Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

edykatka_______ gratuluje !!!!!!!!!!!1 Wczoraj robilam męzowi urodziny a dzisiaj spedzilismy caly dzien razem ale teraz juz jestem. Bardzo sie ciesze ze mamy nowa fasolke edykantka dopisz sie do tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Hejka👄 misiaczki95🌻 ==> a skąd ty wiesz moje Słoneczko drogie,że @ nadejdzie??!! Nawet nie myśl,że nie będziesz bawiła!! Ja wierzę,że @ nie nadejdzie,a jak nawet (oby nie) to napewno po badankach się uda!!Sama się przekonasz wkrótce...!!! Trzymam mocno kciuki!!👄 Hmmm przykro mi się zrobiło gdy napisałaś o swojej szwagierce,naprawdę musi bardzo być dzielną kobietą i pragnąć tego dziecka... No ale zawsze choć cząstka jej w nim będzie... Myszka🌻==>nio ja właśnie tydzień temu robiłam w poniedziałek Wyszedł rewelka z Smerfeci przepisu cała tortownica do wieczora była splondrowana!!Miłej wizyty kochana!! buuziaczki👄 olawd 🌻==> Super,że się lepiej czujesz,a co tam u ciebie słychać kochana??👄 alii 🌻==> nio może czasem lepiej sobie trochę czasem odpuścić,bo wiele dziewczyn stwierdziło,że obsesyjne myślenie o tym wywoływało blokadę psyhiczną.Trzymam za ciebie kciuki i miłego wypoczynku!!To ty nam przynieś dobre nowinki!!👄 Smerfetka 29🌻 ==>Sorrki,że nie byłam o 20.00 mój tata przyszedł i zajoł mi kompa,a głupio było go wyprosić...Ja też się za wami stęskniłam!!!❤️ Rusaczek🌻 ==>witaj kochana,tu sami swoi zawsze Ci pomożemy👄Moje gg jak coś byś chciała 796631:) pozdrowionka👄Aha uważam,że lekarze napewno wam pomogą i uda się tobie!! My jesteśmy od strony duchowej:P:P:P edytkanytka 🌻==> gratuuuuuuuuulacje!!! Dajesz nam nadzieje na lepsze jutro!! Dbaj o siebie!!! 👄 Dzięki za fluidki!!👄 nefree🌻 ==> Nie martw się.. Musisz odciągnąc uwage od myśli o ciąży.. Ja ćwiczę,gotuje, wymyślam nowe fantazje w sexie:D:D:D,czytam,gadam z Słoneczkami na gg i piszę na forum,oglądam fajne filmy,itp. Napewno tobie też się uda będziemy z tobą!!!👄 Patinka25 🌻==>my za tobą też będziemy tęsknili!!!👄 :(:(:( Szczęsliwego lotu kochana!! dima30🌻 ==>Witam,nawzajem miłego wieczorku!! buziaczki👄 xxmadziaraxx 🌻==> Fajnie,że się odezwałaś!! Nawzajem miłego wieczorku👄 PaniMisiowa170 🌻==>napewno miał super urodzinki twój mąż:)👄 Pozdrowionka ucałuj córcię !!👄 A u mnie wszystko dobrze:)) Staram się okazywac Łukaszowi więcej zaintersowania:))) oprócz tego gotuje znaczy się nabywam nowych doświadczeń kulinarnych:D,ćwiczę,czytam itp. Buziaczki dla was Kolorowych snów moje Słoneczka!!! ❤️👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Patinko kochana juz mi za Toba teskno, wracaj szybko.Udanej podróży .........tęsknimy. Myszko przestań już tyle pracować i zagladaj koniecznie do nas, tyle się dzieje i pisze na forum. Aneczka jak miło,że mogę z Toba znów poklikac na gg, tęskniłam, brakowało mi Ciebie dobry duszku, który zawsze pocieszy, pomoże. Misiaczki no wybacz zachowałam sie brzydko, ze na forum pisałam, a na gg się nie odezwałam, ale wiesz wykorzystałam moment jak męża nie było przy kompie i nie chciałam przeginać, bo jak bym się rozpisała na gg to nie usiadłby zbyt szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
