Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

NO wlasnie skarbie nie ma czego bo moj naturalny rozmair miseczej jest D a teraz musialam kupic E wiez mi ze przeszkadza tak duzy biust. Pan ze sklepu wlozyl mi go do samochodu a pod domem moj kochany maz --jego mina nie byla zadowolona ale zrobil i jest przytulnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
xxmadziaraxx ja też miałam robione badania hormonów i nie płaciłam, dostałam skierowanie od ginekologa i poszłam do szpitala na pół godzinki (pobierają tylko krew) i odebrałam wyniki na drugi dzień, a może po dwóch dniach. O ile pamiętam to robi się je w określonym dniu cyklu. Zapomniałam jeszcze pozdrowić Dzodzannę więc całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
O Kakusi, Kasiadzie, Obcej i EfQa też pamiętam przesyłam buziaczki i mam nadzieję, że miałyście przyjemny dzionek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie dziwię się, że Twój mąż nie był zadowolony, że pan ze sklepu wkładał Ci biust w miseczki Ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mówisz Patinko, że masz teraz rozmiar E jak efektowne? Ja mam raptem B- jak byle jakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Zajrzę do Was kobiety później, bo idę wymoczyć swoje sterane życiem zwłoki. Jak się zabalsamuję to się jeszcze odezwę. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheh dobre ale sie usmialam oj jakby dotknol pan ze sklepu moje E jakbym wrzasnela z bolu to by biedny sie wystarszyl heheheheh. A mialam kiedys B-C i bylam zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Olawd ja jak zwykle odpowiadam z opóźnieniem - cola pijana codziennie w osłabia ale wypita prze pukankiem podobno powoduje że chłopaki ruszają ostro do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Boże jaka ja jestem roztrzepana - odpowiedz o coli była do asiuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
A wicie co ja się zastanawiam jak dziewczyny piszą o tej witaminie C która dają mężusiom. Bo jak mój leczył się u androloga (bezskutecznie - wyniki po leczeniu były niewiele lepsze) to lekarz mu właśnie kazał brać w bardzo dużych ilościach witaminę C a moja gin powiedziała mi żebym nie "zakwaszała się" bo plemniki w pochwie mi nie przeżyją. Kwaśne środowisko zabija plemniki! Czy ta witamina C nie osłabia nasienia? sama się pogubiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Patinko mi się też biust powiększa. miałam B a teraz mam C. Ale na szczęście nic nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Rozumie, że rozmiar C-jak cudowny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czy pepsi ma te same właściwości? Bo mój pije pepsi a nie colę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Mój też łyka witaminę C (mówili, że ta witamina nie szkodzi) i androvit i chyba się przestawi na bokserki, żeby jądra miały luz i się nie grzały. Może mu jeszcze klimatyzację zamontować w gaciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa a Ty co zrobiłaś, że się w końcu udało? Słyszałam o teorii, że po stosunku powinno się stać na rękach, żeby sperma nie wypływała, podobno tak robiła koleżanka mojej kuzynki, ale to już chyba paranoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nikt się nie odzywa więc załapałam stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Widzę, że nadal nikt sie nie odzywa. Ja już zdążyłam sobie zrobić renowację facjaty tzn.maseczkę a Was dziewczyny jak nie było na forum tak nie ma. Myszka jest wytłumaczona bo idzie do pracy, albo już poszła, Patinka pewnie usypia swoja królewnę, a PaniMisiowa swoja maleńką, no ale reszta? No Obca jest też usprawiedliwiona, bo pewnie kładzie spać synusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie gdzie te dziewczyny sa?????? Ja juz wykapana a do pracy ide za ok.3 godzinki....teraz sobie odgrzewam obiadek a potem kawusia i cos slodkiego:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dobranoc, widzę że dzisiaj sobie już z Wami