Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Ja wrocilam juz ale zaraz ide do fryzjera, wiec bede pozniej:) Ale u nas goraco ufffffffff....musialam sobie wziasc apap bo mnie dalej tak cmi ta glowa, a wypilam juz 2 kawy;) Buziaki👄 i do uslyszonka pozniej lub jutro:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wrocilam cala i zdrowa oczywiscie na kolacje zjedlismy jeszcze placuszki bo zostalo ciasto :p Efqa nastepnym razem skorzystajm z twej rady 😘 dzieki :-) glowa mnie strasznie rozbolala wiec ide wyszorowac moja krolewne i uciekam do lozeczka wzielam paracetamol bo czuje ze sie bedzie nasilalo :-( madzik pamietam o tobie ze mam wyslac fotki jak tylko poczuje sie lepiej od razu sie do tego zabiore 😘 dobranoc wszystkim papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik ja mialam wlosy tez bardzo dlugie i geste i w polsce w lutym 420 zl wydalam na baleyaz i scieniowanie a w kwietniu je scielam to sie nazywa odlot ale tez wylatywaly mi garsciami niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
No i nikt nawet nie zauważył, że mnie nie było, a ja biedna do internetu wejść nie mogłam, bo sprzęt odmówił współpracy. No a teraz to już się szykuję do spania bo rano jak budzik zadzwoni to normalnie tragedia... pozdrawiam dziewczyny i do jutra. Dobranoc 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam. Sary nie było, Smerfetki, Misiaczków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorota otrzymujesz pisemne UPOMNIENIE! Za nie zaglądanie na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia odezwij się co u ciebie? Obca, Kakusia uściski dla dzieciaczków! 👄 ❤️ Dobrze że Madzik doszedł bo koleżanek nam ubywa na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przecież Dorota
jest zdaje sie na wywczasach z męzusiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny efqa barzdo milo mi sie zrobilo jak napisalas o mnie :):):) za to ja bede z wami jak to sie mowi do konca dawid juz nawet mowi ze sie uzaleznilam od kaffe heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydawało mi sie że już wróciła z tych wczasów?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😘 😘 😘 😘 😘 ide spac dobrej nocki dziewczyny pozdrawiam wszystkich misiaczki a ty gdzie smerfetka twoja godzina nadeszla i cie nie ma:):):) sarciu ja o tobie pamietam [kwiat 😘 dla wszystkich jutro moj zyciowy dziem ciekawe czy ta malpa przyjdzie i powiem wasz szczerze kochane ze o dzidzi wcale nie mysle papapaapap]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o i jeszcze stronke zlapalam na nocke no to moge spac spokojnie malpy napewno nie bedzie :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nalezy się wam pochwała za pisanie, brawo dla Madzika, Myszki , EfQy, Kalpka, Pani Misiowej , Alutka i sylwi, super,ze tyle piszecie, no i Patinki oczywiście. Ja jakoś ostatnio mam mało czasu zajmuję sie małym dzieckiem, ale jeszcze tylko jutro, ale mimo iż ma 3 lataka trzeba mieć oczy na około głowy, dlatego tez nie mam czasu wejść na kaffe, bo spedza u mnie prawie całe dnie.No a poza tym wiadomo dom i obowiązki, ale staram się do was zaglądać jak tylko mogę, choć czasami to mi się nawet kompa juz nie chce włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro ja o Tobie pamiętam no i weź się za ten sprzet , niech zacznie współpracować,żebyś z nami częściej klikała. Efqa dorotka wróciła, ale chyba ostatnie wolne dni spędza z mężem przed jego wyjazdem, więc dajmy im spokój, niech szaleją, ale jak w weekend Dorotka się nie odezwie oj to już żółta kartka dla niej. Misiaczek nie odzywa się, bo nie ma netu, po niedzieli najprawdopodobniej będzie miała, więc dziewczyny prosze duzo optymizmu wnieśc na forum za Misiaczka. Madzik mam nadzieje,ze @ nie przyjdzie. Myszko buziaki dla Ciebie. Pati masz rację wypoczywaj. Ja jakoś nie mam za wiele czasu na wypoczynek, a jeszcze we wrzesniu czeka mnie remoncik i malowanie i znów duzo sprzatania, uff ale może w listopadzie albo w grudniu zdążę odpocząć, bo jak maludy przyjda na świat to zostanie mi tylko marzyć o odpoczynku, a teraz kiedy moge wykorzystać, to jakoś tylko czasami mi się udaje.No ale nie ma co narzekać i tak jest super przy mojej ciąży wszystko robię, więc super, tylko szybko już się męczę. No i straciłam wątek, więc mówię dobranoc i słodkich snów. Kalpek czekamy na dobre wieści, inaczej przecież być nie moze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze się poprawię... tak juz na sobotę, bo w końcu już piatek, a jutro mogę zapomnieć, ale te tygodnie uciekają. Olawd jak Twoje samopoczucie? Kkinia co u ciebie? Iwa odezwij się. Dzodzanna , ANNA , XXmadziarekxx gdzie się podziewacie? STARAJĄCE SIE Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ...............21.09.08 ZACIĄŻONE Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................26........