Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Myszko i Madzik trzymam za Was kciuki. Kto wie może okaże się,że jestem wróżką jakąś czy co , w końcu już na dzień przed usg mówiłam,że będą jednak bliźniaki.Jeśli jeszcze parkę przepowiem to i ciąże Wam przepowiem, zobaczycie. Choć dużo osób mi mówi,ze sę zmieniłam na twarzy,ze wyładniałam i że to ponoć na 2 dziewczynki, ale co tam ja uparcie obstawiam parkę. Myszko pamietaj uda się i tobie i Misiaczkowi, Sarze i Madzikowi, zobaczycie. Pamietacie jak ja jeszcze niedawno narzekałam ,ze nigdy sie nie uda, a teraz mam 2 w brzuszku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak wogole to jeszcze dla kazdej z was posle po duzej buzce misiaczki 😘 madzik 😘 myszka😘 sara 😘 smerfetka😘 pani misiowa😘 olawd😘 becia gask😘 EfQa 😘 kakusia😘 alutek😘 xxmadziaraxx😘 jak jakas przeoczylam to wybaczcie mi prosze :p no i dla starajacych oczywiscie fluidki :-) XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide puscic sobie jakis film ciekawy zrobie sobie jakas dobra kanapeczke i potem jeszcze kukne co u was :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie nie jestem dzis ja mam warte tylko chlop cos tam grzebal przy kompie juz sila go odciagalam bo musialam do was poklikac 🌻 smerfetka mam nadzieje ze jestes wrozka tnz napewno jestes to zuc na nas te wiesz czary mary:):):):):):):) patinko no musialam cie usprawiedliwic bo mialas z laura isc do parku dla niej wszystko a tu co sie pokazuje nie bylas draniu aja cie usprawiedliwilam no nis nie cifne ale jutro spytam laury czy byla w parku:):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko lapie fluidki calymi garsciami:D:D:D:D:D:D- dziekuje👄 Smerfetko ja wiem ze sie uda i innej mysli nie dopuszczam do siebie - jezeli nie teraz to kiedys napewno.... Ja juz wykapana i czekam na Sopot ktory wlasnie sie zaczyna:) Niewiem czy uda mi sie zajrzec jutro jak nie to do uslyszenia w poniedzialek👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie rozpisalyscie hhe a poszlam tylko parowki wstawic i zrobic sobie kanapeczke z polska wedlinka mniam mniam no patrz wygadalam sie z tym parkiem :p myszka milego ogladania i pamietaj abys przez sopot nie zapomniala o swoim chlopie :p i swoich jajeczkach dostawa musi byc a jak :p madzik dziekuje za buziaczki spoko bardziej moj maz bal by sie tych buziaczkow przynajmneij jak ktos go cche pocalowac na powitanie to on sie najpierw patrzy na mnie i ucieka hihi,boi sie a ani razu go jeszcze nie okrzyczalam :p oni na powitanie caluja najpierw dlon i ta dlonia dotykaja czola to jest powitanie wiec nasze calusy to dla niego juz Erotyzm :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego patinko a to masz meza heheh pewnie aby spojzysz i wie o co chodzi a wiecie ze jak ja bylam w ciazy to kiedy nie zjadlam paroweczke to......zeby patince nie obrzydzic:):):)jedzonka ja to chyba w ciazy mialam wszystko co kobieta moze miec i zgage i wymioty i mdlosci no wszystko🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i krwawilam ze 3 tyg przedtym jak urodzilam dzien w dzien to bylo okropne jak pewnej nocy takie skrzepy zaczely ze mnie wylatywac tydzien przed tym jak urodzilam to codziennie w nocy cos sie dzialo teraz sie boje ale wiem ze bedzie dobrze:):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik trzeba byc dobrej mysli i widze ze te mysli cie nie opuszczaja 😘 ja tez sobie mowie ze bedzie ok ze musi byc choc czasem to bardzo trudne ... a wiecie co nie wiem czy ktoras sie na tym zna ale przeczytalam gdzies ze mozna samemu sprawdzic czy szyjka jest nisko ulozona wiec sprawdzilam i czuje normalnie szwy ja sie nie znam nie mam sie kogo zapytac czy tak moze byc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko chcialam bym ci pomoc ale nie znam odpowiedzi na twoje pytanie :(:(:(:(kiedys cos o tym czytalam ale juz nie pamietam jak to bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko bo ty masz podszywke robiona tak???????