Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

heheeh patinko fajnie z tym weselem napisalas:):):):):)ale turcy maja dlugi wyraz NIE a oni jaka maja religie???chyba calkiem inna niz my

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mezowi marzy sie chlopak ale mowi aby zdrowe ale pewnie se marzy po cihcutko tylko mi nie gada bo wie ze dostanie w leb :D kurcze a ja nie wiem ??wiem jak podejsc do dziewczynki jak ja pielegnowac i myc a jajuszek jeszcze nie mylam i nie cmokalam :-) jak moja pipulinke kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Melduję się na posterunku, bo o dziwo dzisiaj internet mi działa, a zapowiada się bardzo długi wieczór bo mąż wróci bardzo, bardzo późno z pracy. Kalpek to chyba dobry znak, że macica się powiększa, trzymam kciuki 👄 Madzik jak tam? Zawitała do Ciebie @, czy może zgubiła adres? Myszko a co u Ciebie? Pewnie znowu jesteś w pracy... dbaj o siebie, bo mam wrażenie, że za ciężko pracujesz 👄 Smerfetko masz rację, że nabierasz wprawy na cudzym dziecku... 👄 zdradź w końcu te imiona, bo czuję, że mnie specjalnie dręczysz 🌼 Patnko i PaniMisiowa przesyłam pozdrowienia dla waszych córeczek 👄 oby dwie są słodkie EfQa odpoczywasz? Już jesteś po spotkaniu z przyjaciółką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to nasza laura idzie do komuni jak ona ze wszystkim wyrabia:):):)od poniedzialku szkola i u mnie sie zaczyna ostatni rok oj ciezko bedzie juz bym chciala szkonczyc ta szkole zeby zby szybko zlecialo:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Dorota też się zamelduj! Wyprawiłaś już męża z domu? A co w pracy, wszystko ok? Bo po urlopie bywa ciężko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oni sa Muzulmanami jakos tak sie pisze :D ale moj wogole nie wita allaha na lezoco wogole nie chodzi do Meczetu-ich kosciola choc mamy jedynie nie dotknie szynki i co ze swini broni sie rekami i nogami a ja gotuje i jakby wiedzial co mu tam wzucam do talerzyka a on masuje sie po brzuszku ze dobre :D ale skoro nie praktykuje i mowi ze dla niego ta religia moglaby nie istniec ze on tylko sie po prostu tam urodzil wiec i jak nie przykladam do tego uwagi ,znajomi mowia ze trafil mi sie rzadki Egzemplaz bo Turki lubia swa religie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Olawd tęsknimy za Tobą a Ty ostatnio tak rzadko się odzywasz... pewnie już o nas nie pamiętasz... Sylwia29 a Ty gdzie się chowasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc sarciu no narazie @ nie widac ale boje sie wstac rano bo jak sie @ pokaze to jej chyba leb ukrece patinko moj dawid mowi ze on bedzie calowal jak bedzie male bo jak tak troche podrosnie to bedzie sie wstydzil hehe a jeszcze jakby to byla dziewczynka to juz calkiem:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Sara duza 😘 dla ciebie oj ciezko jakby tak pomyslecbo od 9 tej do 3 ciej jest w szkole potem jakies kolka szkola tanca religia i no i w niedziele kazda obowiazkowo kosciol bo ksiadz daje pieczatki ktore trzeba pokazac na religi aby mogla isc do komuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko masz rację skoro Twój mąż nie chodzi do meczetu to i tak grzeszy więc to, że zje niedozwolone mięsko już mu bardziej nie zaszkodzi. A tak w ogóle to Muzułmanie chyba nie piją też alkoholu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a efcia poszla dopiero na spotkanie saro:):):) to patinko powiem ci ze takiego meza to ze swieczka szukac hehe a tym co mu zucasz do talerza to sie usmialam :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko masz przechlapane z tymi zajęciami w szkole i w kościele (prawie jakbyś sama chodziła), pewnie Ci będzie ciężko wszystko pogodzić jak się dzidziuś urodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec mamy calkiem sporo juz ubranek przeslicznych ale starm sie kupowac