Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Swoja drogą czwarte dziecko! Wow... ta dziewczyna jeszcze sił nie zregenerowała, bidula przecież to obciążenie dla organizmu , we wrześniu urodziła karmiła piersią i znowu w ciąży - to za szybko... Patinka jak tam brzuszek duży już? Smerfetka a jak tam twoje bobasy? Jeszcze tydzień i wejdziesz w drugi trymestr!!!! Brzuszek będzie rósł z dnia na dzień... 🌻 Dorota co sie nie odzywasz!? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam sobie dziś w cicholandzie zwanym "Pewexem" nowiuśką bluzeczkę z długim rękawkiem na chłodniejsze dni, czarna w paseczki H&M MAMA za 8,97 zł. hi hi identyczna w sklepie 90 zł kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-dziekuje za te cieple slowa,teraz chodze do pracy wiec jest mniej myslenia!!!ale zawsze do domu przyjde to mysle caly czas,ale mysle ze juz bedzie lepiej!!! naprawde jestem juz psychicznie wykonczona:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek trzymaj się i zadbaj naprawdę o siebie. Wiem na swoim przykładzie że te wszystkie doły psychiczne nie wpływają dobrze na staranka. Wyjedź sobie gdzieś na wakacje odpocznij... ja w zeszłym roku byłam w Tunezji i było super. Dobrze zrobiłam że pojechałam bo w tym roku juz nigdzie nie wyjadę.... i tobie też radze skorzystaj i jedź gdzieś bo kto wie może w przyszłym roku w wakacje będziesz już "uziemiona" dzidzią lub brzuszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zbieram sie do spania. pa pa do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpek ty nam się tu nie zamartwiaj, bo to nic nie daje, przestaniesz się martwić, przestanieć tyle myśleć i się uda, wiem po sobie, choc wiem tez,ze łatwo sie mówi nie zamartwiaj się jak sama tak miałam. Dziś już wiem zrezygnowałam z pracy kiepsko płatnej, nerwowa atmosfera i w ogóle zero chęci by tam chodzić. Po kilku miesiacach byłam juz w innej pracy, gdzie warunki które mi proponowano w ogóle nie miały miejsca, tylko przez 2 tyg. kręgosłup nadwyrężyłam , nadzwigałam się za wszystkie czasy no i zrezygnowałam w odpowiednim momencie, miałam dość jednej drugiej pracy,a jak się zwolniłam czułam, jak ze mnie schodziło to wszystko, nerwy, ból,czułam żal ,ze mi się nic nie udaje, nawet tego dnia gdy odeszłam dostałam @, ale był on już ostatni.Kiedy to wszystko ze mnie zeszło poczułam się bardziej wyluzowana i nawet o dziecku już tak aż nie myslałam, tym bardziej,ze mąż kilka dni wcześniej powiedział mi,ze my już chyba nigdy nie będziemy mieli dziecka.Później przygotowania do wyjazdu w góry, no i stało się. Teraz się śmieję i mówię do męża, ciężko z jednej wypłatki będzie, ale widać nie dane mi było pracować, jak odeszłam z 1, 2 pracy to zaraz zaszłam w ciążę, stres jednak robił chyba swoje, bo co innego jak wszystko było ok. Kalpek nie myśl tak, tylko jedż na te wakacje, baw się, a o dziecku nawet nie myśl na tyle ile mozesz ,stres jest złym doradcą. EfQa a moje bobaski czują się dobrze, pomagają mi w pracach przeróżnych, no i oprócz zmęczenia nie mam żadnych dolegliwości.Kochane sa te moje maleństwa. Myszko kochana zagladaj do nas codziennie jak dasz radę, pamietaj cały czas trzymam za ciebie kciuki. Sylwia buziaczki dla ciebie, brakowało nam Ciebie. Misiaczek nie moge Cię złapać jakoś się mijamy, buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no witam:0) mialam wczoraj jeszce napisac ale juz nie dalam rady rozlozylo mnie na maxa :( dostalam takich dreszcy ze nie mogam utrzymac szklanki z woda do tego goraczka ,,a dzis do pracy:P bedzie ciezzzzzzko:( kalpek TY na innych nie patrz bo takie umartwianie sie nic nie da!! doczekasz sie !! zobaczysz!! wyzuluj a nim obajrzysz bedziesz w ciazy:)) Smerfeciu ano mijamy sie ..