Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

PaniMisiowa-----wyslalas mi bez zalacznika i zdjec nie ma....email doszedl ale pusty.....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek Wszystkim :-) Ja wrocilam do domu o 4.45 nad ranem dzis teraz wstalam i stukam do was.Musialam mezowi wczoraj pomagac w dostawach do klientow bo boi sie sam jezdzic ma nie pelne prawo jazdy a ja stwierdzilam ze noca w zyciu bym nie znalazla adresu.O 2 w nocy zasnelam na kanapie a laura z nami szkoda mi jej bylo.Zaraz jedziemy na nauke do komuni do Gloucester i potem znow do sklepu mojego NUDNE MECZACE I WOGOLE.:-( najgorsze ze nie wiem co z laura zrobic a dziecko do 2 w nocy w samochodzie tragedia. smece wam smece ehmm troszke przybita jestem i wstalam jeszcze z bolem glowy :-( U nas pogoda super cieplutko jest. Smerfetko oczywiscie bardzo bym chciala i chce tylko wczoraj sie skusilam na ciastko bo moj mial urodziny i by sie pogniewal. Buziaczki dla wszsytkich odezwe sie znow jutro zwarta i gotowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO i @ dzis 4 dzien ale doslowna Niagara...Moze przystopuje do wieczora bo za dlugo zuzylam 4 duze paczki co 1,5 normalnie wystarczalo czyli jest duzo wiecej.Moze dobrze kurcze nie znam sie ale tlumacze sobie ze wszsytko sie oczyszcza i dlatego. No nic uciekam dizemy sobie zrobic dopidero sniadanko ubieramy i jedziemy papapapapapapapaap Milego dzionka dla kazdej z was. Witam Olawda u nas,bedzie ci dobrze. Aneczka wszsytkiego dobrego zdrowiej. Myszka a moze i dla mnie fotka :-) pozdrawiam Pani misiowa buziaczki dla mojej imienniczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Słoneczka!!! dziekuje za miłe słowa 👄 juz mi troche lepiej ale gardełko boli... popisze wiecej jutro lub w poniedzialek bo troszke pracy mam w domu. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje siostrzyczki🌻 PaniMisiowa -----zdjecia doszly ...dziekuje i jak slicznie wygladacie👄ale na slubie mialas jasniejsze wlosy cio? a malutka przesliczna i czesto ogladam ja na bobasach...ucaluj ja odemnie👄 Patinko------a ty troche zwolnij i odpocznij sobie kochaniutka i niech ta @ Ci sie wreszcie skonczy bo i ona jeszcze Cie meczy...a zdjecia zaraz poleca do ciebie ...buziaki👄 Olawd-----ty sie kuruj i rwacaj do nas👄 A gdzie reszta moich topikowych siostrzyczek???:(:(:(:( Ja dzis pospalam sobie do 8:30 bo wczoraj skonczylam prace o 10 pm i zanim polozylam sie spac to byla 11 pm......a dzis czeka mnie jeszcze za chwilke prasowanie i doprowadzenie sie do porzadku bo ide na 2pm do pracy i az do 2 am czyli 12 godzin....:( a jutro ide od 11am do godz pewnie 10 pm...postaram sie jeszcze zagladnac i zobaczyc co u Was, ale teraz niestety musze brac sie za robote ...milego weekendu zycze wszystkim i przesylam 10000000👄 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka_____ na ślubie mialam pasemka z blondu ale za jakieś trzy miesiące pomalowalam na czarno i tak zostalo. Kurde ty tam sie nie zapracuj dziewczyno. Pozdrawiam wszystkie dziewuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziewczyny od wczoraj popołudnia mialam zepsuty komputer, więc nadrabiam zaległości, odezwę się juutro.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej to znowu ja - chyba mam angine ;-( no ale sie ciesze bo luty zaczal nam sie samymi dobrymi wiadomosciami a jedna jest to ze wkoncu bedziemy miec pieska takiego jak nam sie marzy od dluuugiego czasu!!jestem cala w skowronkach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
oland zdrowiej:* buszowalam cal noc czas sie chyba polozyc bede zagladać:)) aneczka 👄 jak po imprezie:) Smerfrcia29 zajrzyj potem na gg:)) 👄 Patinka25 zwolnij Kochana:(( [usta} Myszko24 co tam u Ciebie? 👄 ja doszlam wkoncu do siebie po tych paczkach heeheh staranka caly czas sa wczoraj folik kupilam.. i juz zazylam :))) a jak u Was?? jak minal weekend?? calusy👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Pozdrawiam wszystkie dziewczynki. Jestem chyba sama na forum a reszta chyba jest w trakcie staranek, ale to dobrze. Zyczę pozytwywnych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie. Pani Misiowa ja jestem,. choc zaraz uciekam na spacer, bo jest tak ślicznie na dworze. Dziewczyny, gdzie jesteście? Dima jak miło, ze się odezwałaś, napisz czasami do nas, pamiętamy Cię, kiedy często pisałaś i staralaś się podtrzymywać nasz topik, było bardzo miło jak pisałaś z nami.Poinformuj nas koniecznie jak zaczniecie działać z invitro lub jak sie pojawia 2 kreseczki, czego zyczę z całego serca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
