Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość kkinia30
Odnowie tylko jeszcze wpis w tabelce: STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ...............21.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello 🖐️ :-) ja juz na nogach ,ponownie zasnelam za jakas godzinke ale o 5 mialam znow pobodke czyli nici z dzisiejszego spania ... wlasnie cmokam kawusie wcinam paleczki biszkoptowe z rodzynkami :p i zaraz budze krolewne do dentysty az sie boje :-/ kiedys z nia chodzilam prywatnie w polsce i leczylismy mleczaki aby jak najdluzej mogly siedziec. ale potem laura sie zoreintowala za ktoryms razem ze to boli i juz nie pozwalala sobie tam grzebac a lekarz mial podejscie 20 minut potrafil za nim na fotel miala siasc bawic sie z nia zabawkami :-) no a tutaj jak przyjechalismy zaczela na fotelu dentystycznym piszczec wariowac a tutaj lekarze nie maja indywidualnego podejscia dla malych dzieci. wiec w sierpniu tamtego roku pod narkoza usuneli jej jednorazowo 11 mleczkow :-( ale prochnica postepowala blyskawicznie a ja co miesaic jakis nowy mleczak bolal puchla jje buzia a jak nie dala sie dotknac to musieli interweniowac tylko tutaj maja taka zasade jesli dziecko usypiaja do wyrywania mleczkow i np widza na kazdym zabku czarna chocby kropeczke to usuna doslownie wszsytkie. no a dzis kontrola bo laura ma z 6 stalych zabkow juz i tlumcze jej ze jak sie zrobi kropeczka to pna doktor tylko dotknie i ze trzeba dbac. pilnuje ja szoruje zabki 2 razy dziennie i plucze plyanmi spacjalnymi Ostra mieta tak jej sie podoba i od czego ta pruchnica?ale jak na razie widze ze ma czysciutko w buzi. no nic nagadalam sie uciekam bo nbie wyrobie sie buziaczki i milego dnia :-) kalpek widzisz wszsytko bedzie dobrze :-) oby tylko tak dalej. kkinia30 witaj 😘 dla ciebie i dla wszsytkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jejku Klapek ucieszyłaś mnie ta wiadomością. jeżeli macica się powiększa to znaczy chyba że ciążą się rozwija! Kiedy idziesz na kolejne usg? Pewno poczekasz jeszcze tydzień? Trzymam kciuki. Szkoda że na tą Betę nie możesz jechać do Katowic czy gdzieś żeby ci na miejscu zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Patinka to dziś masz ciężki dzień z Laurą. Mam nadzieję że Laura już na tyle wyrosła że da się dotknąć do zębów i wszystko pójdzie jak z płatka. Dla dziecka to tez przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia pozdrawiam! Jak ten czas leci już 16 tydzień! uważaj na siebie. 🌻 Smerfetko ciebie tez pozdrawiam i tajemnicze Smerfiątka. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie ze nie pisze ale siostra w domu na chorobowym siedzi - a jak w domu jest do do kompa niezbyt chetna zeby kogokolwiek dopuscic :-P buziaczki i fluidki ************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************ no i polmetek!! STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ...............21.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................20........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................15......... ..............13.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki pogratulowac tyle piania musze jeszcze nadrobic patinko doszly zdjecia swietna maialas suknie slubna no maz tez oczywiscie :):):):):):):) a te nagrobki piekne naprawde swietne sa nawet nie pomyslalam ze tak mozna zrobic jak bede u mojego dzidzi to tez zrobie zdjecie to pokaze ci jaki my mu zrobilismy grobek a laurze wcale sie nie dziwie ja to strasznie boje sie dentysty 😘 dla wszystkich jak nadrobie zaleglosci to napisze a i smerfciu mowie ci jak sie boje narazie nie widac sladu na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia _____ dawno cie nie bylo kalpek _____ niech sie macica dobrze przygotowuje bo bedzie miala co robic przez najbliższe 9 miesięcy posprzątalam troche, obiad mam gotowy i jestem z siebie zawowolona ale deszcz pada wiec ze spaceru nici jade dzisiaj popolludniu do sklepu dziecinnego po wszelkie zabepieczenia np.do kontaktow do szuflad bo moje dziecko szaleje i wszedzie wklada łapki i bardzo czesto placze jak sobie cos przytnie chociaz staram sie tłumaczyć ale jest za mała troszeczke jeszcze by rozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko narazie w majtkach sucho:):):):) aby po poludniu ich nie zalalo:):):)a wiesz co ja mleczaki mialam takie ladne a te 2 zeby byly straszne prochnica za prochniaca i tez puchniecie itp ja wspoklczuje laurze wiem co przeszla ja mialam aparat na zeby