jak zwykle ja kilka slow tylko Anus Ty to potrafisz posty pisac taaaaakiee dlugie:P ja dzis samotna noc moj w pracy dobrzee jestescie razem razniej:)) Smerfeciu29 A moze skusisz mezusia i fajne przytulanko bedzie hiihi ja juz nie moge sie doczekac kiedy moj wroci:( ni znosze sie z nim rozstawac..aby do rana .Pogoda wietrzna nawet niepotrzebnie nie wylaze ble 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Rusaczek w sumie to chodze tak do gina, ale jak jakieś badania to robilismy w Invimedzie w Poznaniu, ale tam jest drogo, więc szukamy innej Kliniki ,żeby przeprowadzić inseminację, tzn,narazie monitoring cyklu przez kilka mies, a jak nie uda sie to inseminacja. Zapytam lekarza o to badanie, moze mi powie, gdzie je zrobić itd, ale pewnie bedzie kzał poczekać na efekty monitoringu, zobaczymy. Pani Misiowa jak miło,że wróciłaś.Jak tam córunia? Dima 30 bardzo się cieszę,że cały czas nas podczytujesz, a jak się którejś uda gratulujesz, brakuje tu Ciebie, ale wiem, ze ciężko Tobie, starasz się przecież długo, bardzo długo, ale zobaczysz,że i Tobie się uda. Takie wieści jak dziś daja nadzieję i człowiek zaczyna mysleć pozytywnie, tylko tych wieści ostatnio jest niestety bardzo mało. Dima trzymam za Ciebie kciuki, musi się w końcu udać.Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedzialam wiedzialam i cos przeczuwalam ze w tym miesiacu fasolka sie pojawi na naszym topiku.....huraaaaaaaaaa:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P🌻 Edytko ==.serdecznie Ci gratuluje kochana ....nawet nie wiesz jak sie ciesze ....a teraz prosimy Cie bardzo abys nam przesylala jak najwiecej wiruskow ciazowych i caly czas dzielila sie z nami wszystkimi wiadomosciami...👄 No tak jak ja siedze w domu to dziewczyny cicho siedza i nie pisza nic....jak sie tylko wykrece to az tyle do nadrobienia..... Dziewczynki przepraszam ze nie pisze do kazdej z osobna ale ide wziasc prysznic i lulkac.....jutro bede caly dzien wiec mam nadzieje ze pogadamy. Wszystkie Was bardzo mocno sciskam i przesylam buziaczki👄👄👄👄👄 Patinko ==>szczesliwego lotu zycze i miekkiego ladowania👄 Dobrej nocki:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie koleżanki. Mam nadzieje ze weekend minął spokojnie i przyjemnie. U mnie caly czas pada śnieg. Jest zimno i ze spaceru nici ale zaraz przyjadą dziadkowie do mnie i będe miala towarzystwo. Trzymajcie sie cieplutko. Edykatka prosze poglaskac brzuszek i caly czas wysylaj fluidki dla naszych dziewczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patinka/UK.................25.....................1.... .. . ........28.02.08 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK....30....................22........ ........19.02.08 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 34...........02.03.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...10.03.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............22.