Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

witam nowe staraczki, im nas więcej tym lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Karinka i Meyze milo was widziec:-) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
Właśnie wyjełaś mi to z ust SANDRA z tymi nowymi dziewczynami ja tez witam serdecznie nowe kobieti starajace sie o dzidzię. Pozdrawiam i odwiedzajcie naszą wspólną stronę jak najczęscij :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiaara
hi Wica! dzieki za slowa otuchy, to takie wazne! Fajnie sobie uswiadomic, że nie jest sie samym.... i jak na razie taki problem to nie problem. Moze Bog cos poplatal w gwiazdach... Bede myslec o Tobie i otym zebyCi sie udalo (trzymam qciuki za USG) buziaki:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
witam, witam i o starania pytam?! Nowe i te zadomowione staraczki - serdecznie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka78
Witam Juz niewiem co mam robić i myśleć, bo ostatnio stralaiśmy sie o dziecko, a tu te jajniki, okres mi sie spóźnia i ogolnie źle się czuję. Biorę antybiotki, lekarz stwierdził że jak by sie okazało że jestem to że nie zaszkodzą. robiłam test i wyszedł negatywny. Może muszę go powtórzyć. Jestem załamana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalcia ty lepiej napisz co u ciebie, troche optymizmu tu potrzeba :) karinka, spokojnie. Masz prawo źle się czuć, jesteś oslabiona, organizm zwalcza niedobrzyzny. Jesli test nastepny wyjdzie tak samo to wydobrzejesz i do dziela, ale musisz byc silna, i nie wolno mi sie tu zalamywac!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiulek82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze, ale tu cisza. gdzie wyfrunelyscie?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
też to zauważam Wica :) straszna cisza, czyżby dziewczyny hurtowo zabrały się do dzieła? :) jeśi tak, to nie przeszkadzajcie sobie, róbcie te dzidziaki wreszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha, ale znajdzcie troszke czasu na rozmowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
Witam dziewczyny cosik faktycznie nic sie tu nie dziej . U mnie po staremu jestem po II inseninacji i czekam cierpliwie na efekty. Biore DUPHOSTON, LUTEINE I AKART . Mam nadzieje ze bedzie ok chociaz dzisiaj miałam bardzo duży stres i nerwy w pracy i sie przejmowałam dlatego boje sie czy nie zagrozi ten fakt mojemu wczesnemu płodowi ( o ile jestem w ciąży) bardzo sie martwie . Jak myslicie czy ma to wpływ ??????? napewno tak ale czy ąż taki . Pozdrawiam kobitki ,buziaki pa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izulka, pewnie stres i nerwy moga miec wplyw, ale tylko wtedy kiedy jest to dlugotrwalle, systematyczne, cykliczne. do takich rzeczy trzeba jednak podchodzic indywidualnie, kazdy organizm inaczej reaguje na stres. Ja jestem przekonana, ze nie mialo to wplywu, ale uwazaj na siebie i staraj sie unikac sytuacji stresogennych. ja jestem umowiona na usg na czwartek, zobaczymy czy urosly mnie pecherzyki :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka78
hej ja nadal biorę antybiotyki, okresu jeszcze nie mam, w ciąży niestety nie jestem , robiłam juz 2 testy i nic, ale moze to i dobrze obecnie bo biorę atybiotyki, do lekarza idę za parę dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja też staram się z meżem już dobre kilka miesięcy o dziecko i nic. Robilam badania i u mnie wszystko oki, mąz jeszcze nie robi. mam pytanie go Karinki, jakie mialaś objawy zapalenia jajników???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karinka78
