki.... Przyznam ze ten post mnie zaniepokoił :P kurcze, szkoda ze nie wiedzialam tego wczesniej... Ciesze sie ze jednak sie pojawil ten post - moze pomoze innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
potwierdzam informacje o placu wolnosci. Ja prawie zatrułam sie metronidazolem, mialam juz parestezje, bralam te leki okolo roku. ktos na szczescie zasugerowal zmiane laboratorium. Teraz mam zapalenie przewlekle, bo chyba bylam leczona nie na to co trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, jestem w 5 tygodniu ciąży :) chciałam zrobić sobie prywatnie usg, mieszkamw Łodzi od niedawna i nie bardzo wiem do którego lekarza się udać. Dużo dobrego słyszałam o dr E. Baś-Budeckiej, może któraś z was wie czy dr Baś przyjmuje prywatnie..? byłabym wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastroj
Beatko dr n. med. Elżbieta Baś- Budecka (specjalista ginekolog-położnik) ul. Zielona 25 tel.42 6325511 ul.Wileńska 37 42 6868380 ale najlepiej zadzwonić do niej bezpośrednio-do gebinetu prywatnego ul.Wigury 13, tel.dom 42 6867607(wtorki w godzinach wieczornych). Pozdrawiam serdecznie- Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość libra_libra
Ja mogę Ci polecić dr Kalinkę. Nie tylko w kwestii USG, ale także jako dobrego lekarza do prowadzenia ciąży. Jest naprawdę świetnym fachowcem. Ja mam już za sobą dwie ciąże (druga była zagrożona) i dwa porody :), ale cały czas do niego chodzę. Przyjmuje na Piotrkowskiej we wtorki i czwartki od 15:30 tylko trzeba się umówić telefonicznie (042 6300 350).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ktoś wie coś na temat
pani majewskiej kawińskiej? przyjmuje w palmie i w salve. nie wiem czy to dobry lekarz. ostatnio miałam problemy z jajnikami, ale ona nie chce mi zrobić usg, tylko kazała do tabletek wrócić i już sama nie wiem. a wydawała mi się takim fajnym, delikatnym i dobrym lekarzem. proszę bardzo o opinie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, dzięki dziewczyny za namiary:) właśnie \"stuknął\" mi 6 tydzień..zastanawiam się, czy nie jest jeszcze za wcześnie na wykonanie usg?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doktor kawinska jest bardzo sympatyczna doktorowa i delikatna. chodzilam do niej w 1 ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a na pierwszą wizytę
kogo polecacie?zaczęłam studia i muszę się wybrać...Kogoś kto zbada mnie od a do zet,bez żadych uwag,czemu tak późno...Kogoś kto dobrze leczy z bakteryjno-grzybicznych zakażeń...Na pierwsza wizytę idę prywatnie,ale jeśli będę musiała się leczyć to nie będzi emnie stac,żeby co pare tygodni płacić za wizytę,więc miłoby było gdyby przyjmował/przyjmowała także bezpłatnie w przychodni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dudarewicz super koles i wilinski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracus
dr kawińska kiedyś była dobra, wszystkim chętnie pomagała, ale ostatnio zrobiłą się straszna zołza. poszłam do niej z pytaniami, a ona nie dość ze na nic mi nie odpowiedziała, to jeszcze nawrzeszczała, że jej zajmuję czas. totalnie mnie olała. niestety nie zdarzyło się to po raz pierwszy. nie polecam również dr januszkiewicz z palmy. co prawda na ostatniej wizycie u niej zostałam potraktowana nadzwyczaj miło, ale nigdy nie zapomne tego co bylo wczesniej. tyle ze jak sie ja poprosi to cytologie zrobi (tu akurat moja kuzynka niestety ma inna opinie). ogólnie cała palma jest nic nie warta. jesli chodzi o dermed to chodzilam tam do dr ceglinskiej/cegłowskiej, nie pamietam nazwiska dokladnie. zostawilam tam prawie 1000 zl za wszystkie badania i zabieg wymrazania nadzerki i kontrole. wymrazanie podobno nie boli, ale ja ni emoglam sie niestety po nim ruszac, bol byl straszny, nie wiem, czy moze przy wczesniejszym badaniiiiu cos uszkodzila, albo zamrozila cos innego. niestety po niecalym miesiacu nadzerka wocila a jak do niej poszlam, to powiedziala, ze juz nie ma po niej sladu. ogolnie szczerze mowiac, nie ma w pelni dobrego ginekologa. kazdy ma zadowolonych i niezadowolonych pacjentow. planuje co prawda teraz ciaze, ale obawiam sie, ze nic z tego nie bedzie. od kilku lat mam nadzerke, ktorej panstwowo nie chca mi w palmie wyleczytc (powiedzieli, ze to nie jest zabieg refundowany) a nie stac mnie na to, zeby znow pakowac pieniadze w nieudane zabiegi w gabinetach prywatnych. nie wiem co to bedzie, a bardzo chce miec dziecko i to calkiem zdrowego malutkiego bobaska... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszał ktoś o MAŁGORZACIE ZATKE - WITKOWSKIEJ?? cośmożecie powiedzieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
