Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Alii u nas wygląda to tak, ze wyniki wszystkie są ok, więc chcemy monitorować cykle przez kilka mies, a jak nie to inseminacja.Lekarz mówi, ze nie ma przyczyny, wiec pewnie blokada psychiczna,ale kto to tam wie.Mam nadzieję, że to przyniesie rezultat, w marcu jak będzie wszystko ok mamy zacząć.Życzę Wam powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziękuję za pączki, dla Was również smacznego pączusia.Nie przejedzcie się, a zreszta.............raz nie zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki juz jestem ...👄 Wrzucilam Wam na skrzynke 4 moje zdjecia....jak ktos zainteresowany to prosze zagladnac do poczty....ide cos przegrysc bo glodna cos jestem.....buzkiiiiiii🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie zmienilam Patrycji pieluszke i to juz większy rozmiar. Do tej pory nosila Pampers 2 (3-6 kg) a dzisiaj Marcin kupil 3 ( 4-9 kg). Jest troszeczkę za duży ale moze to i lepiej bo ma swobodniej. Rośnie mi córka jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pani Misiowa Twoje dzidzi rośnie jak na drożdżach, co nie?Tak tylko leci, niedługo juz 1,5 miesiąca będzie miala, czyż nie?Musicie mieć tyle radości z tego waszego maleństwa.Dziś chyba najwięcej wypowiedzi jest Twoich, to naprawdę super, ze z nami jesteś i czekasz z nami na te kolejne dobre wieści, których od dawna juz nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No a gdzie reszta dziewczyn sie podziewa, czyżby wszystkie się starały, ale aż tak, zeby nie napisać choc kilku słów?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane :-) Ja niestety dzis nie zjadlam ani jednego paczusia tego internetowego tylko hehehhe za to ile kalori mniej hehehehe dzis wrocilam wczesniej do domku weszlam na sekundke na komp potem zaczelam gotowac sprzatac a i tak prawie nic nie widac a biegalam wzielam kapiel musialam laure wyszorowoac poczytac bajeczki ucze ja modlitw tak wiec czas ucieka jak dziki a obowiazkow zamiast mniej to coraz wiecej. Dziekuje kochane za pamiec. Czy sa juz jakies fasolki??Moja kolezanka wczoraj oznajmila ze jest w ciazy mieszka tez w anglii niedaleko mnie zazdrfoszcze jje ale tez ciesze sie z jej szczescia.A moj czas do polski skraca sie za 18 dni bede stapac po ziemi Polskiej. Jutro moj mezus ma urodzinki prezent juz wybralam mam nadzieje ze sie bedzie cieszyl z niego. Buziaczki. P.S. @ sie rozchulala na dobre to dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie dziekuje zadnego sniegu mam zamiar przyjechac w sandalkach bo u nas juz chodzimy w krotkim rekawku i sandalki czasem az za cieplo.Styczen ale tu normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane uciekam spac niestety i znow od jutra to samo. Zycze milej i przedewszsytkim OWOCNEJ nocy Buzienka dla kazdej z was Mojde Sloneczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie!!!! przepraszam z gory za milczenie ale od wczoraj od18-9 dzis bylam w pracy.. i na 19 znow szlam..wiec padlam na pyszczek:((wybaczcie!!!a le juz po tłustym czwartku:/ 19 tys paczkow zrobilismy to malo bylo zarloki jestesmy hahah ...zaraz przytulanko i nynki ...Anusia zdrowiej Kochana!!!!! mYSZka24 slcz jestes:****** dzekueje 👄 Smerfetka29 no nestety do @ musze czekac 4 dnia cyklu..conajmniiej..ake trzeba myslec pozytywnie:))) kazdej z nas se uda bo kto bardziej zaslguje na to jak nie my 👄👄🌻.Odezwe sie pozniej nie wem czy na gg bede mam problem z netem u mnie tak z doskoku od meza pisze:P calusy Kochane!!! pani Misiowa napewno masz racje buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich. temat ciekawy to i piszę. ja tez marzę o dziecku - trzecim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jestem obca i będzie problem z nawiązaniem kontaktu...spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Madalyna witaj u nas, tutaj nikt nie jest obcy, sami swoi.Przekonasz sie o tym jak tylko dziewczyny się odezwą, bo dzisiaj coś nikt się jeszcze nie odezwał, ale do wieczora daleko. To cudowne, ze marzysz o 3 dziecku, w czym jest problem?Tu mozesz pisać o kazdej porze dnia i nocy, na pewnoktoś odpisze. Dziewczyny pisać, co tutaj takie pustki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
