Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ewcik wiem, że Ci ciężko i pewnie żadne słowa pocieszenia nie pomogą ale musisz być dobrej myśli. na pewno będziesz miała swoje upragnione maleństwo :) zobaczysz....trzeba tylko wierzyć... Widzę, że Smerfetka złapała klimat zwątpienia...oj nie wolno nie wolno :) Dziewczyny jak nie będziemy się wspierać wzajemnie to co będzie?? Każda z nas ma inną sytuację zdrowotną ale każda z nas chce tego samego i pod tym względem doskonale się rozumiemy :) Ja idę teraz spać bo padam, miałam ciężki dzień. A jutro też nie będzie lekki...Na 11 idę do lekarza, napiszę po wizycie co i jak Całuję Was Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze nic się nie stało ale jutro mam monitoring i pragnę zobaczyć, że pęcherzyki rosną albo będą rosnąć no i że będzie owulacja :) Ty też dostałaś dziś @? jakiś wysyp normalnie dziś.... bidulki moje jesteście. Ale na pewno niebawem się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam Słoneczka za olbrzymie wsparcie - jesteście kochane Dzisiaj jednak nie mam nastroju do klikania więc idę się wypluskać i do łóżeczka wtulę się w mężusia i może jakoś zapomnę o dzisiejszym dniu..... Jeszcze raz dziękuję i przesyłam całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka to zycze powodzenia na monitoringu jutro,bede mocno trzymac za Ciebie kciuki 🌻 No nie stety znow bede sie meczyc z ta paskuda heheeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Madzia :* ja też się już położę, poczytam książkę to odwróci moje myśli Wszystkim życzę kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiulka milej nocki,dobranoc 🌻 tylko sie nie zaczytaj hiiii,no ja tez zaraz uciekam sobie i tez ide poczytać ksiazke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie sloneczka pisze przed spaniem jeszcze Ewcik przykro mi jestem w szoku normalnie bylam niemal pewna ze bedzie dzidzia smutno mi ale ciesze sie ze jestes dzielna kobietka. xxmadziaxx kurcze dostalam potwierdzenie ze wiadomosc zostala wyslana nie wiem czemu nie masz fotek jutro z rana wysle ci jeszcze raz. Bu=ylam na szczepieniu i pani pytala czy jestem w ciazy powiedzialam ze nie to zapytala czy planuje powiedzialam ze tak wiec nie moge nie wskazane w tym miesaicu i nie mozna sie szczepic jak sie juz jest w ciazy. hmmmmm zdziwilo mnie to. \\ uciekam spac buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane koleżanki dzis mało się odzywałam, bo wiadomo porzadki przedświateczne pochłaniaja wiele czasu, ale dzis miałam taką werwę, więc duzo zrobiłam. Dziewczyny miałam nadzieję,że tu beda fasolki, przykro mi, ale moze za miesiąc się uda.W koncu musi się udac, tak dawno dobrych wieści już nie było.Ewcik i Enka uda się wkrótce zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje kwiatuszki ;) Enka, Ewcik nie przejmujcie sie... wiem ze łatwo sie mowi ale musicie byc silne ;) Ewcik -glowka do gory, slyszalam ze kwiecien jest najlepszym miesiacem na poczecie ;) Asinia napisz koniecznie co z monitoringiem? ktory masz dzien cyklu? u mnie zacze;am w 7 dniu i nic nie pokazalo... nawet lekarz zasugerowal ze cykl raczej bezowulacyjny... a 10 d.c bylo widac wielki pecherzyk ;) wiec tak czy tak nie przejmuj sie... Mnie cały czas bola piersi ale poa tym nic sie nie dzieje... nie mam zadnych objawow wiec prawdopodobnie nie jestem ;( Tak czy inaczej... jesli mam cykle owulacyjne przytulanie bylo w owulacje a nie zajde to... wina tylko plemnikow-wiec chyba maz na badanka sie uda ... moze jeszcze z miesiac poprobujemy ale... juz mi sie nie chce.... zwatpienie bierze gore... moze to i dobrze bo jak nie myslisie tyle i nie planuje- czesciej sie zachodzi... zycze milego dnia, buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( Witam ,niestety chyba nie ma dzidzi, miałam rano robić test ale jakieś plamienia się pojawiły jestem pewna że to @, zaczynam kurację ziółkową .Ewcik czy ty z męzem macie jakąś przyczynę,może spróbuj kuracji ziołowej o. sroki , a mężuś też może a do tego ty wit a ,a mężuś wit.c codziennie.Tyle czasu się staracie spróbuj takiej metody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was moje kochane.... u mnie dzisiaj może trochę lepiej, ale siedzę i się uczę bo mam egzamin na 18 - a wczoraj niestety nic nie zrobiłam bo nie miałam ani siły ani nastroju. Wogóle nie mogłam się skupić :( Teraz czekam na @ i bardzo jestem ciekawa kiedy przylezie oby jak najszybciej bo tym razem zaczynam się martwić co spowodowało że jej jeszcze nie ma. Życzę wam miłego dnia papapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny :) Ja zaraz wychodzę do lekarza, jak tylko wrócę napiszę co i jak... Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki 🌻 melduje sie ze jeste i bede od czasu do czasu zagladac bo jest piekna pogoda i wzielam sie za pranie . przesylam was sloneczko ******************************************************************************************** buziaczki dla was kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam My bylysmy dzisiaj u lekarza maluszek rośnie niesamowicie i wszystko jest w porządku. Pogoda u mnie do dupy pada śnieg, deszcz i jest zimno. Muszę znowu wszystko sprzatać bo co z tego że sprzątalam w sobotę jak brud i syf od początku. Trzymam mocno kciuki za was dziewczynki musi sie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Hej kochane! U mnie niedawno wyszło słonko...teraz siedze i słucham sobie pioseneczki zespoły Fell"Pokaz na co Cie stać" bardzo mi sie ona podoba...i jak sobie jej tak słucham to jakos lepiej mi sie robi na serduszku..i jeszcze to słoneczko na dworku. Ewcik wiesz ze jak sie chce to takie łatwie nie jest...najtrudniej przychodzi to czego najbardzije pragniemy..ale juz jak to zdąbedziemy to doceniamy najbardziej na swiecie ....bedziesz jeszcze mamą zobaczysz,tak jak Wy tu wszystkie... Nie wiem dlaczego Bog wystawia Was na tak ciezko probe..moze dlatego ze to własnie Wy kochane kobietyki bedziecie miały tam na górze najlepiej...tak sobie to jedynie tłumacze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam lenia mialam sprzatac ale przelezalam teraz musze obiad wstawic i do pracy wiec mam tylko zrobiony salon a gdzie reszta szok boli mnie brzuch wiec @ idzie i to wielkimi krokami napewno jutro rano jak wstane siusiu zawsze tak mam hehe i znowu kolejny miesiac przed nami moja kukpela do mnie dzwonila i powiedziala ze jej sie snilo ze jestem wciazy oby sie ziscil i to jak najszybciej moj brad tez sie stara o dzidzie tylko ze o pierwsze ja o drogie no to co dziewczyny milego dzionka EWCIK korcze myslalam ze to dzidzia bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie brzusio boli....@ zbliza sie duzzzzzzzzzymi krokami , no ale to super bo zaraz po @ staranka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wczorajszym wyniku chyba się odblokowałam bo tak mnie boli brzuch, że zaraz nadejdzie @...... Niech już przylezie i mnie nie dręczy :(.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×