Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

a co do 200 strony to zaraz wkleje Pana Tadeusz i bedzie moja hehe ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkinia🌻----------a tu Cie mam hihihhi....podgladalas nas z aneczka i lup strzelilas duzego posta i stronka Twoja cwaniaro nasza....super...mam nadzieje ze spelni Ci sie to najwieksze marzenie ...u mnie tez dzionek taki bylejaki sie zapowiada...zachmurzone jest i chyba bedzie deszcz...no mam nadzieje ze bedziesz teraz pisac jak najczesciej...juz my Ci nie pozwolimy uciec, prawda dziewczyny???👄 Aneczko🌻-------heh troche nie zabardzo z ta strefa czasowa, bo nie mozemy sie zawsze wgrac zeby byc wszystkie razem na topiku czy gg, ale ja sie staram to wszystko nadrobic i jak najczesciej Was odwiedzac...bezemnie smutno? no co ty? widzisz ze jak myszka siedzi cicho to koty baraszkuja hihihihi:) oczywiscie nie zaniedbuj kochanego alei rowniez nas...duze👄 Patinko🌻-----kochana wiec ciesze sie ze @ sobie juz poszla .....teraz troszke zwolnij i rozpocznij staranka ....ja juz od dzis trzymam mocno kciuki za Ciebie zeby Ci sie udalo :P👄 PaniMisiowa🌻-------dziekujemy Ci kochana za Twoja codzienna obecnosc na naszym forum, bo mimo ze masz dzidzie i duzo pracy wokol niej to znajdujesz czas napisac choc pare slow.....:P👄 dla Ciebie i Patrysi... Sylweczko🌻-------dziekuje ze dotrzymalas slowa:):PProsze zagladaj do nas czesciej i nigdy nie mow i nie mysl ze nie bedziesz mama, tak nie mozna ...bedzie dobrze.....:P👄 Misiaczki🌻--------trzymam kciuki wiec za wysoka tempke....ktory dzien cyklu masz kochaniutka??👄 Smerfetka🌻-------juz odespalam i jestem....tez wyczekiwalam jeszcze wczoraj na Ciebie ale murzynek chyba pochlonal chyba caly Twoj czas....ja sie wpraszam do Ciebie na murzynka.....wlasnie gdzie Myszka z Aneczka sie bija tam Kkinia korzysta hihihihi:P:P:Pczyz nie tak?Czekamy kochana na Twoja @ a pozniej bedziemy kibicowac w monitoringu....:P👄 Olawd🌻-------kochana bez Ciebie tez tu smutno....szybko sie kuruj i wracaj do nas jak najszybciej.....stesknilysmy sie za Toba :P:Pduze👄 A dla wszystkich niewymienionych po duzym👄 i po 🌻. Ja zmykam teraz na kawke i cos pysznego a pozniej myk do Smerfetki na murzynka.....juz sie doczekac nie moge...mniam mniam....:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
oland trzymamy kciuki za Was 👄 Myszka24 milo ze zajrzalas👄 16dzc mam a cio?:)) jak u Ciebie staranka???fajnie ze sie odezwalyscie co juz cicho za cicho bylo:)))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Smerfetka29 wlaz !! na murzynka czekaja eheh👄 ja tez chce!:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Uwaga dzielę, odbierać swój przydział, załapiecie sie dziewczyny,bo narazie nie jest nas duzo, dalej odbierać. Nie odpowiadam za spóxnialskie.Podrzucę Wam, przepis pózniej, zebyście sobie zrobiły i objadały sie do woli, jest łatwy iszybki do zrobienia. Myszko jesteś, super.Misiaczki też pisza, super.Pani Misiowa też zawitała na murzynka. Olawd szybko minie do wakacji i bedziesz miala pieska ukochanego.Wiem co mówię, mam pieska jest taki kochany, jak dziecko. Kogoś nie pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
mmmm utyle nie chce wiecej tylko kawalek:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