do czarnej po protu ból nie do wytrzymania. A na dodatek wczoraj dowiedziałam sie że mam torbiel.I kolejne leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena84
My też z mężem od około 8 miesięcy staramy się o dzidzię, i NIC!! Badań jeszcze nie robiliśmy. Wybieram się w czerwcu do lekarza. Powiedzcie mi jakie badania zaleca lekarz i gdzie się je wykouje ????? Mnie nic nie boli, okresy mam w miarę regularne, nie miałam nigdy problemów z jajnikami nie wiem co może być nie tak! Może coś z moim mężem? Gdzie można zrobić badania nasienia, w szpitalu czy w jakichś specjalistycznych labolatoriach? pomórzcie! Jestem załamana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lena84
Dlaczego życie jest takie niesprawiedliwe? Ci którzy nie chcą mieć dzieci to je mają, a Ci którzy pragną nie mogą ich mieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
Hej wszystkim! Lena84 - proponuje zacząć badania od badań nasienia męża, bo to najmniej inwazyjne badanko, nie trzeba się bez potrzeby faszerować tabletkami. Jeśli będąwyniki, to udaj się do gina z tymi wynikami (ja tak zrobiłam, lekarz nie chciał ze mną gadać bez badań nasienia). Badania te bynajmniej u nas wykonują prywatne kliniki, w szpitalu nie słyszałam żeby robili coś takiego. Myślę że Twój gin Ci powie gdzie możesz zrobić takie badanie. A potem - jak wyjdą w porządku badanka męża - przebada Cię lekarz wzdłuż i wszerz :) Powodzenia!!! A jak u innych staraczek???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
Dziewczyny mam pytanko : czy obfote upływy moga byc objawa ciąży ? Od jakiegoś czasu leje sie ze mnie starsznie nigdy wczesniej tak nie miałam . Odpiszcie jak cos kumacie w tym temacie. Dzieki pozdrawiam pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulka jeśli są to białawe upławy to bardzo możliwe. Nie wiem który masz dzień cyklu ale jutro rano zanim wstaniesz zmierz sobie temp. Jeśli będzie wysoka to bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Kochana Izulko ja nie mam zielonego pojecia bo ja takich objawow nie mialam ale mocno trzymam kciuki zeby sie okazalo ze bedziesz miala didziusia:-) Zrob tak jak poradzila myszka Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie tęż się uda.....
...witam wszystkich jestem tu nowa...piszę żeby podzielić się swoim doświadczeniem,a zarazem podnieść trochę na duchu.Muszę zaznaczyć że mam 38 lat i 13 letnią cudowną córkę.W naszym przypadku okazało się że to mąż jest bezpłodny i tu muszę zaznaczyć że badania spermy są bardzo ważne chociaż to temat dla wielu mężczyzn drażniący.No i zaczęło się.Dwa razy w miesiącu ginekolog,dwa razy w miesiącu badanie spermy(antybiogram),temperaturka no i leki.Leczenie bezpłodności u mężczyzny polega na tym że kobieta musi przyjmować to samo co on.Jakby mój lekarz powiedział,,żeby środowisko było takie samo,,.Po roku mieliśmy wszystkiego dosyć.Siadła nam psychika,seks stał się przymusem a nie przyjemnością,miesiączki okropnie bolesne.Mogę śmiało powiedzieć że drapałam ściany.Ciągle płakałam,a na dodatek koleżanki dawały mi super rady z cyklu,,zastanów się możesz się rozwieść,,.Jak można się rozwieść z ukochaną osobą??W końcu zdecydowaliśmy że odpoczniemy,damy sobie spokój na jakiś czas,wyprostujemy swją jak bardzo skrzywioną po tym wszystkim psychikę.cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tobie tęż się uda.....
