Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość katu27
Sandra a ty sie troche wyluzuj bo @ i tak nie przyjdzie nie rob sobie nadzieji ,za niedlugo bedziesz bawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
ale sie dzisiaj nazwalam .Poprawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Boze jakiego mam stresa:-0 caly czas kontroluje czy jest @ czy nie ma Nawet sobie nie wyobrazacie ile razy widzialam dzisiaj wlasne majtki:-) beda mi sie snic w nocy na 100 %:-) Martwi mnie to ze boli mnie brzuch:-( K alciu czy ciebie tez bolal w dniu spodziewanej @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
Kati - ginekolog powie Ci dokładnie czy pęcherzyk pękł, czy nie. Mniemam, że skoro miałaś laparoskopie to Ci nie pękają pęcherzyki, tak? Jak pęka pęcherzyk to można to odczuć bolącym kłuciem w jajniku (w tym, w którym dojrzewał) Sandra - miałam wszelkie objawy @: bóle głowy, brzucha, rozdrażnienie czyli sama zachowywałam się jak małpa. I testowałam w dniu po spodziewanej @ - wyszedł negaywny. Więc się nie zadręczaj jeszcze testem, zrób w następnym tygodniu, będziesz miała pewność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
Wica - czuję się bosko!!! Za tydzień mam usg i już się nie mogę doczekać. Ciekawa jestem czy czasami nie będzie bliźniaków :) bo teraz moja kolej w rodzinie (to jakoś genetycznie idzie, no i stymulacja też zwiększa prawdopodobieństwo) Wcale bym nie narzekała. A póki co, Fasol daje się we znaki, czyli że jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
"zachwywalam sie jak malpa" dobre:-) bo ja tez sie dzisiaj tak zachowuje a chwilami wydaje mi sie ze nawet wygladam jak malpa Za kazdy razem jak ide do lazienki to mam tak wywalone galy ze az sama sie dziwie ze mi jeszcze z orbit nie wypadly:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
mam nadzieje, że dołączysz do naszego grona Sandra :) I cała reszta dziewczyn też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IZULKA
kolcia 80 trzymaj kciuki za nas kochana oby nam sie udalło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Ja tez nam wszystkim tego zycze :-) Ciąża dla wszystkich!!!!! Gdybym mogla rozdawac te male aniolki to bylybyscie pierwsze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokopelasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
kalciu ,jedyne co mi powiedzial moj gin bo on mi rowniez robi l ten zabieg to to ,ze na lewym jajowodzie mialam jakis zrost ibyl zapchany i to moze byla przyczyna ,ze niemoglam zajsc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Sandra jak tam batole ?Cerwone cy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Czesc dziewczynki:-) Majtasy bez czerwonych barw:-) temperaturka 37.2:-) moze jednak ktos tam zamieszkal:-) ale na wszelki wypadek jeszcze sie nie ciesze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Czesc Sandra no moze juz jestes w ciazy , bardzo sie ciesze.Chociaz nie ,nie niemozna za wczesnie bo sie zapeszy.Moja przyjaciolka wczoraj urodzila ,dzidzia ma 3300 g. to chyba taka przecietna waga a dlugi chyba z metr .To oczywiscie zart ale mowi ze bardzo dlugi .Ech jak ja jej zazdroszcze ,moja dzidzia moze byc krotka ,groba byle by byla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
Hej wszystkim! Ja lecę na spacer nad jeziorko i do lasu - dotlenic Fasola :) Jak codzień trzymam kciukasy za Was, kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Wiesz Kati tez tak mysle ze moze naprawde mi sie udalo ale moja @ czasem spoznia sie 3 dni wiec nie chce sie za bardzo podniecac choc to bardzo trudne Mialam dzisiaj kupic test ale jakos im nie ufam wole zrobic bete zeby miec 100% pewnosci ale moge wybrac sie dopiero w poniedzialek przez caly tydzien w pracy nie mialam ani jednego wolnego dnia Tak mnie terroryzuja:-) Moja przyjaciolka 2 tyg temu tez urodzila coreczke moj maz bal sie isc ze mna do niej do szpitala bo wiedzial ze pozniej bede przezywac ze nam sie nie udaje Trzy dni temu moja druga kolezanka przyslala mi smsa ze urodzila Chyba nie musze mowic jak bardzo bylo mi zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati27
