Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Smerfetka 29
Znowu pustki????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!! Myszko kochana szkoda, jeśli Tobie tez się nie udało, tak czekamy na dobre wieści. Niech w końcu któras je ogłosi. Ja byłam u gina, nie jest żle, ale jeszcze nie do końca dobrze, o takie zapal. sa chorobami przewlekłymi, byle się nie nawróciło. Mam się oszczędzać i unikać przeziębień, przewiewów itd... No i jak za mies. bedzie ok, to w marcu rozpoczynam monitoring cylku, a jak się nie uda to inseminacja i na tym chyba koniec, bo nic więcej nie zrobimy już jak wszystko jest ok. Pogmatwane to wszystko. Misiaczki, aneczka, Myszka, Patinka i wszystkie inne dziewczyny przesyłam buziaki. No i dziewczyny odzywać się częściej, jest nas tyle a dziennie 2, 3 posty, to zdecydowanie za mało.Piszczie, zeby było co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisowa------no jeszcze @ nie ma wiec poki jej niema to jest nadzieja....i ja sie tego trzymam.....ale jezeli nie tym razem to nastepnym byc moze sie uda noe nie??? Buziaki dla Ciebie i Patrysi👄 Smerfetko----teraz Tobie uda sie szybciej niz myslisz....jezeli zaczniesz monitoring to bedziesz juz o krok do przodu od dzidzi.....musisz byc dobrej mysli....juz ja Ci nie pozwole inaczej myslec...hahahaha buziaki👄 A reszta dziewczyn gdzie??? Jak Wam nie wstyd ...hihihhi My tu sie dwoimy i troimy zeby topik nasz nie zamilkl na dluzej a Was niema....oj nieladnie , nieladnie.....:P:P:P:Pdla wszystkich duze buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No, no Aneczka pochwal nam się co sobie kupiłaś? Mi ostatnio mąż na poprawienie humorku kupił sweterek i spodnie, mala rzecz a cieszy, szczególnie jak człowiek jest zdołowany.Zakupy przywracają dobry humorek. Misiaczki kochana odezwij się, jak nie teraz to bede wieczorkiem, ale wcześniej niz wczoraj mam nadzieję, choć wczoraj wszystkie tak do póżna pisałyśmy. Myszko a Ty wybierz sie tez na jakieś zakupki, albo rozerwij się jakoś, będzie dobrze, musi być.Uda nam się wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko___ Smerfetka ma rację rozerwij się, będziesz mniej myślala Zawsze jest nadzieja więc tego się trzymamy a moze wcale nie przyjdzie życzę ci tego Jeżeli jesteśmy przy temacie rozrywek to ja idę niedlugo do fryzjera tzn. mam taką nadzieje bo się nie zapisalam.Może mnie jednak ktoś przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka_________ ja tez sobie kupilam ostatnio spodnie i sweterek i nawet Marcin mi doradzał i co jest dziwne nie mowil że ma dość ( może dlatego że sam też sobie coś kupował i liczył na moją radę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa---------zaraz sie ubiore i pojde chocby na spacerek a przy okazji do jakiegos sklepiku zajrze....hhehe Aneczko-----a Ty wracaj juz z tych zakupow bo wszystkie pieniadze wydasz.....:P:P:P Nowe dziewczyny rowniez prosimy o napisanie chocby pare slow....👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Pani Misiowa 170 idż do fryzjera, ja tez o tym myślę, zeby niedługo się wybrać.Trochę odmiany, zmiana fryzurki, nowy ciuch i człowiek weselszy i lepiej się czuje.Lepsze to niż siedzieć i myśleć tak jak ja kiedyś robiłam.Trzeba czasami pomysleć o sobie i już.No a wiadomo kobieta zmienna jest, więc zmiany wskazane jak najbardziej. Pani Misiowa buzaiaki dla córeczki.Fajnie, ze masz czas do nas napisać, bo inne dziewczyny nie mają lub nie chcą, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No