Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Cześć dziewczyny !!! Ja już po pracy, ciężko było ale jakoś dałam radę. Znaleźliśmy z mężem fajną działkę. Jak dobrze pójdzie to może ją kupimy. jeśli nic się nie zmieni to będziemy jednak budować domek!!! Z jednej strony mnie to przeraża, a z drugiej strasznie się cieszę. No ale zobaczymy jak to wszystko wyjdzie. Brzuszek rośnie z dnia na dzień. Jak wróciłam do pracy po dwutygodniowym zwolnieniu to wszyscy się dziwili, jak w takim czasie mógł mi się tak powiększyć, na wadze też coraz więcej. Powoli nadrabiam czytanie zaległości. Ale net znów szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja tez sie melduje ale jestem zmeczina te ranne wstawanie mnie wykonczy i jeszcze mam tyle sprzatania w kuchni SZOOOOK najlepiej poszlabym spac a tu obiecalam mojej malej ze sie z nia pobawie i jestem zdania ze mala roznica pomiedzy dziecmi jest najlepsza bo wtedy rodzice maja spokoj bo dzieci razem sie bawia takze jak bedzie jedno to odrazu drugie dziewczyny mowie wam ja zaluje ze nie zdecydowalam sie wczesniej bede pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ U mnie też brzydka pogoda:(:(:( cały czas pada od rana... a wczoraj było tak ślicznie:(:( Właśnie zrobiłam placuszki i zaraz ruszam sprzątać... O 5 rano Łukasz mnie obudził i powiedział,że jest ze mną szczęśliwy hihi może mu sie coś przyśniło hihih a moze taki kochany:P:P Smerdetko z niecierpliwością czekam i wierze,że napewno Ci się uda!! Anulas fajnie,że sie odezwałaś super,że brzuszek rosnie!! Obca:**:*:*: a u mnie w tym m-cu napewno nie bedzie dzidzi bo prawie zero sexu bo od 5 dni mam zakarzenie:(:(:(:(:(( no cuz,,, i tak ide od wrzesnia chyba do prewencji do Gdanska no chyba ze w tym czasie dzidzia by była hi hi hi:P:P:P Buziaczki kochane i meldujcie sie! Ewcik co tam? @ nie ma? napewno nie ma i nie bedzie przez 9 m-cy :*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa- fajnie miec mala roznice miedzy dziecmi,ale jak czasem Alek daje w kosc (tak jak teraz,gdy jest chory, )to mysle sobie zebym soebie nie poradzial. Moze nie jestem za dobra matka,albo za malo mam sily i cierpliwosci :( Aczkolwiek w chwilami marzy mi sie dziewczyneczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczko biedna jestes z tym zakarzeniem! To jakies wirusy czy bakterie? Mam nadzieje,ze terapia bedzie skuteczna, bo jak sie takie swinstwo przyplacze to trudno sie go pozbyc. Ja mam ciagle w cytologi II stopien ijakies pojedyncze bakterie :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, ja po pracy i po obiedzie zmęczona i senna. Ale oczywiście poklikam z Wami :) Jutro mój wielki dzień i chyba nie będę mogła spać w nocy..... Zaraz po wizycie jak tylko dotrę do domu to się odezwę i powiem co lekarz powiedział........oby to samo co Wy - jesteście niesamowite bardziej wierzycie że to fasolka niż ja :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej juz jestem i mam troche czasu zeby poklikac . bylam u tej mojej kolezanki zobaczyc jej synka - sliczne malenstwo , jest taki malutki i taki uroczy ze az serducho sciska ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jak ja jestem to nie ma nikogo :-( oj nie ladnie bo widze ze na gg jestescie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Weszłam sie z Wami przywitać Wczoraj byłam z wynikami hormonów u mojego gina i wszystko jest ok.Jeszcze spojrzał w kartotekę mojego M. i jest nie zaciekawię,u nas jest szansa tylko na in-vitro,bardzo sie załamałam.Jutro jadę jeszcze do okulisty,na kontrole.Jade dopiero do kliniki 8kwietnia i do tego czasu chce sobie wszystko przemyśleć i narazie nie wchodzić na foremke,po prostu bardzo mi źle.Po wizycie sie odezwie.Bardzo sie z Wami z żyłam i sie polubiłyśmy i nie chce Was zostawiać,ale na pewno dacie sobie rade beze mnie.Od czasu do czasu zajze do Was,ale nie będę sie odzywać.Po prostu życie mi sie wali i muszę jakoś dojść do siebie,chociaż nie wiem czy mi sie uda.Zyjcie sobie tu dobrze i nie chorujcie .Po takim czasie pewnie dużo sie tu zmieni na foremce i będę mieć dużo do czytania,na pewno już co nie które będą mamusiami i będą za ciazone tu Pozdrawiam Was Kochane serdecznie,buziaczki i do uslyszenia .