nie pogadam... To ja siedzę przy kompie i czekam aż się któraś odezwie (nie wspomnę, że mój chłop w tym czasie biedny odłogiem leży) i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Przepraszam Was kochane za nieobecność ale pakowanie nas pochłoneło..a jest tego troszke i kiedy tylko maz ma chwilke wolnego robimy to razem...i jeszcze porządki w nowym domu po byłych mieszkanicach tam,ktorzy niestety bardzo nabałaganili,ciągle trzeba wywozic z tamtąd smieci itp nazbierane przez nich,,a pozniej dopiero zacznie sie remont. Tak wiec dopiero skonczylismy i odrazu do Was pisze:* kochane moje.Jak mi sie serce raduje jak widze ze tak sobie tu ciągle na wzajem pomagacie,z takim podejsciem napewno jest raxniej i razem zawszemozna cos wiecej osiągnąć:*:* Jestescie wielkie,a starania Wasze nie pojda na marne mozecie byc tego pewnie:) No ja juz uciekam bo troszke sie zmęczyłam i dam Kubusiowi odpocząć bo cały dzien schylania itp napewno go wymęczyło.a jeszcze cos smiesznego na dobranoc dla Was-własnie przeprowadziłam depilacje(miejsc wiadomo jakich) i nigdy w zyciu chyba sie tak nie nawygihnałam jak dziś-a dół pewnie wygląda jak po reklamie ze Sprita-czyli w ciapki:P No ale cóz byłam juz tak zarośnięta ze myslałam ze zwarjuje i musiałam zrobic z tym "porządek":P mąż stwierdził ze oni jednak mają lepiej,Haha ale odkrycie,prawda kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie melduje wraz z @ :):)P::):):):):):):):):) co takie pustki??:) Kakusia22 zazdroszcze tych kopniakow :P:)) polaszcz dzdzie ode mnie:)) jak samopoczucie?? Sara76 witaj👄 olawd👄 Patinka25 [usta} szczesciaro:):):):) Smerfeciu a TY gdzie zwialas?????:( aneczka 👄 pokaz sie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny bardzo Was przepraszam za nieobecność ale miałam mały remoncik w domu. Musieliśmy wymienic 1/4 sufitu w salonie - więc same rozumiecie robotnicy, kurz i brak miejsca aby spokojnie poklikać :( Jeszcze nie wyszystko jest gotowe, ale musielismy przerwać pracę bo jutro przyjeżdza do nas mój brat z żoną i moim chrześniakiem - ma 8 miesięcy wiec muszę jeszcze wszystko doprowadzić do ładu przed ich przyjazdem. Bo przecież maleństwo nie może przebywać w brudnym mieszkaniu. Tego maluszka będę miała przez tydzień więc zobaczymy jak się sprawdzę jako ciocia :):):):) - mam nadzieję ze wszystko bdzie dobrze. Rodzice małego tez beda wiec male wsparcie ;) W poniedziałek albo we wtorek ma mnie nawiedzić @, a może sie udało :) OBY Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i witam oczywiscie nowe koleżanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ja też się melduję dopiero teraz bo cały dzień byłam poza domem. Dziś mam kiepski humorek, rodzinka dołuje dogaduszkami :( mam naprawdę tego dość :( poza tym kuzynka jest w ciąży a miała wcześniej jakiś zabieg, po którym lekarze mówili, że nie będzie mogła mieć dzieci....a jednak się udało :) czasem lekarze się mylą a słuchając różnych historii to nawet często się to zdarza... u mnie wczoraj były staranka więc teraz pozostaje tylko czekać.... Buzki dla Was i życzę kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Sara koniecznie męża przestaw na bokserki. Wszystkie slipki zapakuj do torby i schowaj głęboko do szafy! A z tym staniem na głowie to nie żarty ja tak robiłam zawsze, no bo widzicie mam tyłozgięcie macicy a te kilka żołnierzyków mojego męża nie dość że krótkodystansowce to jeszcze by miały pod górkę - więc po pukanku nogi oparte o ścianę a pupa w górze. Wyglądałam jak idiotka. Najgorsze było to ze zawsze mi wszystko wypływało zamiast zostać przykładnie w środeczku. Chłopcy zamiast ścigać się do mety robili w tył zwrot. Ale ale - uwaga po tym "złotym strzale" pamiętnego wieczoru szybciutko przyjęłam pozycję "świeca" i kurcze ani kropelki nie straciłam. I od razu z pozycji "świeca" przeszłam do pozycji leżącej i usnęłam do rana. Najwyraźniej któryś z tych nielicznych zdrowych plemników dotarł gdzie trzeba. Przy tyłozgięciu macicy taka pozycja po stosunku jest zalecana, nawet lekarze tak mówią. Boże pewnie pomyślicie że jestem stuknięta że wypisuje takie rzeczy ale może komuś to się przyda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Ale tak naprawdę to myślę że mojemu mężowi poprawiły się chłopaki jak regularnie zaczął ćwiczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
