Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Olu widzialam zdjecie z usg na NK. ksztalt juz dzidzi,slicznie to wyglada.Dobrze jest wszystko ok z dzidzia.fajnie zobaczyc na monitorze dzidzie,nozki raczki buzke i uslyszec jak bije serduszko.Dobrze sie czujesz? Jeszcze troszke i lecisz do meza.Dziekuje za namiary na Obca.Pozdrawiam👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziara ja czasami jestem ale juz mi ciezko siedziec przed kompem wiec tylko od czasu do czasu zagladam a teraz ide podgrzewac obiad bo maz juz zaraz bedzie a i moj synek sie w brzuszku jesc domaga ;p pozdrawiam i sle jeszcze fluidki *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie chce fluidkow od Kakusi,wiec ja je lapie.Kakusiu juz nie dlugo bedziesz miec dzidzie na raczkach.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xxMadziaraxx ty tez niedlugo bedziesz miala swojego skarba zobaczysz lap fluidki dzialaj z mezem no i ta stronka ci szczescie przyniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć, to ja. W piątek strasznie mnie łeb bolał, więc nie pisałam, w sobotę sprzątanie, pranie, prasowanie a wieczorem imprezka więc też czasu nie było, a niedziela tak szybko zleciała, że nawet nie zdążyłam usiąść do komputera. Dzisiaj się melduję, ale nic się nie działo więc żadnymi sensacjami się z Wami nie podzielę. Przesyłam pozdrowienia i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek wszystkie fluidki już zostały zagarnięte przez xxmadziaręxx, bo wytrwale o nie walczyła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Ja w przyszłym tygodniu spodziewam się @ i mam nadzieję, że jeżeli się już zjawi to na początku tygodnia i nie będzie mi bruździć na wyjeździe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwok5
to sie ................................. z hlpcem i kul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara jestes:) o jak milo!ja jestem dzisiaj taka nienajedzona,ze szok,jem co popadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************ ************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×