Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość aneczka227
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................9....... .........23.02.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............18.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
witajcie Kochane :))) przepraszam ze dopirro teraz ale wlasnie siadlam wrocilam z pracy potem szybko zakupy i niedawno wrocilismy..padam:/ Obca wyrazy wspolczucia!!!!:((((( uszki do gory!!!1 Myszka24 wkocu sie doczekasz cudnej dzidzi:))) caluski Aneczka:*Smerfetka29:*Patinka25:*paniMisiowa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Ja znów po dłuższej nieobecności. Ostatnio przed powrotem do pracy mam tyle roboty że sama się już nie wyrabiam. Dziś mam jakiś fatalny dzień, mam takiego nerwa że aż ,mnie nosi. Nie wiem dlaczego tak po prostu. Wszystko mnie denerwuje. Wszystko i wszyscy. Mam nadzieję że niedługo mi przejdzie. Jestem tym już zmęczona. Mąż właśnie pojechał do pracy, zadzwonili po niego. Nawet nie mam się komu wyżalić i wypłakać, bo właśnie teraz chce mi się wyć. Czy to sa te nastroje ???? Nich już sobie pójdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
AnulaS HORMONY dzialaja:/:) niedlugo przejdzie nie denerwuj sie odpoczywaj wez kapiel pojdz na spacer:))) dbaj o WAS buziaki a gdzi reszta dziewczyn?Caluski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na spacer z chęcią bym poszła ale tak wieje, że nic z tego. Nie mogę teraz pradować w takie zimno. Niedawno chorowałam. hormony mówisz???? Ojej to niech się już uspokoją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witam Was moje Słoneczka:-) AnulaS ==>Nie denerwuj się tak kochana,wiesz że nerwy źle wpływają na dzidzi. Ale z drugiej strony to nie twoja wina,że jesteś rozdrażniona=) Trzymaj się cieplutko i dbaj o siebie!! U nas też mocno wieje i pada deszcz:( ,aż się nie chce człowiekowi wychodzić na dwór. misiaczki95 ==>nio już nie długo @ polezie i staranka:D ❤️ Smerfetka==>Wiesz,że już nie długo będziesz bawiła? Tak,tak szykuj się kochana Oby do marca!!Nie mogę się doczekać!!🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ DLA WAS:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja juz na dzis sie z Wami zegnam....ubieram sie do pracy....zagladne jutro ,a poniedzialek bede miala caly dla Was...zycze milego sobotniego wieczorku i rowniez jutro milej niedzieli...caluje Was goraco👄...a nasza kochana Sylweczka chyba sie obrazila na nas bo nie odzywa sie....jezeli czyms urazilysmy Ciebie kochana to przepraszam w imieniu wszystkich i prosze odezwij sie......👄🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Nio dziewczynki gdzie się podziewacie? Czyżby się każda stara:D:D Ja sobie na wieczorek zaplanowałam filmik jakiś 🌻 Odezwę się jutro❤️ piszcie co u was się dzieje 👄 ❤️ Buziaczki Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No właśnie, gdzie jesteście dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
no ja jestem pospalam troche i ogladam tv caluski!{usta}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie Dzisiaj nie wiem czy się bede odzywac w ciągu dnia bo jedziemy do teściow na caly dzień chyba zeby cos sie zmienilo to bede pisac Milej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