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07 Pozdrawiam Was kochane:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki 🌻 co tam słychać , jak minął weekend ? u mnie dobrze ale mam troche zepsuty humor od wczoraj wiec lepiej nie bede zagladac dzis zeby i wam nie popsuć ❤️ ale i tak bede myslec o was 👄 papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No tak i znowu pustki. Myszko ale miałaś czytania, a te wieści to super, nareszcie. Aneczka fajnie nam się wczoraj na gg pisało, co nie? Misiaczki kochaniutka jak tam, zasnęłaś szybko przez to nasze klikanie na gg do 1 w nocy?Nie moge doczekać się lata, moze nasze plany się spełnią, mąż nastawił się na Jantar, więc może sie spotkamy i Aneczka oczywiście z nami, imprezka na plązy , super. Olawd mam nadzieję,że u Ciebie juz lepiej, a jak masz nadal zepsuty humor to moze wyrzuc to z sibie i będzie Ci lżej, jesteśmy od tego,zeby Ci pomóc, Twoje smutki sa naszymi smutkami, a radosci naszymi radosciami, więc jakby co jesteśmy tu z Tobą. Patinka już pewnie buszuje w Polsce, oby wszystko załatwiła pomyślnie. Pani Misiowa to fajnie,że masz towarzystwo, zawsze rażniej z kimś pogadać, posiedzieć, a dziadkowie przy okazji spędza czas z wnuczką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Smerfetka 29🌻 ==> kochana nio pewnie,że tak :D:D aa pewnie juz do tej pory będziesz chodziła z brzuszkiem!!!❤️👄🌻 Mi się super wczoraj pisało!!! Buziaczki!!! Misiaczki🌻==>👄 👄 👄 Myszka 24🌻 ==> to dobrze przeczówalas:D i o wiele więcej się pojawi!!:D Buziaczki!! PaniMisiowa170🌻 ==>to fajnie,że weekend minoł ci fajnie:))U nas jest chlapa:(:(:( dziś mi całe adidasy przemokły:P:P:P Fajnie,że Cię odwiedzą dziadkowie pewnie tęskną za twoją słodką córeczką:P buziaczki olawd 🌻==>oj Słonko nie popsujesz namhumorku chciałybyśmy go tobie poprawić:(:( Buziaczki dla was Słoneczka!!!!!!!!!!👄👄🌻❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Smerfetka 29🌻 ==> kochana nio pewnie,że tak :D:D aa pewnie juz do tej pory będziesz chodziła z brzuszkiem!!!❤️👄🌻 Mi się super wczoraj pisało!!! Buziaczki!!! Misiaczki🌻==>👄 👄 👄 Myszka 24🌻 ==> to dobrze przeczówalas:D i o wiele więcej się pojawi!!:D Buziaczki!! PaniMisiowa170🌻 ==>to fajnie,że weekend minoł ci fajnie:))U nas jest chlapa:(:(:( dziś mi całe adidasy przemokły:P:P:P Fajnie,że Cię odwiedzą dziadkowie pewnie tęskną za twoją słodką córeczką:P buziaczki olawd 🌻==>oj Słonko nie popsujesz namhumorku chciałybyśmy go tobie poprawić:(:( Buziaczki dla was Słoneczka!!!!!!!!!!👄👄🌻[serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd - kochanie a do nas na topik pazi czemu juz nie zaglądasz ? Odwiedzaj nas częściej :) edytkanytka---- gratuluje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Aneczko juz nie moge doczekac sie tego brzuszka, nareszcie przytyję i w ogóle, ale najpierw czekam na 2 kreseczki, moze sie w koncu pojawią, a wtedy z radości to chyba do nieba podskocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Smerfetko to pewne nie długo sie doczekasz!!! Jestes juz blisko!! Napewno przytyjesz,będziesz miała śliczny brzusio👄!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Aneczko Ty tez bedziesz miała brzusio śliczny, Misiaczki, Myszka i inne dziewczyny. Patinka to już na pewno niedługo się pochwali 2 kreseczkami, zobaczycie tak będzie. Zadnej z nas to nie ominie, wszystkie będziemy szczęśliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ nooo Smerfetko święta racja!! Każdej nam przyjdzie doznać tego szczęścia!