Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

kalpku wzielam jeszcze raz i mi wyszedl 10 moze masz 9tydz i 1 dzien i nie pokazuje mi tak tylko odrazu 10 tydz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik az mi lzy stoja w oczach jak to przeczytalam kiedys bylam na tej stronce i czytalam te wierszyki....... z laura bylam w parku ale wytrzymalam godzinke i zaczol mnie kregoslup bolec cale plecki okolice krzyza wiec pojechalismy do mc donalds laura oczywiscie z tekstem do mnie mamus ja sobie zamowie no ok i mowi happy meal i chicken neggats i cola a ja wkroczylam do akcji i mowie co to moja panno jaka cola chciala sie wycwanic wiec powiedzialam albo mleko albo soczek no to ok mleko :-) spiaca jestem ale okropnie boje sie tej nocki z uwagi na wczorajsza :-( okropnie sie tak meczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sie objadlam kurczaczkow i sprite wypilam ze nie wiem czy cos jeszcze zmieszcze :p a niedobrze jesc o tej porze :p madzik u mnie jest godzinka do tylu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ze mnie gapa :-( rozmawialam z mama na skype wczesniej i mialam zalozone sluchawki no i potem ogldalam ta stronke ten film smutny i czytalam glosno Laura sie rozplakala bardzo mocno i zapytala czy jak ktos nie chce dziecko to czym je doktor zabija i placze ciagle :-( ale ja nie madra jestem ide sie znia polozyc i poprzytulac tylko jak jje to wytlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie zasne to bede was zanudzac abyscie mialy na dzien dobry jakas lektorke :p ale miejmy nadzieje ze zasne i wezme jednak ta szklaneczke mleczka a kupilam dzis swiezutenkie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik dam ci dobre radę nic sie nie przyznawaj że starasz sie o dziecko. jak będą sie pytać to powiedz że najpierw chcesz skończyć szkołę i wogole to nie teraz. przyznasz sie jak zajdziesz gdzieś w 4 miesiącu. Naprawdę wyprzyj sie na razie wszystkiego, jak nie siłą to sposobem! Ja na razie wróciłam! Klapek no to serduszko już musi bić. Nie ma mowy musi byc ciąża. Dobra uciekam bo mąż mnie wygania!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wzieelam prysznic i czuje sie o niebo lepiej :-) wzielam 2 mleczka cieple jedno dla laury jedno dla mnie i ide szukac adresow emailowych aby wyslac obiecane fotki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz mam z glowy zdjecia polecialy :p Kalpek Pani misiowa nie wystraszyc sie i nie robic ze mnie tarczy do strzelania :p zartuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co zmeczona jestem ziewam mleko juz wypite a ja zasnac nie moge ale ide puszcze jakis film moze sie uda 😘 dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytałam wierszyki i obejżałam film i się rozwyłam. Przypomniało mi się jak byłam na studiach to dowiedziałam się że moja prawie przyjaciółka z liceum usunęła ciążę, mi powiedziała po czasie. Jqakbym wiedziała wcześniej to napewno niepozwoliłabym jej tego zrobić. Jak przyszła do mnie to wyłysmy jak dwa bobry. Kupiła jakąś tabletkę wtedy za 500 zł i kiedy ją już wzieła to załowała ale niestety zaczeło się - krwotok, Chłopak jej tego nie wybaczył bo się rozstali. Płakał razem z nią czemu to zrobiła, ale ona przestraszyła się przyszłości bo jak twierdzi nie miała nic, nikomu nie powiedziała nie poprosiła o pomoc. Miała wtedy około 20 lat. Nawet rodzice nie wiedzieli i nie chiała przysparzać im więcej problemów bo jej tata był po wypadku. Jak sobie to przypominam to włos mi się na rękach jeży. Ona jeszcze teraz nie ma dzieci, ciekawe czy nie będzie miała z tym problemów, po czymś takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko-w ciazy bylas czy nie?pulchniutka na buzi i ladniutkie zdjatko,a Twoj maz przypomon ami mojego wujka,jak dwie krople wody powaznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Alutek to straszne co napisałaś. niestety dziewczyna sobie przez to usunięcie życie zmarnowała, bała sie przyszłości i kłopotów jakie przyniosło by dziecko w tym wieku (chociaż Madzik w tym samym i zupełnie inaczej myśli) a teraz do końca do końca życia już od tego nie ucieknie. Straszne. Dzisiaj ładna pogoda! Chyba trzeba się na spacerek