Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Obca_
STARAJACE SIE Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............16.06.2008 Myszka24/USA..............25....................13.. . . .. ..........15.06.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ..........19.02.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.72... . .............22.12.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................32....................15... .. ............09.06.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ...10.03.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ...........28.04.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................3.... ..............02.05.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ...21.04.08 Sara76........................ 31.....................46.................15.06.08 dorota822..................26......................19... ...........28.06.08 misiaczki...................22......................33. ..............17.06.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................12.. ..............07.06.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 kwatolina................30...............23.......... ............22.04.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 Fiołek1...................29...............18......... .............27.04.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............31............ ..........26.07.08 Patinka25................26................12........... ...........06.12.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 Paula3332............... 27..................6........... ...........20.01.09 asiunia27................27..................6.......... ............12.01.09 olawd/Uk................28..................7........... ............23.01.09 Smerfetka 29/k. Poznania ...29.........7........................24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za pustki dzisiaj???? ja chcialam wam powiedziec ze zagladne do was dopiero za jakis tydzien , wiec zycze wam milego tygodnia . buziaczki 👄 aa postaram sie 5go po usg do was napisac co i jak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny! Wpadlam sie przywitac bo zaraz ide na film saro76 ja zagladalam do tego skleu co Efqa napisala na stronke napisalm meila ile by kosztowalaby Pierwsza mieszanak ojca klimuszki napiali mi ze razem z przesyłką 65zł aole ja to sobie chyba odpuscze bede brala ten bromocorn na razie bo i tak przez 4 miesiące wiem na pewno ze nie bede w ciąży z powodu braku chłpa w te dni co trzeba i tyle pozdrawim i 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alutek29
cześć dziewczyny wpadłam się przywitać byłam w weekend u mamy ale słońce, było super, nawet się opaliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie a;e dzis pusto ale co sie dziwic...taka piekna pogoda:))) ja dzis sie tylko obzeralam lodami hahah a potem grill u Cioci ..a co u WAS?? Smerfeciu jestes??? 👄 olawd 👄 koniecznie daj znac jak po Usg:) alutka witaj 👄 EwQa slonko a TY jak sie czujesz ?? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja spalam caly dzionek bo taka wstretna pogoda moja corcia dzis najszczeslwsza dostala prezencik na dzien dziecka to bawila sie jakby dziecka nie bylo:)) jutro znow do pracy ale jestem z mezem umowiona na kolacje jak mala usnie:)) takze moge sie juz dzis nie odezwac bo bede zbyt zajeta:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No, no Iwa kolacja z mężem... już chyba nawet wiem jak się skończy, a może nawet gdzie... no to przyjemności 👄 Dorota ja na razie też chyba sobie dam na wstrzymanie z tymi ziółkami. Jeszcze miesiąc i sesja mi się skończy i od lipca zacznę myśleć na poważnie o wizycie u lekarza, pęknięciu pęcherzyka i dalszych działaniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko przepraszam, że się wczoraj minęłyśmy, coś mi się zawieszało i myślałam, że nikogo nie ma na forum dlatego zniknęłam przesyłam 👄 mam nadzieję, że się dobrze czujesz? Obca termin już niedługo, pewnie "toczysz" się ostatkiem sił? Ale i tak wyglądasz kwitnąco... Za miesiąc o tej porze już będziesz tulić dzidzię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd tydzień bez Ciebie na forum? Nie wiem jak to wytrzymam, więc jak gdzieś