Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Smerfetko mój chłop chrapie dalej i nie wiem, czy mam mu capstrzyk jakiś odegrać czy co? No teraz się doczytałam, że Obca urodziła: hura,hura,hura!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Będę kończyć odezwę się jutro. Kolorowych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to ja:0 ja dostalam okres,ale chyba juz o tym pisalam.Bylo go tylko 2dni a nie 5 jak zawsze a wiecej go nie bylo niz byl i jakies dziwne plamienia ????obcej nie zdazylam poznac,ale z calego serca gratuluje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziekuje ze jestescie EfQa lacze sie w bolu. Walinj mu odemnie :-) wogole wszystkim facetom ktorzy denerwuja ciezarne!!! Obca gratuluje. Dziekuje za przetlumaczenie imienia Olivia dosc ciekawe choc ostanie mnie zasmucilo ale chyba nie to istotne na pewno nie do kazdego sie odnosi a wazne by w zyciu byc szczesliwym samym ze soba bo to juz sukces. Po drugie Laura imie tez jest uwazane iz lubi majatek luksusowe zycie lubi panowac nad wszsytkim i jest leniwa co sie akurat juz sprawdza. Maz siedzial w domu 2 godziny walizka do polowy spakowana bo tyle zadzylam spakowac plakal przepraszal oczywiscie Laure przekupil zabawka nowa i lodami ale nie mnie bukiet wyladowal w koszu na jego oczach zawsze mi kupuje jak cos naskrobie co on sobie mysli. Nie gadalam znim wogole jedynie ze ma wyjsc. Rozmawiam z nim po nagielsku i to akurat zrozumialam dobrze. Ale jedna dobra wiadomosc poczulam kopniaczki delikatne ale kilka ich bylo chyba cale napiecie zeszlo i dzidzius zaczol wariowac w brzuszku przynajmneij to mnie dzis ucieszylo.. Kocham was moje sloneczka ze jestescie tutaj uciekam spac do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko może twój mąż przepracowany jest za bardzo, mówiłaś ostatnio że na noce chodzi i wraca zmęczony, pewnie mu poczucie humoru od tego siadło... laury tylko szkoda, bo dzieci potem takie rzeczy pamiętają... Mój to akurat chyba za bardzo wypoczęty jest, za długo sam w domu siedzi bo szuka pracy i chyba mu odbija... Hm Klapek dziwny ten twój okres.... Smerfetko mój mąż mi codziennie robi śniadanie! Ale sie ucieszyłam że Obca już urodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż tez oczywiście przeprosił ale co się wczoraj nadenerwowałam.... dziś rano oczy mam zapuchnięte, musiałam lód przykładać. Do pracy chodzę, dyrektorka pozwala mi przychodzić na 6 godzin więc nie jest to męczące a ponieważ lubię swoją pracę to chodzę, w domu się jeszcze nasiedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka jak twój już płakał to chyba żałował bardzo. Przemęczony jest może facet po prostu i do końca nie uświadamiał sobie co tak naprawdę robi. Powiedz mu żeby na Laurę uważał, bo skoro dziecko go kocha i traktuje jak ojca to niech tego nie niszczy bo potem zaufania nie odbuduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko Twoje maluszki to już "poważne" dzidziusie i nie wyglądają już jak koniki morskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia jak tam @ mam nadzieję że nie przyszła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Dziewczyny nie przylazła, po 11 ide po test, uryny juz czekają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Sylwia29- czekałam na wiadomość od Ciebie! Ej, chyba dobrze sie u Ciebie zapowiada! Przestraszyłaś mnie tylko z torbielami. Czy jak sie robią to @sie spożnia? Trzymam kciuki!!!! Buzki Patinko- przykro mi ze doswiadczas ze strony swojego meza takich słów. Rozumim, ze to bliska Ci osoba, ale nie pozwol zebys przez niego stracila szacunek do siebie, bo to chyba bardzo wazna rzecz. I zal mi Twojej corusi. Wspieram Cie mocno mocno! Nie jestes sama, dasz radę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
