Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

No tak nikogo już nie ma, to i ja bedę uciekać, tym bardziej, że jutro mam znów duzo latania i załatwiania, no i zakupy, uff wróce pewnie wykończona.Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy tak sobie ładnie gawędziłyście a ja was zostawiłam i poszłam spać! :p Patinko jak tylko myłaś ten kibelek to nic sie nie stało, przecież wychodziłaś z niego jak wlewałaś domestos. Przy samym myciu to sie dużo nie nawdychałaś nie martw się. Ale przy szorowaniu kafelków to juz by było za dużo. A ja zmusiłam męża - miałam niepowtarzalną okazje po prostu żeby go tego nauczyć !!! :) Smerfetko może ja też zrobię grochówkę...ale chyba raczej barszcz ukraiński bo groch to i na jesieni będzie a teraz sezon na warzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara, Rusaczek, Dorota, Kinia, Sylwia dlaczego nie zaglądacie? I inne niewymienione dziewczynki - oj nieładnie.... a my tu na wieści czekamy! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,ja sie wykapusialam i bede niedlugo jechac do Rodzicow,dzisiaj mi wreszcie nowe łózko przywioza huuurrra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) wybacz smerfetko ale tez ucieklam bo moja krolewna tez nie spala a czekala za mna wiec pomaszerowalysmy na gore do sypilni. ja wlasnie pije kawusie i wcinam francuskie male ciasteczka z marmoladka sa przepyszne :p musze Laure obudzic bo ma kolka szkolne a ona uwielbia tam chodzic 3 godzinki ma zajecia. Kalpek gratuluje nowego lozka wiem co to za radosc :-) No i znow o jedzonku mowa kurcze a mnie potem slinka leci i sie zastanawiam co zjesc :-) pogoda dzis u mnie okropna pada i jest szaro wrrrrrr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Słoneczka ;) O kurcze trudno mi sie wbic znowu do was bo tyle tu nowych dziewczynek ze szok ;) ale to dobrze ;) Teraz chtba czesciej bede zagladac bo u mnie juz po wakacjach. Synek poszedł wczoraj do przedszkola po wakacyjnej przerwie ... a nie chodzil od polowy maja bo ja na zwolnionku wiec sie nim zajelam w domu. A teraz ... no cóz wyslalam go zeby mniec troszke czasu dla siebie. Maż po 3 tyg urlopie tez poszedł wcziraj do pracy wiec jestem sama w domku i chyba mi z tym dobrze... Znowu mam zaleglosci w domu. Duzosprzatanka i okna by wypadalo umysc....ahhh Dzidzius -Kacperek ma sie chyba dobrze, dolegliwosci nie mam poki co zadnych... robilam wszystkie badania, mam tylko slad białka w moczu a poza tym wszystko w normie, lekarz mi powiedzial ze ten ślad białka tez nie jest groźny bo to tylko slad i moze byc skutkiem źle pobranego moczu. Byłam tez na usg 2 tyg temu i jest ok. Mały wazyl wtedy prawie 400 g wiec chyba ok. w poprzedni czwartek urodzil nam sie w rodzinie dzidzius mial 56cm i 2900 ważył oj jak go zobaczylam.... tez bym juz chciala... nawet pierwsza piluszke zmienialam mu ja i powiem wam w tajemnicy ze chyba nie wyszlam z wprawy przez te 5 lat ;-P U mnie 24 tydzien sie zaczal i troszke mnie przeraża ze to jeszcze tyle tygodni... A CIążA TRWA JUZ PRZECIEZ CAłA WIECZNOść. Dziewczynki ile przytyłyscie w ciąży? Ja sama nie wiem jak to liczyc bo najpierw schudlam jkaies 5 kg i od schudniecia juz regularnie tyje i mam jakies 4-5 kg na plusie a przez ostatni miesiac przytylam 2 kg i nie wiem czy to nie za duzo bo moj lekarz powiedzial delikatnie ze mam nie jesc za dwoje... Co prawda to nie duzo ale jak na poczatku przytylam 2 kg w ciagu miesiaca to nie wiem ilu kg sie spodziewac w nastepnych miesiacach? a moze ma ktoras z was jakas rozpiske ile w poszczegółnych miesiacach powinno sie tyc???? Bede zagladac dzis z doskoku wiec jak cos to piszcie. patinko a Ty jak sie czujesz? Pytam Ciebie bo jestes w ciazy prawie identyczniejak ja... Buziaczki i zekam na wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Becia-gask fajnie że sie odezwałaś! Ja jestem w 27 tc i przytyłam około 7 kg w porównaniu do tego przed ciążą. Ale ja chyba trochę za mało ostatnio jem. W przyszłym tygodniu idę na badania i na wizytę kontrolną. 