Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

oo ciekawe czemu gwiazdka sie wstawila mi w tak ciekawym miejscu zdania :p Sylwia ja kocham choinki i moje marzenie to miec swoj domek wreszcie i zywoplot z choinek.ale nie znam sie na tym wogole niestety.U mojego Kubusia na grobie zasadzilam 3 piekne takie jasno zielone i pna sie do gory moj mowi ze za 3 lata zarosnie grobek i trzeba bedzie podcinac a jedna zasadzilam w swoim ogrodku i zgwiedla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Madzik, musi być jakiś sposob na uwolnienie się od tej chorej rodziny! Poszperaj, może znajdziesz jakiś artykuł, lekturę o niezdrowych relacjach w rodzinie. Takie zachowanie jest chore i dopóki twój partner tego nie zauważy i nie przyjmie do wiadomości, to ja marnie to widzę! A wiem co mówię, bo moja siostra uciekla sprzed oltarza, bo miała wejść do takiej rodziny. Ona uciekla i nie walczyła o tę miłość. Jesli kochasz Dawida, to musisz walczyć o niego, niestety z jego własną matką. Dawid tworzy teraz rodzinę z tobą, a nie z mamusią. To na twoje zawolanie ma przybiegać, tobie pomagać i cię wspierać. Teraz matka jest na drugim miejscu. Takia jest dla mnie hierarchia rodziny. Poprawcie mnie dziewczyny, jeśli źle myślę. Trzymam kciuki, by i na tym polu bitwy ci się udalo. Jeszcze raz pozdrawiam, papasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jestem na forum po raz pierwszy, ale nie raz je śledzę!Nie jestem już pierwszej młodości ale bardzo z mężem chcemy mieć dziecko niestety po roku starań nici!wsztyd się przyznać ale nawet nie wiem dokładnie jaki dzień mam owulację okres mam różnie odkąd przestłam brać tabletki.Teraz myślę że to wszystko przez nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj dadzia ajlepiej zapisuj sobie co ile masz okres w jakich dniach pobolewa cie brzuch na ogol w polowie sie to dzieje. Zaopatrz sie w testy owulacyjnie to ci ulatwi o duzo i bedziesz wiedziala kiedy masz jajacezkowanie i twedy bedziesz mogla zabrac sie do pracy dokladnie w te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadzia witaj🖐️ mam nadzieje ze bedziesz sie u nas czula dobrze :) rozgosc sie i zajmij miejsce w tabelce:) Sylwia masz racje;) popieram w 100% 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka727
dziewczyny pomozcie jak mam obliczyc dni plodne przy nieregularnych miesiaczkach tak bardzo chce mies malutka fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Testy Owulacyjne sa na wage zlota monitoring u ginekologa prywatnie.W polsce macie mozliwosci... dziewczyny maja podobne problemy to napewno napisza co jeszcze pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani misiowa witaj 😘 madzik a ciebie gdzie powialo?? myszka ma podobno wolne dzis hmmm???a straszyla tutaj nas dzisiaj :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinka727
tylko jest problem bo mnie nie ma obecnie w polsce a na tutejsza pomoc nie mam co liczyc:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zwracam honor myszka ominelam cie ale jakim cudem to nie mam pojecia tylko rzeczywsiscie siedzisz tak ciuchutko ze malo cie widac i slychac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z granica testow owulacyjnch jest masa roznych jakie tylko chcesz. W polsce wiekszosc aptek zamawia na zadanie klienta. Chyba ze mieszkasz w Afryce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny brat wpadl do mnie napisalam bym cos na temat francy ale moj siedzi w pokoju to wiecie:):):)witam nowo przybytych gosci 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa dziekuje za komentarzyk na NK, ale jedno nam wystarczy hehehe:)Buziaki dla Patrysi i dla ciebie rowniez👄 Patinko ty ty....jestem ale jadlam i teraz ide po kawe i szarlotke:) a dzis to naprawde pochwala Wam sie nalezy , ja w domu i na kafeee gwarno - dawno tak nie bylo👄 Madzik a Ty moze jestes na naszej klasie??? jezeli tak to poadaj namiary 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sobie obiecuje ze bede super teściowa ale nie wiem jak wyjdzie, moze jak sie zestarzeje za 20 lat bede marudzic i narzekac i bede upierdliwa jak 90% teściowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nie mam nawet fotki nie mam kurde chcialabym miec ale nie moge zebrac sie zeby zalozyc ale obiecuje juz nie dlugo ze zrobie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaniMisiowa wiec zapraszam , wyszla pycha:) Wlasnie Madzik zakladaj profil na naszej klasie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×