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? DZIECIACZKI URODZONE Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcik jak u ciebie, Kasiada, Rusaczek i inne dziewczyny, Monita halo, halo odezwijcie się. Kakusia, Obca co u Was, czekamy na wieści od was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka a ja cos spac nie moge spalam jakies 2 godzinki i teraz wstalam na siusiu i zasnac nie moge :-( smerfetka ale ty jestes zabiegana kurcze, uwazaj tylko na siebie prosze cie bo nosisz w sobie 2 ke dzieciatek a to duzy wysilek dla ciebie. dorota ma soatnie dni z mezem wiec niech odpoczywa aby nazbierala duzo optymizmu na nastepne dni 😘 misiaczki bez netu ojej ale czekamy z wielka nicierpliowscia do poniedzialku az do nas dolaczysz ,my tu czekamy na ciebie 😘 ide wskocze na poczte i wysle obiecane fotki dla madzik to bede miala z glowy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej madzik poszly do ciebie 3 fotki nie sa najswiezsze bo sprzed roku ale mam nadzieje ze moga byc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja poprawie tabelke :p 😘 STARAJĄCE SIE 😘 Nick/Skąd..................Wiek............Ilosc cykli............Data @@@ xxmadziaraxx/k.Kalisz....29..................45...... ............23.08.08 KameaC/Lublin.............32.............min. 30.. ................??.??.08 Myszka24/USA.............25...................16.. . . .. ..........10.09.08 Sylweczka78/Żory.........29...............min.77... . ............??.??.08 Rusaczek/Nowy Sącz......33.............min. 38..................16.08.08 Monita32.....................33...................16... ...............??.??.08 alii/Warszawa..............27....................33.... ......... ....??.??.08 Aneczka227/Malbork......20...................12..... .............??.??.08 A.N.N.A/Barlinek............30....................4... ...............??.??.08 dzodzanna...................34....................28.... .............??.??.08 Ewcik_1 ......................32...................33............. ....??.??.08 Sara76........................ 32...................49.................03.09.08 dorota822....................26....................21. .. ............19.08.08 misiaczki......................23...................36 ...............09.09.08 iwa18 /uk.....................26....................7......... ........??.??.08 alutek29......................29...................14.. ..............14.09.08 Kasiada/Nowy Sącz.........26...................30..................??.??. 08 madzik255....................20...................1..... .............29.08.08 Sylwia29.......................29..................38... ...............21.09.08 😘 ZACIĄŻONE 😘 Nick/Skad...............Wiek........Tydzień ciąży......Termin porodu AnulaS ....................27...............13................... ......29.07.08 Patinka26...............26................27........... ..............30.11.08 EfQa......................30................29.......... ...............11.11.08 becia_gask..............26................ 9... . .....................03.12.08 asiunia27................27..................21......... . ............07.01.09 olawd.....................28..................19........ .. ...........23.01.09 Smerfetka ..............29.................20 (bliźniaki)............24.01.09 kkinia30.................30..................10......... ..............16.02.09 kalpek....................22..................5......... .................? 😘 DZIECIACZKI URODZONE 😘 Nick....................Płeć.................Imię....... ...........Data urodzin PaniMisiowa..........córka.............Patrycja......... ........21.12.07 Kwatolina.............??????................???????.... ................??.??.08 Fiolek..................córeczka.........Maja .....................02.05.07 Obca...................synek.............Kubuś.......... ...........01.07.08 Fajniutka2005......?????..................?????......... ..............??????.08 Kakusia 22...........synek...............Kacper................ 19.07.2008

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide sobie puscic jakis filmek tylko kurcze same horrory mam wgrane :p pora jakby nie zbyt ciekawa ale co tam obejrze ponownie po raz 100 Zejscie super film przez polowe filmu jakby lekko przynudnawy ale za to pozniej o kurcze akcja za akcja :p polecam dla tych ktorzy nie sa strachliwi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie wstaniecie rano i powiecie patinka ma jazdy nocne :p ale naprawde nie dosc ze 2 godzinki probuje sie ulozyc jakos do snu to jesze budze sie co chwilke :-( a musze dzis wstac wczesnie bo Laura ma denstyste no a potem koleance jade pomoc ponownie przewiesc rzeczy samochodem dosc kawalek bo musiala by autobusem a ona w 35 tc wiec troszke nie bardzo. Uciekam slodkich snow bo jeszcze polowa nocy zostala :p pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha Sara ja o tobie caly czas mysle 😘 :-) no i fluidki jeszcze dla was :-) *********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************** 😘 madzik dzis wielki dzien mam nadzieje ze majtki beda suche :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja wczoraj bylam u gina,bo bolalo mnie z prawej strony tam gdzie nie ma jajnika,wiezadla tam sa i sa naciagniete,ale gin mi tez powiedzial,ze macica sie powieksza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
Hej dziewczyny! Jestem,jestem u mnie wszystko ok za pare dni zaczne 16 tydz.Jak ten czas leci,brzuszek juz zaokraglony stare spodnie na dnie szafy zaczynam polowanie na luzniejsze ciuszki.Dzisiaj mam 2 rocznice slubu,jutro wybieramy sie gdzies z mezusiem uczcic ta okazje. Mam dzisiaj wizyte u poloznej,sadze ze podstawowe badania zrobia i rutynowe pytania. Ide kochane juz bo do pracy sie musze wyszykowac. Czy ktoras z was ma jakis kontakt z AnulaS bo strasznie jestem ciekawa co urodzila bo miala temin na koniec lipca,przestala zagladac do nas ale moglaby przynajmniej pochwalic sie co urodzila. AnulkaS daj znac co tam u ciebie i dzidziusia :) Milego dnia zycze kazdej z was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkinia30
kalpek-trzymam za ciebie kciuki,jak macica sie powieksza to chyba nie z byle powodu.Jak wszystko bedzie ok to my chyba razem w lutym bysmy rodzily,dobrze mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×