Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Smerfetka, gdzie jestes opowiedz nam jak mija Twój wielki dzień.... Trzymam kciuki za Ciebie i oczywiście za wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka, gdzie jestes odezwij się i opowiedz nam jak miną Twój wielki dzień....... Trzymam za Ciebie kciuki i za Was wszystkie moje drogie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki sloneczka ja uciekam . zyczej wam milej i owocnej nocki . slodkich snow dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny może wy mi cos pomozecie otóż @ mam dostać w pn a mam podejżenia, że mogę być w ciąży z czego ucieszyła bym się mam strasznie nabrzmiałe piersi od niedzieli i strasznie mnie swędzi najbardziej przy sutkach, bolą mnie plecy, ogólnie źle się czuje... zastanawiam się czy robić tescik? czy czekać do pn? mam wzdęcia, zaparcia ale czy tak szybko mogą sie pojawić? czy może się łudze i może to być objaw zapalenia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enka 24 ja bym na Twoim miejscu zrobiła test tzn nie wytrzymałabym :) ale w sumie też zależy kiedy było przytulanko...:) ale test tak czy siak bym zrobiła :) trzymam kciuki zeby sie okazało, że to ciąża!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enka wydaje mi sie że z testem to trochę za wcześnie, moja @ spóźnia się 5 dni dzisiaj rano zrobiłam test i wyszła jedna kreska ale cierpliwie czekam :) Twoje objawy wskazują na ciążę ale pytanie jak zazwyczaj czujesz się przed @. Ja tak jak pisałam juz wcześniej nie mam prawie wogóle objawów nie licząc lekkich mdłości rano ale to też nie codziennie. Więc trudno mi cokolwiek Ci poradzić...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enka 24 ja bym na Twoim miejscu zrobiła test tzn nie wytrzymałabym :) ale w sumie też zależy kiedy było przytulanko...:) ale test tak czy siak bym zrobiła :) trzymam kciuki zeby sie okazało, że to ciąża!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez miałam poczekać ze swoim testem do piątku ale nie wytrzymałam i zrobiłam dzisiaj :) Pogadać sobie mogę, że to za wcześnie ale sama pewnie bym zrobiła - więc czekamy na info o dwóch kreskach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej kochane! Jak juz to bywa na wstępie przepraszac ze mało pisze...no ale dopuki nie unormuje sie moja sytucja mieszkaniowa to ciezko mo jakos jest i nie moge sklecic kilku zdan dla Was..oj biedna moja dzidzia w brzuszku,bedzie nerwowa i zabiegana...ale co zrobic takie zycie...staram sie nie przesadzac z obowiązakmi ale czasem musze jednak coz zrobic. Smerfecia pisałas do mnie na gg...i pisała jeszcze jedna kolezanka ale niestety nie przedstawiła sie i nie wiem która to z Was:( Dziekuje ze napisałyscie do mie:*:*:* W ogóle Wam wszystkim kochane dziekuje za to ze tak pięknie umiecie sie wspierac i pamietac o sobie,bedziecie cudownymi mamusiami...i jestescie cudownymi kobietami:* Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wstaje bardzo eczesnie wiec chodze spac z kurami w nowej pracki jest fajnie wszystko mi sie miesza ale bedzie ok moja corcia juz ma sie lepiej ale naprawde mialam stresa 5 dni biegunki u malego dziecka to szok pewnie zaraz pojde spac bo wstaje o 04 40 rano to wczesniej srodek nocy dla mnie czekam na wiadomosci od SMERFECI duza buska dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja wstaje bardzo eczesnie wiec chodze spac z kurami w nowej pracki jest fajnie wszystko mi sie miesza ale bedzie ok moja corcia juz ma sie lepiej ale naprawde mialam stresa 5 dni biegunki u malego dziecka to szok pewnie zaraz pojde spac bo wstaje o 04 40 rano to wczesniej srodek nocy dla mnie czekam na wiadomosci od SMERFECI duza buska dla wszystkich dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny🌻 Noi jak czasami sie postaracie to piszecie:D:D:D:D:D Niestety nie pisalam bo nie mialam czasu i teraz wpadlam tylko zobaczyc co slychac:P:P:P:P:PWszystkie bardzo ale to bardzo