Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Tak że Patinko ja tez siedzę przed komputerem i płacze na klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga trzeba być h***** złamanym żeby kobietę w ciąży tak denerwować......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfa a twój co odwalił bo ja z moim przed chwilą gadałam ale całe szczeście jeszcze tęskni mu się za mną wiec nic złego nie powiedział ale podejrzewam ze za 3 tygodnie to mu napewno palma odbije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa tylko sprzętu nie zalej, bo zupełnie stracimy kontakt z Tobą? A Twój patafian co przeskrobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dziewczyny może coś w powietrzu wisi, że tym facetom tak odbija? Na burzę się zbiera czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota Twojemu to palma odbije, ale ta w spodniach jak w końcu wróci z tułaczki do Ciebie ha,ha,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
EfQa puść parę z gęby co ten Twój przeskrobał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja bym takiego typa nazwała jeszcze inaczej: cham nieskrobany!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
W jakimś filmie był taki tekst i bardzo mi przypadł do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej EfQa i Pati dzis mają z mężami problemy, ach ci faceci. Mój na poczatku ciąży był nie do zniesienia, a teraz już jest kochany ąż, ale niestety nie lata nade mną i nie nadskakuje, a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efa załała się łzami albo klawiatue i nie moze pisać albo się już godzi Efcia co jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzonyprzezzlekobiety
a może czasem to miłe panie zastanowią się jak traktują swoich mężów (partnerów) - czy napewno same jesteście w porządku? czy naprawdę ich kochacie czy tylko są siłą roboczą, portfelem i dawcą nasienia żebyście miały upragnioną zabaweczkę i spełnienie czyli dziecko...??? więcej uczuć, zrozumienia, tolerancji i empatii... wtedy może będzie ok i bedzie się "ziemia trzęsła" i może zajdziecie w upragnioną ciążę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za sylwię i Kasiadę trzymam mocno kciuki, uda się mam nadzieje. Misiaczek ja nie odpoczywam, buszuje po necie i po domu.Życzę Ci powodzonka na rezonansie,żeby wszystko było dobrze. Sara a ten Twój pęcherzyk niech juz tak nie ściemnia tylko niech bierze sie do roboty i pęka, bo jak nie to ..........mu do d... nakopię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skrzywdzonyprzezzlekobiety
daruj sobie plemniku...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko a może tak powinnaś wymusić na nim np ze o zerowej zachce ci się strasznie lodów albo rybki albo śledzika i nich biegnie do sklepu po zakupy. Kiedyś ogladałam taki program i tam był wyiad z gin. który podsuwał takie pomysły kobietom w ciąży a co niech się stara w końcu dwójkę mu urodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urządził mi scenę zazdrości że chcę sie spotkać ze znajomymi i tak od słowa do słowa...eh szkoda gadać. Zero zaufania do mnie. Nie dam rady wam tego opisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja tylko na moment u mnie oki maly coraz bardziej cisnie i moze juz niedlugo uda sie na swiat Ale ja nie o tym dzis dostałam wiadomosc od naszej obcej ze juz tuli swojego synka :) mysel ze pod koniec ygodnia wyjdzie i sie do nas odezwie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EQfa to znaczy ze cie kocha ja u swojego wogóle na takie rzeczy nie zwracam uwagi bo ciągle jest zazdrozny a jak jest tam to wszystko dla niego jest podejrzane ah ci facei same kłopoty prrzez nich... kakusia pozdrów obcą i jej synka ma już imię dla niego ale fajnie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to zmykam jeszcze zajrze do telewiozrka co tam grają i idę spać. Efa a ty chodzisz jeszcze do pracy???A twoj mąż znalazł jakoś robotę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Skrzywdzonyprzezkobiety owszem jest kategoria kobiet, które brną do celu po trupach, ale chyba nie koniecznie na tym forum. Przecież my do tego co piszemy podchodzimy z humorem i nie traktujemy mężów tylko wyłącznie jako dawców nasienia, bo nie to jest w tym wszystkim najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka wiesz ja tam zachcianek nie mam, a budzić chłopa nie ma sensu.Uwielbiam jak jedziemy na wakacje wtedy mój zawsze robi sniadanka, to takie miłe, no i czeka mnie już to za kilka dni. Obca super urodziła swojego synka, gratulacje. Kakusia Ty następna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czy ja o czymś nie wiem i Obca już urodziła???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czy ja mam czytać między wierszami???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×