👄 moze dzis?napewno k0olo18 bede na gg:) 👄 dla maluszkow! EwQus witaj slonko milo Cie widziec!!👄 dawac fluidki!!! Patinka 26 nic si nie mamrtw takie bole to chyb NORMA.. wiesz spokojnie:) olawd a TY jak lepiej sie czujesz ?👄 Sara,dorotka a WY gdzie?? 👄 milego dnia Kochanae 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz od 6 nie spie a i w nocy mialam przerwe od 3-4:30 o 14 jade i sie stresuje co mnie czeka bo samego porodu sie nie boje wiem ze musze a pozniej jaka nagroda za bol :p teraz biore sie ostro za sprzatanie tzn juz kuchnie wysprzatyalam jeszcze pokoj i lazienka musi byc wszsytko super na przyjazd dzidzi a ja musze sie czyms zajac zeby nie zeswirowac do 14 :) Pozdrawiam wszsystkie Kalpek nie stresuj sie bo stres zwieksza prolaktyne a to pierwszsy krok do klopotow z ciaza narazie wyniki masz dobre, kochajacego meza i to na poczatek a dzidzi lada moment sie pojawi Misiaczki a ty jakim cudem taka zaziebiona i do pracy co to za zwyczaje zwolnienie i podkolderke czekac aby maz wygrzal ;p a pozniej nawet efekty beda nie tylko to ze wyzdrowiejesz ;p;p;p;p Myszko jak dobrze ze wreszcie dalas znak ze wszystko oki mysle ze jak wroce mam nadzieje ze juz z synkiem to pogadamy :) EfQa fajny zakup ja pamietam w takim sklepie kupilam sobie sukienke i spudnice teraz na lato zaplacilam 10 zl a najwygodniej mi sie w tym chodzilo glaskanko dla brzusia i zobaczysz lada moment bedziesz miala tez stres przed porodem zleci niewiadomo kiedy Smerfetko nieprzejmuj sie brakiem pracy maz da sam rade was utzrymac a ty bedziesz miala dwa najukochansze skarby na swiecie to duzo cenniejsze co ja mowie to bezcenne szczescie Kochane przesylam fluidki chyba juz ostatni raz jak na ta ciaze mam nadzieje ze dzis juz przytule malenstwo :) *************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** Moze troszke przesadzialm ale ten ostani chyba raz to chce zeby dla kazdej starajacej starczylo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :-) kakusia trzymaj sie sloneczko aby dzidzia szybko pojawila sie w twoich ramionach a ty abys jak najmniej cierpiala.. Buziaczki sle trzymajcie sie jestem z toba i duchem i sercem daj znac jak bedziesz w domku razem ze swoim szczesciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki wiem ze bole w podbrzuszu sa normalne ale mnie piecze i ciagnie w kakale rodnym czuje sie jak swiezo po zabiegu zakladania szwu, szyjka sie skraca to szew pewnie tez nie jest obojetny dla mnie. Oby tylko nie pekl.:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko to szybko sie kladz i lez duzo i napewno bedzie dobrze nie martw sie napewno szyjka sie nie skroci bardzo zobaczysz jeszcze urodzisz po terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oby wytrzymac do 36-7 tygodnia potem moze sie dziac co chce :-) i jak porzadki kakusia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatni dzien do szkoly i laba hahahaha az caly tydzien bo potem ma na 9.30 zajecia rozne do 12.30 ale to juz nie to samo. Ta godzinka dluzej w lozku zrobi jednak swoje bo ja pozno tak czy inaczej nie lubie wstawac ... Kakusia caly czas mysle o tobie.. wczoraj znajoma urodzila dziewczynke 54 cm 4,5 kg a lekarze straszyli ze urodzi za male. plaklac mi sie chce bo tez juz chce tulic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Witam was! Wstapilam przywitac sie z wami,Wlasnie zjadlam sniadanko zarzylam kwas foliowy i poczytuje co u was slychac. Ciesze sie bardzo z powrotu naszej Myszki mam nadzieje ze z kompem bedzie juz wszystko ok. Kakusia rany to juz lada chwila jak bedziesz mogla wycalowac swojego bobaska,wycaluj go od nas wszystkich cioteczek internetowych,sama jestem