....cd......Następnego dnia umówiliśmy się ze znajomymi,kupiliśmy flaszeczkę i pojechaliśmy sie wypłakać.Jeszcze tej samej nocy kochaliśmy się tak namiętnie ,tak po prostu z miłości ,z ogromną czułością której nam brakowało przez ten cały czas .Tej samej cudownej nocy poczęła się nasz córka,tak oczekiwana.Więc nie rezygnujcie.Czasami potrzebna jest tylko chwila.Chwila spokoju i miłości.Trzeba się wyciszyć.Pomyśleć o drugiej osobie która z nami cierpi,a przede wszystkim nas kocha.Tego wszystkim życzę i jestem z wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lena84
kalcia80 Dzięki Bardzo za poradę! Pójdę w czerwcu do gina, zobaczymy co powie! Widzę, że czeka mnie bardzo długa droga w staraniu o dzidziusia. Jeszcze raz dzięki. Powodzenia wszystkim starającym się i oczekującym, oby Wasz okres w tym miesiącu i przez dziewięć następnych nie przyszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
SANDRA 27 I MYSZKA dzisiaj mam 26 dien cyklu. Tak myślicie ze... ale nie chce zapeszać bo od 2-ch dni bolą mnie piersi i to strasznie a ja zawsze tak mam na okres, obym sie myliła. A tak wogóle ta powyzsza histaria jest całkiem fajna no i jaki koniec tej histori moze nas bidulko tez cos takiego spodka. Pozdrawia serdecznie i pa :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leondini
Czesc Dziewczyny Mam podobny problem. Moze opisze po krotce swoja historie. Mam 30 lat jestem 6 lat po slubie i mieszkam w Stanach. Jak do tej pory nie planowalismy dzieci bo jak pewnie same wiecie, zawsze jest jeszcze cos do zrobienia zanim dzieci przyjda.Ostatnio jednak moje nastawienie sie zmienilo a to za przyczyna moich kolezanek i kuzynek ktore jakby na zawolanie zachodza w ciaze lub rodza juz dzieci i tak sobie ostatnio uswiadomilam ze i na mnie przyszedl czas. Podjelismy z mezem jedna probe ale bylo pudlo, moze to dlatego ze bylam troche przeziebiona. Miesiac pozniej czyli dokladnie 12 maja (wyliczylam ze mam akurat owulacje) ponowilismy probe.Juz czulam ze mnie mdli ze jestem zmeczona itd.....ale wczoraj zrobilam test i znowu negatywny. I teraz tak sie zastanawiam czy to normalne a mozejstem w ciazy ale testzrobilm za wczesnie i wieczorem zamiast rano....? Co o tym myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leondini
Czesc Dziewczyny To znowu ja sorry ze sie tak narzucam ale jak wiecie mam 6 godzin roznicy i jak wchodze na forum To Wy sobie smacznie spicie i pewnie snicie o dzidzusiach.Ale czemu pisze drugi list? Przeczytalam caly topic od poczatku i ryczalam jak glupia. TAK SIE CIESZE Z TWOJEGO SZCZESCIA SANDRUNIU I TRZYMAM KCIUKI ZA IZULE EMESZE I INNE DZIEWCZYNY!!.Zycze Wam z calego serca po dzidziusiu i zaraz potem po drugim do parki.Ale tez jestem troche tym wszyskim przerazona bo ja nigdy wczesniej nie mialam takich instynktow macierzynskich i zawsze jakos mi sie wydawalo ze to nie jest problem zajsc w ciaze a jednak czasami jest.JAk narazie podjelam 2 proby zajscia w ciaze ale teraz mysle ze bede naprawde sie starac.Ja jestem w troche beznadziejnej sytuacji bo wszyscy moi bliscy sa w Polsce a ja tutaj i przez to zawsze sie balam miec dzidzie bo jak ja polece do Polski i takie tam problemy ale po przeczytaniu Waszych listow mysle sobie ze bylam potworna egoistka .Ok nie zanudzam. Pozdrowienia dla wszystkich. I jeszcze musze to powiedziec-Dziewczyny jestescie super: madre wartosciowe i serdeczne. Jestem z Wami o ile mnie chcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
leondini dziekuje to bardzo mile co napisalas:-) oczywiscie z calego serca zycze ci dzidziusia:-) mam nadzieje ze zadomowisz sie na tym forum tak jak ja:-) caly czas jestem wdzieczna ze dziewczyny tak cieplo mnie tu przyjely dzieki nin latwiej bylo mi przezyc najtrudniejsze chwile:-) Caly czas trzymam za was wszystkie bardzo bardzo bardzo mocno kciuki i z calego serca zycze malutkich kruszynek:-) Caluski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tybetka
hej, dzis Dzień Matki, czy ja bede kiedykolwiek obchodzic to święto, jeny, nie mam sił, niemam szans, buuuuuuuuuuu smutno mi bardzo..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×