Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

myszka nie wiem czemu ale zdaje mi sie kiedys wysylalam ci kilka zdjec ze slubu??? jesli nie zrobie to wieczorkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko bujaczki obejrzałam. Chyba ten pierwszy jest najfajniejszy i wydaje mi się, że najbardziej bezpieczny dla dziecka, no ale to Ty masz to szczęście zadecydować, który kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam🌻 Ja niedawno wstalam i pije kawke i jem sniadanko:):):) Patinko nie pamietam abym miala zdjecia z Twojego slubu, jezeli mozesz to przeslij mi lub niech mi przesla dziewczyny, ktorym wyslalas zdjecia, adres emailowy jest w poprzednim moim poscie:):) nie musi to byc dzis , kiedy bedziesz miec czas👄 Zaraz sie biore za pranie dywanow, bylam wyporzyczyc maszyne do czyszczenia dywanow i musze ich poprac bo juz sa tak brudne:):) a poniej bede gotowac krupniczek i kotlety z piersi kurczaka:):) Zycze wam milego dnia i bede zagladac :)👄 Madzik trzymam caly czas mocno kciuki aby ta @ nie przyszla:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny juz jestem:):):):):0 smerfetka sie odezwala dobrze cie slyszec 😘 gla ciebie i smerfiatek patinko wszystkie sa swietne jaki wybierzesz i tak bedzie wspanialy a widzieliscie te kolyski co same usypiaja dziecko tez sa swietne:):):) panimisiowa patrysi lezaczek tez jest bardzo ladny jak bede miala dzudzie tez sie w takie cudo zaopatrze:):):) myszko dzieko za kciuki jak narazie @ zgubila moj adres oby go nie znalazla najlepiej niech zapomni o mnie na 9 miesiecy:P:P:P:P 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja jestem:) Popralam dywany, krupnik ugotowany, jeszcze musze kotleciki przyprawic i usmazyc ale to jeszcze za chwilke.... Madzik i ja tam po spotkaniu z jedza???? heheehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie a gdzie reszta dziewczynek sie podziewa???? Odezwijcie sie kochane :):) Madzik czy moglabys mi przeslac zdjecia Patinki na moja poczte????? Jezeli oczywiscie masz czas:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz przyjdzie ta sobota to nikogo nie ma:(wszyscy poki maja jeszcze pogode to wyjezdzaja na weekend:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko-dobrze sie czuje,cycki juz mnie bardziej zaczynaja bolec jak sie wieczor tylko zbliza,najadlam sie pieczonej kielbasy i najedzona jestem,ale to pewnie nie wszytsko na dzisiaj:)a u Ciebie co slychac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko mniam mniam masz obiadek ja bylam maliny zbieralam:):):P:p a zdjecioa od patinki ci wlasnie wysylam daj znac czy ci doszly:):):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny moze jha bym sie poszla umyc bo jutro u mnie sa dozynki i ma byc maryla rodowicz to trzeba jakos wygladac:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko wyslalam ci zdjecie najmlodszego wczesniaka na swiecie dziewczynka wazyla 280 gram i byla wielkosci piora do pisania dzoewczyny jak bedziecie chcieli to wam wysle dajcie znac aby:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku to dobrze ze czujesz sie ok i ze piersi bola , bo to jedyny objaw ze fasolka jest i rosnie👄 Madzik zaraz sprawdze czy zdjecia doszly i Ci napisze:)- dziekuje🌻 U mnie nic nowego i ciekawego nie ma....dzis wieczorkiem idziemy troche potanczyc , wiec porobie troche zdjec to Wam poprzesylam jutro lub w poniedzialek....u nas teraz jest dlugi weekend , wiec poniedzialek mamy off, a tak pozatym dni biegna szybko i coraz blizej do terminu @ i jestem ciekawa czy przylezie;) chociaz znajac ja to pewnie przyplata sie :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik od Patinki tylko jedno zdjecie mam - chyba grob udekorowany Kubusia.....wiec poprosze o reszte zdjec....a tej dziewczynki zdjecie dostalam, boyciu jaka malutka.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko nie ma za co 😘 kalpku juz wyslalam ci dziewczyny za nie dlugo wroce polde sie wykapie na ta nasza Maryle jutro:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinki ze slubu juz doszlo mi:) Pieknie wygladalas kochana i tych zdjec napewno nie mialam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz jestem :):):):) tylko moj mnie zgania stoi 2 komp w pokoju to musi sie pchac tu gdzie net jest no :P:P:P:P no nic to zejde mu nie dlugo wroce 😘 chce tu widziec skonczona stronke jak wroce:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×