podekscytowana jakbym to ja miala za chwile rodzic. Zrobilam dzis moim dzieciom labe od szkoly,niestety ale tutaj musza chodzic jeszcze do wtorku ostatni dzien. Ja zaraz ide sie szykowac do pracy starym zwyczajem,tylko tyle ze juz teraz zamiast kawusi porannej pije szklanke miety do sniadania. Pozdrawiam was bardzo goraco i milego dnia wam zycze!;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Patinko wszystko bedzie dobrze wytrzymasz i dzidzius tez.Moze sie jeszcze okazac potem ze bedziesz po terminie! Twojemu dzidziusiowi w brzuszku jest najlepiej wiec zostanie tam najdluzej jak mu sie tylko da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Kochane za tyle ciepla i dobrych slow ja caly czas pracuje ;p;p;p z kilkoma przerwami na odpoczynek bo skurcze lapia czasami i dzidzia mnie cisnie ;p;p;p a no i zeby zajrzec jeszcze do was wkoncu moze mnie tu chwilke nie byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko a kiedy masz następna wizytę u lekarza? Wiem że mojej koleżance założyli jakaś obręcz żeby się szyjka nie skracała. Ona jest w 5 miesiącu będzie miała bliźniaki. Może usg powinnaś zrobić? No i leż dużo, staraj sie nie chodzić. Naprawdę powinnaś dużo leżeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany Kakusia czuję sie jak na gorącej linii jak cię czytam , nie mogę się doczekać... Może przed wyjazdem do szpitala zdążysz wejść na forum i chociaż napisać " START" a my już będziemy wiedziały że się zaczęło !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!! Co tam u wszystkich słychać ???? nie odzywałam sie bo nawet nie miałam czau wejść na internet w pracy dużo pracy w domu robie porządki w szafach no i weki. U mnie wszystko po staremu nic a nic sie nie dzieje jest mi bardzo smutno bez męża i w ogóle mimo tych zajęć czuje się bardzo samotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26 bardzo podoba mi się ta wanienka ale chyba troszkę przymała ale tak to super aż ci zazdroszczę że możesz sobie wybierać takie rzeczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki szykuje sie i jade zobaczymy czy wroce z dzidzia na raczkach czy jeszcze w brzuszku trzymajcie za mnie kciuki no i chyba ostatnie fluidki ******************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisalam dlugiego posta i mi go wcielo...buuuuuuuuuuu:(:(:(:(:( Ide na sniadnko i pozniej zajrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusiu trzymaj sie kochana- zycze Ci szybkiego i w miare bezbolesnego porodu i wracaj do nas szybciutko z synkiem w ramionach , myslami i sercem bede z Toba.....a i lapie fluidkiiiiiiiiiii:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D 👄 kochana🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sa pustki na topiku wiec ja sie biore za prasowanie i szykowanie obiadku - zagladne pozniej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotko bedziesz miala dzidzie na pewno. piekne uczucie kupowac ja na razie sie przygladam bo nie wiem co mnie czeka jutro wiec nie chce pochopnie kupowac.\ Choc na pare ciuszkow juz sie skusilam. EfQa ja mam szew wiec nie moga mi zalozyc juz passera-obrecz zaklada sie go w ok 5 miesiacu ciazy. tu nie latwo isc i chciec usg musialam bym isc do szpitala i ok 4 godzin czekac az zechce ze mna gadac jakis lekarz juz nie mowiac o jakims usg. szara rzeczywstosc. Kakusia trzymamy za ciebie kciuki 😘 myszka co ciekawego gotujesz ja czekam az maz cos dobrego przyniesie kurczaczki z grilaa i warzywa z grila papryczka i pomidory uwielbiam moglabym jesc tonami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorotka usmiechnij sie prosze sciskam cie mocno 😘 a gdzie olawd?? i inne dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×