Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Madzik nie mam zdjecia na poczcie:(:(:( Wyslij mi jak mozesz jeszcze raz ale tym razem na inna poczte: marta.burkot@tlen.pl Dziekuje ci bardzo👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_79
hejka.jestem tu pierwszy raz.więc na wstepie troszkę o mojej sytuacji. 4 lata tabletek; od czerwca 2007 odstawione. no a potem problem z wroceniem do normalności z cyklami. a wkoncu dlugie cykle ok40 dni.Pani doktor stwierdzila brak owulacji(przez trzy cykle kalendarzyk z temperatura). no i jestem po pierwszym cyklu (clostybegyt:3-9 dzien, duphaston:16-25). Mialam malą nadzieje ale niestety wczoraj @sie poakazala.Takie zycie. Pocieszam sie tylko ze to początek drogi i ze bedzie dobrze. Nie trace nadziei i walcze dalej...Czy przy braniu powyzszych lekarstw trzeba monitorowac jajeczkowanie. Bo nic mi takiego lekarz nie powiedziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga a czy ty badania robiłaś szczegółowe? Wiesz poziom hormonów itd. No bo jakaś przyczyna tych długich miesiączek i braku owulacji musi być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga_79
Coż. prolaktyna w normie, tróglicerydy i cholesterol też z tego co mówi Pani doktor to za długo brałam bez przerwy tabletki antykonc. zanim zaczęłam je brać, cykle miałam wzorcowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka!!!!!!! Mnie dzis na forum nie bedzie bo ide do pracy:) Zycze wszystkim milego dnia i do uslyszenia jutro👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny Dziś dopiero się odzywam bo wczoraj było wielkie pranie i sprzątanie po powrocie z wakacji :) no i oczywiście miałam zaległości na kafe w czytaniu ale już nadrobiłam :) Wakacje bardzo się udały zwiedziliśmy całe Pomorze Wschodnie i jeszcze nazbieraliśmy mnóstwo grzybów :) Witam nowe dziewczyny :) Madzik, aga_79, yourmind, dadzia :) fajnie że nasze forum tak przyciąga :) U mnie wszystko w porządeczku :) jak już pisałam będzie chłopczyk, który ostatnio zaczął dawać znać o sobie ciągle się wierci i kopie :) Trzymam kciuki za staraczki Madzik oby się udało :) mnie też możesz wysłać fotkę :) asiarlz@wp.pl Aga_79 ja też brałam podobny zestaw leków i monitoring jest niezbędny przy ich braniu, nie ma innej opcji Efqa Ty już kupiłaś wszystko dla swojego maleństwa?? :) kalpek musisz być dobrej myśli nie załamuj się kochana patinko ściskam Cię mocno :) olawd dzięki za fotki :) brzusio już duży :) kiedy się dowiesz kto tam mieszka? smerfetko czekam też na Twoje smerfy :) Myszka24 🌻🌻🌻 PaniMisiowa🌻🌻🌻 misiaczki🌻🌻🌻 sara76🌻🌻🌻 sylwia29🌻🌻🌻 i reszta dziewczyn 🌻🌻🌻 Przesyłam też fluidki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& życzę Wam miłego dzionka :) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze zmieniam tabelkę :) jestem już za połóweczką :) STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................37... ...............01.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19........ .. . ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................19 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny juz jestem bylam u francy i po pieniadze w banku i dopieri wrocilam myszko i asiuniu wyslalam fotke:):):) a co dzis tak marnie w kafeteri nawet stronka ta sama co wczoraj ja zaraz ide robic obiadek bo franca nie zechciala mnie niczym poczestowac:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Cześć dziewczyny! Miałam stresujący dzień w pracy, cud że nie było trupów... nie ma to jak w domku ze