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś tak się dziwnie czuję jestem poddenerwowana i oczywiście nie wytrzymałam do rana i właśnie zrobiłam test - wynik negatywny jedna krecha. Już zaczynam wątpić że wogóle mogę być w ciąży i że kiedykolwiek będę. Dzisiaj mija 6 dzień od spodziewanej @ więc test powinien wyjść :(:(:(:( Mam jakieś złe przeczucia co do jutrzejszej mojej wizyty u mojego gina. Tak dziwnie czuję, że kolejny raz przeżyję wielkie rozczarowanie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik_1 nie możesz tak myśleć i się załamywać. Głowa do góry!! Powiem Ci, że moja koleżanka zrobiła ostatnio test po 5 dniach spóźniania się @ i test wyszedł negatywny, dwa dni później dalej nie było @ więc powtórzyła test....i wyszły dwie upragnione przez nią kreseczki :) Więc nie spisuj wszystkiego na starty:) a jeśli nawet nie tym to następnym razem się uda :) musimy tak myśleć POZYTYWNIE!! buziaki głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia juz cie wklejam Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia juz cie wklejam Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem asiunia, że muszę myśleć pozytywnie i będę się starała z całych sił. właśnie wiem, że każdy organizm reaguje innaczej i jednej wyjdzie zaraz w pierwszym dniu spodziewanej @, a innej dopiero po 2 tygodniach. Bo takie przypadki też znam. Ja już raz byłam w ciąży i staram się sobie przypomnieć poilu dniach wyszedł mi test, ale nie pamiętam bo to było 3 lata temu :(.Wiem tylko że pierwszy test wyszedł mi negatywny, a drugi juz pozytywny.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się dopisuję :) Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka/USA.................24....................10..... . . .. .......23.03.08 Patinka/UK..................25......................2... . .. . .........28.03.08 Smerfetka/Poznań.........28................ ...27...... .. ..........27.03.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd.........................28.....................27. ................22.03.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow.....27.....................6........ ...........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz.....29..................45...... .... ...... .23.03.08 A.N.N.A/Barlinek.............30...................2... ...............06.04.08 becia_gask...................26....................9.... ..............26.03.08 dzodzanna...................34....................28... ..............18.02.08 asiunia27.....................27.....................2.. ...............10.03.08 Ewcik_1 ......................32....................33.................06.03.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............25.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............20............ ..........26.07.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cos nie działa ten net, oj. Ja dzisiaj źle się coś czuję po tych tabletkach, które dostałam na zapalenie pęcherza, albo za duza dawka, nie wiem, musiałam się położyć, bo brzuch mnie bolał bardzo i na wymioty mi się miało.Nie miałoby sensu jakbym zwymiotowała, bo by mi nie pomogł te leki. Aneczko i Misiaczki chciałam z Wami poklikać na gg, ale naprawdę musiałam poleżęc, zreszta zaraz ide do wyrka, bo i tak nie jest oki. Iwa nie wiem, czy to powstaje z tego 1 pęcherzyk, chyba nie, ale nie wiem. Natomiast nie idę sprawdzić czy pękły, jak się nie powiedzie to w przyszłym miesiącu to sprawdzimy, tylko,że mój doktor jest przekonany ,że spokojnie czekamy teraz na ciążę. Ja jakoś nie wiem co mysleć, okaże się niedługo.Jakos nie mogę w to uwierzyć,że w tym miesiącu mi się uda być w ciąży. Ewcik napisz jak po wizycie, Becia, Asiunia co u Was?Jak monitoring. Olawd buziaki, Myszko odezwij się, bo smutno mi bez Ciebie. Patinko ściakam. Soniu powiedz mi w te dni wystarczy np. jak staranko bedzie rano i wieczorem?Cieszę się,że Tobie udało sie dzięki monitoringowi. No i stronka moja, moze na szczęście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko_starnko tylko 1-najlepiej wieczorkiem:) Ponoc nasienie potrzebuje 48 h by sie zregenerowac w pelni. Dlatego tez czasem wiele par popelnia blad i stara sie codziennie, a to zmniejsza szanse o polowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka dzięki ze się troszczysz :):* ja na razie drugi raz wzięłam clostilbegyt i dziś już nie najlepiej się po nim czuję :( oby tylko pomogło i pęcherzyki zaczęły rosnąć...w przyszłą środę mam monitoring i modlę się, żeby były względnie duże pęcherzyki....buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia co mam poradzić, przede wszystkim piszcie dziewczyny i wyrzućcie z siebie to co Wam leży na sercu, my pomożemy a i czytac co będzie i wszyscy bedą zadowoleni. Ojej te tabletki pchaja mnie cały czas w stronę toalety, jak nie ma mi się na wymioty, to co innego, straszne to, ale cóż dla dzidzi wszystko. Ide teraz do mężusia, obejrzymy film i odpoczne trochę, może jeszcze zajrzę, ale nie wiem jak to bedzie, bo chyba całą noc w toalecie przesiedze.No cóż pisało,że takie moge być uboczne działania, nikt nie mówił, że pomóc to tez nie zaszkodzić na cos innego, hi hi, lece, bo nie zdążę.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetka współczuję tego zapalenia wiem bo sama przez to kiedyś przechodziłam...ale przejdzie i wszystko będzie dobrze :) sonia17 dzięki, że napisałaś o staraniu co i jak :) mnie czekają przytulanki w przyszłym tygodniu hihi więc zastosuję się do Twoich rad :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×