serdecznie i goraco pozdrawiam i przesylam 10000👄....nie bede tak czesto pisac jak kiedys bo pracuje przez caly dzien a jak przychodze do domu to chce zawsze ugotowac jakis obiadek a pozniej wraca maz i chcemy pobyc razem:P:P:P:P:P:P:PPostanowilam troche mniej zasiadac do kompa.....Za wszystkie trzymam mocno kciuki i mam nadzieje ze niedlugo posypia sie nowe fasolki........buziaki👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziewczyny, nie pisałam, bo dzis miałam zalatany dzień, byłam w spr. pracy, monitoring, dom, mąż.Jest jeszcze jeden powód dla którego pisze tak późno, ostatnio byłam trochę zła na Was, bo naprawde bardzo mało piszecie.Często klikam sama do siebie czy do Myszki i nikogo więcej nie ma.Dziś Olawd była taka smutna jak nikt się nie odzywał, więc dziewczyny piszcie, żeby było co czytać i z kim klikać. Dziękuję Wam,ze trzymałyście za mnie kciuki i czekacie na wieści ode mnie, to bardzo miłe, ale tak samo miło byłoby gdybyście częściej i więcej pisały, co? Jeśli chodzi o monitoring to jest wszystko oki, pęcherzyków dużo w obu jajnikach, maja po 13mm, więc za 2-3 dni mamy zacząc działąć.Przydatki wyleczone, ale mam zapalenie pęcherza i to tak tez boli.Lekarz powiedział nie denerwowac się, przytyć i czekamy na dzidzie. Zobaczymy jak to bedzie, tyle czasu nic, a teraz od razu ma być...........poczekamy zobaczymy, jestem szczęśliwa ze takie mam wieści i cieszę się,że jesteście, tylko proszę częściej i gęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMERFETKO to super ze pecherzyki sa uswiadom mnie peka tylko jeden czy jak to jest bo masz ich sporo to pozniej rosnie jeden i peka tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten deszczory poranek. Chciałam się z Wami przywitać i życzyć miłego dnia - Smerfetka cudownie,że są pęcherzyki :) wszystko będzie dobrze i już niedługo onwieścisz nam że będziesz super mamunią :) Ja 6 dzień bez @ i zaczynam już wierzyć że to dzidzia gorzej jak ta wredota @ przylezie to będzie mega rozczarowanie - ale nie pierwsze i nie ostatnie :(. Jutro mam urlop i na spokojnie pojadę do mojego gina zobaczymy co mi powie. Moja szefowa jest straszna nie chciała mi dać urlopu ale powiedziałam w prost ze jeżeli nie dostanę wypoczynkowego to wezmę na żądanie !!!!!! i się zgodziła. Całuję Was moje kochane i trzymajcie się.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Normalnie Smerfetko tak mnie uradowałaś!! Jestem szczęśliwa!! Wkoncu się Ci uda!!! i bedzie dzidzia!! juz nie moge wytrzymac az pochwalisz sie nam pozytywnym tescikiem!!!!! Jestem z tobą kochana tyle na to czekałam! Ewcik_1 🌻 oby oby oby to była fasolka!! Trzymam mocno kciuki i czekam na dobre wiesci! Buziaczki!! Myszka🌻 trudno sie mówi szkoda ze bedziesz rzadziej no ale cuż nie ma czasu ja tez mam go malo... Panimisiowa🌻 u nas deszcz:(:(:(:(:(:(:(:( Olawd i Obca👄👄👄 nie moge sie doczekac jak wyslesz nam fotke swojego skarba!! buziaczki Skarby:*:*:*: Miłego Dnia Misiaczku tesknie!!! Smerfeciu dzieki tobie moj dzien jest o wiele weselszy:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ I nikogo nie ma:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( no to sobie ide...:(:(:(:( milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry wszsytkim :-) Smerfetko nie denerwuj sie ja naprawde gdybym mogla to siedzialabym caly dzien przy swoim laptopie i nie odchodzila od niego ale mam niestety obowiazki duza corke a biegania przy niej naprawde sporo musze jej pomoc przy lekcjach by odrobila nakarmic ugotowac posprztac uprac ubranka wyprasowac i szlo by wymieniac. dzis znow laura ma step i balet i znow pozno wroce . Ile dam rady ja zawsze bede. zycze udanego dnia. Smerfetka powodzenia w dzialaniach ;-) Buziaczki dla kazdej papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 trzymam kciuki,ale Ty już zaciążyłaś.Jak gin stwierdzi ciążę od razu na L-4 musisz się oszczędzać ,nie wiem jaką masz pracę ale stres też szkodzi,a w końcu to