🌻 Klapek ja tez sobie kupię nowe łóżko, planuję to zrobić w przyszłym tygodniu. Zafunduję sobie łoże małżeńskie 200x160 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie wagi znalazłamtaka idealna tabelke: Oczywiscie wszedzie pisza ze jest to wzór naprawde idealny ale nie nalezy sie nia zbyt sugerowac bo mozna przytyc nawet o kilka kg wiecej podczas ciąży: 13 - 15 tydzień 3 x 250g = 750g 16 - 18 tydzień 3 x 300g = 900g 19 - 22 tydzień 4 x 350g = 1400g 23 - 24 tydzień 2 x 400g = 800g 25 - 26 tydzień 2 x 450g = 900g 27 - 38 tydzień 12 x 500g = 6000g 39 tydzień 1 x 250g = 250g całościowy przyrost 11000g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjj!!!!!!!!! Ja za chwilke zmykam do pracy, wiec nie bedzie mnie dzis na topiku....postaram sie zagladnac wieczorkiem i napisac jakiegos poscika:) Zycze Wam wszystkim milego i pieknego dnia i przesylam po 👄 dla kazdej:)papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas ciąży w naturalny sposób kobieta przybiera na wadze. Jednakże powinno się dbać, aby przyrost ten nie był ani zbyt duży co może przerodzić sie w otyłość ani zbyt mały, co skutkuje niedowagą. Do oceny masy ciała można posłużyć się formułą Body-Mass-Index BMI= waga ciała -------------------- ( wzrost )2 Prawidłowy przyrost masy ciała kobiety pod koniec okresu ciąży zależy od wagi kobiety sprzed momentu zajścia w ciążę. Opis wyników: * poniżej 19 -> masa ciała przed zajściem w ciążę była zbyt niska (niedowaga) * 19 - 24 -> masa ciała przed zajściem w ciążę była prawidłowa * powyżej 24 -> masa ciała przed zajściem w ciążę była zbyt duża (nadwaga) * powyżej 30 -> otyłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jak mija popoludnie u mnie bardzo leniwie :p ugotowalam obiadek brzusio pelny na dworze okropnie pada i trzeba siedziec w domku bo ani marzy mi sie wychylic nosa spod domu :-) becia u mnie ok dzieki brzchol ogromny, napiety bardzo, ruchy odczuwam kazdego dnia czasem dosc mocne czasem delikatne. Przytylam jakies 8 kilo i nie patrze w tabelki bo bym sie stresowala jem w miare rozsadku aby nie przytyc za duzo ale nie ograniczam sie dla mnie dzidzia najwazniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mam szczescie do tych stronek hehe. dzis zagonilam meza do wanny wylalam domestosa do wanny zamklam drzwi i wyszlam a mezus po godzince szorowal jutro powtorka bo za dlugo lezal wybielacz i porobily sie kreski bielksze na wannie i nie wyglada ladnie. ale biedak 40 minut szorowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze tak dzis z mezem rozmawialam ze za 1,5 miesaica musze miec wyprawke gotowa skoro za rowne 10 tygodni sciagna mi szewek bo duzo moze sie zdarzyc. Pytalam lekarza okolo polowa pacjentek po zdjeciu zaczyna rodzic tzn odchodza wody a polowa potrafi 2 tyg-- 3 tyg max nosic jeszcze. ja to czuje ze prawdpoodbnie moze wszsytko puscic bo czuje nacisk ogromny i szyjka sie non stop skraca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem:P witaj Patinko :) nie martw sie na zapas..:) bedzie dobrze zobaczysz!! ja tez chce byc w ciazy:P bo z zbieraNIm kg nie mam problemow.. dzis kiepski dzien i w pracy i ogolnie ciezko mi cos dzis...ale ma nadzieje ze sie wszystko wyprostuje..:) naprawde przydalby mi sie urlop...czuje