Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

sylwia - --- no wlasnie odezwij sie bo sie niecierpliwimy!!!! dla was kochane ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
lawd- nałapałam co do ostatniego!!! dzięki wieeelkie! trzymajcie sie cieplutko! Musze sie oderwać od komputera, bo piekna pogoda, a w Londynie to trzeba korzystać z takich dni jak dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny weszlam sie z wami przywitac nie mam neta to jestem do tylu teraz jestem u siostry wiec wskoczylam na chwile zeby zobaczyc co u was widze ze duzo dobrych wiesci👄kkinia30 gratuluje ale super👄 kasiada trzymam kciuki za jutro❤️ a tak wogole to pozdrawiam wszystkie dziewczyny bo nie wiem kiedy znow zajze troche mi smutno bez was olawd i patinko macie juz wielkie brzuszki u mnie dopiero w 7 bylo cos widac moja corcia nie moze sie doczekac wolnego ale tutaj dopiero 18 u mnie miesiac temu nie bylo staranek a w tym moze cos wyjdzie moj maz sam sie dopytywal imowi ze nasz szkrab jest sam i potrzebuje rodzenstwa ale super duza buska👄 i do zobaczenia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.................17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................11 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka dzis widziałam się z koleżanką która ma dwoje dzieci i bardzo by chciała trzecie ale jej mąż zdecydowanie jest przeciwny. Mają dwóch chłopców i ona myśli że może by córeczka wyszła....a ten za nic nie chce! Podłamana była trochę... A u ciebie odwrotnie twój już sie przygotowuje do robienia następnego a ty sie zapierasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Słoneczka! Wybaczcie, że tak długo mnie nie nie było, ale ostatnio coś dziwnego się ze mną dzieje. Tydzień po inseminacji wpadłam w euforię, potem w depresję, teraz chodzę taka agresywna, że wszyscy przede mną uciekają. Wszystko mnie drażni: moja mama, mąż, praca. Wszystko! Od kilku dni tylko śpię. Autentycznie - wracam z pracy, jem obiadek i do łóżeczka. Mój organizm chyba tak właśnie sobie radzi z niepewnością oczekiwania. Postanowilam przespać te dni. Coraz gorzej się czuję - czyli tak, jakbym za chwilę miała dostać @. I naprawdę tylko sen mi pomaga i dolegliwości ustępują. W niedzielę był termin przybycia @ i jak na razie nie przyszła (w tym miejscu zaklinam ją, by w ogóle nie przylazła). Byłam dzisiaj u gina, zrobił usg i nic nie zobaczył. No, tylko torbiele, które pojawiły się po takiej dawce leków. Kazał czekać kolejny tydzień. Liczę na to, że w następny wtorek dalej będę bez wredoty. Zła wiadomosć jest taka, że testy ciążowe wychodzą mi negatywne. Dobra, że cały czas mam jeszcze podwyższoną temperaturę (36,9). Więc cały czas mam nadzieję. Teraz tylko czekać... Kasiada a co u ciebie? Może chociaż tobie test wskaże 2 kreseczki! Trzymam za ciebie mocno kciuki! Dziewczyny - wielkie dzieki za wsparcie, fluidki i pamięć. Jesteście kochane! Z wami ciężarne jestem myślami i cieszę się razem z wami; drogie oczekujące - trzymam kciuki by wredota o nas zapomniała; zdające egzaminy - składam raz jeszcze gratulacje; Drogi Kalpek - łączę się z tobą w bólu, ale obiecuję, że jak sama ozdrowieję, to napiszę specjalnie dla ciebie kolejny rozdział terapii zaciążania. I bądź przygotowana, bo mi to nie zajmie dużo czasu! No i uprzedź męża, że czeka go rewolucja, przemarsz wojsk, szkolenie, ćwiczenia fizyczno - umysłowe, skonczywszy na ogólnym tuningu!!! Pozdrawiam was serdecznie Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wam ale wesołe macie humorki fajnie szkoda ze mi tez sie nie udziela jest mi teraz tak smutno jak mąż wyjechał że normalnie zwarjuje znów jak głupia sprzątam z nudów i tyle kurzam się jak oszalałana wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia29 trzymaj się i może to i dobrze ze wypoczywasz trzymam kciuki jak już coś będiesz wiedziała daj znać 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam jeszcze dodać, że w niedzielę nad moim domem latał bocian. I był taki natrętny, że aż sąsiedzi powychodzili z domów i patrzyli jak ten nad moim niebem oblatał. Teraz dopiero zaczną się plotki i "dyskretne" oglądanie mojego brzucha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko mam nadzieję, że jak już będziesz mogla działać, to po tak dlugiej przerwie i ogolnym wyposzczeniu męża, musi być owocnie! Przeciez jego plemniki będą niczym małe terminatorki i na pewno dotrą do celu! Uda ci sie Słonko! Uwierz w to, podlecz się jeszcze, wypoczywaj, wypoczywaj i wypoczywaj. A sen to najlepsze lekarstwo na wszystko. Polecam poćwiczyć jogę, bo przyda sie wam takie małe przygotowanie do akcji rozmnażania! ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że ten bocian w niedzielę pracował jako bezplatny test ciążowy! :-)) :-)) :-)) :-)) :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mąż jak wyjechał, to i wróci. Zobaczysz, że ten czas szybko minie. Nim się obejrzysz, już będzie u twego boku. I to taki stęskniony... Eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Olu! Zajrzałam na fotosik i brzusio jest slodkie! W tym miejscu ponownie powiem Eh.... :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to się tak brzusio powiększa jedynie po kluskach z kapustą! I to do podobnych gabarytów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd masz już iście ciążowy brzuch, chyba dość duży jak na ten okres, ale za to bardzo kształtny i chyba poszło Ci tylko w brzuch a kuper na razie w normie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro---ale sie z tego kuperka usmialam :-D nie wiem czemu mnie tak wysadzilo ale co tam obnosze sie dumnie z nim :-P i wam sloneczka juz nie dlugo takie brzuszki ciazowe wyskocza!!! **************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Sylwia cały czas nas trzymasz w napięciu, mam nadzieję, że się jednak udało. Patinko ta Twoja córunia to chyba partyzantka skoro tak się zawsze chowa podczas USG, a może jednak będzie chłopczyk i mąż "da Ci spokój"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia mam nadzieje ze te plemniczki będą jak terminatorki tylko nie wiem czy się to wszystko uda mimio tego ze wyjeźdzamy a aura wyjazdowa podobno sprzyja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja byłam dzisiaj wzdęta jak balon, normalnie rozmiar 3-4 miesiąc ciąży, już myślałam, że eksploduję. Ja tam też bym się obnosiła wszem i wobec, więc Olu nie dziwię Ci się nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo z tego co ja obliczyłam to ta wredota ma przyjść @ 7 dni po przyjeździe męża i to najbardziej mnie wkurza ze nigdy nie możemy jakoś ucelować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota może po prostu tej wredoty @ nie informuj kiedy mąż przyjeżdża i weźcie ją z zaskoczenia ha,ha,ha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota kiedy wyjeżdżasz? Bo ja 19 lipca, może będziemy działać w tym samym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ten twoj mąż to niezły wojownik ale to dobrze gorzej jak bynie chciał. Ja jeszcze nie mam wcale ale moj mąż mówi że najlepiej było by jakbyśmy mieli 2 chłopczyków i 2 dziewczynki - no wtedy to by była grunt rodzinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd ja mam chyba dziurawe ręce, bo łapię te ciążowe fluidy od Ciebie, Smerfetki i pozostałych zaciążonych i nic. Wszystkie mi chyba przez palce przechodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×