Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

xxmadziaraxx musi je regularnie brac caly czas po pol roku niech sobie zrobi miesaic przerwy jak to zalecaja lekarze i potem znow. One sa specjalnie skomponowane dla ich pottrzeb wiec nie zaszkodza a moga zdzialac cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no mialam tam link swoj udzielalam sie na klasie mialam sporo zdjec do momentu az mnie znalazl dobrze ze miasta nie mialam wpisanego,przez niego ucieklam glownie z kraju bo mialam dosc wariata. wiec ucieklam z tamtad poki tylko szlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez recepty witaminki adrovit jest w takim ciemno bordowym opakowaniu i starcza jedno na 1 miesiac kuracji. Juz lepiej choc znim nie rozmawiam.Nie placze bynajmiej juz jak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusaczek
Kasiada - to ty też jesteś posiadaczką wrogiego śluzu? Powiedz mi czy da się go w jakiś sposób zwalczyć? Gdzie miałaś robioną IUI, bo ja w Krakowie w klinice IVF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestescie????????????????? Ja musze isc jeszcze do seksuologa,bo mam pochwice i musze to wyleczyc,moze jakas terapia wystarczy,nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem tylko co chwilke do kuchni zagladam bo gotuje kasze z sosem i rybke dla lauruni ma dzis nauke tanca i nie chce z nia chodzic po Mc donalds wole by zjadla zdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u seksuologa nigdy nie bylam nie wiem czy dobrze kojaze ale pochwica utrudnia lub uniemozliwia stosunki wogole. Ja mialam podobnie jak zaczelam ale trwalo to ok 3 miesiace zaczelam duzo czytac na ten temat i pomoglo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziara i PaniMisiowa wyslalam wam maila z moim profilem na naszej klasie czekam na wasze :) ja tez sprzatam i gotuje resztka sil juz a w dodatku takie goraca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko masz racje,jakos moge to robic,ale sprawia mi to bol i za duzo przyjemnosci z tego nie mam :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasida
Rusaczek- a no jestem posiadaczką wrogiego śluzu, ale z jednym plusikiem (czyli nie byloby tak zle gdyby parametry nasienia byly dobre) Ja robilam IUI w Macierzynstwie u dr Szlachcica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasida
Patniko26- dzieki za porade apropo hcg w GP. Daje sobie jeszcze czas, a potem uderze do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasida
xxxmarziaraxxx-wysłałam Ci linka i czekam na zaproszenie na NK:) A co do męża to ja faszeruje swojego: androvit, salfazin, l-karnityna, maca, siłownia, basen, dieta, w ktorej dominują owoce i warzywka. Oczywiscie nie łyka tego wszystkiego na raz- zamiennie Dobrze ze Was mam, zwłaszcza gdy dzień taki smutny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasida
i znowu ja i znowu sie zastanawiam i pytam Was o zdanie, czy to, że jestem przeziębiona mogło mieć wpływ na negatywny wynik testu???albo to, ze zarzywam naturalny antybiotyk w postaci czosnku w kilogramach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie staraczki,oczekujące i mamusie. weszłam się z Wami przywitać, coś dziś żle się czuję, tzn. nie mogę jeść i jakoś mi tak dziwnie, ale moze to przez upał, nie wiem.W kazdym razie długo lezałam dziś w łózeczku, niedawno wstałam. Sylwia jak wynik? Kasiada mam nadzieje,że test nie wykrył jeszcze ciąży, ale ,ze w niej jesteś, życzę Ci tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć wszystkim! xxmadziaraxx ja też u seksuologa nie byłam , chodzę tylko do "picznika" jak to mówi na ginekologa mąż mojej koleżanki. Masz podobną sytuację jak ja tzn. mąż ma kiepskie parametry nasienia - był szpikowany androvitem, l-karnityna i salfazinem, ale raczej bez efektów, a mi nie pękają pęcherzyki chociaż rosną wzorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kasiada dopóki nie dostałaś @ to jest nadzieja i tego się trzymaj. Patinko widzę, że w stosunku do męża jesteś nieugięta. A pytałaś go dlaczego tak powiedział? Małżeństwo to nie plac zabaw nie można wziąć zabawek i iść do domu, więc niech się nie wydurnia. Może miał zespół napięcia przedmiesiączkowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Czasami to sobie myślę, że się dobrały takie dwie niedorobione niedorajdy i przez to dziecka nie mogą spłodzić. No, ale niby jesteśmy zdrowi, nie przechodziliśmy żadnych operacji, zabiegów itp. więc dlaczego to na nas padło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Poprzedni post to o mnie i moim mężu, jakby się któraś nie domyśliła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×