Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Dziekujemy Smerfetko za przekazanie pozdrowien 👄 Paula3332 dziekujemy i zagladnij od czasu do czasu do nas👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula mówi,że nie chce wchodzić na forum, bo nie chce pisać o swoich zmartwieniach, choc uważa nasze forum za cudowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko jestem ale musze juz zmykac --- dobranoc , odezwe sie jutro po pracy buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrej nocki Smerfetko i Wam dziewczyny rowniez .....spijcie slodko👄🌻❤️ Ja do spanka mam jeszcze ok.6 godzin, wiec biore sie za koncowke obiadu, bo zostalo mi tylko obrac i ugotowac ziemniaczki i bede czekac na mezulka:D:D:D:D:D:D:D:D Jak wroci to jedziemy na zakupki bo musze mezulkowi kupic koszule biala do pracy.....jutro dziewczynki mnie nie bedzie w ciagu dnia bo ide do pracy i bede gdzies w domu kolo 4-5 mojego czasu.....wiec pod moja nieobecnosc macie pisac, abym miala co czytac jak wroce.....10000000👄 Wam przesylam i sciskam Was wszystkie razem i kazda z osobna......🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobranoc babeczki-kolorowych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
O Sara szkoda że już poszłaś bo chciałam ci powiedzieć nawiązując do problemów męża że mój miał tez kiepskie wyniki. To znaczy plemników było mało, bardzo dużo uszkodzonych i słabo się ruszały. Zaczął chodzić tylko w bokserkach, jakiś czas brał Androwit ale od 3 miesięcy juz nie bierze. Za to zapisał się w listopadzie na siłownie - poćwiczył trzy miesiące i proszę efekt od razu. Sama nie wiem co o tym myśleć? Chyba ta siłownia pomogła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane przepraszam za moj brak odezwe sie jutro jak dam rady peklo mi cos w krzyzu i nie moge sie ruszac bol potworny :-( Buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj biedna Patinko......lez w lozku i nie wychodz z niego......kochana duzo odpoczywaj i mam nadzieje ze szybko wszystko wroci do normy i plecki przestana bolec👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olawd____ nie słyszalam o takim imieniu jak Darla. Nawet nie wiem jak to zdrobinić no ale takie wybrali i takie mają Smerfetka_______ nasza kochana główka do góry,musi być dobrze ja w to wierzę bardzo mocno że wszystykie z was będe mieć dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Wróciłam od lekarza, pęcherzyk jest, dostałam pregnyl :) więc dziś staranka czas zacząć:) Miłego dzionka Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kait
Witam wszystkich serdecznie!dzisiaj juz czwartek jutro badanie hcg i wszytko bedzie jasne.Jedno co mnie pociesza to to ze narazie czuje sie dobrze a krwawienia od wczoraj ustały....mam zymnadzieje ze ciaza sie utrzyma prawidłowo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia to do dziela i powodzenia aby z tego pecherzyka byla przesliczna fasolka. Witajcie kochane prawie cala noc wiercilam sie bo na wznak boli na boku boli na brzuchu boli ehmm. Kochane mam pytano czy w ciazy mozna spac na brzuchu?? Ja uwielbiam spac na brzuchu ale nie wiem czy w ten sposb mozna zrobic krzywde dziecku????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kait powodzenia ci zycze bedze dobrze zobaczysz. Myszka dziekuje za slowa pocieszenia kurcze po schodach wczoraj wchodzilam na czworaka i zgieta to bylo cos okropnego dzis ciut lepiej nie chodze wykrzywiona ale jeszcze boli. Ja nie wiem zawsze sie cos do mnie przylepi zebym nie wiem skakala szybkie ruchy wykonywala no to ok moglo cos sztyrknac a ja w jednej pozycji plukalam wlosy pod prysznicem i w momencie kleklam w wannie z bolu i tak sie zaczelo. 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Patinko kochana na początku wydaje mi sie ze mozna,tylko pozniej jak brzuszek ejst wiekszy to jzu chyba nie bardzo:) Ale ja w pierwszych tyg juz nie spałam chyba własnie jakis starch przed skrzywdzeniem dzidszi,ale czytałam cos na ten tamet ze raczej krzywdy sie tym nie robi.Juz od dawna spie na bokach...tez kochałam spac na brzuszku ale czego sie nie robi dla malenstwa,.Teraz to jzu w ogole mając taką piłke przed soba ciezko mi sie jest przekręcic, i Tobie zycze tego samego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obca no wlasnie ta obawa .. Nie dziwie ci sie z taka pileczka to juz nie latwa sprawa ciesze sie ze u nas sa specjalne poduszki takie polksiezyce ze mozesz glowe podeprzecn i noge zalozyc na nia jak brzuszek duzy z laura mialam problem w 7-8-9 miesaicu ze spaniem a ta poduszka to cudo. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Czesc Wam wszystkim! dzodzanna- to były iście chińskie ziółka, za każdą wizytą ten lekarz dobierał je odpowiednio do mojego męża- to było jakieś 16rodzaji ziół, które sie gotowało, nastepnie smierdzialo z lekka w calym mieszkaniu,az w koncu moj meżuś sie zmuszał i pił tą gorycz 2 razy dziennie. Wiem tyle ze byl tam na pewno zen szen :) Opisz przypadek Twojego meża, moze uda nam sie wysunac jakies pomocne wnioski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
