Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dominisia1

POMOCY - CHCE MIEĆ DZIECKO

Polecane posty

Patinko super - juz biegne na pizze:) dziekuje👄 Wlasnie zrob sobie zdjecie i nam podeslij:):):) Ja to juz jestem taka glodna jak niewiem co...ale ziemniaczki juz sie gotuja wiec jest dobrze:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalpeczku ja pisalam o Twoich zdjeciach ktore ogladalam na NK i Madzik chciala te zdjecia, tylko Ty masz tam sporo tych zdjec, wiec mowilam jej zeby sobie zalozyla profil i wtedy bedzie mogla sobie poogladac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalpeczku to ty masz te fotki z ta dziewczynka?? ja chce ja chce ja chce \Myszka mniam mniam zjesz napelnisz brzusio i pewnie uciekniesz do lozeczka bo tam sie najlepiej uklada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie madzikk-zaloz sobie profil bo tego sporo jest;)ja lubie pieczone rzeczy teraz,poprostu uwielbiam,a wczesniej tak nie przepadalam,codziennie musi byc kielbaska smazona,a jeszcze mi nie zbrzydlo:)madzik-super by bylo jakbys zalozyla sonie konto na nk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko pewnie zjem i bede czekac na mezusia, a pozniej wezme prysznic i na 9-9:30 idziemy na zabawe troche potanczyc...heheheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos mi sie pokrecilo dostalam fotke tej dziewczynki od madzik ona jest rasy czarnej czy po prostu taka ciemna z powodu niedotlenienia??? malutka rzeczywiscie z jakiego tygodnia ona jest?? moj kubus bardzo podobny byl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik poszla sobie cos uszykowac zjesc i chyba ja cos wciagnelo, albo ktos....heheeheh.....Madzik zyjesz????? Nie opychaj sie tak sama , daj i nam po kawalku hhihihih:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale myszka masz sie fajnie zjesz pyszny obiadek a potem pojdziesz z mezem zgubic kalorie :-) jejku jak ja bym sie piwa napila poradzcie cos bo od kilku dni mysle ciagle o piwie a ja kocham ten napoj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie czaje sie bo musze dziewczyny do porzadku przywolac.....nie sluchaja sie mnie i nie odzywaja sie do nas :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( O i Patinka jest na gg :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko myszko ona jest czarna ale mojego brrata coreczka tez byla taka ciemna chyba z niedotlenienia a moj brajanek powiem wam ze byl dla mnie przynajmniej normalny taki:(:(:( kalpku juz musz wziasc ten aparat bo u francy teraz jest i za relstruje sie na naszej klasie tylko musze sie zebrac bo teraz szkola to oj ciezko bedzie i jak to tam fasolka siedzi:):):) ale obiecuje dziewczyny?a jak mam takie cos ze tak mnie teraz piersi kuja tak jakby ktos tam w srodku mnie sciskal to tak powinno byc tan bol piersi wy tak mieliscie??? a i patinko dzieki za fluitki 😘 😘 eqka a ty gdzie nam ucieklas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madzik pewnie jeszcze je albo teraz zajeta karmieniem mezusia :-) potem jakis masazyk :p wspolna kapiel :p ja juz mam same takie ysli wybaczcie ale 7 miesiecy jstem bez i zaczynam sobie nie radzic :p oj bida ze mna bedzie jak urodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patinko mysle ze jakbys tak lyk piwa sie napila to by Ci nic nie bylo i dzidziusiowi rowniez by nie zaszkodzilo:) Moja bratowa czasami napije sie jednego lyka od swojego meza - piwka lub drinka:) Ale to moze raz na 3-4 miesiace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monia671
Cześć dziewczyny! Postanowiłam się tu wkręcić, właśnie dowiedziałam się , że jestem w ciąży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko stronka twoja:):):):) a zjadlam sobie kisielek nie mialam nic co bym mogla zjesc zadnych kotlecikow krupniczkow pizzy:(:(:(:( :):):):) ale grunt ze brzunio najedzony:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i o wilku mowa hehehe pewnie spodziewalala sie madzik ze bedziemy juz tu myslec o jakis przyzwoitych sprawach i przybiegla czym predzej :D moj kubus tez byl czarny jak chcecie posle wam fotke choc moze to nie byc przyjemne :-( teraz tak mysle jak bedzie to dziieciatko nwygladac pewnie ciemniejsze ciut bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia no to gratulacje bardzo brakowalo nam tu jakiejs fasolki:):):0 opowiedz nam cos o sobie dlugo sie starafas?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patinko twoja fasolka napewno bedzie sliczna bo jak juz mpowilam masz ladna karnacje:):):0 atwoj maz ten niczemu sobie :P:POjuz nic nie mowie hehe no ja tu przylecialam czym predzej bo wiedzialam ze cos sie swieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia671 witaj serdecznie w naszym gornie jasne ze mozesz dolaczyc WitamY :-) myszka gratulacje stronki wlasnie taksie rozpisalysmy ze nawet nie zauwazy;lam zasluguje na lanie :-/ wlasnie myszko ja sie boje tego lyka zrobic bo wiem ze z lyka zrobi sie cala butelka nie daj boze 2 a t juz za duzo. jak bylam z laura pod koniec 7 miesaica dziennie przez 3 tyg musialam wypic jedno jasne piwo trzepalo mnie ale ja wtedy bedac z laura wogole wczesniej piwa nie pilam nie znosilam nawet tego zapachu i smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i patinko ja tez [poprosze o fotke jak najbardziej mojemu brajankowi dawid nie chcial zdjecia zrobic mam tylko w telefonie zdjecie mojego brata coreczki bo miala zyc:):):0miesiac klezala w szpitalu i mowily ze jest ciezko itp a ajk umarla to 1 pielegniarka powiedziala ze juz miala byc odlaczona od respiratora to komu tu wierzys nie wiadomo czy tu medycyna zawiodla skoro juz sama oddychala a nagle sie pogorszylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patinko alkoholu wogole dawid czasem mnie namawia no wypij jak przyjada jego rodzinka to wypije lampke piwa i to nawet nieraz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×