utyje mialo byc wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej czekajcie na mnie i zostawice mi choc mala porcje.....Uff myslalam ze nie zdaze i wszystko mi zjecie glodomory male...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Widzicie takie sytuacje zmuszają mnie do wy7szukiwania sobie zajęcia i przez głupotę jest murzynek, ale przynajmniej już nie myslę o tych bzdurach i głupich ludziach.Dziś zaraz myje resztę okien i inne porządki jeszcze wymyslam, a co trzeba wykorzystać chęci.Tylko ide już od godziny chyba i nie moge odejść od komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka _____ ludzie Tobie poprostu zazdroszczą i dlatego są wredni bo wiedzą ze masz lepiej od nich a dzieki temu my mamy murzynka a ty bedzisz miala wysprzatany domek same plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nie mówię juz przez kogo nie mogę odejść od kompa, ale tak miło się z Wami gada dziewczyny, ze nie chce się odejść.Obiadek wstawiony, ale trzeba się brac za pracę, bo nic samo się nie zrobi. Wszystkie pojadły? No to teraz niech ktoś upiecze cos innego, czekamy na pyszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam Smerfetka bedziesz od nas szla ...taka imprezka nie zdaza sie czesto...a murzynek mniem mniam...bardzo pyszny a to ze przytuje to sie nie martwie...mam pyszna kawke ze smietanka kokosowa i zagryzam murzynka....a na przepis na tego murzynka sie pisze.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Masz rację Pani Misiowa domek bedzie lśnił , a ludzie są i beą zawistni , pewnie nam zaadroszcza, ale czego?Moze tego,ze tak się kochamy, a kto to wie.Ja nigdy nikomu niczego nie zazdrościłam i nie będę zazdrościć, tylko dzidzi bym chciała miec, ale doczekamy się wszystkie i będziemy takie szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty nam zrobilas imprezke to moze tak dziewczyny skrzykniemy sie i pomozemy Smerfetce w sprzataniu....co 10 rak to nie 2...hihihi..wysprzatamy i bedziemy dalej swietowac...moze napijemy sie jeszcze cos mocniejszego bo dzis ostatki...od jutra zaczyna sie posta..wiec trzeba swietowac.....Smerfeciu ja juz biegne do Ciebie z wiaderkiem i odkurzaczem......:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i stronka tym razem moja...hihih PaniMisiowa ------oczywiscie na kawke zapraszam wszystkie panie ale po sprzatanku u Smerfeci:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka _________ jesteś superfajną dziewczyną która ma superfaceta i dlatego to kole w oczy a dzidzia i tak bedzie wtedy dopiero im pokazesz a nam upieczesz z 10 murzynkow a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko zostane jeszcze trochę, tym bardziej, ze Misiaczek mi coś wspomina o serniku, a tego kolege to ja uwielbiam.Chyba poszła po serniczek..ale dziś wyzerka, super. Tylko co my tak świętujemy????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak dziewczyny gotowe do boju?? Ja juz zakladam buty i lece do Smerfetki ...a gdzie reszta?? jak na murzynka to wszystkie a do sprzatnia to niema nikogo....dziewczynyyyyyyy lecimy do Smerfetki bo i kawki nie bedzie jezeli nie pomozecie w sprzataniu:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka no jak to co ---ostatki co nie.... PaniMisiowa-----super to bierz mopa i do dziela ...chociaz Ty jedna mi pomozesz👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak ostatki, zapomniałam. Dzięki za chęci przy sprzataniu, ale aż tyle tego nie ma, zostały mi 4 okna do wyczyszczenia, powycierac podłogi i kurze pościerac, resztę juz mam.No moze zamrażarkę rozmroże, kto wie? Poki co bawmy sie,bawmy.......... Myszko udało Ci się z ta stronka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No ale jak chcecie to zapraszam do mnie na kawkę i ciacho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pewnie ze udalo...tylko na to czekalam;P Ale jak przyjdziemy do Ciebie z Pania Misiowa to bedzie nas akurat i roboty dla nas starczy co nie???;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No i babska impreza się kręci, my to potrafimy sie bawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×