Sara- super riposta do skrzywdzonyprzezkobiety! Ty to potrafisz! Nie trac czasu tylko idz sie kochac. Zycze owocnych sexów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada----trzymam kciuki!!!! daj znac co i jak szybciutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olawd== Duzy juz brzusio,tez taki chce.Olu z dzidzia na pewno jest wszystko dobrze,nie martw sie,dzidzia jest zdrowa,przekonasz sie sama na wizycie u gin.Zaraz wysle zaproszonko na NK.👄 Patinko== Wszystko sie ulozy,nie mozesz sie teraz denerwowac.Twoj M.na pewno wie co zrobil i teraz tego bardzo zaluje.Pomysl o dzidzi w brzuszku,moze jej to zaszkodzic.Szkoda mi tylko Twojej coreczki,musi tyle przejsc.Ale ja trzymam mocno za Was kciuki,zeby bylo wszystko dobrze i zeby sie ulozylo.Mam nadzieje ze Twoj M.juz zmadzal i w koncu dotarlo do nie go co Wam zrobil,bo Was skrzywdzil tymi slowami.Moze praca juz byl zmeczony i wykonczony,ale to nie znaczy ze ma sie na Was wyladowac.Ale szkoda mi Ciebie i Twojej coreczki,ze musicie przez to przechodzic.Ale wiem ze sie pogodzicie i bedzie dobrze,porozmawiaj z nim o tym.👄 EfQa== Faceci juz tacy sa,sa zazdrosni o nas,chociaz nie ma powodu.Bedzie dobrze,zobaczysz.Ty tez sie nie denerwuj,pomysl o dzidzi👄 Kakusia22== Jeszcze troszke i bedziesz miec na raczkach swoja dzidzie.Jak sie czujecie?👄 Obca== Gratuluje synka.Jak sie czujecie? Czekam za zdjeckami od Was👄 Sara76== Co tam sloneczko u Ciebie?👄 Smerfetka== Jak sie czujecie?👄 Kalpek== To moze to dobry znak,co? A jak sie czujesz?👄 Kasiada== Trzymam mocno kciuki za II kreseczki na tescie.A jak sie czujesz?👄 Sylwia29== Co tam u Ciebie? Juz robilas test?,i co pokazal?,trzymam mocno kciuki 👄 Dziewczynki powiedzcie mi,czy jest sens kupowac testy owulacyjne,jezeli maz ma slabe plemniczki,bo nie wiem? Dziekuje za odp. Kobietki moze wymienimy sie zaproszeniami na NASZEJ KLASIE?,bo chcialabym Was miec i Was zobaczyc,bo nie kazda z Was widzialam na zdjecku. Pozdrawiam,pa 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiada
;( ;( ;( jedna kreska. W nocy obudził mnie straszny ból podbrzusza, nawet szybko przeszedł. Owulacje miałam 15dni temu WIĘC DLACZEGO NIE MAM TEGO JEB..... A TEST POKAZUJE TYLKO 1 kreskę?!!!!!!! Zostawiłam test w łóazience i czekałam z taką nadzieją!!!! Łzy jak grochy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada== A moze test sie pomylil,moze zrob za pare dni i trzymam kciuki,moze akurat👄 A jak nie to sie nie smutaj i sie nie poddawaj,bedzie nastepny cykl i nastepne staranka.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiada----moze jeszcze nie wykryl ciazy??? dopoki @ nie ma jest ciagle szansa !!! glowka do gory!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie xxMadziaraxx -->zawsze warto sprawdzac swoja owulke bo moze wsrod slabych zolnierzykow meza znajdzie sie jeden mocarz co osiagnie cel i da ci upragniona dzidzie ;p Kasiada --> nie smuc sie jeszcze nic nie jest przesadzone poczekaj jeszcze dzien dwa i ponownie zrob test tylko narazie sie nie denerwuj i nie zalamuj bo to tylko moze zaszkodzic :) trzymam kciuki za ponowny test albo najlepiej to zrob sobie bete juz wyjdzie i bedziesz wiedziala na 100% EfQa i Patinka --> choc wiem jak wam przykro ze mezowie tak sie zachowali ale pamietajcie myslcie o dzieciach bo faceci to najpierw cos robia a dopiero pomysla tacy juz sa a my kobiety niestety musimy myslec na zas a dzidzie sa najwazniejsze mojemu tez sie kilka razy zdarzylo odwalic glupote a pozniej (troche oczywiscie to zajelo) zrozumial ale nerwy niepotzrebne byly :) Kalpek--> trzymam kciuki za ciebie :) Smerfetko --> sliczne te twoje blizniaki pamietaj duzo wypoczywaj Saro --> pamietaj nie poddawaj sie co to znaczy zeby sie poddawac pecherzykom tupnij na nich noga i maja pekac a ty masz sie przytulac z mezem i zobaczysz efekty tego lata :) Dorota --> maz niedlugo wroci zobaczysz szybciej mina te dni niz ci sie wydaje a popowrocie nie myslalas zeby zmienil prace jest tyle ofert gdzie moze tylko np. na tydzien wyjezdzac a weekendy w domu zawsze to lepiej niz taka dluga rozlaka :) Dziewczynki u mnie dzis jakas wysypka sie pojawila na ciele pytalam poloznej mowi ze to moze przez ucisk na watrobe ale jak do jutra sie nic nie poprawi to mam zadzwonic do lekarza no chyba ze niunius bedzie juz chcial wyjsc na swiat poza tym juz mi ciezko i duszno to slonce jest dla mnie straszne dlatego staram sie wogole nie wychodzic i duzo lezec :) Pozdrawiam was i sle fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lapie fluidki,moze sie przydaja,dziekuje.Kukusia22 pewnie kupie sobie te testy,nic nie trace a sprubowac mozna,moze pomoga.A uzywalas tez testy owu.