Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

K A k U s Ia 22 !!!!!!!!!!!gratulacje!!!!!!mam nadzieje ze szybko dojdziesz do siebie:))) i jak bedziesz mogla podzielisz sie jak sie czujesz jako mamusia:))) kalpek nie denerwuj sie bedziesz w ciazy szybciej niz myslisz.. dziewczyny z forum czuly to samo .....a jednak im sie udalo i zaszly w ciaze :)) wiec wes sie za siebie i do lekarza i dalajcie!!! witaj wsztskie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki-ja teraz mialam robione wszystkie szczegolowe badania:prolaktyna,tarczyca,TSH 3,T3,T4,FSH badanie krwi i wszystko ok i nie wiem czemu nam sie nie udaje:( naprawde ja czuje ze nie zajde:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusia ucałuj syneczka. Nareszcie sie doczekałaś! Klapek co ja ci powiedziałam! uszy do góry bo depresja nie służy staraniom, prolaktyna skacze i dupa blada z zachodzenia w ciążę!!!! Patinka bierzemy dużą cukinię, nie obieramy jej, wykrajamy środek , kroimy w kosteczkę i dusimy pod przykryciem az się rozgotuje. Razem z cukinią dusimy tez trochę cebuli i odrobinę marchewki do smaku . Do tego trzeba dodać jakiś bulion lub kostkę rosołową no i oczywiście posolić i popieprzyć. Na koniec dodać śmietany i dokładnie zmiksować - palce lizać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przestań się tak dołować!!! miałaś myśleć o przyjemnych rzeczach! Poopowiadaj co tam miłego ostatnio robiłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpku kochany tylko pozazdroscic jak super wyniki a maz nasienie badal?? co do pprolaktyny Ewqus ma racje...jakk masz podwyzszona nie zajdziesz blokuje owilacje i w rezultacje jej nie ma.. wiec luz lekarz CIE wezmie w obroty to sie zdziwisz nim sie spostrzesz bedziesz w ciazy mowie CI!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki-my sie staramy juz 21cykl,teraz nie dawno operacja,jedno poronienie,wszystko naraz sie zwala,maz nie robil badan nasienia,boje sie:( tak bardzo juz chce,caly czas mam mysli tylko o ciazy,widze dzieci malutkie,wozki,brzuchy boze a ja kiedy????wyc mi sie chce..boli mnie brzuch na okres wiec dostane w piatek bo mam cykle 28,ale oststnio przez dwa miesiace mialam 23 wiec przy 23juz dzisiaj powinnam dostac,ale to mi sie tak po operacji rozregulowalo:( nie wiem co mam juz myslec,jednego dnia nie chce,ale drugiego normalnie wyje,czemu sie nie udaje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek naprawdę nie załamuj się, przyczyna może być błaha , po prostu żaden plemniczek akurat nie dopłynął a może w następnym miesiącu dopłynie i sie uda? Jesteś po leczeniu, wyniki masz super - tylko czekać i myśleć pozytywnie. Na pewno zajdziesz w ciążę z takim wynikami nie może być inaczej. To tylko kwestia czasu. Mąż też musi być ok skoro już raz sie udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A misiaczki jak zwykle pozytywnie nastawiona. we wrześniu idzie na badanka i zaczyna zmasowany atak na swoje jajeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa dzieki musze sprobowac mniam mniam smaka mi zrobils :-) dzieki za przepis. Kakusia serdecznie gratuluje wracaj szybko do formy i jak znajdziesz chwilke to odwiedz nas czekamy z utesknieniem :-) od wrzesnia wogole wiekszosc z was bierze sie za siebie myszka misiaczki i inne dziewczyny wiec uwaga bedzie wysyp z czego bardzo sie ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiscie wysylam wam fluidki bo kakusia juz nie moze XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX {kiss]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wszystko jest ok wyniki itd kochamy sie w dni plodne wiec czemu nic nie wychodzi???czemu ta natura taka dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek zaprowadz meza na badania a potem bedzie mozna wysuwac wnioski bez tego badania mozna z 10 sie zastanawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja znow na chwilke synus nakarmiony i wykapany zasnal i ja lece spac bo nocki bywaja ciezkie :) Kalpek i inne dziewczyny nie piszcie glupot ze nie zajdziecie nigdy tylko nos do gory i walczyc starac sie i nie dolowac teraz wam moge powiiedziec z wlasnego doswiadczenia tez mialam bardzo duzo chwil zalamania ale teraz wkoncu sie doczekalam skarba i mowie wam to WY TEZSIE DOCZEKACIE Aha powiem wam tyle to jest swieta prawda ze jak se przytuli