Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość aneczka227
nie wiem:P:P:P a ja lece robic kolacje i oglądac film:P:P pyzne te twoje racuchy myszko!! buziaczki dla was i kolorowych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mialam byc 1-sza a net mi sie zaciol a tak dzielnie i wytrwale czekalam myszko nie zjedz wszsytkich. a kawusia z smietanka kokosowa niebiosa mniam. zmykam sie wykapac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko nie martw sie zostawilam i dla Ciebie i jeszcze dla reszty dziewczynek....buziaki...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alii
no i gdzie ta impreza? Sylweczko wszystkiego najlepszego z okazji urodzin no i oczywiście spełnienia przynajmniej jednego ale największego marzenia( usta). Kolorowych snów dziwczynki wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie ma nikogo wiec i imprezki niema ...zycze Wam kolorowych snow i mysle ze jutro bedziecie bardziej rozmowne....dobranoc i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Jestem, a tutaj pustki, załapałam się na racuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka227
Witam Słoneczka kochane!! Zyczę wam miłego dzionka!!! Buzka Misiczaczki,Smerfeciu,Myszko i reszta dziewczynek!!!👄❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omineły mnie wczoraj racuchy i kawka ale dzisiaj mam nadzieje ze na cos sie zalapie. Sylweczka tak zabalowala ze dzisiaj bedzie napewno leczyla kaca ale moze zajrzy do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry kochane!!! 🌻 widze ze imprezki wczoraj nie bylo :-( myszko czy zostawilas mi moze chociaz jednego racuszka? ❤️ sorki ze sie nie odzywam cesto ale mam problem z netem . zycze wam milego dzionka!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję cudowne za pamięć. Mam nadzieje, że marzenia się spełnią i Wasze życzenia też. Pozdrawiam serdecznie :) Dzidziusiów życzę. Przepięknych i zdrowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Kochane wczoraj byłam u lekarza,bede miała drugiego synka...wazy 300 gram i mierzy 18 cm:) Pozdrawiam Was gorąco:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
czesc wam kobitki:)jestem...,kolejna jakby powiedziec niespelniona;) Ale widze ze tu rowniez i dobre wieści-Gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witaj nefree , powiedz cos pare slow o sobie . jak chcesz wpiszemy cie do tabelki ale musisz powiedziec skad jestes , ile masz lat , ile cykli sie starasz i kiedy bedziesz miec nastepna @ . no i przedewszystkim twoim \"obowiazkiem \" bedzie do nas zagladac jak najczesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halooooo gdzie jestescie sloneczka ? 👄 :-) znowu stronka moja!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co wklejam tu tabelke bo wlasnie ja szukalam i musialam kope stron do tylu sie cofnac , mam nadzieje ze ta ta ostatnia Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................24...... .. ......26.12.07 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............20.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Neffre witaj u nas. Obca gartulacje, sami mężczyżni, no no i pisz częściej. Mialam wczoraj też problemy, zeby wieczorkiem popisać, nie mogłam wysłać posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd fajnie, bo i ja zmienię, bo 2 cykle juz nie zmaieniałam przez te moje problemy. Starajace sie Nick/Skad..................Wiek.............Ilosc Cykli............Data @ Myszka/USA.................24.....................9..... . . .. .......23.02.08 Patrycja/UK.................25.....................4.... .. . ........27.11.07 Smerfetka/Poznań.........28.....................26...... .. ......05.03.08 kkinia30/Warszawa,UK......30..................19........ . .....25.11.07 Pauly78/Rzym...............29....................15..... .. .......19.11.07 Sylweczka78/Żory...........29..................min.72... . ......22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz........33..................min. 32...........05.01.08 Monita32.....................32....................12... .. .............01.08 olawd.........................28.....................27. ..............25.02.08 alii/Warszawa...............27....................33.... ........ ...09.02.08 Aneczka227/Malbork........20....................8....... .........23.01.08 Zaciazone Nick/Skad...............Wiek...........Tydzien Ciazy......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............20.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Plec.................Imie....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........corka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Olawd tak tak stronka Twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Widzę Olawd,że my w tym samym wieku jesteśmy i właściwie tyle samo cykli się staramy, tylko mi sie poprzestawiało trochę przez to zapalenie przydatków. Olawd a Ty skąd jesteś, pisałaś o spacerku nad morzem, to jakieś piekne okolice, jak morze masz blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
no tia;)mam23 latka,jestem z Warszawy,zacznijmy od tego ze jestem calkowicie rozregulowana,i u mnie miec nawet okres,jest rzecza świętą;)w zeszlym miesiacu mialam elegancko sama z siebie 4stycznia,a teraz nimaa,no i czywiscie niewiem czy to wina stresu ktory mialam mega od poczatku roku,bo zebym zaszla-NIE WIERZE;( wiec nie okresle swojego cyklu,bo raz jest ta miesiaczka a raz nie. Moja ginekolog twierdzi ze bede miala problem ale nigdy nic nie wiadomo.ech juz mam balagan w glowie...,przepisala mi rowniez duphaston,ze gdyby...jednak,,to musze podtrzymac ta ciaze..,tak sie przyzwyczailam do tych mych ginekol.problemow ze niewiem czy wogole u mnie moze cos byc okk;( prolaktyna,brak okresu..nic normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry sloneczka moje🌻 No no super stronki sie przesuwaja powoli do przodu super👄 Dziewczyny zapraszam w takim razie na kawke i na racuchy bo jeszcze zostaly❤️ Witam rowniez nowa kolezanke nefree ---- witaj u nas 🌻 i pisz jak najczesciej nie tylko o dzidzi ale o wszystkim...napisz nam kiedy obchodzisz urodzinki i mam nadzieje ze bedziesz sie tu czuc dobrze👄 Ja mykam teraz na kawke bo u mnie dzis pogoda barowa pada deszcz...a wczoraj tak strasznie padal snieg jakby to byl grudzien a nie luty...jak jechalismy do kosciola to nic nie bylo widac....a dzis mimo deszczu snieg sie utrzymuje...dobra zmykam ale bede zagdladac...milego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka 29
Nefree moze to wszystko jakoś się w końcu unormuje z pomoca lekarzy i dzidzi bedzie, my wszystkie głeboko wierzymy w to, ze dzidzi będzie. Myszko ty dzisiaj tak wcześnie, ranny ptaszek z Ciebie, juz lece na kawkę i racuszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
dzieki dziewczynki,za tak mile przyjecie:)bede tu zagladac jak najczesciej dam rade:)urodziny obchodze w maju 18. a teraz siedze w domu,wreszczie mam chwile na slodkie nic nie robienie,ale zaraz zbieram tylek i jade pocwiczyc na silownie.choc powiem szczerze ze nic mi sie nie chce,tylko spac i lezec;) pozdrawiam was ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
p.s-lekarka powiedziala ze nie widzi potrzeby faszerowania mnie juz hormonami..hmm,mam sie zjawic dopiero gdyby bociuś;)byl tak mily i przyniosl mi pewna niespodzianke;)tez w to wierze,ze predzej lub pozniej wszystkie bedziemy juz szczesliwymi mlodymi mamuskami,i bedzie sie tu pisac tylko o swoich malych szczesciach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nefree
witam witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×