Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No tak jak ja wrocilam tak wszystkie zamilklyyyyyy....😡odezwijcie sie bo tak sie stesknilam za Wami ze szok👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witam was dziewczyny. U mnie smutawo nie ukrywam:( no ale co poradzę może innym razem się uda:-) nowe staranka nowa nadzieja:) Życzę wam samych fasolek:D Napewno się posypią w tym roku!! Myszka super,że wróciłas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć jestem nowa, czytałam wasze wypowiedzi i postaniwiłam, że dołączę do was, bo mam tak sam problem jak wy :) Starmy się o dzieckojuż o dłuższego czasu, a tu ciągle nic ;{ Wczoraj byłam u ginek. i dostałam skierowanie na HSG, teraz muszę się tylko zapisać na konkretny dzień, ale mam stracha przed tym badaneim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aat
Chciałabym zajść w ciąże-jestem gotowa.bardzo:) Witam wszystkich.Od ponad 5 lat jestem z facetem, czasem kochaliśmy się bez zabezpieczenia, czasem doszło do wytrysku we mnie. Robiłam miesiąc temu test ciążowy,żeby się upewnić,ale był negatywny.Od dłuższego czasu się dziwnie czuję:jestem bardziej jędrna,piersi zrobiły mi się bardziej okrągłe,biegam częściej sisiu,co dzień z rana mam ten dziwny smak w ustak,ale bardziej zastanawia mnie mój śluz-jak bym była przed okresem. Czy możliwe jest,żebym była w ciąży mimo,ze test wyszedł negatywny? Czekam na jakąś odpowiedź. dziękuję z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Aat - za mało podałaś informacji. Jak długie masz cykle, kiedy ostatni raz miałas okres i w jakim dniu cyklu robiłas test. Test robiony za wcześnie może się pomylić,ponieważ może być za maly poziom hcg u kobiety we wczesnej ciąży. Oczywiście jeżeli robiłaś to bez zabezpieczenia to zawsze jest jakaś szansa,że jesteś w ciąży. Pozdrawiam a co do objawów to mogą one sugerować ciąże ale nie muszą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witaj Justa79 Bardzo się cieszymy,że do nas dołączyłaś Napewno będzie Ci z nami dobrze:) Informuj nas na bierząco jak z tymi badaniami=) Pozdrawiam=) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet 36
dziewczyny często was podczytuję bo wiem co przeżywacie...Ja starałam się z mężem o dziecko ponad rok. Zdiagnozowano u mnie pco, leczona byłam różnie ...Pewnego dnia kiedy mój mąż oświadczył ,że chyba nikt nam juz nie może pomóc znajoma dr podała mi nr telefonu do pani profesor Olejek z całego serca polecam..Wizyta dość droga bo 300zł ale trafiła z leczeniem w dziesiatkę, zaszła w ciąże już po pierwszym cyklu jej leczenia, byłam umówiona na inseminacj,ę ale naszczęście nie musiałam z niej skorzystać..Dzisiaj miija 21 tc i jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie bo już nie mogę doczekać się mojego maluszka...Zyczę wam powodzenia i samych sukcesów w realizacji zamierzonego celu....Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczka227 serdeczne dzięk za przywitanie, a co do badań to będę was informowała w miarę możliwości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki🌻 Witam nowe dziewczyny----Aat🌻 Justa79🌻 , mam nadzieje ze bedziecie sie u nas czuly dobrze.....oczywiscie zapraszamy do wpisania sie do tabelki👄 Piszcie o wszystkim co Was gnebi czy cieszy...my wszystkie tutaj sluzymy Wam rada 👄 Dziewczyny ja czekam (a wlasciwie to nie czekam) na @ ...najpozniej ma przyjsc w sobote , to tylko 2 dni....zobaczymy....nie nastawiam sie ze sie udalo , wole sie milo zaskoczyc niz rozczarowac....co ma byc to bedzie , a jak juz bedzie to trzeba sie z tym zmierzyc....ale gdzies tam tkwi ta nadzieja ze moze....Temperatura utrzymuje sie nadal na poziomie 37...a dzis podskoczyla do 37.1....wiec prosze trzymajcie kciuki...bo w niedziele robir tescik jezeli oczywiscie @ nie przylezie... Smerfetka👄 Sylweczka🌻 Kakusia👄 Misiaczki🌻 Aneczka👄 AnulkaS🌻 Kwatolina👄 Obca🌻 Olawd👄 Oli26🌻 PaniMisiowa👄 i jej coreczka Patrysia 1000👄 Patinka🌻 Pauly78👄 Kkinia🌻 Rusaczek👄 Monita🌻 Alii👄 Fajniutka🌻 Fiolek👄 Aat🌻 Justa👄-------oraz wszystkie nie wymienione ....odezwijcie sei od czasu do czasu......:P:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
hej dziewczyny Aneczka co sie nie odzywasz??przykro mi ze @ przyszla ale wiesz zaraz po staramy sie na nowo:))) wkonncu musi sie udac!! Smerfetka29 ja jestem:)) buzka Myszka witaj Patinka ::*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki witam nowe koleżanki Wlasnie wrocilam od pediatry i moja Pati przytyla kilogram ( ma już 4600) i urosla 3 cm( miala przy porodzie 54) Rosnie mi maluszek na potęgę i wyrasta ze śpioszków. Pozdrawiam wszystkie laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Aat, Justa witajcie u nas, tutaj bedzie Wam dobrze, bo tutaj znajdziecie wszystko co wam trzeba, dobrą radę, wsparcie i zrozumienie, a to dla nas tak ważne. Justa hsg nie jest przyjemne, ale da sie przeżyć, nie mysl o tym, to trwa 5 minut, a dzięki temu mozesz doczekać się dzidzi. U mnie 5 mies. po hsg i bez efektu, ale jajowody były drozne, zresztą wszystkie bad. są ok, a dzidzi nie ma, ale doczekamy się wszystkie, zobaczycie. Myszka suoer, ze jesteś już z nami. Reszta dziewczyn odzywać się proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny , gdzie jestescie?????? Piszcie co u Was kochane....👄 A nowe dziewczyny prosimy o podanie nam numeru gg jezeli oczywiscie macie ochote sie podzielic i czasami pogadac na gg....:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wasza aneczka227 -