O widzę, ze Misiaczki dzisiaj bardzo wczesnie pisały, a teraz odsypia.Mam nadzieję, ze dziś uda nam się pogadać na gg. Myszko i smacznie śpisz teraz po pracy, myślę, że coś miłego ci się przyśni. Patinko dziękuję za miłe pogaduszki na gg, to co działamy z naszym planem? Aneczka odezwij się kochana, jak się czujesz? Aat, Justa, Iwa, Glut, Muminek, sylweczka, Anula S, Obca, Kwatolina, Kakusia, Pani Misiowa,Izulkaa, Sonia, Jadira, Pauly,Czocherek,Oli, Olawd odezwijcie się.Pewnie i tak połowy z Was nie wymieniłam, ale póki co piszcie dziewczyny koniecznie. Dima co u Ciebie, Ewcik_1, Kasiada, Leszczynianka, Tysia i pozostałe dziewczyny, gdzie jesteście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i tak pisze sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja jestem ale chyba dziś ze mnie żaden pożytek bo mnie choróbsko rozkłada i mam zakaz wychodzenia z łóżka ;-( witam madalyna-pisz śmiało o wszystkim!po to tu jesteśmy 🌻 dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd to kuruj się kochana, zebys jak najszybciej wyzdrowiała. Mnie przedwczoraj próbowało coś atakować, ale nie rozłożyło mnie i dobrze, bo nie jest to teraz u mnie wskazane po zapaleniu przydatków, mam unikać, więc unikam, oby nic mnie nie złapało. No to nie wychodz z łóżka tylko walcz z chorobą, zdrówka.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja 🌻 Madalyna-----witaj u nas....👄Super ze dolaczylas i napewno nie bedziesz sie tu czula obco...my tutaj czesto rozmawiamy o wszystkim jak nie na forum to na gg....wiec zapraszamy na pogaduszki...mam nadzieje ze Ci sie u nas spodoba🌻 Misiaczku------odpocznij sobie kochana po takiej ciezkiej pracy....ale jak juz lepiej sie poczujesz to zagladnij...my tu czekamy na Ciebie👄 Smerfetko------wlasnie spalam ale nic mi sie nie przysnilo:( a nawet to moze dobrze jakby mialy mi sie snic jakies koszmary i mialabym budzic sie z krzykiem:):):) A jaki wy plan macie z Patinka wy czarownice nasze?? Moze pochwalicie sie na forum??👄 Olawd-----i Ciebie dopadlo chorobsko, oj biedactwo ty nasze..... juz my bedziemy dmuchac , chuchac i czarowac zeby to chorobsko czym predzej ucieko gdzie pieprz rosnie.....duzo zdrowka👄 Wszystkich nie wymienionych serdecznie pozdrawiam i przesylam 10000👄 i zycze milego dnia... Ide na kawke i jakies sniadanko bo jestem glodna i chyba zjadlabym konia z kopytami...bede pozniej papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misaczki95
hej KOchane niestety mon komp bez neta jutro chyba juz bedzie ok:(( widze nowa koleezanke pozdrawiam 👄 Smerfetko29 👄 jutro sie zamelduje na200% !!! dzis sie nie udalo:(( szkoda:(( Aneczja jak zdrowko i pazurki??? hehe ja w Tczewie pracuje:)) 🌻 Patinka25 {usta} oland 🌻 a gdze reszta dzewczyn?? pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem juz, byłam na zakupach, teraz pranie i jeszcze sprzatanko. Dzionek tak szybko mija i niedługo mężuś będzie, więc wtedy sprzatanko, a teraz chwila relaksu, należy się a co? Myszko plan to my z Patinką mamy nie wiem , czy moge zdradzić na forum, dotyczy on nas 2 tylko,ale......... Misiaczki mam nadzieję, ze nam się uda jutro pogadać, byłoby super. Alii odezwij się no i Madalyna pisz koniecznie, czekamy, Aneczka a co z Tobą, nie ma cię, a zxawsze byłaś.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! smerfetka - to miłe, że ktoś mnie tutaj jeszcze pamięta 🌻 staram się czytać was w miarę na bieżąco - ale z pisaniem gorzej - nie chcę się po prostu nakręcać - postawiliśmy z mężem na spontan, a w międzyczasie składamy kasiorkę na in vitro - dość już niesprawzonych metod i nieudanych prób - trzeba postawić na coś konkretnego:) Buziaki dla Was wszystkich - gorąco trzymam kciuki za każdą z Was i każdej kibicuję równie gorąco:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
cześć kochane!!👄👄 Wczoraj się już nie odezwalam,bo byłam zmęczona:P zaraz po przyjeździe przytulanko i zapadłam w kamienny sen hehe:P Zdjęcia pazurków powysyłam na gg kto będzie chciał🌻 Stęskniłam się za wami;):)👄 madalyna🌻 ==> Witaj Słonko nie martw się tu każdy jest jak w rodzinie nie będziesz się czuła tu obca, a znajdziesz oparcie i zrozumienie...Wiem co mówię dziewczyny są kochane:*:*👄Witamy Cię serdeczniepogadamy w niedziele Słonko:* Czekamy do marca!!:)) olawd🌻 ==>Szybkiego powrociku do zdrowia i do nas!! Wiem co mówisz te choróbska są parszywe:(Męczą nas tylko:( Myszka 24🌻 ==> Kochana śliczne focie!! Śliczna z ciebie kobietka i przyszła mamusia!! Będziesz miała śliczne dzieci❤️ misaczki95🌻 ==> Przejeżdżałam przez Szymankowo i myślałam,gdzie ten mój misiaczek mieszka... Mój Łukasz pracuje w Tczewie heh. Ale ten świat mały!! Niedługo napewno się spotkamy!! Tęsknie ❤️ dima30 🌻==> zazdroszczę postawy!! fajnie,że się odezwałaś.:) Trzymam kciuki za ciebie=)👄 🌻Ja jadę na impreze i będe dopiero w niedziele=) Z jednej strony smutno bo nie będe mogła pisać... Ale nadrobię w niedzielę!! Piszcie co u was!! Sciskam was!! 10000000000000👄 Dla was Słoneczka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko-----i to sie nazywa post- dlugiiii....jak ja lubie takie czytac....:P:Pa na paznokietki to chetnie sobie poatrze....1000👄 Dima---witaj, dziekujemy ze choc od czasu do czasu napiszesz co sie u Ciebie dzieje 👄 Ja juz tez nie bede pisac bo ide ubierac sie do pracy...jutro bede do waszej dyspozycji....sciskam Was bardzo bardzo mocno wszystkie bez wyjatku👄milego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×