no hej:)))witam w niedzielny poranek:)))jak dzis nastroje??ja rano juz po@ praktycznie dla pewnosci test zrobillam bo juz 2 tydzien mdli mnie nic mi nie smakuje i wynik mnie nie zdziwil bo oczywiscie...Negatywny nie wiem co sie juz ze mna dzieje...zaczynam od nowa starannia moze teeraz sie uda?? w przyszlym tygodniu mam nadzije ze wkoncu uda mi sie te nasze badania zrobic!i oby wszystko bylo wporzadku..inaczej chyba zfiksuje:/// aneczka:** probujemy nie?? Smerfecia29:** trzzymam kciuki!!! AnulaS jak tam u Ciebie?? mam nadzije ze sie uspokoilas:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
pani Misiowa :)) oby dzikuje:* zazdroszcze tym co raz ciach i malensto maja a u nas nic:(( a tak bardzzo chcemy miec:(((((((((((((((((((((((( ide beczec caluski pami Misiowa dziekuje trzymaj kciuki za nas wszystkie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki nie płacz, bedzie ok, wkrótce bedziesz mama. Mnie dzisiaj moze nie być, bo będę mieć gości, moze nawet na noc.Jutro ja będe przezywać, bo naogladam sie dzisiaj brzuszka szwagierki i bedzie mi przykro, nio i nasłucham się. Póki co u mnie ok. Pozdrawaiam i piszcie. Dzięki dziewczyny za fajne rozmowy na gg:Misiaczki, Aneczka, Myszka i Patinka.Jesteście super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Smerfetka29 nie masz co rozpaczac bo teraz napewno uda sie i dzidzie bedziesz miala:))to tylko kwestia czasu!!:))) na niedlugo do pracy buuu ale przynajmniej nie bede myslec o tym wszystkim..pozdrawiam milej niedzielki:*P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witam was dziewczynki❤️ Wczoraj wieczorkiem oglądałam film "Miłość i inne nieszczęścia" i już mnie po nim tak zmuliło,że nie miałam siły iść do komputera:P🌻 Teraz właśnie skonczyłam sprzątać:P misiaczki95 ==>Kochanie nie martw się i nie smutaj przecież wiesz Słonko,że nie długo szczęście do ciebie przyjdzie! Sama zobaczysz będe przy tobie cały czas:D Obiecałaś,że będe ciocią:D Smerfetka 29 ==>Smerfecio nie martw się szwagierką. Dzis ona ma swoje 5 minut, ale ty nie długo będziesz najważniejsza w rodzinie:D Ta data zbliża się wielkimi krokami sama wiesz. Będziemy przy tobie!! Miłej niedzielki kochana!!:* PaniMisiowa170 ==>miłej wizyty u teściów=) i niedzielki. Buziaczki dla córci:* Dla was Moje Słonka ❤️ 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Cześć DZiewczynki!!👄 Ja wczoraj wieczorkiem oglądałam film "Miłość i wszystkie nieszczęścia" i po nim tak mnie zmuliło,że nie miałam już siły siąść do komputera. Właśnie skonczyłam sprzątać i piszę do was❤️ misiaczki95 🌻 ==> Nie smutaj się Słonko!! Już nie długo szczęście przyjdzie do ciebie. Będe razem z tobą się cieszyła!! Wyniki napewno będziesz miała dobre Słonko,wszystko będzie dobrze. Smerfetka 29 🌻==> wiem,że Ci ciężko iść do rodziny ale teraz szwagierka ma swoje 5 minut. Nie długo ty będziesz najważniejsza w rodzinie, już nie długo będziemy wszyscy się razem cieszyli. Pamiętaj nie jesteś sama masz nas!! Będziemy wszystkie przy tobie aż zawita u ciebie szczęście!! PaniMisiowa170 🌻==> Miłrj wizyty u teściów i niedzielki:* Buziaczki dla ciebie i córeczki👄 Myszka🌻==> czekamy na ciebie👄 ❤️ 👄 Dla was dziewczynki:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Cześć DZiewczynki!!👄 Ja wczoraj wieczorkiem oglądałam film "Miłość i wszystkie nieszczęścia" i po nim tak mnie zmuliło,że nie miałam już siły siąść do komputera. Właśnie skonczyłam sprzątać i piszę do was❤️ misiaczki95 🌻 ==> Nie smutaj się Słonko!! Już nie długo szczęście przyjdzie do ciebie. Będe razem z tobą się cieszyła!! Wyniki napewno będziesz miała dobre Słonko,wszystko będzie dobrze. Smerfetka 29 🌻==> wiem,że Ci ciężko iść do rodziny ale teraz szwagierka ma swoje 5 minut. Nie długo ty będziesz najważniejsza w rodzinie, już nie długo będziemy wszyscy się razem cieszyli. Pamiętaj nie jesteś sama masz nas!! Będziemy wszystkie przy tobie aż zawita u ciebie szczęście!! PaniMisiowa170 🌻==> Miłrj wizyty u teściów i niedzielki:* Buziaczki dla ciebie i córeczki👄 Myszka🌻==> czekamy na ciebie👄 ❤️ 👄 Dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