wybrać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wam jeszcze koniecznie napisać bo nie wiem czy wiecie że najlepszą kliniką leczenia niepłodności w Polsce jest Centrum Leczenia Niepłodności w Białymstoku. Oni mają zadziwiające wyniki. Pomagają w zasadzie 85% par które się do nich zgłaszają. jeżeli któraś ma blisko to na inseminację dobrze by było tam pojechać. ja się sama tam wybierałam z mężem ale już nie zdążyliśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat czytałam w gazecie wywiad z profesorem z Akademii Medycznej który pracuje również w tej klinice i on mówi że problemowi niepłodności towarzyszą tak silne emocje, że poziom stresy wywołany tym faktem porównuje się do tego jaki występuje w chorobie nowotworowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kalpek bylam rowny miesaic po stracie Kubusia i puchlam w takim tempie ze szok ale to byla wina tabletek psychotropowych. a ja wstalam wlasnie kilkanascie razy w nocy wstawalam ale tylko na momencik i zasypilama ponownie wiec nie bylo zle moge tak uznac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wlasnie wstalam @ nie mam poki co pojade po test ale nie wiem czy go zrobie bo sarcia mi tu nasunela dylemat:):):):) patinko to jednak mleczko troche pomoglo 🌻 😘 efqa jak tam spotkanie z przyjaciolka i jej mezem??? 😘 a co do szwagierek to one nawet jak sie w 4 dowiedza to beda gadac bo sie boja ze dawid juz nie bedzie na ich zadanie ale przy mnie beda udawac ze sie ciesza 🌻 malpy bukiet 🌻 dla was za takie pisanko a ja tez znam pare histori to jest przykre bo jak taka dziewczyna dowiedziala by sie ze nie moze miec dzieci to dopiero zobaczyla by jaki to bol i docenila by dzidziusia(:(:( ja nie wiem o ktorej wroce bo jade do francy normalnie cos mnie trafoa jak do niej mam jechac ciekawe czy juz powiadomily coreczki ze @ nie mam jak mi cos franca spyta to na zlosc powiem ze jestem:P:P:P:P milego dzionka dziewczuny 😘 dla wszystkich i pisac pisac mi tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co ja mam biedna zrobić jak do mnie tak dzieci ciągną, nie mogę się od nich odpędzić, a ta mała to tak od 3 lat ciągle siedzi u cioci, ale ostatnio to całymi dniami. Jest bardzo zainteresowana małymi dzidziusiami, które maja się pojawić, pomaga mi w przygotowaniach, nawet na zakupy dla dzidziusiów ze mną jeździ.Ach te dzieci, ale już wiem przymajmniej,że będę miała niezłą pomoc. Mnie dziś znów moze nie być, bo znajomi chcą nas odwiedzić, więc chyba nici z pogaduszek, ale kto wie może uda mi się do Was zajrzeć.Teraz uciekam szykować jakieś jedzonko, ale najpierw chyba się jeszcze położe na kilka minut, bo coś tak mnie muli na spanie. Buziaki i pozdrowienia dla Was wszystkich bez wyjątku.Co do pisania to naprawdę jest co czytac i oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sara nie robię tego specjalnie,ze nie piszę imion, ale najpierw muszę znać płeć, by mówić imiona.Już nie mogę się doczekać,żeby się dowiedzieć co będe miała. Jak nie bedzie parki to bedziemy musieli intensywnie mysleć nad imionami, moze mi podsuniecie fajne imionka. Cierpliwości za niecałe 2 tyg. mam usg chyba i zobaczymy kto w brzuszku siedzi albo i nie zobaczymy, bo dupki pokażą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny potrzebuje waszej pomocy chce zakupic ktoras z tych bujaczko-lezaczkow hustawki rozne sa. http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/ser vlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001151&langId=-1&sea rchTerms=0984243&Submit=GO+%3E ten ma 7 roznych muzyczek 5 szybkosci roznych bujania ale jest do 9 kg http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/ser vlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001151&langId=-1&sea rchTerms=3760086&Submit=GO+%3E ten mi sie podoba bo kolor ma fajny ale ma tylko 1 muzyczke za to ma wibracje rowniez i do 18 kg http://www.argos.co.uk/webapp/wcs/stores/ser vlet/Search?storeId=10001&catalogId=1500001151&langId=-1&sea rchTerms=3760684&Submit=GO+%3E ten ma ten ma 5 roznych piosenek i 5 roznych szybkosci w katalogu jest ladny bezowy a na stronce bialy ale nie ma wibracji i jest do 9 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×