Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............29.12.07 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............20.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Pozdrawiam Was Wszystkie serdecznie:* Pozdrawiam Was kochane serdecznie-u mnie juz troszke lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane!! jak tam dzionek? juz mi ciutke lepiej. poprawiam tabelke bo zapomnialam a juz dawno nie aktualna. buziaczki Słoneczka!!! Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............20.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
U mnie po staremu, ale wczoraj było mi przykro, najpierw kumpela na gg napisała, czy mamy już dziecie, bo już dawno powinniśmy mieć i ze póniej moze być zbyt późno, aż mi sie ryczec chciało. Szwagierka ciagle mi pisze o ciążach i o porodach, próbuje mnie dobić.Natomiast bratowa przyniosła mi wieści, ze ja byłam w ciąży i poroniłam, a teraz nie moge miec dzieci.Normalnie mam wszystkiego dość, a szczególnie ludzi, którzy wymyslają historyjki, wpieprzaja się komus w życie z butami, choć tak naprawdę nic nie wiedzą.Nie mówię nikomu nic, nie gadam, ze byłam w szpitalu a tu takie coś, a poza tym mnie nie interesują oni, więc po co mna sie interesują. Normalnie człowiek nie może żyć spokojnie, bo wszystkich wszystko interesuje. Dziewczyny dlaczego ludzie potrafia być tak okropni wobec nas, dlaczego tak na nas zeruja, no i dlaczego nie zostawia nas w spokoju.Mam tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Smerfeciu29 uszki do gory ludzie potrafis ranic ...mowilam Ci juz ze nie zwracaj uwagi na nich..unikaj ..moze wkoncu zrozumieja!!!moe przejmuj sie i pamietaj najwazniejsza jest Wasza milosc i zwiazek nie daj im tego zniszczyc..skoro sie tak wtracaja:(( pozniej na gg Cie poprosze!!! Aneczka:*Myszka24:*Patinka25:*oland:* mialam nerwowa noc i dzien glowa mnie boli :(( caluski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam was bardzo goraco po dlugiej nieobecnosci!!! Czytam was na biezaco ale nie udzielam sie jakos,zawiesilam sie. Zajelam sie z mezem szukaniem domu do kupna mamy nawet juz na oku cos fajnego w srode idziemy go obejrzec. Smerfetko olej takich beznadziejnych ludzi nie mozesz stresowac sie nimi. Kolega mojego meza zostal ojcem 7 dni temu,caly czas scigal sie z moim mezem chcial za wszelka cene pokazac ze jest lepszy.Ze jego zona jest bardziej wyksztalcona odemnie i jej inteligencja jest czyms niesamowitym. A okazuje sie ze jest ona strasznie inteligentna tylko z ksiazek zero wiedzy zyciowej,nie potrafi nic kompletnie zrobic przy tym dziecku ma 31 lat nie ma pojecia o gotowaniu,syf w calym domu,bo kto za krolewne posprzata.Do tej pory robila przeciez to mamusia.A ja zaczelam sie smiac w oczy z goscia bo powiedzial kiedys mojemu mezowi ze ja jestem prosta kobieta.Ale za to teraz moj maz ma prawdziwy dom i powiedzial mi ze nie zamienil by mnie na zadne skarby swiata,a kolega jego ma to na co zasluzyl;).I wiecie co przestalam juz myslec o dziecku na sile,pragne ale nie za wszelka cene. Musze zyc tym zyciem ktore mam i cieszyc sie nim a nie uprzykszac i zasmucac sie na kazdym kroku. Smerfetko glowa do gory jestes napewno bardzo wyjatkowa osoba,kochaj meza i probuj zrealizowac swoje mazenie o dziecku ale podejdz do tego na luzie.Mysl o sobie ze jestes lepsza bardziej od tych wszystkich osob "zyczliwych".Ze jestes silna i masz w nosie co oni mowia;);) Pozdrawiam was wszystkie,nie bede wymieniac bo nie chce nikogo ominac!!!BUZIAKI dla was wszystkich!!!;):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane🌻 Jestem juz po ciezkim weekendzie:(:( Smerfetko------to nie wina komputera ze mnie nie bylo...wczoraj jak poszlam do pracy o 11am to wrocilam do domu o 12 w nocy ...tylko co wzielam prysznic i do wyrka ,nawet nie wiem kiedy zasnelam....a dzis trzeba bylo to odespac i spalam do 11:(:( Kochana a ludzmi sie nie przejmuj ...oni tak mowia zeby Cie zdolowac , zeby Cie uprzykrzyc..ale ty sie nie daj ...pokaz im ze jestes twarda i tak latwo sie nie poddasz...wiem ze czasami jest ciezko ...ale glowka do gory bedzie dobrze....