dziewczyny piszcie co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylweczko-----------prosze odezwij sie do nas bo zaczynam sie martwic o Ciebie...jezeli nas czytasz to daj znac chocby na gg ze wzystko u Ciebie ok...tesknimy za Toba i martwimy sie ......duze buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej Dziewczyny! Zaglądam do Was codziennie,ale jakos nie pisze bo mam bardzo powazne problemy i tak jakos nie mam weny na pisanie,,brzuszek rosnie juz nie mieszcze sie w spodnie,wiec chyba czas na ciązowe..5 lutego moze dowiem sie juz kto tam u mnie w brzuszku mieszka:) Poł roku temu zmarł mi dziadzi€ s wczoraj babcia,zabrał ją za sobą w "Dzień Dziadka":( No co wiecej Wam napisac,jestem na walizkach to 5 lutego musze sie wyprowadzic stad gdzie mieszkam,a potem załatiwac kredyty itp na remont mieszkania tam gdzie pojde,...wiec tez ogromny dla mnie stres bo boje sie zeby wszystko sie skonczyło przed moim porodem,a Wiecie kazda kobieta wolałaby miec juz wszystko gotowe na chwile przed przyjsciem dziecka na swiat.Pozatym jeszcze szkoła,egzaminy...i pisanie pracy licencjackiej...No troszke Wam sie pozaliłam zeby nie było ze nie chce mi sie pisac,,Pozdrawiam Was Wszystkie i Zycze fasolki w najblizszym czsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze nie ma nikogo ...wiec ide na spacerek....a pozniej do pracki....jak zdaze to odezwe sie pozniej do Was....milego wieczorku dla wszystkich👄 Smerfetko----dziekuje za rozmowe na gg , dla Ciebie 1000👄 i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Aż miło was poczytać dziewczynki:D Ja już jestem:P Kupiłam sobie srebrne szpileczki,ramiączka z srebrnym paskie,rajstopki z wzorkiem i kolczyki:D Nio Myszko nie trać nadzieji trzymam za ciebie kciuki!!!! napewno Ci się uda!!! nawet jak nie teraz to nie długo!! Miłego Spacerku:) Smerfetko nio już też nie długo dzidz będzie u ciebie!! Obca_ -nio to super,że ci brzuszek rośnie:D też bym chciała... Napewno mi się uda nie długo!! 👄 Dla was Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrócilam od fryzjera. Zadzwonilam i okazalo sie ze pani jest wolna. Mam obcięte wloski tak przed ramiona i wyprostowane tak jak lubie, i jeszcze przy okazji wyregulowalm sobie brwi.Nastepnym razem zrobie sobie pazurki a co raz się zyje obca______ wspolczuje ci bardzo napisz nam zaraz jak sie dowiesz kto tam mieszka napewno poradzisz sobie ze wszystkim przed porodem trzymaj sie mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Ja mam fajnie,bo mam chłopaka fryzjera:D A zakupki bez okazji:P Pozdrawiam:* Napisze wieczorkiem :*,bo mykam po swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani misiowa gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ja zaczynam sparzanie jutro koleda polska ale sie ciesze mowie wam :-) mykam na dol jutro cos pisne a moze dam drae dzis buziaczki moje kochane sloneczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki juz wrocilam bo bylam u bratowej na kawce....ale zmykam bo za 20 minut mam byc w pracy ...napisze wieczorkiem i poczytam co u Was...@ sie powoli rozkreca...a moze sie nie rozkreci i pojdzie sobie? zobaczymy ...milego wieczorku buziaki.....👄 Obca-----wyrazy wspolczucia...trzymaj sie jakos...papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czocherek