spokojem posiedzieć. Czy macie jakieś doświadczenia z bioenergoterapeutami? Bo mam namiary na takiego jednego faceta, który leczy niekonwencjonalnie i podobno jest dość konkretny i niektórzy twierdzą, że im pomaga (tylko nie wiem czy zajmuje się bezpłodnością)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Kalpek wiem, że nie jest Ci łatwo i w takiej sytuacji pocieszanie na niewiele się zdaje, ale skoro jest cień nadziei to trzeba ją mieć 👄 Madzik Twoją teściową trzeba po prostu wydać po raz kolejny za mąż to się zajmie swoim życiem i się od was odczepi i w dodatku będzie miała sponsora (mam nadzieję, że jest bardzo szpetna? bo w takim wypadku jej szanse spadają ha,ha,ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Miało być, "że nie jest bardzo szpetna" bo chyba mi wyszło odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dlaczego xxmadziaraxx, Dzodzanna, Monita i Rusaczek się nie odzywają? Pewnie zastosowały jakieś super metody zajścia w ciążę i się nie chcą pochwalić... albo już któraś z nich jest w stanie odmiennym i nie ma dla nas czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Złapałam stronkę, pierwszy raz od niepamiętnych czasów... ale dla mnie to żaden znak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sarka wpadlam na moment :):):) to chyba ten maz musualby byc sleoy zeby ja chcial:):):)to jedza tego ostatniego meza jak miala to on byl dobry czlowiek tylko ze schorowany straszbnie to tak nim zadzila ze az mnie wkur i dzis tez jestesmy u niej nic do jedzenia nie dala i jak zwykle musialam naczynia pozmywac bo nie wiem jak ona moze w takim syfie siedziec no i tyle siedzielismy a ta do dawida ze on ma jeszcze nie jechac za 2 godz a ja no napweno nie bede tyle siedziec wyklucilam sie z dawidem i przyjechalismy no normalnie mam czasami ochote jej wszystko wygarnac jaka jest pusta sarciu a ta stronka napewno na fasolke to tak pzrypadkowo jej nie zlapalas pewnie pisana dla ciebie byla:):) a gdzie nowo przybyte panny odezwijcie sie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam powinno byc musialby byc slepy:):):)sorki za bledy ale chcialam duzo napisac bo mi tam ryx kipi:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie wczoraj poszłyście jak burza , tyle stronek jak mnie nie było, ale nie dałam rady wejść, bo byłam padnięta pół dnia poza domem i miałam dość.Dziś nadrobiłam zaległości i jestem, ale włąsnie mąż wrócił i trzeba podawać obiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saruś ja tam mówię,że te stronki to na szczęście, ja też tak łapałam. Imiona zdradzę jak się potwierdzi moja wersja ,ze będzie parka. Madzik no mi się wydaje,ze Ty nam ogłosisz niedługo dobre wieści, a co do francy to niech spada na drzewo i niech tam siedzi i wcale nie złazi. Sylwia wejdź na forum i co ty na to , lunatykujesz, czy nie? Misiaczek pewnie obiadek robi. Myszka jak zwykle w pracy. Patinka już lepiej? Olawd ładny brzusio, ładny, mój też się tak zaokrągla. Kalpek cały czas wierzę,ze jeszcze wszystko będzie dobrze. Monita co słychać i xxmadziarekxx odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i ten niespodziewany gest Smerfeci, ze za jasna weszła na forum odstraszył Was wszystkie, pewnie poleciałyscie sprawdzać, która to godzina haha. No nic idę zjeść obiadek i poleniuchuje trochę, bo bratanica tak mi dała dziś w kość,ze hoho, ale padła i śpi hura.No a później biorę się za pranko i sprzatanko i moze jeszcze do Was zajrzę, postaram się, jak mnie mąż wpusci, bo Misiaczek znów będzie Smerfecię wyzywał,ze nie chcę z nim gadać. Misiaczek jak nie to zadzwonię, wiesz tak mi wygodniej, leń ze mnie się robi, tzn. jakoś mało siadam do kompa, nie chce mi się czasami. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zaglądam na chwileczkę! Mam straszną ochotę na babkę ziemniaczaną ale niestety nie mam boczku i słoninki a bez tego ani rusz więc chyba przełożę to na jutro. Jutro upiekę super babkę ziemniaczaną!!! A póki co idę sobie zrobić sałatę lodowa z pomidorkami, papryczką, oliwą z czosnkiem i żółtym serkiem (bo mozzarelli nie mogę jeść) posypaną parmezanem i na koniec rzucę na to chrupiące smażone kosteczki chlebka pełnoziarnistego z kminkiem. Madzik ta twoja Franca to naprawdę zmora. Zacznij starego od niej odzwyczajać powoli bo naprawdę wam na głowę baba wejdzie!!!! Smerfetka kiedy ty powiesz jakiej płci są Smerfiątka... 🌻 Sara fajnie że się odezwałaś. Kiedy do doktorka idziesz? 🌻 Ale nam ostatnio koleżanek nowych zagląda :) dziewczyny odzywać się a nie tylko czytacie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiunia ja dopiero zaczynam zakupy i jestem przerażona, bo tyle tego jeszcze potrzeba że już sama nie wiem co kupować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smefciu oby sie sprawdzilo to co mowisz mam takie nabrzmiale piersi ale nie wiem czy to na @ czy na fasolke asiuniu daj spokoj szkoda slow na ta france efciu no narobilas apetytu:):):P:P dziewczyny juz jestem wasz kat morderca hehee musicie podpisac liste wiec czekam:):):) patinko na ciebie tez czekam pani misiowa😘 asiulka dostalas fotr???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczynki po kolei prosze:):):) myszka jest usprawiedliwiona pracuje to ok🌻 sara🌻 patinka 🌻 smerfetka🌻 efqa 🌻 kalpek 🌻 asiunia 🌻 pani misiowa 🌻 misiaczki 🌻 olawd🌻 sylwia 🌻 wszystkie dziewczyny ktore nie wymienilam oraz nowe panienki 🌻 PROSZE PODPIASAC LISTE:):P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wybaczcie ale dzis mam znow powtorke z rozrywki czuje sie potwornie ,postaram odezwac sie jutro 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim EfQa dziekuję za słowa otuchy,a jak tam mąż? ma juz się lepiej? :-) Yourmind porozmawiaj ze swoim mężczyzną napewno cię zrozumie jako kobietę. U mnie było odwrotnie to ja zawsze odwlekałam ten moment, a mąż chciał dzieka i teraz mam za swoje. A wogóle to byłam dziś u lekarza powiedział , że mam jajeczko wielkości 20mm, a śluż płodny idealny wproat książkowy, ale zaniepokoiło go to jajeczko że takie duże w 14 dniu cyklu. Za miesiąc będziemy monitorować jajeczkowanie. A po przyszłej @ mam zrobic badania z krwi (nie wiem czy dobrze napiszę bo tak nabazgrał) EZ, FSH, PRL, TSH - czy możecie mi powiedziec o co chodzi? Jeszcze mam się z nim umówic jak dostanę okres na badanie do szpitala, żeby wcisnął mnie na badanie HSG - drożności jajników.Aż się boję bo powiedział że jesli są drożne to w porządku a jesli nie to trochę boli. A jeszcze między czasie mamy z mężem zrobić badania nasienia w labolatorium. Wiedziałam co mnie czeka , że to nie będzie proste ale jak wyszłam od niego to sie poryczałam. Przeraziłam się- myślałam że jak jestem zdrowa jak byk to pstryk i zajdę w ciążę a tu lipa pozdrawiam serdecznie i od zaciążonych fluidków poproszę bo lekarz kazał mi dziś działać więć idę z mężęm pracować nad dzidzi pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smerfetko! Jestem zszokowana! Ty o tak nieprzyzwoitej porze?? Ale bardzo mi to pasuje, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×