[ja tez sie stesknilam...:P👄 Wszystkie mocno sciskam i pozdrawiam...ide teraz na kawke i cos przekasic ....bede zagladac ....👄 dla wszystkich....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej Myszko akurat zajrzalam to natychmiast musze sie przywitac z toba i zycze smacznej kawusi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko--- nie przejmuj sie naprawde - niektorzy ludzie sa bardzo zawistni i falszywi . ale ty masz glowe dac do gory! i tobie bedzie dane byc mama ale ty bedziesz o niebo lepsza bo jestes lepszym czlowiekiem! kkinia---taki maz to skarb! 👄 dla was wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetka ________ kochana nasza nie przejmuj sie pojebanymi ludzmi ( że tak sie wyraże wulgarnie). Zawsze mnie zastanawialo co ludzmi kieruje wymyślajac taki pierdolanse. Trzymaj sie mocno i jesetesmy z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kkiniu------dziekuje bardzo...kawusia byla pyszna i bigosik tez...mniam... A teraz mam zamiar nic nie robic :P leniuchowanie caly dzionek...jupiii....tylko pisac dziewczynki jak tam Wam weekend minal...taka cisza na kaffe ...prosze o meldunek;;; Sylweczko-----obiacalas mi cos 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Dziekuje Wam dziewczyny za miłe słowa i wsparcie, dzięki Wam i porzadkom, które sobie wymyslm, jest lzej. Myszko, Misiaczki dobrze, ze jesteście,o Patinka też się pojawiła dziś, Kkinia miło Cie widzieć, Aneczko a ty gdzie sie znowu podziewasz? O widze dzis tyle dziewczyn na gg,moze któraś odezwie się na forum, byłoby bardzo miło.Piszcie dziewczyny co u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Musimy trzymac sie razem i wspierac:)) 👄 Smerfetka29 👄🌻 fasolki wisza w powietrzu na wiose wysypia sie falowo👄 ja dzis wollne ale moj w pracy wiec srednio..nie cierpie sie rozstawac z nim chochby na chwile:(( milego wieczorku Kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witam kochane.. Ja jakoś teraz nie mam czasu na siedzenie na komputerze... Muszę trochę z Łukaszkiem pobyć,bo go zaniedbuje... Ale postaram się bywać częściej...:) olawd 🌻==> nie ma za co!! Po to tu jesteśmy!! Mam nadzieję,że szybciutko wyzdrowiejesz!! Kuruj się!!*👄 Jeśli jutro idziesz do lekarza to daj znać co i jak!!:) Patinka25 🌻==> ojej ty to jesteś kobietka zabiegana!! Ciągle cos w ruchu,ciągle coś na głowie... Mam nadzieję,że nie długo zrobisz sobie mały relax... Buźka👄 misiaczki95 🌻 ==> Słonko👄👄👄 nie zaniedbuje Cię kochana nawet tak nie myśl!! Mam nadzieję,że nie długo złapiemy się na gadu!! Musisz mi napisać jak tam staranka u ciebie!! Napewno nie długo się uda!!! buziaczki Słonko!!👄👄 Smerfetka 29 🌻==> wiem jak Ci smutno kochana!!Naprawdę ludzie potrafią być wredni i nic nie rozumieją jak człowiekowi jest cieżko tylko przyczepiają mu etykietke!! Ale masz nas my wiemy jak jest i bedziemy przy tobie na dobre i na złe!!! Przez takich ludzi nie warto płakać choc wiem,że to trudne...Ale nie martw się buzia do góry przetrzymaj to a nie dlugo już szczęście do ciebie przyjdzie!!! 👄👄❤️ kkinia30 🌻 ==> Witam👄 To fajnie,że upatrzyłaś sobie domek! Mam nadzieję,że będzie wam się tam miło mieszkać!!👄 Fajnie,że mąż tak moocno Cię kocha i gratuluje podejścia!! Napewno Ci się uda!! Trzymam kciuki👄 Myszka 24 🌻==>Witam👄 masz racje trzeba odsypiac:DD Buziaczki kochana!!👄 PaniMisiowa170 🌻 ==> masz racje !! Dobrze mówisz ludzie są poje*** Buziaczki dla ciebie i córci👄 🌻🌻🌻WIELKIE BUZIACZKI DLA WAS KOCHANE SŁONECZKA!!! DO WSZYSTKICH STARAJĄCYCH ==> JUŻ NIE DŁUGO YYHY:p:p 🌻 🌻 🌻 DO ZACIĄŻONYCH 🌻==> DBAJCIE O SIEBIE KOCHANE!! DO MAMUSI 🌻==> DBAJCIE O DZIDZIE I CAŁUSKI DLA NICH OD TOPIKOWEJ CIOCI ANI:p:p:pp DLA WAS WSZYSTKICH 🌻 👄👄👄👄👄👄 i takich miliony!!! 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
