Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

olawd witaj tez mam taka nadzieje ze to polip tylko dziwi mnie ze wczesniej tego nie mialam tylko jak pojechalam do tego londynu i tam mi powiedzial lekarz ze jest polip zaczelam regularnie plamic moze go kurcze naruszyl i saczy sie zniego non stop. Nie wiem naprawde juz co myslec.Jedyne wiesci dobre ze brzuszek nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patino---moze faktycznie oni ci cos naruszyli i dlatego . no ale najwaznejsze to zeby wszystko bylo dobrze z dzidzia 👄 asiunia----wystawiasz moja cierpliiwosc na duza probe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia bo my tu czekamy przy komputerach na twoja wiadomosc. Zlituj sie nad nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ta druga kreska wyszła bardzo blada i nie wiem co mam o tym myśleć?? Robiłam test QuickVue i tam pisze, że druga kreska może być bledsza od kontrolnej ale nie wiem czy aż tak?? Jak Wam powychodziły krechy?? Dziękuję ze tak mi dopingujecie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze brzuch mnie cały czas boli i czuję jajniki. nie jest to duży ból tylko równomierny nawet czułam w nocy, że mnie bolało boję się czy to nie jakieś zapalenie...sama nie wiem co o tym myśleć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ASiunia27 SERDECZNE GRATULACJE 🌻 😘 dla ciebie mamy nowa mamusie na forum ale sie ciesze ;-) :-) ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka widzę tylko ten niebieski prześliczny komplecik :) a testu nie mogę zobaczyć bo wyskakuje okienko że trzeba sie zalogować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech tylko dziewczyny przeczytaja ale bedzie dzis super radosny dzien na forum ;-) Jejku u kazdej kobiety inaczej boli idz do lekarza aby cie zbadal czy nie masz jakiegos stanu zaplanego ale mnie sie wydaje ze to normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojoj nie wiem czemu tak wyszlo po prawej stronie na dole jest napisane Inne zdjecia uzytkowinika tam znajdziesz moje testy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a teraz widzę z boku są...no ja też mam taką bladą....sama nie wiem Patinka czy to prawda...poleciałabym na badanie hCG ale dziś jak na złość 1 maja i wszystko nieczynne...kupię jeszcze testy i powtórzę bo naprawdę nie chce mi się wierzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej dzis nie rob asiunia wiez mi moge wyjsc jedna kreska bardziej widoczna bo mocz rozcienczony zrob ponownie jutro rano. mnie dzien przed planowana @ wyszedl test negatywny a mialam pozytywne ale bylam zla oczywiscie ponowilam i wyszla podwojna. Zrob jutro bo ten test jest super czuly na pewno by cie nie oklamal Kochana bedziemy bawic;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za słowa Twoje Patinka :) ale jak zrobię betahCG i pójdę do lekarza to wtedy uwierzę no chyba, że wcześniej przyjdzie @ naprawdę straszny niedowiarek ze mnie ale przy takich schorzeniach i problemach to niemożliwe żeby się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa nie dziękuję :) A Tobie jak wyszła druga kreska???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia----nawet jesli kresecznka jest blada to i tak sie ona liczy wiec GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! na moim pierwszym tescie jaki robilam teez wyszla bladziutka ta druga kreska a kilka dni piekna wiec asiu jestes w ciazy!!!!!! :-D HURAAAAA patinko---piekny komplecik , powied gdzie kupilas i za ile to ja tez polece do sklepu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe nie uwiezysz wczoraj weszlam do lidla i zrobili 2 polki przecyny wszsytko za 0,99 pi bo czyscili magazyn.Bluzki kupilam cena oryginalna 4,99 a przecenili super rzeczy tylko troszke za pozno bylam bo wiadomo w lidlu najwiecej polakow wchodzi wiec jak sie zucili to o malo nie pozabijali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia mykaj jutro na hcg to przynajmniej dowiesz sie ktory to tydzien a jestes na bank tak cuda sie zdarzaja a ile to chcialas czekac co???? UDALO SIE UWIERZ w TO ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no szkoda bo sama bym taki chciala jak nie dla siebie to na prezencik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja kreseczka druga też była blada a w dopiero drugim wyszła wyraźniejsa główka do góry olawd______ teraz na Ciebie kolej i na następne dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa---dziekuje mam nadzieje ze mi sie uda w tym miesiacu was poinformowac 👄 jak tam patrynia twoja ? buziaczki dla niej i dla ciebie tez oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×