Nio ja się melduję :-) U mnie wszystko dobrze=) Właśnie zbieram siły na nowe staranka:D Poczytałam sobie dużo na temat NPR i będe się zajmowała dokładnymi obserwacjami Może coś pomoże:D Myszka24- Trzymam za ciebie mooocno kciuki=)!! Napewno się uda!!Czekamy na wspaniałe wieści.!! Kakusia 22 -to świetnie,że dzidzia się dobrze rozwija. Dbaj o siebie i fasolke!! Buziaczki dla was!! Smerfetka 29 -Wiesz,że Ci się uda!! Sama zobaczysz!! Patinka25 -ucałuj córeczkę i odpocznij sobie czasem i zaglądaj do nas częściej!! misiaczki95 -nio Słońce my to nasz planik będziemy robić:D I się nam uda:D buska:* Buziaczki dla was kochane!! Piszcie co u was!!! 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anet a czym zajmuje sie konkretnie ta pani dokotr jakiej dziedziny i gdzie ona przyjmuje jaka miejscowosc???????????????????????????????????? Kochane witajcie ja wlasnie doczlapalam sie do gory bralam kapiel czuje sie o wiele lepiej caly dzien dzis jem nie wiem czemu moze bedzie @ za niedlugo i dlatego???? Mam nadzieje ze mi minie do jutra bo nie wskazane mi przytyc. Aneczka przykro mi bardzo ale ciesze sie ze pozytywnie do tego podchodzisz :-) Myszka fajnie ze jestes jeden dzien bez ciebie i dziwnie pusto bez zycia tak samo Smerfetki naszej ukochanej :-) az mi troszke dziwnie tak sie zastanwaiam czy oby czegos nie pominelma dzis w zalatwianiu siedze normalnie spokojnie siedze jak fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ide troszke sie polozyc moze za 2 godzinki jak wstane bede miala wiecej POWERU w sobie. Buziaczki dla kazdej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet 36
Patinko to specjalista w leczeniu niepłodności, ginekolog, onkolog, wykładowca ŚAM - ma swoją klinikę w Bytomiu i prywatny gabinet w Sosnowcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Nio to fajnie,że ją ucałowałaś:D Ale z was śpioszki:D Buziaczki;* Meldujcie sie Dziewczynki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anet a czy moglabys dac numer telefonmu e-mail cokolwiek skontaktowalabym sie z nia???????????????????? Nie pospalam za dlugo moj przyjechal obudzil mnie i rozbuzil wiec wzielam sie za mycie lodowki prosila sie juz dlugo o to prani zmywanie gotowanie teraz skonczylam ufffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miasiaki95
hej Kochane jak tam milczycie cos ostatnio pewnie zabiegane :)))) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Kochane jestem, ale tylko na chwilę, pozdrawiam i przesyłam buziaki, trzymajcie się do jutra pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witajcie moje kochane dziewczynki, właśnie myślimy razem z Smerfetką co byśmy bez was zrobiły.Naprawdę jesteście naszą siłą.Dzięki wam chce nam się życ! Dziękuje wam za to,że jeteście!! Jestem szczęśliwa,że tu trafiłam. Wzieło mnie na rozczulanie,ale muszę wam powiedzieć co czuję:) Dziękuje za wszystko!! Myszko uda Ci się! nam wszystkim się uda!! Będziemy razem!! Dobranoc Słoneczka(bo rozświetlacie mi życie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet36
Prof.ŚAM dr hab. n med. Anita Olejek specjalistyczna praktyka lekarska Będzin ul. Długa 40 tel 032 267 41 52 rejestracja tylko we wtorki i środy od godz 16.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Myszko,czekamy na wieśći:) jak tam temperaturka:D Ja idę na miasto kochane:P na zakupki:P Będe później:) 👄 👄 👄 👄 👄 Dla was dziewczynki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Jestem jestem.....chyba i mi sie tym razem nie udalo....temp. spadla do 36.8 i mierzylam ja 20 min ut wczesniej bo akurat sie obudzilam i nie spalam..niewiem na ile jest miarodajna...takze Anulko chyba dolacze do ciebie bo mysle ze dzis albo jutro @przylezie...ale jezeli nie dostane dzis ani jutro to rano jeszcze zmierze tempke i zobacze jaka bedzie.... Pozdrowka dla wszystkich kolezanek..milego dnia....a teraz ide na jakies sniadanko i spowrotem do Was...buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 Jestem jestem.....chyba i mi sie tym razem nie udalo....temp. spadla do 36.8 i mierzylam ja 20 min ut wczesniej bo akurat sie obudzilam i nie spalam..niewiem na ile jest miarodajna...takze Anulko chyba dolacze do ciebie bo mysle ze dzis albo jutro @przylezie...ale jezeli nie dostane dzis ani jutro to rano jeszcze zmierze tempke i zobacze jaka bedzie.... Pozdrowka dla wszystkich kolezanek..milego dnia....a teraz ide na jakies sniadanko i spowrotem do Was...buzki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×