dorwiesz komputer to się melduj bo czekam na sprawozdanie z USG. Patinko Twoje maleństwo nadal "za kratami" (mam na myśli szew)? Mam nadzieję, że o siebie dbasz. Myszko pewnie znowu pracujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam dziewczyny, wpadłam sie przywitać lepiej późno niż wcale. Przeczytałam artykuł Madziary i zaczynam wcinać lody ! A jeśli chodzi o ćwiczenia to dzisiaj kupiłam łyżworolki ( uczę się dopiero jeździć ) mam nadzieję że to rozładuje mój stres. Może wtedy @ nie przyjdzie!!!! Dorota jak przestaniesz tak cisnąć na dziecko to zobaczysz samo przyjdzie, nawet jesli teraz trochę poczekasz !!! Ja wiem że Tobie sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetkę proszę o przesłanie ciązowych fluidów aby podtrzymać ciąg dobrych wiadomości !!! Przecież ciąża jest zaraźliwa :) Więc zarażaj zarażaj zarażaj wszystkie staraczki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Sara a ja mialam nadzieję że się skusisz na te ziółka, ja naprawdę mam przeczucie że ci pomogą. Może już byś nawet nie zdążyła iść do tego lekarza.... Rusaczku moja koleżanak z pracy twierdzi że ona tez miala wrogi śluz i leczyli ją jakimiś tabletkami i zaszła w ciążę. Ola czekam z niecierpliwością na relację z twojej wizyty u gina i trzymam kciuki! patinka cieszę się że u ciebie sytuacja opanowana! Alutek fajnie masz e się opaliłaś, ja jestem biała jak królewna śnieżka i w tym roku raczej taka pozostanę :( Kamea świetny pomysł z tymi rolkami masz. Zrelaksujesz sie na bank, no i kondycję poprawisz a szczególnie mięśnie nóg :) kurcze ale też bym sobie pojeździła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się czuję dobrze, tak dobrze, że zaczynam sobie wymyślać różne dolegliwości. Obecnie boje sie niewydolności macicy.... hipohondryczką jestem jakąś czy co....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wybaczcie ze dawno mnie nie bylo ale sesja w pelni a wiecie dzienne studia to codziennie zajecia jak przychodzilam do domu to obiadek maly spacerek przed snem albo jakas praca do napisania i pozniej spac wykonczona po calym dniu zwlaszcza ze juz coraz ciezej wkoncu 33 tydzien sie zaczal ;p dzidzia ma coraz mniej miejsca rozpycha sie czasami strasznie nadrobilam juz czytanie chociaz mialam duuuuuzo zaleglosci u was ale ciesze sie ze u was wszystko w porzadku Starajace sie glowy do gory zobaczycie uda sie wkoncu my zaciazane jestesmy tego dowodem wiec nie wolno tracic nadziei :) Smerfetko ciesze sie ze przepisalas sie juz do zaciazonych czy ktos z rodziny (tzn. z tych wrednych malp co sie ciebie tak czepialy)sie juz domysla ??Zaczely sie juz dolegliwosci ciazowe?? Olawd jak sie czujesz??Zaczeły sie juz dolegliwosci ciazowe?? Myszko sloneczko czemu ty jak zwykle taka zapracowana potrzebujesz wiiiieeeeccceeejjj odpoczynku :) EfQa z tymi dolegliwosciami to normalnie ja tez nawet do tej pory wymyslam sobie glupoty ze jak nieraz zapytam lekarza to smieje sie ze mnie ze wszystko wporzadku a ja panikuje i ze w nastepnej ciazy juz mi sie odmieni bo bede bardziej doswiadczona ale to normalne u kobiet w ciazy :) Sara, Kamea, Dorota glowy do gory w najmniej spodziewanym momencie sie uda :) Obca jak sie czujesz ty juz na finiszu ciesze sie ze juz niedluo przytulisz swoje malenstwo Patinko a jak ty sie czuejsz spokojniejsza o dzidzie?? musisz sie duzo oszczedzac pamietaj teraz ta mala istotka jest najwazniejsza!! Misiaczki my jak zwykle sie mijamy na gg mam nadzieje ze u ciebie tez dobrze ze nie ma zadnych zwatpien pamietaj co obiecalas...;p PaniMisiowa jak juz duza ta twoja niunia buziaczki dla niej od cioci internetowej Dla wszystkich niewymienionych i wymienionych po wielkim buziaku i pozdrowionka No i lapcie fluidki ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca_
