Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Az lzy w oczachstaja,ze tak o mnie myslicie i dobrze mi zyczycie,nie wiem co mam powiedziec,nawet zwykle"dziekuje"to jest za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwia 29 dziękuję za poradę, wiem że te badanie trochę boli bo lekarz mi powiedział, ale boje się tego szpitala, jeszcze nigdy nie byłam w szpitalu 9nie liczac urodzin he he ). A w laboratorium umówiłam sie dziś na badanie nasienia na 4 września, tyle że mąż się spina już i może z nim być gorzej jak się zestresuje i nic nie będzie z wytrysku he he .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam panienki dopiero wrocilam z podrozy koledzy przyszly zeby ich na jakos prywatke zawiesc nie bylo wyjscie:):):) patinko teraz ci wyslalam powinno dojsc kalpek nie dziekuj po to tu jestesmu dziewczyny zaraz jakis film trzeba obejzec :):):,a, popkorn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku kochany trzymaj się ciepło i niedenerwuj się za wczasu bo dzidzi zaszkodzisz. Trzymam kciuki żeby w poniedziałek okazało się że wszystko jest w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide spac chyba bo jakas padnięta jestem, mialam dzisiaj sprzeczke z męzem i jakos mi humor nie wrocil dobranoc moje mile słodkich snow i tylko owocnych przytulanek wam życzę :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik dostalam teraz twoja fotke sliczna z ciebie kobietka i wogole sliczna z was para,nie bede pisala ze twoj jest fajny mezczyzna bo oberwie mi sie w leb :p jutro ja tobie wysle bo dzis juz jestem wypompowana na wszsytkie sposoby :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpek od tego jestesmy aby sobie pomagac chociaz w ten sposob :-) buziaczki i poglaskaj fasolke odemnie no i fluidki dla ciebie ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amithia
czy wiecie coś o tabletkach cilest bo kończe kuracje i strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amithia
?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha ha Sylwia strój Syreny albo lepiej za złotą rybkę się przebierz! Sara a ty za królczka! I jeszcze kicaj żeby cie gonił ze strzelbą :D :p Alutek nie martw się ja sie tak samo czułam jak ponad rok temu szlam na laparoskopię. Czułam się trochę pogubiona, niby zdrowa a jednak nie. Ale ten zabieg pomógł bo usunęli mi spory torbiel (średnica 3 cm.) A mąż się przełamie mój też stawiał opór ale jakoś poszło. To o niepłodności męskiej wzięłam z artykułu który znalazłam przypadkiem, teściowa mi podrzuciła rok temu, artykuł był w rzeczpospolitej i dotyczył niepłodności męskiej i jej przyczyn. W każdym razie podkreślam że naukowcy z Uniwesity North Carolina oraz z Australii i innych jeszcze placówek których nie che mi sie wymieniać dowiedli że częstszy seks i unikanie infekcji zwiększa szanse na poczęcie dziecka. Abstynencja jest błędem! {usta] 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze tu jest napisane: " W przypadku mężczyzn których plemniki są nieprawidłowe lepsze wyniki daje codzienna aktywność seksualna. Badania objęły 42 panów których plemniki miały nieprawidłowy kształt. Przez siedem dni pobierano od nich próbki nasienia i porównywano z próbkami po trzydniowej abstynencji. U 37 z nich codzienna aktywność seksualna dała wyższą jakość nasienia niż abstynencja. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloooooooo🌻 Wrocilam z pracy i cos bym dobrego zjadla , ale nie wiem co...hmmmmmmmm:D:D:D:D:D EfQa dzis nic nie gotuje bo wczoraj po pracy ugotowalam zupe ogorkowa i do tego piersi z kurczaka pieczone w piekarniku, ziemniaczki i surowka :D noi szarlotka jeszcze jest, wiec musimy zjesc to co nam zostalo:):P:P:P:P A jutro jednak mam off i nie ide do pracy hehehe jak sie ciesze:D:D:D:D zrobilam sobie wiec wizyte u fryzjera na 2:30 , bo chce zeby mi pomalowala odrosty i podciela cale i grzywke:D:D:D:Dnoi brwi wyskubac bo mam straszne:):):) Dobra spadam cos zjesc , a jutro bede z wami:) Buziaki👄 i pozdrowionka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! A ja mam całą blachę kartoflaka czyli babki ziemniaczanej więc mam obiadek z głowy. Do tego surówka i gotowe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę się brać za porządki bo koleżanka ze stanów przyjeżdża do mnie jutro. 6 lat się nie widziałyśmy. Patinka a napisz tak z ciekawości co z tymi twoimi znajomymi co kupili to mieszkanie bez umowy notarialnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny u mnie zapowiada sie ladny dzionek patinko dzieki za komplementy:):):)a o chlopa nie jestem wcale zazdrosna:P:P:P jutro mam miec @ tzn nie ma prawa byc ale cos czuje ze bedzie a jak bym zrobila dzis test to by juz cos pokazalo?????????/ ja otatnio mialam 3 sierpnia i teraz ma tez w sierpniu to moze byc tak ze 2 razy w miesiacu moze sie trafic@?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa maja czas do 2009 roku ale do jakiego miesaica nie wiem maja sie wyprowadzic ta wlascicielka stwierdzila ze ona sprzeda te mieszkanie za 300.000 to sa 3 pokoje lazienka kuchnia na tzw zadupiu bez auta pozal sie ... ja watpie czy ona sprzeda mieszkanie za to cene bo maja mieszkan ia znow isc w dol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,ja robie dzis rosolek,drugie pranko juz sie pierze,mam dzis gdzies dobry humor i nie wiem czemu,cieplutko na dworzu,a ja dzis bede jechac do Rodzicow,bo nasza pielgrzymka wraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jest mozliwe :-) ale oczywiscie obstawiamy ze nie przylezie :) pamietaj ze w dniu gdy ma przyjsc @ kobieta czuje ze go dostanie a tu niespodzianka. madzik ja kupilam bardzo czuly test i mnie wyszedl pozytywnie 4 dni przed planowana @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kalpek widze ze zapracowana jestes a ja oprocz 2 giej kawusi z mleczkiem i objadaniem sie miekkich ciasteczek z rodzynkami nic nie robie. jedynie stukam po klawiaturze :p ale bede robic dzis placuszki ziemniaczane :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati to jak dzis pojade do apteki to jak poprosze bardzo czuly test to jest jakis inny niz ten co sie najczesciej kupuje??????? on jest jakis drozszy???????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa na pewno duzo drozsze. ja u mnie za jeden test zaplacilam 20 funtow ok.80 zl w polsce sa pewnie ciut tansze ale mysle ze jak juz tyle wytrzymalas to poczekaj do jutra. no i nie kazdej kobiecie wychodzi test zalezy jakie jest stezenie Hcg w moczu. moja znajoma przez 3 miesaice tutaj miala negatywne testy i nie miala @ a miala juz 2 dzieci,ale miala bardzo nieregualrne okresy wiec czekala po 3 miesaicach poszla do lekarza ten zrobil test z krwi i wyszlo ze byla juz w 4 Miesaicu :) a ona tylko raz z mezem sie zabiezpieczala w dniu jego urodzin i okazal sie zloty strzal. teraz ma urocze 3 sliczne coreczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×