Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.06.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 37...................21.06.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................46...............15.06.08 dorota822..................26......................19... .............28.06.08 misiaczki...................23......................34. ...............09.07.08 iwa18 /uk..................26.......................6............. ...20.06.08 alutek29...................29.......................13.. ..............11.07.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................14........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................10......... . ..........12.01.09 olawd/Uk................28..................9........... ............23.01.09 Smerfetka ..............29.................8 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja trochę odpuściłam staranka, zresztą mam kocioł w domu, remont przedpokoju , Babcie leżącą w łóżku więc jestem pochłonięta opieką nad ni,a .powoli jestem zmęczona już tym wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko GGGGGGGRRRRRRRRRRAAAATULACCCJJJJJJJJJEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!ochłonęłaś już troszeczkę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę wogóle że powiększyło się grono zaciążonych. Jeny jak ja Wam zazdroszczęęęę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od września mój Olinek idzie do przedszkola, więc czekają mnie stresy, bo to tak jest że rodzice stresują się bardziej niż dzieciaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że Becia też się nie udziela, z tego co wiem jest w domu i nie wraca już do pracy, ma dziwnego szefa więc po co ma się stresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry sloneczka!!!!!!!!!!!! ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halooooo jest tu ktos?????????? taki ladny dzionek to pewnie was nie ma w domku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobeerek moje slonecczka ale sie wczoraj rozpisalyscie bylo co czytac fajnie ze jest tak gwarno :-) U mnie pogoda dzis super ale ja za to od 2 dni cos senna jestem nieprzytomna ale spac nie potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem olawd jak twoje samopoczucie??? Fajna fotka brzusio ci rosnie to znak ze wszytko dobrze. Smerfetka nie przejmuj sie plamkami to jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki skoro nikogo nie ma to ja zmykam spac bo zaraz zasne na siedzaco :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OLawd Gratulacje :-) na szczescie ja jestem ale mi kafe bardzo sie zacina cos wczoraj wieczorkiem chcialam wejsc tez ale nie dalo rady cos wypychalo mnie. Moja Laura dzis na wycieczce w Bristolu zwiedzaja Muzea teatry itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.N.N.A witaj u nas ponownie dlugo cie nie bylo ale fajnie ze nie zapomnialas o nas :-) Beci dlugo nie widac fajnie ze odpoczywa w domu ale szkoda ze nie pisze z nami juz teraz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie brzuszek boli od 2 dni mam uczucie jakbym miala dostac @ czasami kluje mnie z lewej strony uwiera czy na tym etapie jest to mozliwe?? Zamowilam sobie wczoraj doopler jutro go na pewno otrzymam 2 dni robocze przesylka idzie i bede mogla codzinnie sama sluchac serduszka dzidziusia Ale jestem szczesliwa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko wg twojej daty porodu wychodzi ci juz 17 tc - to by sie zgadzalo? powiedz mi gdzie zamawialas ten doppler i ile kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej hej!!!!!to ja:0 teraz wlaczylam kompa,bo bylam na sloneczku:) ale teraz zaszlo buuuuu,no nie bylo mnie pare godz a tu tyle czytania,a gdzie sie podziewa Sylwia29????teraz ja bede prowadzic monolog????? wczoraj wieczorem nic nie bylo,bo mezus usnal,lapalam go za partyzanta,ale ani drgnal!!! kurcze ale musze go dzisiaj wymietosic,juz bym go wziela w obroty,ale cos robi,a nade mna musi troche popracowac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia ale sie posmialam wczoraj :-) Super ze mialas taki humorek i mam nadzieje ze pozostanie on taki caly czas i bedziesz mogla nas Smutasow niektorych Pocieszac a potrzebny ktos taki tam . Kalpek wszsytko bedzie dobrze zobaczysz. Ciekawa jestem co u Anuli S pewnie brzuszek ma ogromny. Smutno mi ze staramy sie wspierac razem gdy jest zle a jak jest juz dobrze to znikaja dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd 16 tydzien i 4 albo 5 dzien jakos tak nie potrafie otworzyc tej stronki nawet jak macie na dole podane pod opisem tez nie idzie pusta strona sie otwiera mi a;le tylko a babystrology nie wiem czemu. Zaraz poszukam stronki i ci podam placilam dokladnie 78 funtow nie kupuj tanich bo sa do niczego wiez mi kolezanka miala i do niczego sa. Ale zamowilam zel dodtakowo 250 gram do tego byl tez kabelek ze do kompuetra i mozesz miec na pamietke bicie serduszka maluszka momencik. na ebay sa wlasnie tez ale ja nie moglam bo zgubilam login i haslo wiec kolezanka weszla na swoj ale wtedy ja nie moge swoja karta placic tylko ona swoja bo tylko Paypalem idzie. A na drugiej tam gdzie ja mozna obojetnie czyja karta nawet jesli ktos inny jest zalogowany. Juz ide szukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko czasami pisze ze oni wynajmuja tylko i to drogo wychodzi skoro ma ci sluzyc przez cala ciaze najlepiej kupic. Ale duzo tansze niz w polsce. W polsce jak sie pytalam to koszt ok 1400 zl taki lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeytalam w gazecie fajno wiadomosc ze w USA w 5 tygodniu sa w stanie na 99,9 % wiedziec jaka plec dziecka jest i wystrczy tylko jedna kropla krwi dziecka ale badanie to kosztuje 275 dolarow moze Myszka cos wie o tym??? A wogole gdzie ona nam znikla??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×