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ No i stronka moja!! Hura!!;):):)) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No to ci sie udało szczęściaro z tą stronką, hura, choc myślałam,że tym razem Myszka się załapie, ale co tam, dobrze,ze Tobie się udało. Dziewczyny, gdzie jesteście, meldujcie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka ❤️ nie mam humoru bo mi go wczoraj posula tesciowa mowiac zle o mojej mamie , naszczescie wyjasnilismy sobie wszystko i mam nadzieje ze juz nie bedzie wiecej takich nieporozumien . nie bylo to nic tak zlego ale ja jestem straszny nerwus i zanim pomysle powiem rzeczy ktorych czasami ciezko cofnac . no ale jest ok juz . mamie oczywiscie nie powiem bo po co . martt- nie zagladam tam bo nie czulam sie tam dobrze i przy okazji jak bedziesz zmieniac tabelke wez mnie wymaż prosze , nie mam nic do dziewczyn bo byly fajne ale jakos tu lepiej mnie dziewczyny odbieraja . narazie mykam odezwe sie moze pozniej . 👄 dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ :):):):):):):) olawd to dobrze,że już wszystko dobrze:P:P buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd jak miło słyszeć,że u nas czujesz sie dobrze na topiku, my tez się cieszymy,że jesteś tu z nami. Cieszę się,że humorek już lepszy i wszystko wyjaśnione, zagladaj do nas koniecznie i często jak tylko możesz.Jakby co jesteśmy tu, choć czasami jest cisza, a innym razem nie nadążamy pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze oleńko jak chcesz. Przykro nam że sprawiłyśmy Ci w jakiś sposób przykrość, na pewno żadna z nas tego nie chciała. Ale miło nam było że z nami byłaś. I nawet ostatnio się zastanawiałyśmy co z Tobą. Ale jak się nie czujesz u nas dobrze, to nie możemy Cię zmuszać. Mam nadzieję, że Ci się poszczęści z dzidziusiem. I doczekasz się maleństwa. tego Ci życzę. A tabelki nie zmienię, może kiedyś do nas zaglądniesz. A jeśli nie to sama ją zmień. Tak będzie najlepiej 👄 Trzymaj się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kochane🌻❤️ Moze juz jest jakas druga fasolka???? Chyba jeszcze nie ale juz niedlugo sie posypia ze hohohoho zobaczycie👄 Edytkanytka ==>oczywiscie glaskanko brzuszka obowiazkowe i przesylaj nam fluidkow jak najwiecej...jeszcze raz gratuluje...👄 Aneczko ==>ty chyba za pare dni (nie spodziewasz sie )@ o ile sie nie myle? Bo wiem ze bylas zawsze przedemna...wiec trzeba byloby jakichs czarow uzyc...wiec...CZARY MARY HOKUS POKUS NIECH @ ZAPOMNI O CIEBIE PRZEZ NAJBLIZSZE 9 MIESIECY I ZEBY POD TWOIM SERDUSZKIEM ZAMIESZKAL MALY DZIDZIUS.:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P No mam nadzieje ze czary podzialaja👄 PaniMisiowa ==>milej posiadowy z dziadkami i oczywiscie milego dnia dla Ciebie i Patrysi i jak zwykle👄 dla Was obu🌻 Olawd ==>ty pisz tu i zagladaj a humorek Ci sie porawi zobaczysz ...juz my sie o to postaramy:P:P:P:P:P👄 Smerfetko ==>mialam mialam czytania....ale wczoraj to nadrobilam, do poznego wieczoru czytalam a dzios ciezko bylo mi glowe podnies jak zadzwonil zegarek o 7 i zdrzemnelam sie az do 9....szok jaki len ze mnie....hihihi:P:P:P:P rob porzadki a pozniej bedziemy mogly sobie pogadac👄 Misiaczki ==>Ty rowniez zagladaj do nas czesciej....milego dnia Ci zycze i oczywiscie👄 Dla wszystkich dziewczyn niewymienionych przesylam gorace 👄 i po 🌻 i prosze o czeste zagladanie i dzielenie sie z nami radosciami i smutkami:P:P:P:P:P Zmykam w koncu na kawke i na sniadanko ...zagladne pozniej...papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Myszko kochana ja też mam nadzieję,że czary zadziałają:P na ciebie też żucam urok czary mary nidzi nidzi niech u myszki bedzie dzidzi:D:D:D 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
