Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

xxMadziaraxx ja sobie kupilam na allegro ale nie pamietam od jakiego sprzedawcy bo to juz z 1,5 roku bedzie mnie sie udalo dzieki monitoringowi i clo bo jak mowilam moje pecherzyki nie rosly dopiero jak stymulowane byly clo mysle ze mozesz smialo kupic na allegro tylko zawsze czytaj komentarze o sprzedawcy i bedziesz wiedziala ktorego wybrac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Hejka xxmadziaraxx! U mnie teraz naturalne starania. Miała byc kolejna IUI, ale doktorek się w lipcu urlopuje, z kolei ja zaplanowałam urlop na koniec sierpnia. Tak, że najprawdopodobniej dopiero we wrześniu podejdę do IUI. Co prawda mąż jest gotów zrezygnowac z urlopu, żeby jeszcze w przyszłym m-cu spróbować, ale ja bym chciała gdzieś już wyjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xamadzira powinnaś bardzo sprawdzać swoją owulację jeżeli mąz ma słabe plemniczki. Musisz określić kiedy pęcherzyk pęka i jajeczko wędruje i wtedy strzelać do niego. Nie za wcześnie nie za późno, plemniczki słabe nie przeżyją niestety za długo.... Ja zaszłam w ciąże jak sie przytulałam tego dnia którego mi się wydawało że jajeczko ruszyło w trasę. Może warto żebyś raz sprawdziła czy pęcherzyki na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pękają. Ja tez kupowałam testy na allegro ale niestety nie pamiętam u kogo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusiu i EfQa dziekuje.Zobacze na allegro.Kakusiu zaraz Ci wysle maila.EfQa a Ty jestes na NASZEJ KLASIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Ja testy owulacyjne kupowałam na allegro, ale niestety w miom przypadku nie przyczyniły się do zaciążenia, ale moze tobie xxmadziaraxx pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rusaczku jedz i odpocznij moze sie uda bez iui tego Ci zycze.Jestes moze na NASZEJ KLASIE? EfQa-Bym musiala sprawdzic czy jajeczko peka,jak bede w polsce to sie przejde,dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaz zobacze przez pare cykli co i jak z tymi testami owu.i przejde sie na monitoring,moze wtedy sie uda bez in-vitra.Rusaczku moze Tobie tez sie uda naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Kochane jesteście wswzystkie i powiem Wam. ze choc łezki sie mi leją to nie straciłam nadzieji. xxxmadziaraxxx- problem jest taki, ze przy moim wrogim śluzie i słabych parametrach nasienia męża nie mamy za bardzo szans na naturalne poczęcie, a inseminacje możemy mieć dopiero po powrocie do Polski, czyli wrzesien- pazdziernik :( kakusia- jestem w Londynie i nie orientuje sie hdzie bym mogla zrobic bete, dlatego poprostu poczekam jeszcze pare dni :( Rusaczek-nowosądeczankom nie jest łatwo w dzisiejszych czasach, co? Ja wiem dokładnie kiedy miałam owulację (wtorek 2 tyg temu), stąd jeszcze bardziej nie wiem co myśleć. Boje sie troche pozamacicznej :( olawd, Efqa- pozdrawiam goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada idz do zwyklego GP i powiedz ze chcesz blood test pregnancy placi sie nie wiem ile u was u mnie 5 funtow i ci zrobia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiada nie trać nadziei - Kinia jest najlepszym przykładem że może sie udać nawet kiedy sytuacja wygląda naprawdę beznadziejnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochane ja sie troszke uspokoilam dzis rano poczulam znow kopniaczka ale tylko jednego ale byl pieknie wyczuwalny ale tylko wtedy jak usiade bardzo wygodnie i jestem zrelaksowana :-) Z mezem nadal nie rozmawiam choc klekal przy mnie ja to uparta jestem i musi minac jakis czas.Powiedzial ze nastepnym razem bedzie myslal zanim cos powie no to mu dogryzlam ze nie jest to mozliwe bo on mozgu nie ma i musi isc do Gp zeby mu go wstawili i to byla cala moja mowa do niego na dzis. Moze i jestem zlosliwa ale ja mu tego nie podaruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xamadzira sprawdź dokładnie stan swojego "nadwozia" bo z plemniczkami to jest różnie one czasem są długo słabe a potem nagle się cos zmienia. Znam mnóstwo takich przypadków. A o faceta dbaj, niech nosi bokserki - powyrzucaj mu wszystkie slipki, niech się dobrze odżywia i najlepiej jakby jakiś sport w wolnych chwilach uprawiał... nie zaszkodzi nafaszerować go Androwitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja myślałam że to tylko wina plemniczków że nam sie nie udaje a jak się dokładnie przebadałam o sie okazało że ja miałam nie w porządku prolaktynę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie dziewczynki te ktore mają konto na naszej klasie dawać namiary my z olawd juz sie znamy :) zwirek170@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko to dobrze że facet sie opamiętał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dobrze mowi specjlany preparat witaminowy skoponowany tylko dla mezczyzn... POlecam ja tez kupilam w polsce i dalam mojemu a jak ochote na sex po tym mial ...... Witajcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa zobacze co da sie zrobic hheeee ;)) Kasiada,Kakusia,Rusaczek,EfQa,Patinka i reszta kobietek jestescie na NASZEJ KLASIE? Olawd== dziekuje ze przyjelas zaproszonko na NK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura w szkole. Wczoraj wieczorem bylo dobrze no bo ja przekupil a dzis znow wrocila do tematu ale prosilam ja by o tym nie mowila,nie mialam ochoty 2 raz tego analizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj PaniMisiowa 👄 Kupie mu te witaminki,ale kiedys je bral,teraz mu kuplam Vigor dla mezczyzn. To jest moj mail: madziorek10@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie na naszej klasie nie umieściłam jeszcze,.... Patinka jak będziesz już w stanie to porozmawiaj z nią o tym i załagodź to bo ona pewnie jeszcze to przeżywa biedactwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×