Witam Was kochane! Mało mam osttanio czasu zeby do Was napisac,w ten week miałam osttani zjazd i osttanie egzaminy,juz mam wszystkie zdane,teraz jeszcze obrona 27 czerwca. To prawda tocze sie ledwo ledwo,zwłaszcza jak te upały są to juz moje ciało odmawia posłuszenstwa i oczywiscie troszke puchne:( W domku tez sporo roboty bo trzeba sie przygotowac na przyjscie maluszka wiec ciagle cos robie(instynkt wicia gniazda) chyba:P czasem to mysle ze nigdy nie miałam takie ochoty na porządtki jak teraz,ale oczywiscie nie przesadzam ,i oczywiscie mąz jesli tylko moze to pomaga. Starszy synek zaczyna byc ch7yba zazdrosny bo wymaga od nas coraz wiecej uwagi jak widzi te wszystkie przygotowania ,zakupy dla maluszka itp.No wiec zeby nie było mu smutno kupilismy mu rowerek i dzielnie ucze go pedałowac:) Moj maluszek wazy juz napewno ponad 3 kilo,dokładnie dowiem sie 17 czerwca i to bedzie juz pewnie moje osttanie usg i osttania wizyta u gin. Bo pozniej zamierzam sie juz rozpakowac,tak mi sie marzy wcisnąć w cos ładnego jak widze te laseczki porozbierane na ulicach.a ja taki wielorybek pełzne sobie:/ no ale to wszystko przeciez dla mojego kochanego skarba,a przeciez w ciązy chodzi sie tylko 9 miesięcy,wiec po mozna zabrac sie za siebie:) ale nawet kamienie cycusiem powoduje ze dzidzia z nas wyciąga tłuszczyk.Wiec ja sobie tak mysle ze bedzie fajna wspołpraca :P Oho ale sie rozpisałam,uciekam zrobic sobie herbatke i sniadanko:) Pozdrawiam Was gorąco,i trzymam kciuki za wszystkie staraczki a te ktore juz mają swoje fasoli głaskanko i wielkie Buziole dla brzuszków:) No i fluidki oczywiscie ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************no chyba starczy bo kaffe sie zatnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa , no teraz to już naprawdę wymyśliłaś z ta niewydolnoscia macicy!!! Będziesz miała wpaniałe zdrowe dziecko zresztą sama zobaczysz i nie zawracaj głowy głupotami! Moje przeczucie co do Ciebie jest bardzo dobre!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam boze jak jest gorąco aż się nie chce wychodzić chyba poczekam i popołudniu wyjdę z kluseczkiem na dwór pozdrawiam wszystkie dziewczynki :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susel
z mezem staramy sie o dziecko od jakiegos czasu i niestety narazie nic z tego raz okres spoznil mi sie prawie tydzien i juz mialam nadzieje a tu klapa na calego.staram sie obliczac dni plodne ale to nic nie daje nawet ten slynny 14 dzien przed miesiaczka zawiódł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam 🌻 Ja niedawno wstalam po wczorajszej pracujacej i troszke imprezujacej niedzieli:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wstawilam rosol i zaraz ide pod prysznic bo na 1 pm mam umowiona wizyte u fryzjera.....ide sie zrobic na bostwo heheheheh.....moze rowniez skorzystam z solarium..... Ale cos widze ze oustki tutaj u nas ....pewnie wszystkie siedzicie na sloneczku......oki lece do mojego rosolku i bede zagladac do Was.....buziaki 👄 i milego dzionka zycze :))Papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sloneczka mam dla siebie czas niestety sprawa z samochodem nie zalatwiona autko zastepcze wzieli mi dzia a ubezpieczalnia nie dala mi ani poieniedzy ani samochodu jakas inna firma wziela moje rozwalone autko i jest skasowala na kwadracik i teraz druga firma ktora cchciala sie tym zajac nie moze ocenic szkod samochodu bo nie wiedza skad ta 1 sza firma sie wziela oni sie teraz kloca a ja bez transportu czlowiek placi wszsytko w terminie a tu takie reczy wiecie sil juz nie mam ale musze walczyc. Dzis wykusilam meza na hustawke ogrodowa cos pieknego myslalam juz o tym 2 miesaice ale jakos dzis powiedzialam ze chce podchwytem zwabilam go do sklepu ze cos chce tylko zobaczyc a potem postawilam go przed faktem dokonanym i oswiadczylam mu ze nie wyjde ze sklepu dopoki jej nie dostane hehehe moze wygladalo to jak male dzkiecko nie dostanie lizaka to sie poplacze no ale coz jedno jest pewne dziala teraz stoi w moim ogrodzie szkoda tylko ze jak ja zlozyl zaczelo padac no ale nie bedzie padalo wiecznie hehehe. Czasami sie zapominam i szybko schodze po schodach i dostaje wtedy okrzyki od mamy i meza tak instyktownie bo cos musze zalatwic czy telefon dzwoni ale mama za niedlugo wyjezdza tak wiec moj chce mi kupic lozko normalne do goscinnego i caly dzien mam na dole siedziec zeby po schodach nie skakac tylko do spania. Czuje sie dobrze tylko bardzo zmeczona cos zrobie gdzies pojde i czuje sie jakbym 10 godzin na farmie przepracowala calkowicie bez sil. No i juz miesnie mi zanikaja :-( na rekach przy ramieniach mialam zawsze umiesnione bo jako nastolatka i mloda dziewczyna duzo cwiczylam na silowniach a w pracy nigdy sie nie oszczedzalam i jak mialam cos podniesc to bez problemu a teraz nic niepodnosze i