Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Gość Sara76
Ja też chyba pójdę coś przekąsić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Patinko nałapałam od Ciebie fluidów w obie kieszenie, biorąc pod uwagę fakt, że 3 września mam termin @ mogą mi się przydać i oby tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saro napewno te fluitki przestrasza malpe i nie przyjdzie do ciebie:):):):)tak cos czuje a gzdie reszta dziewczyn piszcie piszcie bo inne keffe maja po 1000 stron a my tak marnie musze nadrabiac :P::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny obliczylam na kompie ze najwieksze szanse mialam na dzidziusia 17 sierpnia w wtedy nie robilismy tego :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale teraz jak mialam cykl 29 dni to wypda zer zloty strzal wypada 18 a wtedy to robilismy to juz nie wiem o co tu chodzi:):):) ostatnio wcale o tym nie myslalam a teraz znow zaczyna mnie brac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem :) Posprzatalam mieszkanie i mam czysciutko:D:D:D:D Zaraz musze leciec po pieczywo bo nic w domu juz nie mam, a pozniej do szefowej w odwiedziny i jak wroce to chyba bede robic placki ziemniaczane, bo od wczoraj mi po glowie chodza ( Patinko 🖐️ ) Dziewczyny ladnie dzis dajecie czadu z pisaniem, ale to wlasnie superrrrrrrr ze niema pustek:) Zagladne do Was jeszcze pozniej, mam nadzieje ze bedziecie🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale sie wkur*********ja na gg mam opis MAM NADZIEJE ZE TO JEST TO CO MYSLE chodzi o fasolke oczywiscie a szwagierka domnie z takim tekstem CZYLI CO i zachwile ona miala opis I CO TERAZ........a na kacu miala smutna buzke juz jej chyba nie pasuje cos jak bylam w ciazy i sie dowiedzial to odrazu do dawida co on teraz zrobi itp jakby chciala go zdolowac i on zaczal sie bac i wstydzic mnie boje sie ze teraz tez go tak zniecheci bo wiecie nie ktore tak umieja dzidzie uprzykszyc a facetom to latwiej wchodzi :(:(:(:(:(:(:(:( juz pewnie mnie obgaduje z druga szwagierka bo nie odp albo to francy odrazu zadzwonila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plakac mi sie chce normalnie teraz mo napisala ciaza a ja jej odp moze niech spier........madra chodzi z dawidem do klasy i on caly cas ja wozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Myszko też obejrzałam, masz rację smutna historia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka_________ film jest bardzo smutny ale taki dosadny i dający do myślenia, że powinien pomoc tym które chcą to zrobic wiesz ze ja ogladalam ten film i myslalam o Patrysce, ktora teraz lezy i sobie spi i tak uroczo posapuje i jest taka ufna i calkowicie ode mnie zależna i mi sie ryczeć chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko ja obejrzalam juz wiele filmow na ten temat nawet ma duzo slow nie narodzonego dziecka chcecie posluchac??????? a jak wchodzilam na ten film to dawid odrazu mowi zaraz bedziesz wyc ja streasznie jestem na ten temat uczulona i taki placzek jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znow niewiem czemu napisalem moze zobaczyc bym cie chcial bedac tu aniolkiem w niebie obserwuje sobie ciebie widze....... czesto jestes na mym grobie chyba wiec cos peklo w tobie widze........ placzesz krzyczysz szlochasz moze ty mnie jednak kochasz placzesz takze gdy dzieci widzisz nigdy ich nie tulisz boisz sie? bezydzisz? koncze juz mamo...no otrzyj lzy kiedys bedziemy razem ja i ty wiedz mamusiu ze ja kocham ciebie najbardziej w niebie......... w imie Boga i swoje WYBACZAM TOBIE:):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara76
Madzik teraz to się rozkleiłam,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JUZ WYJE NIE MOGE::(:(:(:( mamo dzisiaj mnie zabilas powiedz... obchodzi cie to co zrobilas dlaczego w takiej chwili mnie zostawilas mam tyle pytan do ciebie ale ty uwazasz ze moje miejsce jest w niebie dlaczego mnie nigdy nie kochalas? dlaczego mi zycie odebralas? nie mialas prawa mi zycia odebrac mimo tego ze mi go dalas mamo........ nie wiem dlaczego tak wolalm do ciebie bedac juz tutaj aniolkiem w niebie nie wiem dlaczego ale cierpiac szlocham bo mamo....mamusiu tak bardzo cie kocham tak bardzo chcialem zyc z dziecmi sie bawic ale ty postanowilas sie ze mna rozprawic chcvialem caly swiat zobaczyc ale ty zrobilas cos czego nie da sie wybaczyc zabralas mi szanse jedna jedyna nie chcialas bym byl twoja dziecina kiedy bylem w srodku w tobie tak myslalem o rodzinie sobie jak wygladzasz sie zastanawialem mamo.ja tak strasznie cie zobaczyc chcialem mamo ja tak strasznie chcialem zyc marzylem o tym by twiom dzieckiem byc nie moge pojac ze ty moja mama tego wlasnie chcialas mamo ja wciaz zyje i cie obserwuje lzy mi plyna i serce mnie kluje tak bardzo chce cie zapytac DLACZEGO????::(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAMUSIU!!!!!1 czy ja umieram dlatego ze tatus cie dreczy? ze cie nie kocha i cie meczy? ja cie tysiac razy mocniej bede kochala ja twoja corunia mala ja bede ci buzi na dobranoc dawala ja bede sie z toba bawila i smiala nie pozwol zebym sostala zamordowana mamusie moja kochana on teraz szczypcami oczy mi rozdusi nie bede widziala mojej mamusi a ty mamusiu bedziesz widziala nie pozwol zebym zostala zamordowana spojrz do smietnika tam bede lezala na dnie smietnika pogrzebana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny juz ekranu nie widze bo lzy mi zaslaniaja to koniec pisanie:(:(:(:(:( bo ja to jak sie rozwyje to godz moge siedziec i plakac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:(:(:(:(k**a ale mnie one wkurwiaja nie moge miec dziecka??????????????????????????????????????????? bo komus to nie pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik-jak to obliczylas ze jestem w 10tc?dziewczyny ja nawet nie ogladam takich rzeczy,bo potem spac nie moge:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kalpek
wychodzi zdecydowanie 9 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×