ale cicho TYlko panniMisiowa 👄 Serfetka29 👄 aneczka napisz jak tam?👄 Patinka25👄Myszka24👄 co u WAs tak cicho?? czyzby ostre staranka??hihi czekamy na wiesci o fasolkach:)) ja kolo27 lutego bede wygladac@ zaraz padania i dzilamy dalej hhe teraz tez nie proznujemy:)) odezwijcie sie :)) buzka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Ja jestem, ale znów nikogo nie ma, co za pustki.Byłam na bardzo długim spacerze z mężem i pieskiem, poszliśmy do lasu, super.Pogoda taka ładna, że chce się pochodzić i popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witajcie moje Słoneczka:P Odsypiałam właśnie balety:P Ale już jestem:P:P:P PaniMisiowa170🌻 ==> śliczna ta mata edukacyjna:D Ucałuj córcię👄 Patinka25🌻 ==> ty to jesteś zaganiana:( Odpocznij sobie troszke... Buziaczki👄 olawd🌻 ==> kuruj się kochana!! Szybciutko wyzdrowiej Cześć kochana fajnie,że sobie poszłaś na spacerek!! U nas brzydka pogoda:( A czas szybko zleci do marca i wtedy... Jupi!! Czekam z tobą Słońce👄 Myszka24🌻==>duuuuuuuuuze buziaki:) :D:D:D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Dla was kochane!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witajcie moje Słoneczka:P Odsypiałam właśnie balety:P Ale już jestem:P:P:P PaniMisiowa170🌻 ==> śliczna ta mata edukacyjna:D Ucałuj córcię👄 Patinka25🌻 ==> ty to jesteś zaganiana:( Odpocznij sobie troszke... Buziaczki👄 olawd🌻 ==> kuruj się kochana!! Szybciutko wyzdrowiej Cześć kochana fajnie,że sobie poszłaś na spacerek!! U nas brzydka pogoda:( A czas szybko zleci do marca i wtedy... Jupi!! Czekam z tobą Słońce👄 Myszka24🌻==>duuuuuuuuuze buziaki:) :D:D:D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Dla was kochane!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witajcie moje Słoneczka:P Odsypiałam właśnie balety:P Ale już jestem:P:P:P PaniMisiowa170🌻 ==> śliczna ta mata edukacyjna:D Ucałuj córcię👄 Patinka25🌻 ==> ty to jesteś zaganiana:( Odpocznij sobie troszke... Buziaczki👄 olawd🌻 ==> kuruj się kochana!! Szybciutko wyzdrowiej Cześć kochana fajnie,że sobie poszłaś na spacerek!! U nas brzydka pogoda:( A czas szybko zleci do marca i wtedy... Jupi!! Czekam z tobą Słońce👄 Myszka24🌻==>duuuuuuuuuze buziaki:) :D:D:D 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 Dla was kochane!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
misiaczki95 🌻==> Cześć kochana fajnie,że sobie poszłaś na spacerek!! U nas brzydka pogoda:( A czas szybko zleci do marca i wtedy... Jupi!! Czekam z tobą Słońce👄 JESZCZE TO MIAŁO BYĆ KOMPUTER ZAWIÓDL;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Gdzie jest nasza Myszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane 🌻 dziekuje ze tak mi dobrze zyczycie ! czuje sie okropnie , nie dosc ze katar upierdliwy ( nawet nie moge wydmuchac noska przez to cholerne zlamanie) to te gardlo - okropne - same bable . we wtorek wybiore sie wkoncu do lekarza , tylko nie wiem czy jest sens? oni tu by leczyli szklanka wody i paracetamolem... ;-( jutro dzwonie i jade w sprawie pracy - trzymajcie kciuki 👄 dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje sloneczka :-) Wrocilam dzis o 7 mej do domku no i dom zastalam zaplakany a moj chcial bym jezdzila do nocy zwariowal laura do szkoly uprac odrobic zadanie mezczyzni zero wyobrazni :-/ jestem padnieta bylam dzis na cmenatarzu ale tak wialo ze nie szlo zapalic zniczy tylko dalismy kwiaty wiatr straszny,wszsytko porywa. potem zakupki,kociolek,wizyta u mamy obiadek z glowy hehehe :-) przynajmniej tyle bo znow czekala by biedna laurunie pizza albo hamburger potem wizyta u kolezanki na 20 minutek corcia jej obchodzi dzis 3 urodzinki i do domku dzien zlecial blyskawicznie. Dziekuje kochane za pamiec chcialabym zwolnic odpoczac ale nie mam kiedy :-( jutro do pfracki po pracy poczta bank potem laura i do szpitala mamy wizyte na ktora czekalismy 5 miesiecy bo moja laura ma podwojna nerke z prawej strony wiec zobaczymy co beda robic jakies badania hmm? Ja uciekam sie umyc herbatka ciepla i spanko zycze wam przyjemniej nocy :-) Moja @ sie uspokoila jednak wczoraj wieczorem wiec jest dobrze . Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Zyczę wszystkim dobrej nocy, pięknych snów i udanych staranek, szkoda tylko, ze tak milczycie, ale............. Myszko mam nadzieję, ze twój komputer nie nawalił znowu, ale chyba niestety tak, bo nie ma Cię ani na gg ani na forum, tęsknię. Patinko buziaki, jesteś niesamowita kobietą. Pozostałe dziewczyny pozdrawiam i uciekam.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek wszystkim :-) W biegu ale chcialam sie przywitac biore sie za prasowanko snaidanko dla mojej krolewny . Nie pada to fajnie dzis pojedziemy rowerkami do szkoly i pracy :-) Zycze milego udanego dzionka dla kazdej z was.Buziaczki Myszko wracaj do nas ktos musi tu pilnowac bo Smerfetce bedzie smutno. Buzka Buzka Buzka Buzka Buzka Pa Pa Pa :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej malo nieobecnosc i aneczko juz mnie zaniedbujesz:P ja dzis wolne..zaraz lece cos zalatwic i pozniej bede 👄 AnulaS jak Wasze zdrowko??pozdrawiam Dziewczyny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×