pszepraszam ale komputer mi zamulił:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane weszlam na sekundke dzis spalam 2 godzinki ponad odwozilam kolezanki mame na lotnisko wybaczcie moj brak odezwe sie dzis na pewno poprosze dzis w pracy o krotszy kontrakt bo ledwo wyrabiam dziekuje za numr tel i adres z calego serdusza dziekuje. Pozdraiwam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............19.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Hejka kochane:*:* Mnie dziś wogóle nie będzie na gg =( Mam dziś święto z moim kochanym:* Idziemy na pizze a potem film romantyczny i...:P Buziaczki:*:* Jutro będe:* 👄 misiaczki❤️ Smerfecia👄 ❤️ Myszka 👄 ❤️ I dla reszty dziewczyn👄 🌻 Aneczka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem, ale mój komp strasznie chodzi, chyba cos mu dolega, kto wie, zobaczymy. Jak się wkurzę to zadzwonię, żeby ktoś przyszedł do niego zajrzeć. Ja przezyłam wczoraj odwiedziny szwagierki, ale z bratową nadawały ciągle o dzieciach a mi było tak przykro, ale dałam radę to przetrzymać, nie płakałam, a dziś jest juz lepiej, tylko tak bolało, bo do mnie przyjechała, a nie miałyśmy wspólnego tematu, który one miały.No ale było minęło, jak najmniej takich spotkań dobrze mi zrobi.Tylko za 3 mies. jak urodzi to bedzie mi smutno, choć ja juz będę chyba po pierwszym monitoringu i kto wie, moze już mi się uda i będę w ciąży, piękne to moje marzenie, moze się spełni. Misiaczki, Aneczka, Myszka wieczorkiem będę piszcie co u Was. Patinka odpocznij trochę, nie jesteś robotem, musisz przystopować. Pani Misiowa pisz, tylko znów nikt nie chce z nami gadać.Obijaja się dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Aneczka wszystkiego najlepszego na ta Waszą rocznicę.Udanego dnia i nocy.Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
czesc Kochaane mam pytanie do WAS dostalam od lekarza na badania FIH PRL1 PRL2 TSH kiedy najlepiej je zrobic? mam cykle30-29- czasem 28 dniowe zalezy ostatnio mialam 30 a teraz 27 dni jesli mzoecie pomozcie caluski Ania:* Smerfetka :*Patinka:*AnulkaS:* paniMisiowa:* buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek🌻 Aneczko ===> wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy...przedewszystkim duzo milosci i spelnienia wszystkich marzen szczegolnie tego jedynego jakim jest dzidzius❤️🌻👄🌻❤️🌻👄🌻❤️[kwi at] 1000buziakow dla Was👄 PaniMisiowa ===>serdecznie pozdrawiam Ciebie i Patrysie👄 Patinka ===>kochana odpocznij troche a pozniej zagladnij do nas i strzel jakiegos duzego posta👄 Smerfetko ===>nie smutaskuj sie ...zaczniesz monitoring i zobaczysz ze niedlugo bedziesz w ciazy ...wierze w to i Ty rowniez musisz myslec pozytywnie i koniec....👄 Misiaczki ===>niestety ja Ci nie pomoge bo nie robilam jeszcze zadnych badan...ale jak dziewczyny tu zajrza to napewno Ci pomoga...pozdrawiam👄 U mnie @ ciag dalszy....jeszcze jutro i sobie pojdzie:P:P:P:P i bedziemy sie znow starac ...mam nadzieje ze teraz nam sie uda ...zobaczymy...za Was wszystkie trzymam kciuki....bedzie dobrze..:):):) Podrawiam wszystkie dziewczyny te nieobecne i prosimy o kilka slow...a od ciezarnych wiruski ciazowe...❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×