I stronka moja:D yhy szkoda,że nikogo nie ma:(:( zaraz ide spać!! buźka dla was kochane!!!!!!!!👄🌻 owocnych staran i kolorowych snów!!❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Anusia chyba stronka moja......hihihi Zagladaj do nas i pisz czesciej bo smutno tu bez Ciebie...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam was dziewczynki! Wlasnie kawusie popijam bo dzien dzisiejsy jakis taki buuuuuuu. Rano wogole obudzic sie nie moglam a jeszcze zaraz trzeba sie jakos ogarnac i do pracusi. Dziekuje za milusie powitanie po moich wagarach ale musialam na pewien moment wyluzowac.Postaram sie pisac teraz z wami najwiecej jak mi tylko czas pozwoli. Milego dzionka zycze kazdej !!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
No a jednak stronka moja;););)!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
[🌻kwiat]🌻Myszko Słonko ty cwaniarko:P masz inną strefe czasową:P:P:P Bez ciebie też tu smutawo tak jak bez każdej z dziewczyn:P:P Teraz stronka mooojaaa tylko mooja:P:P🌻🌻🌻 👄👄👄👄👄👄👄 DLA WAS SŁONECZKA!!! 🌻 Miłego dzionka🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane :-)Jak dzionek sie zaczol?ja za 10 minut jade do szkoly potem do pracy,  Smerfetka nie przejmuj sie tymi balwanami bo tak trzeba ich nazwac.Mnie sie @ skonczyla trwala dokladnie 6 dni choc wczoraj trudno juz bylo to nazwac @ 2 male plamki.dzis 7 dzien cyklu wiec za 2 dni zaczynam testowac owulacyjnymi.I trza sie zabrac do roboty dziewczyny co nie:-).Buziaczki i milego dzionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Ja jestem chwilowo wolna bo moja Pati sama sie sobą zajmuje, ciekawe jak dlugo? Wczoraj bylam caly dzień u dziadkow zeby mogli sie nacieszyć prawnuczką. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane. Przepraszam, za bardzo długą nieobecność. Wita dostawcy Internetu. U mnie ze zdrówkiem bardzo dobrze. Właśnie kończy mi się @. Już powoli przyzwyczajam się do bycia kobietą bezdzietną. W pracy nadal mam problem z współpracownikami - ale pal to licho, byleby mi przedłużyli umowę od kwietnia. Pożyjemy, zobaczymy. Dzisiaj poczytam sobie zaległe posty i jak tylko będę mogła to pomogę i odpowiem na Wasze. Serdeczne pozdrowienia dla wszystkich starających się, dla mamuś i zaciążonych. Przyjemnego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
Witam :)) co tam u Was?? ja sie przebudzilam i odrazu do kompika zobaczyc co tam piszecie:P:P temp dzis 37.1 moze sie taka utrzyma:?..heeh trzeba wierzyc wkoncu sie uda nie?? pani Misiowa witaj Mamusia slij ze fluidki no:P pozdrowka dziewczyny👄 sylewczka78 milo ze sie odezwalas bedzie dobrze zobaczysz!