sie zmeczona psychicznie :( takie to zycie raz pod raz nad wozem,,,ale nic juz nie marudzeŁP milo pocyztac jak mamusie pisya tzlko cows fluidkami nie zarazaja hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!! Ja też jestem. a ja tam nic nie robie nie am dla kogo dwa tygodnie temu wysprzątałam na błysk teraz leniuchuje i już nie mogę doczekać się przyjazdu mojego męża już za 10 dni bedzie ale długo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak fluidki juz nadrabiam zaleglosci :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX---- to dla was kochane mam nadzieje ze na dzis moze byc :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota jak sie teskni to kazdy dzien wydaje sie wiecznosci ogromna 😘 dla Ciebie na poprawke humorku :-) wiem ze mma sie nie stresowac ale wlasnie czytam czy dziecko w 34 tc jest w stanie juz normalnie funkcjonowac zdania sa podzielone :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiaczki ja na swieta chce widziec fotke twoja z brzuszkiem :-) wiec dzidzia bedzie jak malowana zobaczysz :-) kurcze ale ci dobrze dorota ja codziennie mm cos do zrobienia a to zlew pelny po obiedzie odkurzanie kurz codziennie gdzies siada moja krolewna ma swoja teorie zabawki zniesie do goscinnego i tak leza chyba ze z 50 razy powiem jje to ze ma je sprztanac wiec czesto robie to sama ale jak bedzie dzidzia bede musiala ja przycisnac bo zglupieje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Nie odzywałam się przez ostatnie kilka dni, bo miałam bardzo przygnębiającą końcówkę urlopu ( i nie dlatego, że myślałam o dziecku lub o powrocie do pracy), ale na razie nie chcę o tym mówić, muszę trochę ochłonąć... co do testowania to niby 10.08 ma przyjść hrabina @. I za pewne się zjawi, bo jak znam moje uparte, wredne pęcherzyki to mimo, że zostały wywiezione za granicę to i tak pewnie nie współpracowały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Głaskałam ostatnio ciążowy brzuszek żony mojego kuzyna, fajne uczucie, ale żeby tak ciążą można się było zarazić... byłoby wtedy wszystko dużo prostsze. Pozdrowienia dla wszystkich dziewczyn a zwłaszcza dla: Smerfetki, EfQi, Doroty, Misiaczków, PaniMisiowej, Myszki, Asiuni, Kinii, Patinki i Obcej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko26 dziękuje za buziaka. Ja już mam dość leniuchowania siedze na tym internecie i oglądam smaochody do sprzedania bo mamy zamiar kupić sobie ale wszystko takie drogie albo sprowadzony szmelc. saro skąd wiesz może urlop owocny był albo chociaż po było owocnej i jakaś fasolecvzka może w brzusiu siedzi już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem nawet z pifkiem takim zimnnym wkoncu cos zimmnego przez ta angine tylko herbatki z cytrynka:P Patinko26 uwierz mi staramy sie non stop;p napewno zobaczysz jak sie wkoncu uda:) Sara 76 oj nie marudz ie teraz to innym razem!!! ale uda sie tylko zamie pesymizm na optymizm!!!:D a zobaczysz jeszce w tym roku fluidkami forum zassypiesz:D dorotko :) czas szybko zleci znajdz tylko sobie zajecie:):) a Smerfetka ze smerfikami gdzie???? ;👄 EwQus a TY jak??? olawd 👄 Kakusia22 👄 i dla malenstwa 👄 Obca! 👄 mam nadzieje ze dzidzia ok:) Rusaczek?? xxx madziaraxxx 🌻 🌻 🌻 nie wyglupiaj sie tylko napisz co u Ciebie jak sie czujesz!!!!!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota ja już straciłam złudzenia, że bez pomocy lekarza uda mi się zajść w ciążę (chociaż do tej pory nawet i on się nie przyłożył) więc na zbyt wiele nie liczę... Patinko sama wiesz jak to jest kiedy świat się wali na głowę... trudno się wtedy uśmiechać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×