anet36- a gdzie ta Pani prof. Olejek przyjmuje? Może dasz mi jakieś namiary ? Dziewczyny co to jest pco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witajcie moje kochane:P PaniMisiowa170 ==> nio fajnie mieć chłopaka fryzjera:D Robi mi włoski,układa fryzurki. Ale kochałabym go nawet jakby był grabarzem:D Ma bardzo czułe serduszko choć nie powiem czasem mnie zdenerwuje,że mam ochotę rzucić się o ziemię;P Myszka 24 ==> mam nadzieję,że @ ta wredna małpa opuści Cię na 9 m-cy!! Trzymam mocno kciuki z całego serca!! Informuj nas co i jak na bierząco!! Obca==> wyrazy głębokiego wspólczucia chociaż wiem,że żadne słowa nie opiszą tego co czujesz, trzymaj się kochana. Dbaj o siebie i fasoleczke:*:* Piszta dziewczynki co u was... Buziaczki śpijcie słodko:*:* 👄 Misiaczki👄 [usta Smerfetka👄 👄Myszka👄 👄obca👄 👄kwatolina👄 👄anulas👄 👄olawd94👄 👄oli26👄 👄patinka👄 👄pauly78 👄 👄anet 36 👄 Justa79 👄 i reszty dziewczynek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 Wy juz spicie a ja zmykam brac prysznic i do lozeczka....Niestety @ i mnie nie oszczedzila i przylazla ...rozkrecila sie juz....takze razem z Wami dziewczynki rozpoczynam nowy cykl a wraz z nim nowe nadzieje...Lece lulki a jutro przez caly dzien jestem z Wami...dziekuje Wam wszystkim za to ze jestescie ....bardzo ale to bardzo Was lubie...10000 buziakow👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka_______ my też cię bardzo lubimy i będziemy z Tobą w nowym cyklu A ja sobie nie spie bo Patrysia jadla potem ją przebralam bo jak zwykle się zasikala( ja chyba nie umiem zakladać tych pampersow bo prawie zawsze ma mokre boczki) . Staram się czesto zmieniać pieluchy a i tak ma spioszki mokre( nie wiedzialam ze do tego trzeba specjalnej techniki)) Spijcie sobie dziewczynki. Jutro pogadamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Myszka 24 ==> kochana nie martw się... Smutno mi,że nie udało się tobie tym razem:( Ale napewno się uda...!! Jesteśmy z tobą!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Myszko kochana, nie martw się, uda się wkrótce. Szkoda tylko, ze nikt nie może zaczac tej dobrej passy z fasolkami, tak dawno nie bylo tutaj dobrych wieści. Niech ktoś ogłosi dobra wiadomość, bo zwariujemy.Gdzie są fasolki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry🌻 A co tu taka ciszaa???? Gdzie sie podziewacie w ten sobotni dzien?? U mnie wszystko dobrze...nie zalamuje sie bo wiem ze kiedys i tak dotre do wymarzonego celu ...a zalamanie sie czy zamartwianie w niczym mi nie pomoze..:P:P:P:P:P:P:P Aneczka ---zalozylas sobie juz konto na 28 dni?? Jezeli tak to daj mi namiary to bedziemy sobie obserwowac swoje wykresiki nawzajem...👄 Buziaki dla Was wszystkich kochane, rowniez dla Patrysi👄 Bede zagladac do Was czesciej, wiec nie spac tylko pisac....:):):):) A przy okazji uaktualniam tabeleczke🌻 👄Starajace sie👄 Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9...... . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 🌻Zaciazone🌻 Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............18.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 ❤️Dzieciaczki urodzone❤️ Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Myszka 24 ==> jutro już zakładam konto,bo w poniedziałek @ mi sie ma skończyć. I staranka pełną parą!! Napewno nam się uda!!!:D Nio pewnie,że będziemy sobie wykresiki komentowały:P Bara bara co drugi dzien:D Wkoncu się uda!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka----pewnie ze sie uda...bo komu jak komu ale nam tu wszystkim to sie nalezy jak chlopu ziemie no nie?????:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×