bezowe kremowe biale itp albo blekitne bo dla dziewczynki jak by co to bedzie w porzadku. ja wlasnie ciezko z tymi jajeczakmi :p ale moze jak ujze to bedzie sekunda i tez bede calowala :-) moj to by szalal jjeku ale mysle ze 9 wrzesnia jak bede miala te usg to sie w koncu dowiemy ;-) Sara fajnie ze masz neta :-) madzik a moze tak bys sobie strzelila tescik ciazowy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko ja w meczecie byłam w roli turysty (trochę dziwne dla mnie to zdejmowanie butów i zakładanie chustek na łeb, ale w Polsce meczetów brak więc dla nas to niezła atrakcja...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madzik nie strzelaj sobie teściku, bo u mnie zawsze przyciągał tą mendę @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na poczatku jak gotowalam mu to on z smietnika wyciagal opakowanie po miesie czy go nie klamie hehe :D aja sie nauczylam go przechytrzac :D nie pija alkoholu i z tego jestem szczesliwa jestesmy razem 2,5 roku i tylko raz wypil 2 kieliszki Tureckiej wodki i mial bombe taka jak ja po litrze wodki :D Sara bedzie przechlapane ja sie naprawde tego boje ale staram sie nie myslec o tym zeby nie zglupiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No w końcu od niepamiętnych czasów zaczynam łapać stronki... jestem pełna optymizmu, że może się w końcu uda zajść w tą ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara uda sie na pewno zobaczysz ja w to wierze i podsylam ci fluidki specjalnie dla ciebie ****************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘 i dla madzik ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘 i dla wszsytkich starajacych sie ***************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj patinko ciagnie mnie strasznie ale mam apteke jakies 5 km odemnie i teraz jest zamknieta chcialam wczesniej ale moj mnie nie chcial awies bo powiedzial ze za kazdym razem jak mi sie spozniala @ to robilam zaraz test i na drugi dzien rano juz mialam ale jutro odrazu jade rano do apteki bo juz zaczynam sie meczyc tym :):):):):)ale kiedys jak mialam miec @ w tym samym miesiacu to zawsze mi sie spozniala i jak np mialam miec 30 czerwca to dostalam 1 lipca mam nadzieje ze teraz tak nie bedzie:):):):) tak juz sie nastawilam ze jej nie bedzie ze nie wiem co zrobie jak przyjdzie to moj pierwszy cykl staran moze dlatego tak to przezywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w turcji polowa ludzi wierzacyh jest jak zaczyna sie Allahowanie ja tak mowie na to to potrafia na ulicy klasc sie a polowa tacy normalni nie nosza hust z zona od barat meza madzik widzialas w normalnym kostiumie byla kapielowym niektore w bikini a niektore w hustach i szatach po wodzie plywaly widok komiczny bo temperatura nie do zniesienia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sarciu wlasnie o tym patince pisalam jak bylam w ciazy to mozecie nie wierzyc ale test zrobilam jak @ mi sie spozniala 2 tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda ze wiekszosc dziewczyn nie chce zagladac albo zaglada od niechcenia :-( Smerfetka uczy sie jak byc mama :p potem bedzie profesjonalistka A ja sie glodna zrobilam i jestem dzis wyrodna mama bo nic nie ugotowalam :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki kochane moja coreczka prosi o spacerek do parku i moze dzis mc donalds laura Happy meal z mleczkiem a ja piersi z kurczaka w sosie czilli uwielbiam :p jak doczolgam sie to raport obowiazkowy ma sie rozumiec :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko ja jestem non stop no chyba ze musze jechac do francy:):):):) moj komp chodzi non stop ale teraz musze noge rozchodzic bo mi zdretwiala chyba tak sie mowi:P:P:P no a teraz ta szkola ale aby bede z niej wracac to odrazu na keffe bede siedziec:;):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×