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywalam ale mnie nic nie daly bo nie mialam owulacji (no moze po za tym ze zaczelam sie zastanawiac dlaczego zawsze sa negatywne) u mnie wlasnie taki byl problem moje pecherzyki nie chcialy dojerzewac i dopiero clo pomoglo za 3 razem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wklejam tabelke bo dawno jej nie bylo STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek..............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29....................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin..............32.............min. 30.. ...............11.07.2008 Myszka24/USA..............25....................14.. . . .. ..........14.07.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . .............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33..............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33....................16... .. ............08.07.08 alii/Warszawa..............27.....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20.....................8....... ............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30.....................4... ...............30.04.08 dzodzanna...................34.....................28... ..............05.06.08 Ewcik_1 ......................32.....................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31.....................47.................14.07.08 dorota822....................26......................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23......................3 4. ..............09.07.08 iwa18 /uk.....................26.......................7.......... .......17.07.08. alutek29......................29.......................1 3.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26......................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 Obca_....................23...............37.......... ............28.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............34............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................16........... ...........30.11.08 EfQa......................30................17.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................11.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................11 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ......21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ..............??.??.08 Fiolek..................??????................?????????. ...............??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Kasiada - głowa do góry! Dopóki @ nie ma to jest nadzieja. Trzymam kciuki za Ciebie tym bardziej, że pochodzimy z tego samego miasta. Musi ci się udać! Jak tobie się uda to mi też. Mi po IUI cykl wydłużył się o 2 dni (z 28 do 30). @ przyszła równe 2 tygodnie po IUI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia 22 == A gdzie je kupilas?w aptece czy na allegro i jakiej firmy?,ja pewnie kupie sobie w aptece a moze zobacze na allegro,juz sama nie wiem.A Tobie sie udalo bez testow owu.👄 Jestes na NASZEJ KLASIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xamadziara mój mąz miał słabe plemniczki a testy na początku kupowałam a potem juz wiedziałam kiedy mniej więcej i strzelałam w ciemno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×