malenstwo do piersi to zapomina sie o wszystkich bolach o cierpieniach porodowych, moj porod mozna zaliczyc do trudnych ale nie opowiem wam co czulam bo juz niepamietam :) Wiecie ze zakochalam sie we wlasnym synku :) Zycze dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kakusiu-gratuluje z calego serca malenstwa:) ucaluj go tak mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusiu uściski dla ciebie i synka. Na pewno jest słodki. Bardzo się cieszę że juz jesteście w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusiu to super ze nie pamietasz porodu, bo i po co....:D teraz najwazniejszy dla Ciebie jest synek.....nic dziwnego ze sie w nim zakochalas , napewno jest przeslodziutki, maz pewnie dumny z zonki i synka....buziaki kochana i przy najblizszej okazji mozesz sie przepisac do trzeciej tabelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kakusiu przepisz sie w tabelce! Chciałam cie przepisać ale pomyślałam że będziesz wolała sama.... STARAJĄCE SIĘ Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.07.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................11.07.08 Myszka24/USA.............25...................15.. . . .. ..........13.08.08 kkinia30/Warszawa,UK...30....................22........ ...........??.??.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............22.06.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................19.07.08 Monita32.....................33...................16... .............08.07.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... ............27.06.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... .............30.04.08 dzodzanna...................34....................28.... ............05.06.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 31...................47.................14.07.08 dorota822....................26....................20. .. ............26.07.08 misiaczki......................23...................34. ..............09.08.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... .......17.07.08. alutek29......................29...................13.. ............11.07.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30...............02.07. 08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu Fajniutka2005..........21...............13............. . . .....24.06.08 AnulaS ....................27...............13................... ..29.07.08 Kakusia22................23...............39............ ..........26.07.08 Patinka26...............26................21........... ...........30.11.08 EfQa......................30................25.......... ...........11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . ..................03.12.08 asiunia27................27..................13......... . ..........07.01.09 olawd/Uk................28..................14.......... . ..........23.01.09 Smerfetka ..............29.................14 (bliźniaki)............24.01.09 DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................????????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak Beciagask i Asiunia to już wcale nie zaglądają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek i Myszka pamiętajcie jak ty zajdziecie w ciążę to macie dalej do nas zaglądać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wogule widze ze duzo dziewczyn ma stare daty w tabelce, wiec prosze o melduneczek i poprawe date w tabelce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bede oczywiscie zagladac tym bardziej ze nie bede pracowac...ale najpierw trzeba zajsc w te ciaze:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ja jestem też. Gratulacje dla Kakusi i jej ślicznego maleństwa. Fajnie,że znowu piszecie dziewczyny, bo ostatnio ciągle trafialam na pustki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie ok, brzuszek już nie pobolewa, no chyba,ze z przejedzenia. Czuję się dobrze, wręcz bardzo dobrze. Myszko a u Ciebie co tam nowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa pytałaś, kiedy mam wizytę, otóż ja idę razem z Misiaczkiem 8 na wizytę, więc moze to jakiś znak i Misiaczkowi przyniesie szczęście ta wizyta.Dostanę skierowanie na badania i usg i kto wie, może dowiem się już kto mieszka w moim brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×