👄 aneczka staraj sie staraj heheheh👄 dwie krechy same sie nie zrobia:P a dzie moj murzynek?? Serfeciu👄 czekalam wczoraj ale jak sie polozylam usnelam w ubraniu:)) dop przd23 sie obudzilam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Witajcie kochane staraczki, zaciążone i mamusie. Kkinia pisz częściej, miło Cie czytać, aneczka nio zajmuj sie ukochanym, poswięcaj jemu dużo czasu, a do nas zaglądaj jak tylko mozesz, ale posta długaśnego napisałaś. Myszko odsypiaj i pisz koniecznie. Sylweczka nareszcie wróciłaś, pisz , pisz i jeszcze raz pisz, jakos się wszystko ułoży, bedzie ok, a i dzidzi w końcu się zjawi. Misiaczki , czekałas wczoraj a ja juz nie usiadłam do kompa, bo jakoś nie wyszło, ogladałam film i byłam padnieta po wymyślanych porzadkach itd., a dzis reszta okien do mycia. Murzynek wyszedł, zapraszam wszystkie chetne osoby. Misiaczki nadrobimy ten wczorajszy wieczór dzis na gg, jak zwykle, to równiez dotyczy Myszki i Aneczki jak będzie, a Pati kiedy ja Cię dorwę na gg?Zwolnij kobieto, zwolnij, tak nie mozna, chwila wytchnienia kazdemu się przyda.No a teraz jeszcze dochodza Tobie staranka, więc trochę przystopuj z tym lataniem, jesteś człowiekiem a nie maszyną.Popisz z nami czasami trochę w ramach relaksu.Pozdrawaim. No i widze jakie tu rzeczy się dzieją Aneczka z Myszką bija się o nową stronke, kto to widział, ale tam gdzie się 2 bije to trzeci korzysta i rzeczywiście Kkinia skorzystała. Jestem ciekawa kto rozpocznie 200 stronke, a to juz niedługo chyba, zależy jak będziemy duzo i często pisać. Dziewczyny dziękuję, ze jesteście w tych dobrych i złych chwilach, juz się nie przejmuje tamtymi bzdurami, jest ok, teraz czekam na @, a póxniej działamy z monitoringiem. ACo tam słychac u pozostałych dziewczyn, które rzadko się odzywają, albo wcale, piszcie, czekamy, jesteśmy ciekawe jak potoczyły się Wasze losy. No a nasz topik niech się rozwija, piszcie kochane 200 stronka juz blisko.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
wowwwwwwwwwww Smerfecia29 al osic dluuuugi:)) i tak trzymaj:)) ja dzis jakas rozbita jestem:(( na 19 do pracy moze dojde do siebie mialam wole odsapnelam trochu .Mam nadzij ze szef przystopuje..ostatnio sobie wymyslil zeby mnie przeniesc zeby jesden gosc na urlop poszedl:a jak mam ciezary dzwigac pogielo go chyba wrrr faceci czasem za grosz wyobrazni ni maja ...kobiety na magazyn phi:(( jak tam przyszle mamy????i obecne?? a gdzie fluidki:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd a Ty nam szybciutko zdrowiej, bo musisz byc zdowa, zeby mieć dzidzi.No i super bedziesz miala pieska, to tak jakby nowy członek rodziny, bedziesz poswięcac jemu wiele czasu i dzidzi sie szybko pojawi, zobaczysz. Misiaczki niestety fluidków brakuje nam, ale i przez to tych dobrych wieści, tak dawno ich nie było, ale jak się posypia to juz hurtowo, zobaczysz. Pani Misiowa jak zwykle zameldowała się, pisz do nas mamusi Patrysi, z Toba nam raźniej. To chyba na tyle, uciekam, zajrzę wieczorkiem i mam nadzieje, ze juz bedziemy na kolejnej stronce.Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
oby Kochana:)))👄 musi si e udac!!!!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Misiaczki nie dźwigaj za dużo, albo niech ktoś pomoze, bo wiesz nie warto ryzykować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
ale na tym magazynie sama bym byla ..nalwyzej dostanie wypowiedzenie..szkoda mi bo tak z moiim robie na jednej zmianie szkoda by bylo mi ale jak przegnie trza bedzie inej pracy poszukac:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko---pieska nie moge sie juz doczekac ale on bedzie dopiero sierpien-wrzesien bo to na zamowienia (najpierw sie zamawia a pozniej dopuszcza sunie) ale warto czekac bo te pieski sa sliczne i bardzo kochaja swoich wlascicieli i dzieci a to najwazniejsze. a z dzieciatkiem musze poczekac jeszcze ze 2-3 miesiace jesli chcemy zjechac do polski w kwietniu . no ale mam nadzieje ze juz wtedy szybko pojdzie bo z zajsciem w poprzednie dwie ciaze nie mialam problemow - gorzej pozniej z utrzymaniem . no ale mam nadzieje ze w kraju jednak i opieka ciutke lepsza niz tu. cholerka sie rozpisalam ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×