ale nie nosilam bo nie moglam w nim oddychac i tak sie zanidbalam a teraz zaluje bardzo no ale jeszcze cos sie da uratowac tylko trzeba chodzic do dentysty a ja sie bije:P:P:P trzymam kciuki za laure:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smerfetko to jeszcze troche popilnujesz 3 letnie dzidzi to wejdziesz w prawe to z twoimi smerfiatkami pojdzie ci jak po masle:):):):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pani misiowa no teraz patrysia zaczyna taki wiek ze tzrreba miec oczy do okola glowy:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam patinko ze to ty z tego zdjecia slubnego jestes bardzo ladna wiesz ladna masz karnacje tworzycie z mezem zgrana pare na pierwszy zut oka widac a laure odrazu poznalam:):):)ale fajnie ci slub w turcji marzenie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi stronka moja ide kochane zjesc sniadanko tylko najpierw musze do sklepu pojechac patinko daj znac jak tam laura zyje:):) dziewczyny prosze dzisiaj sie rozpisywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki ;) U mnie nieco gorzej od pewnego czasu bo dopadla mnie cukrzyca ciazowa- nie jadam slodyczy bo nie przepadam, analizowalam diete i oczywiscie znalazlam bład;) Cola, pepsi, cola pepsi itd ;( i to przez nia ;) Nie napije sie coli do konca zycia takiego amm stracha ;) Naczytalam sie w necie jakie niesia zagrozenie cukrzyca i boje sie o malenstwo ;( Nie mam okropnego wyniku ale prawie 160 to wysoki cukier... Mało tego dzidzius znacznie mniej sie rusza- prawie w ogole od 3-4 dni wiec ide dzis na usg... nie moge wytrzymac juz ze strachu wiec lepiej isc ale mam nadzieje ze wszytsko bedzie ok. Buziolki d la was kochane i trzymajcie kciukji o moje maleństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupuje tez dzisiaj glukometr zeby mierzyc sobie cukier, niestety paski do glukometru sa na recepte wiec musze jeszcze paski dokupic. dsziewczyny BOJE SIę..!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usg bede miala okolo 15 wiec przed 17 zajrze zeby wam powiedziec co i jak... a teraz ide sie wyplakac zeby nie robic z siebie posmiewiska w przychodni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
becia moja siostra tez maila cukrzyce ciazowa i wszystko bylo dobrze urodzila zdrowego chlopca u ciebie tez bedzie dobrze nie zamartwiaj sie i tzrymam kciuki za dzidzie:):):):)😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja też się śmieję że Smerfetka się wprawia i na razie sobie jedno na trochę wypożyczyła żeby potem szoku nie było jak dwa na raz sie pojawią :) :) :) Beciu nie martw się, rzeczywiście nie masz jakoś bardzo wysokiego cukru. Dostaniesz pewno tabletki albo w zastrzykach insulinę na obniżenie i wszystko będzie dobrze. Maleństwu na pewno nic nie jest. Moje tez ma takie dni że mniej sie rusza a czasem kopie jak szalone całymi dniami. Bardzo dobrze że kupujesz glukometr. jakby coś to pytaj, mój tata ma cukrzycę więc służę radą :) A jak robiłaś ostatnie badania moczu to wychodziła ci glukoza w moczu? Wiele kobiet ma cukrzyce ciążową, twoja jest w porę wykryta więc na pewno maleństwu nie zaszkodzi. Ale napędziłaś mi stracha...jutro rano lecę zrobić badanie z ta glukozą. dzwoniłam do taty da mi jeden glukometr żebym sobie mierzyła. A ja sie ostatnio objadałam słodyczami :( . Becia trzęsę sie ze strachu razem z tobą !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko-ja tez chce zdjecia slubne:)kalpek@wp.pl no na usg jade w pon i zobaczymy czy wszytsko ok jest,kluje mnie po lewej stronie tam gdzie ciaza,bo prawego jajora juz nie mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze klapek twoja dzidzia na przekór tym konowałom najwyraźniej sobie radzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu wstawiłam rosołek cielęcy :) z warzywkami mniam mniam. Idę kupić kluseczki i do fryzjera uczesać się ładnie. odkryłam że moja fryzjerka niedrogo sobie liczy więc skorzystam bo po południu i jutro mam spotkanie z koleżanką której 6 lat nie widziałam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Efqa-macica sie powieksza,zobaczymy w pon czy bedzie zarodek,wierze ze bedzie dobrze!!!ja wczoraj robilam rosolek,ale ja bym mogla codziennie jesc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej!!!!!!! No dziewczyny pisza, super:):):):) Ja wstalam i ide zrobic sobie sniadanko i pozniej troche posprzatac i lenistwo....o nie jeszcze poprasowac musze:) Milego dzionka zycze kochane i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×