Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Czuję się wolna jak dzika świnia na zakręcie, mam luz od zajęć na uczelni i obym ten ostatni egzamin zdała (wyniki w sobotę). No i mogę się koncentrować na dzidziusiu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Kinia twoja historia jak z filmu! gratulacje. Chyba się jakoś pozarażałyście nawzajem!!! Smerfetko znam ten ból - mnie tak strasznie rwały nogi że nie mogłam ani siedzieć spokojnie ani leżeć że już nie wspomnę co się w nocy działo - pomógł mi magnez z witaminą B6 - przeszło od razu. Dzidzie ci magnez zabierają!!! Zapytaj lekarza albo śmiało możesz zacząć sama brac jedną tabletkę wieczorem. Bo w tych kompleksach witaminowych magnezu jest tylko 33%. Sara i Kakusia gratuluje zdania egzaminów. Sara napewno zdałaś! Dorota wróciłaś na forum! jak tam zdrówko? Misiaczki ale fajną wycieczkę miałaś! Kasiada ja tam wcale nie czułam że jestem w ciąży - wręcz przeciwnie byłam pewna że nie jestem więc nie martw się, poczekaj. Zmierz szybciutko temperaturkę pod pacha i powiedz jaką masz.... Sara haha nie wiem jak się czuje dzika świnia na zakręcie ale rzeczywiście sprawiasz wrażenie wyluzowanej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawiam tabelek bo ktoś wklejał starą i Znów musiałam się poprawić... STARAJĄCE SIĘ ❤️ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................6.......... ... ..20.06.08 alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE 🌻 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27................13......... . ...........07.01.09 olawd/Uk................28................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29................11 (bliźniaki)..........24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE 👄 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka jak tak patrzę to my mamy obydwie bardzo zbliżone terminy porodu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie czuję dobrze. mój dzidziuś rusza sie coraz bardziej !!! kopie czasem jak szalony, śmieszne uczucie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie cały czas chodzę do pracy, jak mi przestanie sie to podobać to pójde na zwolnienie. na razie sytuacja jest opanowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robię remoncik sypialni, muszę wybrać panele podłogowe, kolor ścian... Sporo jeszcze roboty ale powoli posuwa się na przód. Najważniejsze że nie będę siedziała z dzieckiem w brudnym, obskurnym pokoju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja po badanku :-) szyjka 2 tygodnie temu byla piekna i dluga 4,7 cm a dzis 3,6 skracac sie zaczyna ale jeszcze nie ma powodow do obaw mam nadzieje ze nie skroci sie tak szybko jak to bylo u Kubusia. Byla inna pani ktora robila mi usg i poprosilam ja by mi pokazla dzidziusia wiec zrobila mi potem normalne usg,jak mialam dopochwowe wiercil sie dzidzius a jak normalne odwrocil sie pupka i spal. Zapytalam o plec i szturchala mi Pani doktor brzuszek by sie odwrocil lekko sie odwrocil i Powiedziano mi ze szykuje sie CORKA tak jak czulam kobietki ze bede miala coreczke pani powiedziala ze to jest na 80 procent ale za 2 tyg kolejne usg i inna doktor bedzie robic wiec bede wiedziala na pewno :-) ale tak jak czulam i test wykazal mi 80% dziewczynka co Olawd podala i wogole przy Kubusiu brzuszek mialam ladny i nie puchlam a teraz puchne na boki tak jak przy Laurze. A MOJ MAZ MOWI NO COZ WAZNE ZE ZDROWE TEZ JE KOCHAM ALE SZYKUJ SIE NA NASTEPNE,PRZERAZILAM SIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje tylko ze je pokocha tak jakby mial to byc syn bo on sie uparl na synka i kropka . Kkinia bede miala normalne usg tyle ze sprzet o tyle lepszy ze widza jaki przeplyw krwi tetno czy sa jakies wady skorne itd sa w stanie zauwazyc wszystko tyle ze nie jest to trojwymiarowe bo takie kosztuje tutaj 250-300 funtow :-) Ale w londynie jest prywatna klinika polska i tam chyba maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa - tak bardzo podobne daty mamy znaczy ty na poczatku ja na koniec ale roznica nie wielka od dzis mam 18 tydzien i jeden dzien :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane mam prosbe do was skopiujcie tabelke i wpiszcie prosze 18 tydzien mam nowy laptop ale jest zalosny nie idzie kopiowac jedynie wycina , jakies kratki mi wychodza.Do piatku mam dostac swoj stary laptop ale nie bedzie naprawiony bo naprawa jest tak droga ze nowy bym kupila wiec musze go popsuc i ubezpueczalnia da mi nowy nie bede sie denerwowala a szkoda mi go bo fajny byl przyzwyczailam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati dla Ciebie wklejam poprawiona tabelkę. STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ..........23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................6.......... ... ..20.06.08 alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................18........... ...........30.11.08 EfQa......................30................22.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27................13......... . ...........07.01.09 olawd/Uk................28................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29................11 (bliźniaki)..........24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ................??.??.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie ciesze kurcze i bede miala w domu Olivie :-) To nie jest ostateczne ale przypadlo mi do gustu to imie :-) a jak wam sie podoba ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę bardzo Pati. Imię ładne, no i widzisz doczekasz się drugiej córki, fajnie, bedzie Was 3 a mąż tylko jeden facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko coś mi zeżarło posta, a pisałam, że mi się też bardzo podoba imię Oliwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko a Ty jakie imiona wybrałaś? Proszę się tu zaraz pochwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Smerfetko czyżby Ci się odmieniło i po bajce chodzisz spać? Bo jak widzisz mi się odmieniło w drugą stronę, a właściwie to czekam aż mą wróci z pracy, co nastąpi mam nadzieję za jakoś godzinkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Miało być mąż wróci z pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro nie odmieniło mi się, nadal jestem nocny marek, z tym,ze w dzień sobie pozwalam długo leniuchowac. Co do imion to mamy dla parki , ale zdradze dopiero jak dowiemy sie płci dzieci, bo a noż beda 2 dziewczynki albo 2 chłopcy i trzeba bedzie pomyslec jeszcze nad tym, choc ja zdecydowanie stawiam na parkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiatm cieplutko :-) dzis zapowiada sie ladny dzien :-) cieplutko na dworze tylko ja mam lekkiego lenia, dzis znow na 3 cia mam wizyte u lekarza glownego beda brac mocz tetno waga nie znosze tego hehe i sluchac serduszka dziecka ja ostanio wylapac nie moge choc slysze jak sie tam wierci ale za 4 tyg juz nie bedzie mial tyle miejsca by mi uciekac mam nadzieje hehehe.Martwi mnie ze nie czuje zadnych ruchow kolezanki czuja od 15 tygodnia juz delikatnie kopniaczki a ja nawet motylkow regualarnie nie czuje raz na jakis czas ale sama nawet nie jestem pewna ale znajoma mnie uspokaja ze skoro lozysko jest przodujace to dlugo moge nie czuc :-( Laura w szkole a ja sama w domu mezulek spi wrocil dopiero o 7 rano z pracy buziaczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej slonka wybaczcie ze sie nie odzywam ale cos ta pogoda mnie zorleniwila na maxa . nic mi sie nie chce , caly czas najchetniej bym z lozka nie wychodzila.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa --- wlasnie ogladalam zdjecia malej - jej jak ona szybciutko rosnie a jak sliczniutka !!! oj bedzie lamac serca chlopakom!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Witam Wszystkie Drogie Panie! :) Chciałam powiedzieć, że chyba zwariuję! Równe 2 tygodnie od inseminacji, chodzę jak na szpilkach, obudziłam się po 5 i nie mogłam spać, jutro robie test! Proszę trzymajcie kciuki!!! Zycze milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Sylwia- co z Tobą?! Robiłaś tesy?!!!!!!!! Odezwij no się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada ---- trzymam mocno kciuki!! a tu jeszcze dla ciebie fluidki na jutro ********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×