Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

o to dobrze misiaczki bo jiuz sie balam o ciebie🌻 ❤️ 👄 dla ciebie ze jestes bo pisze i myslalam ze nikt nie czyta to zostajesz sama w domku??????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety sama bede brat jest co prawda ale spi:P poszukam sobie zajecia jakos zleci.. a TY sama ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moj caly dzien w domu juz czegos z nim dostaje hehe ide smazyc nalesniczki dobry dzem od mamy dostalam to go wykorzystam misiaczki wroce napewno:):):)👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jestem, tak poczytałam, ale zgłodniałam,więc chyba pójdę coś zjeść.Myślę też o naleśnikach, ale jakoś jeszcze nie wiem, czy bedę robic, wieczorem zaczynaja się apetyty i to późnym, więc poczekamy, zobaczymy co im się zachce. Madzik i Misiaczek witajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj smerfetko dobrze cie slyszec:):):) misiaczki juz jestesm ale bez nalesnikow:(bi usmazylam tak zeby starczylo dla mnie i dla ciebie ale jak sie moj dorwal to dla mnie aby pusty talerz zostal ale nie bij zaby zrobi sie pozniej:👄 dla wszystkich dziewczyn odezwijcie sie nioooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. ja się wyspałam i wstałam i czytam. Chyba jutro tez kupie pomidorków i ugotuje prawdziwą pomidorówkę!!! To świetny pomysł... A co do męża to może się bardziej za jakiś czas zaangażuje.... Dziewczyny a co myślicie o termometrach do mierzenia temp. w uchu dla dzieci? kupić taki czy nie? kiedyś się mierzyło normalnym... Odgrzewam sobie zupkę grochową i uciekam jeść. Jak zjem to jeszcze zajrzę do was. No jutro poniedziałek ciekawe co nam Klapek powie. Mam nadzieję że serduszko bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ewus szamaj szamaj musisz duzo jesc zeby dzidzia byla duza SMACZNEGO KALPEK NAPEWNO JUTRO USLYSZY DOBRE WIESCI MISIACZKI DOBRZE ZE MI WYBACZYLAS BO JUZ MIALAM MOJEGO DUSIC:):)ZA TE NALESNIKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO MISIACZKI STRONKA TWOJA BRAWO!!!!!!!!! SMERFCIU BEZ ZMAIN NIEDZIELA ZLECIALA JUTRO PONIEDZIALEK I TRZEBA XCZEKAC DLEJ:):):) a jak tam nasze smerfiatka daja znac o sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kochane moje i każdą z osobna pozdrawiam serdecznie Kalpek nie martw się jutro okaże się że te nerwy były na prózno bo bedzie wszystko ok, nie martw się tylko bo to szkodzi dzidzi. Będzie wszystko w porzadku. Faktycznie madzik ta twoja teściowa jest jakaś trzaśnięta, dobrze że moja daleko i ma zasadę żeby się młodym nie wcinać. We wtorek idę do ginekologa zobaczymy co mi powie, bo ostanio byłam w grudniu i kazał mi o niczy nie mysleć tylko normalnie z mężem uprawiać sex i nie mysleć o dziecku. Tylko już ponad rok miną jak się niezabezpieczamył i nic. Denerwuję się przed tą wizytą Niedziela tak sobie minęła, jak zwykle nawet z domu nie wyszyliśmy- cały dzień w łóżku - tylko ja i mój kochany mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alutek29 witaj:) lekarz ma racje najlepiej nie myslec sa madży nie wiedza ze jest ciezko ale ozbaczysz nim sie objejrzysz bedziesz bawic;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam alutka no ma cos z glowa szkoda gadac bo by mi stron zabraklo:):)bedzie dobrze ja tez czekam na dzidzie ale nawet o tym nie mysle zalozylam sobie ze jak bedzie to bedzie:):):)alutek trzymam kciuki kiedy dzien dwoch kreseczek napewno nadejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wpadlam na pomysl jak powstrzymac sie z mysla ze chce sie dzidzie poprostu robmy sex nirmalnie i przejmujmy sie ze jak bedzie to co my zrobimy szukajmy powodow dla ktorych ciezko bedzie z dzidzia co wy na to wtedy nie bedziemy o niej myslec ze ja chcemy i fasolka szybko do nas przyjdzie co wy na to????????:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×