/jesli tak to teraz szyjka macicy jest w dole i te szwy normalnie czujesz a tak dla ciekawskich to macica ma ksztalt gruszki gdy rozwija sie w niej fasolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nieeeeeeeeeee bedzie fasolka dzis juz 2 stronki zlapalam myszko daje ja tobie bo ja dzis juz fasolke zlapalam teraz ty juz tez ja masz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik dziekuje za stronke 👄 Patinko o chlopie nie zapomnialam , ale narazie jest jeszcze w pracy, wiec dopieo jak ja wroce to go dopadne heheh👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nie dziekuj bo wiesz...:):):)na;lezy sie i tobie i koniec we wrzesniu czekam kiedy powiesz ze masz 2 kreski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Właśnie wróciłam z wesela i ziewam ale jeszcze zajrzałam co tam u was słychać... Ubrałam się w czerwoną tunikę i białe spodnie, strasznie byłam ze swojego wyglądu zadowolona! :) Powiem wam że najśmieszniejsze jest to że chyba na żadnym weselu wcześniej nie wyglądałam tak dobrze jak teraz w ciąży! Aż boję się co będzie jak się ta ciąża skończy. Ja przed ciążą nie wyglądałam najlepiej, miałam problemy z cerą a teraz po prostu jest super. Mam buźkę jak z reklamy po prostu cudo! Jak ja wrócę do dawnej postaci za trzy miesiące! Chyba wpadnę w depresję! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze musiałam nałożyć na siebie porządną warstwę makijażu a teraz wystarczyło tylko oczy umalować. nie muszę stosować żadnych pilingów, maseczek i toników oczyszczających (leżą nieruszone od zajścia w ciążę) bo cera jakoś sama o siebie dba. Cud normalnie. Potańczyliśmy sobie z dzidziusiem. Fajnie było. Ale ponieważ mąż nie pił no to zaczął mi trochę marudzić i musieliśmy się zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik tak czytam o tej twojej teściowej i włos mi się jeży na głowie. To dobrze nie wygląda. Będziesz miała problem żeby chłopa swojego od niej oderwać. lepiej już zaczynaj i powoli go odzwyczajaj. Wiem coś o tym bo miałam chłopaka który był bardzo ze swoja mamą związany i zawsze na jej zawołanie. bez szemrania co mama kazała było zrobione. Problem pojawił się jak zaczęłam myśleć o założeniu rodziny, okazało się że rodzina owszem ale dom rodziców na pierwszym miejscu. Dochodziło do tego że za swoje pieniądze kupował jej np. zlew i baterie do kuchni bo jej nie stać a się zepsuły...a mama w tym czasie kupowała sobie np. chiński kubek do magnesowania wody za 100 zł. Przy czym zawsze jak do niego dzwoniła (mieszkaliśmy razem) nigdy nie zamieniła ze mną ani jednego słowa! Bo to był dla niej temat tabu że my razem mieszkamy. Udawała żę nic o tym nie wie! Hipokrytka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milego Dnia :) ja dzis wolne jak zawsze w niedziele bede zagladac mam nadzieje ze bedziecie tez nagladac..:) u nas oczywiscie przytulanki byly :P jakos do czwartku plodne..sie nie nastawiam ale mala nadzieja jest zawsze ..pozyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek w sliczna niedziele :-) ja delektuje sie kawa ze smietanka i nastawilam zupke chce zrobic pomidorowa bo kupilismy za duza pomidorow takich prosto z pola a moj genialny maz wlozyl je wszystkie do lodowki i sie zamrozily a jak sie odmroza to juz do niczego sie nie nadaja wiec chce z nich zrobic domowy pomidorowy koncentrat tylko nie wiem jak sie do tego fachowo zabrac bo zawsze uzywalam normalnego koncentratu. Macie jakies pomysly? madzik tak ja lecialam do Polski w 11 tc i tam zalozyli mi szewek na szyjke. Buzialki misiaczki trzymam kciuki za dni plodne i 2 kreski na tescie ;-) wogole za wszsytkie z was trzymam kciuki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×