Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

hej dziewczyny :) widzę, że kolejna dobra nowinka :) super naprawdę :) PAULA GRATULUJĘ :) u mnie już 5 tydzień ale leci ten czas, na razie czuję się dobrze oprócz tego że masakrycznie bolą mnie piersi czekamy na resztę dobrych nowinek i wysyp majowych fasolek :) Sara-----co Ty tam chciałaś ode mnie?:) bo nie za bardzo zajarzyłam :) miłego dzionka dla Was kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wszsytkiego dobrego trzymajcie sie ja znikam na tydzien buzialki 😘 Fluidki dla was :-) ********************************************************************************************************************************************************************************************** Pauly GRATULUJE:-) Pa Pa Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula3332-----GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! patinko--powodzenia i wracaj szybciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paula3332---no to wydaje mi sie ze termin masz na 9-go stycznia----super!!!jak mi wyjda 2 kreski w tym tyg to bede miala na 23go wiec roznica nie byla by duza . ale sie ciesze twoim szczesciem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie drogie koleżanki, co słychać? Dima chcaiłam zapytać co tam u Ciebie i u Tysi, no i u Leszczynianki? Saro gdzie się podziewasz, odezwij się, halo, halo. Myszka odezwij się, nic nie piszesz ostatnio. Olawd jutro testujesz? Paula jak tam juz uwierzyłaś w ten piękny cud?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz napewno ANNA potwierdzi ciążę i Olawd bedzie miała wyczekiwane 2 kreseczki, a Myszka moze i u Ciebie będa 2 kreseczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko ja to juz raczej poczekam cierpliwie do piatku - jesli @ nie przylezie to dopiero w sobote bym testowala . z checia bym jutro to zrobila ale niestety tu testy kosztuja mase kasy a my jak chcemy niedlugo zjechac i miec swoja firme to niestety musimy mocno pasa scisnac :-( no ale zobaczymy , chyba pojade dzis i kupie ten najtanszy - tylko ze takim testom to ja zabardzo nie wierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i smerfeciu ty nam tu 2 kreseczki zyczysz ale sobie tez zycz bo na pewno i u ciebie wyjda czego ci z calego ❤️ zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 3332 GRATULACJE!!!!!! Napisz słonko... Czy jestes z bełchatowa? bo ja tak ;) a i roznica ciazowa nie duza ja jestem w 12 tyg buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu to czekaj do piatku, bedziesz juz na 100 % wiedziała, ale co tam i tak będą 2 kreski. Ja też bym chciała, ale jakoś w to nie wierzę, zeby się udało, lepiej się za bardzo nie nakręcać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie nie nakrecam co bedzie to bedzie , choc na pewno jak @przylezie bedzie mi smutno ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olu i mi bedzie smutno jak @ przyjdzie, ale cóż to nie od nas zależy, więc czekamy. Mam cichą nadzieję,że te góry moze dobrze na mnie wpłyneły, bo przeciez jestem spokojniejsza i się już nie przejmuję tym wszystkim, ale chyba niestety @ i tak przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja trzymam za ciebie kciuki bo gorskie powietrze ma kojace dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż zobaczymy, ale delikatnie mnie brzuch pobolewa już , więc raczej znowu nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak i nikogo więcej nie ma, czy nikomu się nie chce odzywać, tylko my z Olą na forum buszujemy? Myszko wstawaj i napisz do nas długiego posta, bo nikt sie nie odzywa, tylko ja i Ola, no ale co tam zgarniemy komuś stronkę i beda patrzeć, hi hi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz smerfeciu , kto nie pisze ten traci....moze tobie ta stronka szczescie przyniesie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tam nie odstraszysz :-P ja narazie musze uciekac odkurzyc autko i na male zakupki bo juz nic do picia nie mam a pozniej po mezusia do pracki i na myjnie - pierwszy raz bede autko tak myc no ale mam lenia i mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja wlasnie tak sie zbieram ze.... zamiast odkurzyc autko to jak ty siedze i grzebie w stronkach z artykulami dla dzieciaczkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny!!!!!!!!!!!! Paula3332========gratulacje kochana🌻❤️🌻❤️ super nowinka.....oby tak talej te fasolki sie sypaly.....:D:D:D:D:D:D:D A ja sie w sobote dowiedzialam ze moja bratowa ktora brala slub w tamtym roku w czerwcu jest w ciazy....i nie jest za specjalnie happy....niby sie cieszy ale tak jakos nie widac to po niej......no szkoda ze to nie ja jestem na jej miejscu:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( no ale coz.....ja zadnych objawow nie mam , wiec to oznacza zblizajaca sie @.......zas bratowke strasznie bolaly piersi i wiecie co zrobila sobie test i wyszedl jej ujemny a w piatek poszla do lekarza rodzinnego i zrobil jej znow test z moczu i wyszedl pozytywny.... Smerfetko, Olawd==========teraz kolej na Was......trzymam kciuki abyscie oglosily rowniez ze jestescie w ciazy:):):):):):) Dziewczyny za bardzo nie moge dzis pisac bo zaraz zmykam do pracy i pewnie bede gdzies kolo 5 .......mam nadzieje ze jutro mam off to z Wami poklikam wiecej..... Patinko========milego pobytu w Polsce i uwazaj na siebie i wracaj szczesliwie do nas......👄 Do uslyszenia dziewczynki.....milego dnia...papa🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko fajnie,że zajrzałaś, jutro myślę,że w końcu poklikamy. Myszko u mnie objawów też nie ma, ale piersi bolą, a teraz powoli delikatnie brzuch, ale zobaczymy, tak bym chciała, ale nie nastawiam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam nadzieję, że nie pomyślicie o mnie źle jak muszę napisać o tym, po tym jak przeczytałam posta Myszki... nie wiem co się ze mną dzieje niby wszystko jest ok, ale jakby to powiedzieć...najprościej jestem w ciąży i nie cieszę się tym :( tak bardzo tego chciałam a teraz:( nie wiem czy przez to, ze byłam nastawiona, ze starania potrwają długo nie wiem czy hormony szaleją, nie wiem ale trwa to od poczatku :( pomóżcie dziewczyny proszę!! nie myślcie o mnie źle bo ja się okropnie z tym czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia to przejdzie pewnie, przecież dziewczyny pisały,że na poczatku tak jest czasami. Zobaczysz juz niedługo będziesz się bardzo cieszyć, jak brzuszek bedzie Ci róśł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiunia nie musisz zle sie z tym czuc bo to hormony dzialaja i jest to najnormalniejsze!!! glowka do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Asiunia nikt zle nie myśli o Tobie, bo to hormony maja taki wpływ, ale pamietaj jak ci smutno to wybierz się w jakieś ulubione miejsce, zrób cos co lubisz i bedzie lepiej zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia nie martw sie, ja napisze pierwszy raz dla Ciebie jakie ja miałam objawy ;-( i tez mi bylo ciezko i nawet nie pisalam o tym bo mi glupio i wstyd bylo. Starałam sie robilam monitoring itd... a kiedy zobaczyłam 2 kreski to fakt ucieszylam sie ale po kilku dniach naprawde bylam sama na siebie zła, ze sie zdecydowałam, ze teraz bede gruba brzydka, ze zero imprezowania (a przeciez lubie zycie Towarzyskie) Patrzyłam na opalone wiosennie ubrane dziewczynki i myslalam ze mnie to ominie, ze choc mam w brzuszku dzidziusia to jednak cos trace... ze musze papieroski rzucic, ze uwazac nmie biegac nie przemeczac sie (nie takie zycie przeciez lubie).... Wiec nie sadze zebys była jedyna ze złymi myslami.... one naprawde sa normalne, dziewczynki DOBRZE pisza.... Nie martw sie to przejdzie za jakis czas... u mnie okolo 8-9 tyg przeszlo. Jesli obawiasz sie samej ciąży mysl o tym co bedzie po ;) jak weźmiesz dzidzie pierwszy raz na raczki jak powie mama, jak bedziesz dla niej niezbedna, osoba (juz jestes) Fajnie czuc sie potrzebnym.... A jesli obawiasz sie co bedzie pozniej to nie musisz- kazda mama jest najwspanialsza na swiecie... I pamietaj : W tym roku pierwszy raz bedziesz obchodzic dzien Mamy ;) Zobacz jak to dumnie brzmi ;) Buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×