Powiedzciemi czy dr Baś bedzie dobrym lekarzem?? bo szukam kogos, kto zna sie na hormonach i nasieniu. Kogos, kto pomoze, doradzi i zna sie troche na niepolodnosci...Probuje zajsc w ciaze od ponad roku, narazie bezskutecznie. Lekarze u ktorych bylam nie widza problemu i kaza czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastroj
amel ja mogę polecić dr Baś.. Od 2 lat z mezem staramy sie o dziecko; przeszlismy przez piekło badań,a jezeli chodzi o Łódź to jest to lekarz jak najbardziej na miejscu. My co prawda leczymy się u dr Baś od niedawna ale kobieta jest warta zaufania. Jedyne co jest niewpozadku to to,iż Strajki hamuja dalsze leczenie- dr przyjmuje priv ale takze stara sie pomóc (kieruje do siebie na oddzial; chodzi o specjalistyczne, kosztowne badania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA 23
jestem w 6 miesiac ciaży. prowadzi ja dr. sobczuk ktora pracuje w CZMP. a prywatnie w Diasonie na Radwanskiej. Super przychodnia. W grodniu rodze i zastanawiam sie nad szpitalem NIECH MI KTOS PORADZI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede rodzić lada dzień i wybrałąm szpital Rydgiera byłam ogladać i bardzo mi sie spodobał mały kameralny szpital czysto i przyjemnie as reszte wypowiem sie jak już bedzie po wszytkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastroj
Dziewczyny jest tu ktoras z endometrioza II stopnia+ niedroznosc? Leczycie sie chormonalnie? Od 4dni jestetm zdiagnozowana,jak powyzej..Od czwartku zaczynam leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nastroj
W dermedzie na Wolnosci 2x robilm komplet badan(baktrriologie). Nam z mezem rowniez "przypisano"rzesistka. UWAGA! Zmiencie laboratorium;tam jest cos nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny (plus tomek)! Dzis bylam w medaxie na zielonej zrobic sobie usg piersi, wykrylam sobie malego guzka wiec polecialam jak na skrzydlach majac w perspektywie ostatnie miesiace zycia itp...Okazalo sie ze to torbiel i to dosc duzy ale ponoc niegrozny. Nie wiem tylko czy am sie przestac martwic bo ten lekarz to jakis kompletny olewus \"rozebrac sie\" \"torbiel\" \"do widzenia\" to wszystko co powedzial. Probowalam cos z niego wydusic ale zbywal mnie półsłówkami. Powiedzil ze to moze zmiany hormonalne , ale nawet nie zapytal czy moze biore jakies leki, cokolwiek.... Kurcze zainkasowali 65 zl czyli jakby nie patrzec duzo jak na 5 min roboty i 2 zdania biorac pod uwage biednego lódzkiego studenta. wcale mnie to nie uspokoiło. Jesli ktos cos wie o torbielach w piersi to prosze napiszcie bo wciaz sie tym zamartwiam. Aha, zrobcie cos dla mnie i zbadajcie sobie piersi... Moze nie uwierzycie ale ja jeszcze miesiac, dwa temu tego torbiela nie mialam a teraz nagle 8mm!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
nastroj----> bardzo dizkeuje za info, chyba sie wybiore do dr Bas :) bo glowie chodzi mi o to by ktos pomogl nam, nakierował - zeby podjac jakies kroki, a nie mowil zeby czekac ...(nie o to chodzi, zeby stac w miejscu, ale isc do przodu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amel
Myslalam jeszcze o dr Sobkiewiczu z Salve - podobno spec od nieplodnosci, juz nawet przezylabym jesli bylby niemiły, byle tylko znal sie na rzeczy:) Co o nim myślicie?? myszka24 --- konecznie daj znac jak juz sie "rozpakujesz" :D zycze zdrowia i lekkiego porodu 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YZA 23
myszko 24:) :) :) jak już będziesz na siłach to napisz jak przebiegł poród.Jak personel szpitala Cię traktował. Ja mam juz koszmary z ordynatorem Rydygiera który każe mi płacić żeby wszystko było dobrze.Dzisiaj obódziłam się z płaczem.Już nie pamietam co mi sie śniło ale napewno chodziło o dzidzie. Dziewczyny czy wam podczas ciaży tez śnią sie dzieci? Czy też macie obawy przed tym jak bedziecie traktowane w szpitalu?Nigdt nie byłam w szpitalu. I jedno pytanie ze sfery intymnej: mianowicie chodzi mi o rozcinanie krocza, czy jeśli będe ćwiczyć mięśnie Keagla to bede musiała mieć rozcięte? No i kiedy można zacząć je ćwiczyć? POZDRAWIAM WSZYSTKIE OBECNE I PRZYSZŁE MAMUSIE......I DO ZOBACZENIA NA PORODÓWCE W RYDYGIERZE( jak maleństwu się nic nie odwidzi to wpadne tam na poczatku grudnia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoś może mi doradzić do kogo najlepiej mam pójść jezeli chodzi o antykoncepcje. podpowiedzcie kto poświęci mi w tej sprawie odpowiednio dużo czasu. z tego względu, że bedzie to moja pierwsza wizyta wolałabym żeby lekarzem była kobieta. z góry dziękuje bardzo za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×