Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Kurcze jak tak czytam o tej Patrycji to juz nie mogę się doczekać kiedy mój będzie tak rozrabiał po domu! Klapek czekam razem z toba na dobre wiadomości. Może ta twoja ciąża była zbyt wczesna żeby cokolwiek zobaczyć? Ja miałam pierwsze USG dopiero po 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na usg, z malym na razie wszystko ok, wazy chyba w normie bo 1 kg wiec nie tyje nadmiernie. Natomiast nie czuje ruchów bo mały przekrecił sie i mam polozenie miednicowe, co prawda jest szansa ze sie odwroci glowka w dol ale lekarz powiedzial ze prawdopodobnie zostanie juz tak ulozony wiec pewnie bede miala cesarke. Mam przestrzegac scisle diety i w zadnym wypadku nie pic coli. Jescze sie trzese ze strachu ale mam nadzieje ze nerwy mi opadna i wszystko wroci do normy. natomiast nie wiem czemu zmienil mi sie termin porodu o 9 dni zamiast na 3 grudnia mam na 26 listopada, z mozliwoscia ze urodzi sie nieco wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a swoja droga nawet bym nie przypuszczala ze duzo cukru jest w chipsach i orzeszkach ;( a nie tylko w slodyczach, malo wiem w takim razie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-ja juz mialam 4usg robione,a jestem w 9tc i 1dzien,wiec w pon wszytsko bedzie wiadomo,ale boje sie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od kiedy jestem w ciąży nie jem czipsów, orzeszków a szczególnie ziemnych i arachidowych, nie piję coli i nie jem czekoladek. pewnie pomyślicie że jestem dzielna że takie wyrzeczenia znoszę otóż wcale nie - po prostu nie mam na to wszystko ochoty. Natomiast w nieprzyzwoitych ilościach pochłaniam jabłka, trochę rzadziej brzoskwinie i winogrona. Nie pogardziłam śliwkami i gruszkami. Ostatnio tylko się wyłamałam i parę marsów wciągnęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klapek dobrze policzyłaś te tygodnie? W poniedziałek wszystko sie wyjaśni. czekamy razem z Tobą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sloneczka moje ;-) wysle wam fotki tylko wieczorkiem jak bede w sypilani bo tam mam na starym laptopie a nie chce mi sie juz leciec na gore :p leniwa jestem :-) madzik ja musialam brac w turcji slub bo moj maz jest Turkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja na tych zdjeciach sie nie podobam sobie wogole bylam opuchnieta jak balon :-(a jeszcze w turcji 50 stopni goroca wiec napuchlam przed slubem samym bardziej... madzik tutaj groby dzieci sa sliczne rodzice daja zabawki lampki kolorowe i tu nie ma ze ktos ci ukradnie a w polsce moja mama kupi ladniejsze kwiatki dla bbaci i gora 2-3 dni sa i znikaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny caly czas bym spala jakis taki dzien monotonny @ poki co nie widac :):):) patinko a twoj maz umie mowic po polsku sorry ze tak glupio pytam ale mnie ciekawi to naprawde a tak bym chciala pojechac do turcji chociaz raz w wakacje byc opalona fajnie tam jest? a co do pomniczkow to masz racje teraz moj aniolek bedzie mial roczek i tez zamierzam mu kupic ladny bukiecik ale nie postawie wczesniej bo bije sie ze ukradna a jak tam nasza laura po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia mowilam ze bedzie ok:):):):):)ja strasznie lubie slodycze ale w ciazy mnie odrzucilo i nawet na ciastko nie poglam spojrzec i kazdy mowil ze bedzie chlopak i byl :):):)ale dobrze wiedziec o tych orzeszkach itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja normalnie też jestem łakomczuchem strasznym a teraz nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik moj zna pare slow tylko po polsku dzien dobry dowidzenia kocham cie szybko -swietnie wypowiada Siiibko :-) jak sie masz bardzo dobrze herbata Kur... m.. spadaj itp :-) ale malo ich zna ja wiecej znam po turecku :-) a gadamy lamanym angielskim turecekim i polskim mieszamy wiec ciezko nas zrozumiec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko pani misiowa u ciebie w lublinie tez tak leje jak u mnie ze swiata za oknem nie widac mowie wam dziewczyny tak leje jakby ktos za oknem wiadro lal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laura byla dzielna choc na korytarzu chciala uciekac mowi mamo ja wyzuce ta butelke po wodzie kosz byl na zewnatrz i jakos nie miala ochoty wejsc z powrotem :-) ale byla tylko kontrola nastepna za pol roku :-) na cale szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko zartujesz:):):)jezu ale bym chciala to zobaczyc jak rozmawiacie to ty umiesz angielski lamany ale jest turecki i polski a laura w jakim jezyku mowi patinko podobno turecki jest trudny to prawda??????? napisz mi 1 slowo po turecku plose:):):):0chciala bym zobaczyc jak on wyglada i chciala bym posluchac twojego meza pewnie jest smieszny i mecie duzo smiechu w domu rozbudzilam sie po twoim poscie:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W wa-wie też lało ale się już przejaśniło. I bardzo dobrze bo ja zaraz wychodzę a w taki deszcz to....brrrr nie chciało by mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz u mnie tez ewciu przestalo padac to ty przegonilas ten deszcz do mnie:):) patinko to laura juz chciala zwiac dobra ona jest sie osmialam:):):)a u ciebie jak tam pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinka fajne rozmówki musicie mieć w domu :) ide zobaczyć się z koleżanka i jej amerykańskim mężem. Uch ciężko się będzie gadało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdroszcze ci eqka ja tez bym chciala chlopunia :):):)to teraz efciu bedziesz cwiczyla angielski:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co patince los przyniesie zycze jej chlopunia pewnie by chciala prawda patinko???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do rozmowek nie zagladalam jakis rok :D a na slubie tylko wiedzialam ze mam powiedziec Evet-tak wiec na co sie zgadzalam cholera wie :D ale pisalam pismo ze pozostaje we swojej religi i ze dzieci tez beda katolikami. nie wiem co ci napisac bo ja znam krotkie slowka a zdanie wiem jak wypowiedziec a napisac ciezko :-) tamam-ok belki-byc moze hayir-nie Bilmiyorum-nie wiem aciktim jestem glodna itd alafabet maja taki sam jak poki tzn wymawia sie tak samo prawie kazda literke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EfQa hehe ale fajnie pogadasz sobie tylko amerykanski jezyk jest troszke inny od angielskiego. a rozmowki mamy polsko-angielkie hiszpansko-poslkie francuskie -poslkie turecko polskie i moj maz ma turecko -angielkie moja laura sie uczy francuskiego turecki zna pare slowek i sliznych zwrotow :p no i angielkiego wiec moze za 10 lat bedzie z niej jezyko tanczaco uzdolniona krolewna :p znow sie zacznie od przyszlego tygodnia uff srody balet w soboty stepowanie i religia bo idzie do komuni i tu maluch ojejeje :-) u mnie jest ladnie cieplutko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×