No i ja tez zmniejszyłam sobie poziom prolaktyny. Ale moja prolaktyna skakała mi ze stresu - taka miałam pracę niestety. Znowu pisze sama do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EfQa
Więc kochana Saro jeżeli twój mąż też ma kłopoty z ilością i jakością to nie możesz sobie pozwolić na stratę choćby kropli tego życiodajnego eliksiru. Dobranoc wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane 👄👄👄👄👄👄 pozdrawiam wszystkie dziewczyny 1000 buziek dla wszystkich stałych i nowych kolezanek bo widze ze troche nas przybyło :):):) przepraszam was kochane ze sie tak długo nie odzywałam ale normalnie mam amok totalny!!!! cały czas praca ,budowa , dom i tak w kółko ale zawsze was podczytuje bo troche się zżyłam z wami i zawsze czytam co tam u Was sie dzieje:):):):) po pierwsze przedewszystkim wielkie gratulacje patinko dla ciebie że sie udało:):):)dużo całusków dla ciebie i oszczędaj sie żeby wszystko było oki i dzidzia ślicznie rosła:):):) gratulacje również dla innych kolezanek które też noszą małe serduszka:):)pod swoim sercem a dla nas :( pozostaje tylkoczekac życze powodzenia w staraniach i łapiemy wszystkie fluidy żeby i nam sie udało ❤️myszka,❤️olawd❤️smerfetka❤️anusia❤️misiaczki❤️obca❤️madziara❤️asiunia❤️pani misiowa❤️i wszystkie nie wymienione buziaczki a co do moich staranek to nadal nic z testów owulacyjnych dowiedziałam sie tylkotyle ze mam regularnie owulacje 19 dnia cyklu bo juz od 5 miesięcy sprawdzam i zawsze są staranka i nic trzeba się chyba zabrać na monitoring...bo może się wchłania albo nie peka pęcherzyk albo sama nie wiem co:(:(:( własnie wczoraj miałam owul.i były staranka wczoraj i dziś więc zobaczymy czas pokaze...........(a dzis to sie musze pochwalić przetestowalismy w naszym nowym domku jakuzzi na dwie osoby normalnie szok może sie uda:):):):) miejmy nadzieję:):) bo jeszcze tam nie mieszkamy ale mój mąz mi nie dawał spokoju bo łazienka gotowa i wszystko zamontował dziś i tzreba było sprawdzić:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może bym sie przy okaji jak już jestem w tabelce poprawiła...tylko gdzie ona jest:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nawet znalazłam :):) Starające się👄usta] Nick/skąd..................Wiek.............Ilosc Cykli...............Data @ Myszka24/USA..............24....................12.. . . .. ..........15.05.08 Smerfetka/Poznań.........29................ ...29...... .. ........15.05.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 34...................02.03.08 Monita32.....................32....................14... .. ............02.05.08 olawd/Uk.....................28.....................27. ................17.05.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........23.02.08 Paula3332/Belchatow......27.....................6....... . ..........04.04.08 xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............20.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ...............02.05.08 becia_gask...................26.....................9... . ..............26.03.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............13.05.08 asiunia27.....................27.....................3. ...............29.04.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.................... 44.................26.04.08 Zaciążone👄👄 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............31.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............25............ ..........26.07.08 Patinka25................25................6............ ...........06.12.08 Dzieciaczki urodzone🌻🌻 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×