przywilej ciężarnej z którego należy kożystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka - no widze ze sie ciutke ruszylo . ja dzis bede tylko do 12 ej bo pozniej jade zobaczyc synka mojej kolezanki a zanim wroce to pewnie mezus juz bedzie ( no chyba ze najdzie go ochota zeby sobie pograc to wtedy popisze z wami ) . od jutra zaczynam prace wiec tez bede dopiero pod wieczor , jak nie padne to bede pisac :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki w ten deszczowy poranek..pogoda nam się popsuła i mnie tym samym też humorek..:( może to skutek uboczny clostilbagytu, ale jak ma pomóc to zniosę wszystko Smerfetka --> super, ze pęcherzyki są GRATULUJĘ!! ja też czekam na swoje :) Ewcik --> trzeba być dobrej myśli :) a my wszystkie oczywiście trzymamy kciuki!!! Buziaki dla wszystkich i miłego przedpołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! U mnie dziś pada deszcz i brzydko na dworze,i mały sie rozchoroiwał wiec na spacerek nie pojdziemy.Ja nie spie juz o 7 rano,ale jak zwykle z rana tyle roboty ze teraz dopiero do Was pisze....jejku jak ja nie moge doczekac sie juz konca ciązy,taka niecierpliwa jestem:P A Smerfecia napewno teraz złapie fasolke,jestem tego pewna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny, przywiatać się chciałam,wczoraj normalnie byłam jakaś zmęczona, ale to chyba wrażenia. Ewcik_1 trzymam kciuki. Fajnie byłoby gdyby sie udało, dziękuję ze jesteście tutaj , ale czas pokaże jak to bedzie.Chciałąbym ,żeby mi i każdej z Was się udało. Tak tego pragniemy. Myszko az mi smutno na serduszku,ze Cię tak często nie bedzie, to co jak nikt nie bedzie pisał, to ja tez nie , bo sama do siebie to bez sensu. No ale myślę,że będziecie pisać co tam u WAs i będzie duzo do czytania.Wczoraj trochę tego czytania miałam. Mąż mój szczęśliwy,że wszystko jest oki, ale ja tak bardzo się dziwie,że teraz ma się od razu udac, a przez tyle czasu nie trafiliśmy w ten dzień?Zobaczymy.Będę później, bo teraz mam wyjazd, a jak przyjadę chcę mieć co czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, u mnie tez byly 2 lata staran,a trafilismy akurat po monitoringu w ten jeden jedyny dzien. Idziesz pozniej sprawidzic czy pekla i pojawila sie stigma? U mnie lekarz mowil,ze samo jajeczko i naewt stigma, nie oznacza, komorka jajowa byla \"pelna\" (to tak jakby nie daj Boze sie nie udalo). Nie nastawiaj sie,nie stresuj,nie mysl za duzo co ma byc to bedzie.A bedzie dobrze. U mnie mysle,ze sie udalo, bo sama nie wierzylam,ze akurat w ten dzien i nawet jak okresu nie dostalam to myslam,ze po prostu sie spoznia. Tym bardziej,ze mialam takie bole jak przed mega @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, u mnie tez byly 2 lata staran,a trafilismy akurat po monitoringu w ten jeden jedyny dzien. Idziesz pozniej sprawidzic czy pekla i pojawila sie stigma? U mnie lekarz mowil,ze samo jajeczko i naewt stigma, nie oznacza, komorka jajowa byla \"pelna\" (to tak jakby nie daj Boze sie nie udalo). Nie nastawiaj sie,nie stresuj,nie mysl za duzo co ma byc to bedzie.A bedzie dobrze. U mnie mysle,ze sie udalo, bo sama nie wierzylam,ze akurat w ten dzien i nawet jak okresu nie dostalam to myslam,ze po prostu sie spoznia. Tym bardziej,ze mialam takie bole jak przed mega @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko, u mnie tez byly 2 lata staran,a trafilismy akurat po monitoringu w ten jeden jedyny dzien. Idziesz pozniej sprawidzic czy pekla i pojawila sie stigma? U mnie lekarz mowil,ze samo jajeczko i naewt stigma, nie oznacza, komorka jajowa byla \"pelna\" (to tak jakby nie daj Boze sie nie udalo). Nie nastawiaj sie,nie stresuj,nie mysl za duzo co ma byc to bedzie.A bedzie dobrze. U mnie mysle,ze sie udalo, bo sama nie wierzylam,ze akurat w ten dzien i nawet jak okresu nie dostalam to myslam,ze po prostu sie spoznia. Tym bardziej,ze mialam takie bole jak przed mega @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×