Sandra a jak dlugo sie juz staracie bo ja ok.19 msc.niezle co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Ojejku to strasznie dlugo ja jestem 9 miesiecy po slubie a zaczelismy sie starac miesiac przed wiec 10 miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Czesc Paulka:-) dobrze trafilas my wszystkie chcemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Wiesz Kati tak sobie mysle ze jak tym razem sie nie uda to postaram sie odpuscic na jakis czas zeby psychicznie odpoczoc Zreszta moj maz tez juz ma dosyc wszystko kreci sie wokol ciazy i tego Jest? czy nie ma??Zero mierzenia lezenia "po" i doszukiwania sie objawow ciazy Najgorsze jest chyba to ze prawie uzaleznilam sie od inetu:-) Moze takim sposobem sie uda Ktos mi ostatnio powiedzial ze dzieci sie biora z milosci a nie kombinowania:-) Latwo powiedziec trudniej spelnic Dzisiaj tak mowie a jak ( oby nie) dostane @ to znowu sie zacznie Przed tym cyba nie da sie uciec To jest zakorzenione w srodku:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Ja tez tak mam a od dwoch dni to juz wogole bo spoznia mi sie okres:-) Chyba wiekszosc z nas ma obsesje na punkcie dzidziusia tak juz musi byc jedne maja obsesje i marza o dziecku a inne pytaja o aborcje bo dziecko to dla nich katastrofa nawet nie moge czytac takich rzeczy bo odrazu bym im nakopala do d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Ato jedna z wypowiedzi:"jestem zalamana bo ...jestem w ciazy!w sumie juz mam swoje lata ale...wiem ze sobie nie poradze...boje sie i dlatego chcialabym sie czegos dowiedziec o takim zabiegu.Ile czasu trwa?czy dostaje sie jakies znieczulenie? ile moze kosztowac i do ktorego miesiaca ciazy mozna zrobic ten zabieg?" Boi sie i chce zabic dziecko kazdy sie boi bo wiadomo ze dziecku trzeba duzo poswiecic ale bez przesady Ona chyba nie wie na czym polega aborcja i chyba nie widziala nigdy zdjec porozrywanych dzieci Mozecie sie ze mna nie zgadzac ale dla mnie ta dziewczyna jest zdrowo walnieta Za same mysli bym jej przywalila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Paulka a bylas u lekarza??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Kazdy ma prawo do wlasnych decyzji i moze ja tez nie powinnam wklejac tutaj tej wypowiedzi ale aborcja jest okropna! a ja czekam na dziecko i kazda taka wypowiedz strasznie mnie wku.....Wyslalam to zdjecie tej dziewczynie niech zobaczy zanim podejmie glupia decyzje Ale sie dzisiaj rozgadalam ale usprawiedliwiam sie tym ze mojego meza nie ma caly dzien i troszke sie nudze Za godzine wroci wiec znikne:-) ale wroce bo uwielbiam tu byc:-) nic na to nie poradze:-) za tak sie zagniezdzilam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
czesc Kalcia:-) Dzisiaj mam temperature 37.3 czyli jeszcze sie podniosla od wczoraj o jedna kreseczke i to juz 3 dni po terminie malpiszona Martwie sie bo wydaje mi sie ze pojawia sie sluz taki jak przed @ ale nie jest zabarwiony na czerwono tylko bialy a na dodatek co jakis czas boli mnie brzuch identycznie jak podczas @ i mialam wczoraj dwa razy silne skurcze Jesli mozesz to napisz prosze czy tez mialas coc takiego Pozdrawiam milej niedzieli pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela25
sandra! mysle ze sie nie martw bo bedzie ok! otoz ja jestem teraz w 3 mcu i tez przed małpą(ktorej nie dostalam ale ktorej sie spodziewalam) mialam pobolewania brzucha i duzo bialego sluzu.test zrobilam po 5 dniach spoznienia i byly 2 krechy!!(opisywalam to zresztą na tym forum). tak wiec trzymaj sie bo mysle ze ci sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Ela 25 dziekuje troszke mnie uspokoilas:-) a ty paulko idz do lekarza albo przynajmniej zrob bete to bedziesz wiedziala Caluski dla wszystkich Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalcia80
Sandra - czyli jutro badanie krwi? :) Oby dodatnie!!! Ja też miałam bóle brzucha przed niby @, upławy, nastroje. Wszystko wskazywało na to, że lada dzień dostanę @. A tu surprajs :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra23
Czesc kochane:-) Zrobilam bete ale wynik dopiero w piatek Nie wytrzymalam i kupilam test ciazowy:-) DWIE GRUBE KRECHYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! chyba jeszcze to do mnie nie dotarlo bo wogole tego nie czuje Czuje sie dziwnie trzesa mi sie rece musze ochlonac Bo narazie nie czuje tego szczescia:-) czuje sie jakby ktos dal mi w leb:-) O jejku!!!!!!!!!:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważnie śledziałam forum i trzymałam mocno kciuki za Ciebie Sandro pomimo, że się nie odzywałam. Ogromnie GRATULUJĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×