No kochane ogarnęłam domek, lubie jak jest czyściutko, teraz wietrze troche i czekam na mężulka.Pewnie cos sobie jeszcze wymyślę, bo nie lubie siedzieć bezczynnie, muszę cos robić, bo inaczej zwariowałabym. Myszko dobrze,ze już jesteś z nami, brakowąło Cie pomimo jednego dnia obecności. Obca poprawiłaś tabelkę, ale może napisz kilka słów co u Ciebie, czekamy, byłoby naprawdę miło. Edytkaanytka szybciutko fluidki przesyłaj nam, my tez chcemy, zeby w naszych brzuszkach ktoś zamieszkał. No nic bedę zaglądać, mam nadzieję,że będę miała co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczki95
siemka:)) Myszko Kochana witaj:** zagladam caly czas jak tylko moge Serfeciu29 dziekuje za pogaduchy milusio bylo mam nadzieje tylko ze nie zanudzilam Cie??? gadalam z moim o Jantarze smial sie ze spiskuje :PP bylo b cudownie sie spodkac:))bylismy dzis w pizzerii milutko bylo:)Anus a Ty jak zwykle figl ,migle ??hih dzialaj dzialaj widzilam na horyzoncie bociany posypia sie dzieciaki jak nic hehe:P nic zaraz do pracy mialalm miec dzis wole ale wole zeby Moj dzis zostal przeziebiony niech siedzi ! calusy skle Wam gorace 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
❤️❤️❤️ Smerfeciu🌻==Ty zawsze taka zapracowana ten twój mężulek ma z tobą za dobrze!!!👄👄 Misiaczki🌻==> figle migle powiadasz Słonczko,a ty łobuziaro to co:P:P:P ty też niezła figlareczka jestes:P:P:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cicho tutaj...wlasnie weszlam miedzy gotowaniem zobaczyc a tu cisza.....niestety "Murzynka A'la Smerfetka' musialam przeprosic i zrobie go w przyszlym tygodniu....bo w czwartek pieklam sernika do kosciola i zostalo mi jeszcze ok. 1 kg sera wiec musialam zrobic cos serowego zeby sie ser nie zmarnowac i tak zrobilam "Sernika na zimno".....mniam:P:P:P A teraz na obiadek robie "Kurczaka z pieczarkami" ...ponizej wrzucam przepis,moze ktoras skorzysta a naprawde wychodzi bardzo pyszny....:P Takze zapraszam do siebie na kurczaka,ziemniaczki i buraczki...a pozniej na deser serniczek na zimno....:P:P "Kurczak z pieczarkami" 2 srednie piersi z kurczaka 30-40 pieczarek nac swiezej pietruszki sol,pieprz,olej,duza cebula,slodka smietana i ja jeszcze dodalam kompozycje ziol i przypraw firmy "Kamis" i wegete... Kurczaka siekamy na nierowne czesci, nie za duze kawalki, przyprawiamy pieprzem, sola,wegeta i reszte wg.waszego uznania.Pieczarki kroimy na plastry,cebule w kostke.Na dno garnka lub glebszej patelni lejemy ciut oleju i dodajemy cebulke,mieszamy.Wrzucamy kurczaka ,mieszamy,dodajemy ciutke wody, dalej mieszamy. Za 5-10 minut dajemy pieczarki i gotujemy 5-10 min.Na koniec dajemy duzo pietruchy siekanej i wlewamy smietane i gotowe.....Smacznego!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJCIE KOCHANE ale mnie długo nie było....:( a tu tyle sie dzieje :):):) gratulacje dla ciebie edytanytko:):):) ja też mam nadzieje ze mi sie uda bo już 5 dni po terminie a @ nie ma jutro dopiero kupię test i zaraz robie:):):) mam nadzieję ze fluidziki od was podziałały na mnie:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×