jak zerklam wczoraj normalnie wisi jak dziadkowi po 80-ce :-( smarowac i masowac moze pomoze ojoj. no i zaczely sie skurcze regularne nad ranem w lydkach generalnie wiem ze zaczynaja sie okolo 25-30 tyg ciazy ale moze tez przez to ze malo cwicze wogole tak na dobra sprawe i unikam ruchu bo musze. Jeszcze 5,5 miesiaca dam rade... No i juz wiem ze czeka mnie cesarka polozna powiedziala ze lepiej bedzie dla mnie ze jesli chce moge sobie zamowic cesarke albo porod naturalny ale ze wzg ze mam polipa duzego i nie wiadomo jakie stadium jest to jeszcze paciorkowiec pytalam sie o badanie cytologiczne a lekarz niech Pani idzie do szpitala sie zapytac moze tam pomoga czujecie ja tutaj z gotowymi badaniami mialam ich sporo musial tylko do komputera wstukac to jeszcze laska ale ja mam na nich haka jutro mam usg w szpitalu o 2 giej i zapytam o to badanie jak nie zrobbia to kupie ten test na stronie internetowej tylko musi je zrobic lekarz i pojde z tym testem i powiem ze jesli nie stac was na test albo zalujecie Polsce to ja mam tylko mi go zrobcie !!jak myslicie chyba dobrze zrobie??? dziekuje dziewczyny ze o mnie pamietacie i caluje was wszystkie serdecznie tak mocno jak tylko sie da :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko koniecznie wyslij fotke z nowa fryzurka i opalenizna :-) Ja mam zamiar jutro albo w czwartek zaprowadzic moja krolewne do fryzjera alby wycieniowac jej boczki bo lubi w domu miec rozpuszczoe a juz ma dosc dlugie a ladniej jej tak bo juz raz miala ale zaroslo. \ Rosolek mniam mniam ja mam jesczec salatke jarzynowa z majoznezem i frytki zdrowe hehehe zrobie sobie do tego jakos smak mnie naszedl :-) a lauuni zrobila moja mamusia na wage zlota ona jest pod tym wzg potem bede miala biede heheh POmidorowke z swiderkami Laura ja uwielbia. Doradzcie dziewczyny dlugo juz coli nie pilam sporo jakies 3 miesaice spokojnie a od 2 dni nie potrafie sie opanowac wypijam jedna dziennie mama mi ja chowa wiem ze nie jest dobra dla dziecka ale nie umiem sie powstrzymac moze znacie jakis sposob czym to zastapic albo nie wiem cokolwiek jejku na sama mysl slinka mi cieknie ze szok :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko tez co chwila zagladam i widze ze pustki:(:(:(:(:(:( Ja w takim razie ide sie ubierac do tego fryzjera , moze wieczorem bedzie wiecej dziewczyn to poklikamy:):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wstepie moc 👄 👄 👄 👄 i ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** fluidki od SMERFECI MA PROBLEMY Z KOMPUTEREM ALE NAPEWNO SPRObuje sie pozniej odezwac:) Kakusia22 👄 staram sie uwierz mi..:) 👄 trzymam kciuki za WAS i egzaminy!! Obca_ 👄 🌻 juz niedlugo!!!!! :))))odpoczywaj:) KAmeaC 👄 co u Ciebie Patinka26 a TY jak sie czujesz??? wiesz ja jestem zdania ze w Polsce napewno lepiej sie Toba i dzieckiem zajma:) 👄 EwQa a Ty jak 👄 u mne goroaca w pracy powoli nie wyrabiamy heeh taka piekna pogoda a tu czlowiek w pracy buuu a urlop nie wiem czy bbedziemy miec...chyba ze nie liczac sobot a raczej popoludni heheh 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susel wtaj :))))) niee przejmuj sie mozesz zrobic sobie badania i cos mze juz sie wyjasni:) Myszka24 laseczko :))) 👄 fajnie ze dbasz o siebie :))) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wiem że z ta niewydolnoscią to na idiotkę wychodzę ale te wymyślanie przypadłości to chyba przez to, że ja się tak długo o to dziecko starałam. Dziś byłam na badaniach w laboratorium i przechodziłam obok oddziału na którym leżałam rok temu - miałam laparoskopię , usówali mi torbiel z jajnika. I przypomiało mi sie jaka byłam zmartwiona i zastanawialam sie kiedy zajdę w ciążę.... Patinko nie daj sie konowałom, walcz o swoje!!!! I odpoczywaj duzo,. Mnie tez ciągnie do Coli ale kupiłam sobie piwo karmelowe Karmi, tez smaczne ale zdrowsze bo tylko na słodzie jęczmiennym bez konserwantów. Obca ale ty masz dobrze!! Juz niedługo i będziesz mogla cieszyć się dzidzią i latem i zrzucac zbędne kilogramki a ja w tym czasie zrobię sie gruba jak beczka i spuchnę od upałów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie jak mi już brzuszek widać!? Przesyłam brzuszko - fluidki do zarażania ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄 ❤️ 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×