asiunia27- dodam jeszcze, ze jak pojdziesz do Szlachcica przygotuj sie takze finansowo, bo robi wszelakie przydatne badania! 08.05 jade z mezem do niego i tym razem ja takze bede dokladnie przebadana (ostatnio nie moglam) to sie podziele z Toba co i jak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
sara76-slyszałaś, ze takim panon jak nasi mężowie zalecają częste przykładanie lodu do jąderek? Moze sie obejdzie bez Syberii?! :) xxmadziaraxxx- musicie koniecznie wybić mężom z głowy papierosy!To trucizna , wstretna, skutecznie dzialające wbrew plemniczkom!Moj maz ma żylaki powrozka, czy Wasi tez? Dziwe sie, ze doktor nie kazal usunać. Przepisal tabletki, ktore podaje sie kobietom z rakiem piersi .... Nie wiem po co, ale te zylaki jakby wstapily! Wiecie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki kasiada za przydatne informacje :) umówiłam się juz do niego ale 1 wolny termin to 12 maja dopiero. a jesli chodzi o badania to jestem w trakcie wykonywania wszelkich mozliwych wiec bede juz miec komplet jak do niego pojde, dobrze ze mam abonament w przychodni prywatnej i nie płacę za te badania bo są bardzo drogie Patinka buziaczki dla Ciebie i Twojej dzidzi :) i dla wszystkich dziewczyn :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Smerfetko- dobrze ze odeszlas z pracy! Znajdziesz sobie nową, gdzie poczujesz sie lepiej- tego Ci zycze! Ja teraz na miesiac przyjechalam do Londynu, nie musze sie uczyc, bo oddalam juz prace i nie pracuje, wiec usiadlam na forum i znowu zaczynam uzalezniac sie od mysli o Dziecku. Czekam tylko na 08.05 jak pojedziemy do lekarza, ktory ma nam powiedziec same mile rzeczy. Postanowilam nawet nie kochac sie przez miesic zeby plemniczki byly jak najbardziej silne i 25.04 w moje urodziny bedziemy sie starac.. Tak bym chciala dostac taki prezent!!! Sciskam mocno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Efqa- co mialas na mysli piszac o mezu, ze androvit plus silownia przyniosl efekt? Dzidziusia?!Czy lepsze wyniki??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sloneczka juz po pracy ale jestem tak zla na ta glupia angielke moja szefowa ze az kilka razy musialam sie gryzc w jezyk zeby jej czegos nie wygarnac :-( buziaczki slonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem słoneczka moje, ale tylko na trochę, może wieczorkiem zajrzę, muszę popracować w domu, bo inaczej zwariuję. Dziś byłam na zakupkach, głównie spozywczych, znów pociągnęło po kieszeni, ale to norma. Jestem taka zadowolona, że do pracy nie ide, ale słyszałam,że wiecej dziewczyn się zwalnia a w dniu, w którym ja odeszłam to jeszcze ktoś odszedł, a więc podjęłam bardzo dobrą decyzję.Teraz czekam na odpowiedzi, wczoraj wysłałam 2 podania do pracy biurowej, poczekamy zobaczymy. Dziś niestety musze zmienić tabelkę, bo przylazła @ tydzień wcześniej, a ból taki miałam rano,ze myslałam,ze padnę, ale 2 przeciwbólowe tabletki i jest lepiej, to dźwiganie chyba sie do tego bólu też przyczyniło, czuję się jakbym była poobrywana, ale dobrze,ze juz jest lepiej. Kasiada my w tym miesiacu też sie nie staraliśmy, tylko na moje urodzinki, ale może to da efekt w przyszłym miesiącu, żołnierzyki bedą silne, trochę odpoczeliśmy od tego ciągłego dzis trzeba itd, kto wie, zobaczymy, a jak nie to kiedyś może się uda. Pani Misiowa masz rację , już mam główkę do góry, choc to takie trudne. Myszka buziaczki za wszystko. Misiaczki pogadamy później, Aneczka buziaki, Patinko zdrowiej, odopczywaj. Asiunia p0ęcherzyk teraz napewno pęknie. Sonia, Becia co u Was? Ewcik daj znać jak u Ciebie? inne nie wymienione koleżanki odzywać się i Ty Obca też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{Pora zmienić tabelkę. Starające się Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................11.. . . .. ..........19.04.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................13... .. ............29.03.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................14.04.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............30.......... ............29.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×